KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

+61
bubi80
bak
nena beba
dacans
JAmajka
SannI-AlL
lilya
Orline
cici
korpica
lilymar
mamajednogprinca
plavaptica
MAAKKI
Masha UK
Jadraban
snedra
cufta
Tanja83
Sneza
Sara
lolipop
Jagodica-Bobica
Mirjana
bokica
Milijana
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
brinbili
nina :)
Nefertari
Simona
Struzzo
BiKsi :)
Yvonne
maša
Niki-Kiki
Tinche
vajsi
bebko
catherine290505
kasia
Agata27
lasa
Hitron-Luka
zoxa
nesalela
eni
Sami
adriatika
maus
duga76
tedi
era
MARA
HappyGirl
Jelence
caci
Gala
NINA1
65 posters

Strana 11 od 20 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Sledeći

Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 13/6/2012, 12:27

sad sam se setila da vam nisam rekla da sam juce bukvalno popiz... u poreskom.isli smo da trazimo papir i zena nam ladno na salteru nije tela dati jer kao nezna ona kako to da sroci u izvestaju jer kaze ona mora da zna za konkretno sta joj treba i mi joj objasnimo zasta i da smo dosad 3 put vadili bez problema tu a ona nije kolega tu a ja neznam i nemogu vam dati.uzmem i zovnerm nas maticni centar i dam psihologa njoj da joj objasni lepo sta nam treba kad nama neveruje i nju ladno iskulirala one su 10 min pricale i nikako ova da joj objasni sta treba jer po njoj ima 10 vrsta zasto treba izvestaj o porezu i da tako treba i da navede i da mi nepadamo u nijednu grupu od tog .da je nakraju ladno pitala soc radnicu pa sta vi mislite da treba ja da napisem na tom izvestaju da im uradim.i ova jadna joj jse sve u detaje morala govoriti preko telefona sta da radi i kako a tek da ste videli facu kako je bila besna i ljuta sto mora tako da napise ili vec zbog cega nemam pojma ali jedva je to uradila i kasnije kaze sacekajte pola sata dok nebude gotovo.kad ja dobro dok bude gotovo idemo u katastar i kod maticara valjda cemo tamo uraditi za tih pola sata.kad me je videla da smo dosli po papir sva nesto ljuta i dalje i vise ali mene bas zabole vazno da sam dobila sta m itreba i kako mm kaze valjda mi vise nece trebati ti papiri od nje kad zena nezna svoj poso.za ovih 3 g ovo nam je prvi put da smo naleteli na osobu koja nezna sta da radi oko papira u vezi usvajanja.i imali smo srece da nije bila guzva kad smo bili prvi put da se mogu one sporazumeti nekako a posle je bilo prepuno jer samo 2 saletera rasde ova 4 su bila zatvorena
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 26/6/2012, 09:10

ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 10/7/2012, 13:55

ko nije prosli put glasao za mariju moze sad opet jer su pokrenuli istu stranu sa istim slikama.sad su me obavestili pa ajde da pokusamo da marija nesto posstigne .unapred hvala
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 10/7/2012, 14:05

uvek mi samo ovu sliku pokaze ali i prethodna je isto marