KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

+61
bubi80
bak
nena beba
dacans
JAmajka
SannI-AlL
lilya
Orline
cici
korpica
lilymar
mamajednogprinca
plavaptica
MAAKKI
Masha UK
Jadraban
snedra
cufta
Tanja83
Sneza
Sara
lolipop
Jagodica-Bobica
Mirjana
bokica
Milijana
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
brinbili
nina :)
Nefertari
Simona
Struzzo
BiKsi :)
Yvonne
maša
Niki-Kiki
Tinche
vajsi
bebko
catherine290505
kasia
Agata27
lasa
Hitron-Luka
zoxa
nesalela
eni
Sami
adriatika
maus
duga76
tedi
era
MARA
HappyGirl
Jelence
caci
Gala
NINA1
65 posters

Strana 17 od 20 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 1/4/2013, 23:34

da vam kazem mm je naso neki posao ali radi samo kad je vreme lepo jer radi u perionici auta ali cim mu iskrsne nesto bolje preci ce odma

danas isli da da sredimo zdravstvene u cocijalnom i dosla jedna baba stara i pocela da prica sa njima dvoma i zena ostala bez reci koliko oni znaju za 4 g marijine i pita dali ide u vrtic kad toliko prica i odgovara na svako pitanje kje je pita.kasnije nam kaze da je ona ista mama a miki isti tata i u tom momentu se miki priljubio uz mene ko taksena marka ko nikad za ovih godinu dana otkad je kod nas jer on nije tip dece koji voli da se mazi nego samo kad on oce i sa kim pogotovo sa mnom slabo oce a vise sa muskima voli da se mazi .
kad je zena zavrsila bilo mi jako zao nje jer je pitala sluzbenicu na salterom kad da se opet javi jer nema ko da joj vidi jer je sama i nema dece i da je JADAN ZIVOT KAD NEMAS DECE.bas me nesto pogodilo u srce kad je to prekla i sam osmo se mm i ja pogledali i kasnije kad sm oje komentarisali oboje u glas rekli da nam je nje zao i da se jadna muci sama a da bi imi takvi sigurno bili u njenim godinama
nisam tela da kazem da su usvojeni jer mi nismo zavrsili bili svu papirologiju a ona je na drugom salteru bila pa je brze bila gotova sto je bila i sama a nama radila 4 knjizice.nije da smo se postideli nego nismo tli zenu da povredimo ,jer znamo da u njeno vreme je bil osramota da usvojis dete a sigurno nije cula da su oni usvojeni jer dok smo pricali rekla nam je da zivi u drugom mestu ali da mora doci u nase mesto jer smo joj mi opstina .
verovali ili ne evo miki je sad spominje lego i kaze jel da mama ona baba rekla da sam ja ko tata a marija ko mama i da je ona pogodila da si nam ti mama a da je tata nas tata.eto koliko je uticaj zena ostavila na sve nas cetvoro danas
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 1/4/2013, 23:44

sad sam se setila ima vec par dana da me deca jedno po jedno pitaju kad ces mama da nam rodis jednu bebu,al idanas ceo dan me oboje pitaju kad ces mama da nam rodis bebu da je mi cuvamo,hranimo,ali nisu teli da kazu sta ce batu ili seku ali sad ih pitam i oboje u glas kazu da oce 2 bebe jednu seku i batu i da oce prvo miki reko da se zoviu marija i miroslav ,kad sam rekla da nemogu tako sto se oni vez zovu i da su oni moja deca u isti glas su rekli da oce seka da se zove milica a bata milan a otkud im to nije mi jasno.oni kod da znaju da je moja najveca zelja da imam blizance ali kako stvari stoje ostace svima ne ispunjena zelja da dobijemo batu i seku
verovali i li ne evo sad je proslo pola 12 i oni gledaju film i znate koji blejd na tv ja nisam ljubitelj njega ali oni bez daha gledaju i vole tako strasne filmove,njih slabo crtani interesuju ako ih gledaj uto je do podne a posle podne samo filmove i serije gledaju jer im se tad crtani nesvidjaju .pogotovo vole sa babom da gledaj userije jer baba nepropusta ni jednu pa se oni prikace igledaju a kod nas samo filmovi,jer mm kaze ako oce nek gledaju i bukvalno uvek znaju sta koji film ima kad jer gledaju reklame i cuju da ima filmova u 9i 5 i negledaju koji je dali horor,komediju ,karate i sve zajedno komentarisu sta se desava ili predvidjaju sta ce se desiti
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 2/4/2013, 00:03

Nina,
super da je tvoj muž našao posao :)

Nije naša obaveza da referišemo ljudima da su deca usvojena. Ja sam baš danas citirala mužu psihologa iz škole roditeljstva koji bi nas prvo upitao da li mi biološke roditelje pitamo kako su začeli svoju decu, da li se taj čin začeća odigravao u krevetu ili na nekom drugom mestu lol! Naravno svi mi u školi smo se smejali i rekli da ne pitamo. E pa onda ni vi niste dužni da bilo kome objašnjavate na koji ste način postali roditelji - rekao nam je on... To sam baš upamtila jer je bilo vrlo slikovito Wink

Za decu, moj Vlada isto, iako mu objašnjavam da ćemo da usvojimo seku on govori - rodićemo je (i to tako u množini). I pretpostavlja da će biti beba iako mu ja kažem da će biti starija. Još su oni mali i nije im sve to najjasnije...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 2/4/2013, 11:02

Nina, dobro je da m nasao posao. Bas sam jutros mislila na tebe i tm.

Slatki si Miki i Marija...i batu i seku Very Happy
Ljubi ih za mene osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 2/4/2013, 11:30

nije neki poso ali makar koji dinar da legne prosle nedelje je samo 3 dana radio a ove opet neradi 2 i dok nebude lepo vreme nece raditi jer ko pere kola i sredjuje kad je kisa
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Tanja83 4/4/2013, 19:46

Samo da ljubnemo nase pametne drugare ljubav ljubav


Bravo i za posao,takav kakav je imas bar neki dinar,znaci!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od plavaptica 5/4/2013, 00:09

Pozdrav drugarima usne usne ....preslatki su Nina i mnogo su dobri i lepo vaspitani.
Cestitam tm na poslu, kakav takav....mozda se bas tamo ukaze neka bolja prilika.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Orline 5/4/2013, 22:27

Baš mi je drago da je tm dobio posao. Videla sam da je ostao bez, ali nikako da vam se javim. Poljubac za lepotane
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 5/4/2013, 23:01

orli on radi ali ko da neradi ovo ga vreme ubi
od ponedeljka je samo 1 dan radio i za taj dan ima dnevnicu a sto je ponedeljak i utorak radio i pomago vulkanizeru tu nece biti placen a lepo provodio po ceo dan i dolazio kao da ga je voz udario premoren
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nena beba 5/4/2013, 23:04

Uh nina, nikako da se sredi malo situacija. Jel traži rm i dalje neki posao? Jel se prijavio na infistudovu bazu poslova, ili neku sličnu?
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 5/4/2013, 23:05

jeste neno trazi i dalje ali kako je vreme slabo ima gde posla.ja non stop saljem zahteve za poso gde vidim da traze njegovu struku
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od dr mali pariz 6/4/2013, 10:09

Nina,retko svaraćam,a mislim na vas.
Vidim da su deca dobro,i zainteresovani za još braće i sestara Very Happy
medovi mali,društva nikad dosta.
p.s. Nadam se da će tvoj muž uskoro rešiti situaciju poslovnu-

ljubac za decu! osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od bubi80 12/4/2013, 17:18

Da se javimo nasim drugarima ff

Uspela sam malo da procitam vas dnevnik i mnogo ste mi slatki!

Divim ti se draga Nina i tm!Navijam da tm dobije neki sigurniji posao! navijači1

Deca su vam slatka i pametna

Ljubimo drugare ljubav ljubav
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Mirjana 13/4/2013, 20:48

Pozdrav za pametne drugare osmeh srce poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od KoMetaK 14/4/2013, 15:23

LJubac za Mariju i Mikija! ljubav
Ima li nesto po pitanju posla?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nena beba 14/4/2013, 21:57

I ja svratih da vidim sta ima za posao novo, i možda neku sličicu...hajde nina
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 14/4/2013, 23:01

hvala sto se interesujete za nas
mm je poceo da radi u perionici auta za dnevnicu i ako je vreme lepo ima posla a ako kisa pada nema n idnevnice a provede dan tamo.ali se nadamo da ce sad biti bolje cim krene lepse vreme .prosle nedelje je svak idan radio i pao sa nogu od posla a preprosle je samo 1 dan radio jer je preko dana bila kisa a nocu lepo a prosla nedelja danju lepo a nocu kisa pa lepo svi dolaze da peru kola
a prednost m ije sto je 2 min od kuce pa sta m utreba samo zvrcne da mu donesemo odnosno posaljem decu da mu odnesu a oni sve vazni kako taji nose hranu cak nas zovne ako ostane dalje da radi da mu pravimo drusto jer onda bude sam jer gazda mu dozvoljava da dodjemo jer smo inace komsije i moja i njihova se deca druze inace.moracu ovih dana ubaciti sliku jer u zadnje vreme samo na fb stavljam slike
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 15/4/2013, 13:39

ova je slikana pre nedelju dana kad su bili spremni da idu sami kod komsinice na rodjendan
[Only admins are allowed to see this image]
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 15/4/2013, 13:42

[Only admins are allowed to see this image][img][/img]

[Only admins are allowed to see this image]
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nena beba 15/4/2013, 13:46

Kako su se zagrlili bata i seka, milina gledati...
Divni su, Nina...
A baš fino što je posao tm blizu... Praktično, korisno... Vidjate se i dok radi...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od lilya 15/4/2013, 13:49

Kao sto ti u nazivu dnevnika i stoji, oni su zaista pravi andjeli osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 15/4/2013, 14:16

oni su uvek tako vezani da se boljim kako ce biti kad miki na jesen krene u zabaviste jer nemogu nigde jedno bez drugog cak i u wc idu zajedno .par puta sam namerno povela mariju sa mnom da bi miki osto kuci sa mm iu tu nema problema ali ako on ode a ona ostane onda su problemi pa joj sad stalno govorim da ce ona ici da ga ceka kad se bude vraco iz zabavista i da mora da nauce da se moraju razdvojiti jer kad krenu u skoli jedno ce ici pre podna a drugo popodne jer ce biti 1 i 2 razred a kod nas svi parni idu zajedno i svi neparni u smene pa ce biti problem malo za njih dok se ner naviknu da budu zajedno kuci
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od pcelica 18/4/2013, 10:35

Miki i Marija su zaista srecni...dobili su divne roditelje! Vidi se kako su deca zadovoljna i ispunjena. Pravi su andjeli! A ljubav jedno prema drugome osmeh srce osmeh srce , topim se kada ih gledam.
Od srca vam zelim, da za posao nadjete najbolje resenje i bez opterecenja uzivate u odrastanju vase dece!
Ljubimo vas puno.
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 45
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 20/4/2013, 22:02

nina :) ::[Only admins are allowed to see this image][img][/img]

[Only admins are allowed to see this image]

kako su medeni, koja je to ljubav, divno divno divno osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Kada pricas o njihovoj povezanosti kao da citam o Ani i Nadji.
Nina stvarno su andjeli osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 2/5/2013, 21:03

otkad nisam pisala u dnevniku danas je tacno 14 meseci kako je miki kod nas ko da je bilo juce a ne toliko da je proslo vremena

juce smo isli za prvi maj malo u prirodu bas smo uzivali svi zajedno konacno smo bili ceo dan sa tatom da jadnik nemora da ide na poso nego da uziva sa nama,moju decu nisam mogla poznati bili smo sa kumovima a oni imaju decu od 4 i 10 g i vole da se igra i da budu po ceo dan zajedno
ali stos je bio sto su nas deca lepo iskulirala i otisla na par mesta da se igraj usa decom njihovog uzrasta.da ih nismo mogli dovesti kod nas nego su samo leteli da budu sa decom,pogotovo marija i kumica su bile ko da imaju 12-13 g uhvate se za ruku i idu da setaju ko velike devojke ,samo dodju kod nas da nam se jave da idu da setaju i lepo ulete medju masu svi ih gledaju i smeju se kako male a setalju i vrckaju dupetima ko i te devojke,u jednom momentu smo ih izgubili iz vida a one ladno se lepo sklonile sa puta da prodju kola i to marija kumu sklonila jer ona zna da pazi na kola.da su bile obadve atrakcija a kumica je starija 3 meseca od marije ja kazem da ce biti velike zavodnice kad budu velike,samo sam se zeznula sto ih nisam iz prikrajka slikala i snimala kako se ponasaju jer cim vide da uzmem aparat odma se ukojaju u mesto
a miki je nao nekog novog druga i oni su isli da se igraju i ulazili u travu veliku da ih nemozemo videti nego samo dodju i zale se kako ih je izbola trava ali se nisu dali
jedva smo ih naterali da jedu malo koliko su uzivali u prirodi da su cak imali i sladolede da jedu poslasticar doneo a deca k odeca samo bi sladoled a i ja naravno sam jedno veliko dete koje moze puno pojesti kako i moja deca.
jedino smo imali malo problema sa komarcima a oni su jako osetljivi na ujede a ja zaboravila poneti nesto za njih ,pa su sve izbobani od komaraca cak sam i jednog krpelja bila nasla na mojoj nozi a da ga nisam ni osetila da mi mili ali kazem bolje na meni nego na deci
okacila sam slike na fb TAKO DA TAMO MOZETE VIDETI KAKO NAM JE BILO LEPO I KAKO SMO UZIVALI CEO DAN
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 17 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 20 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu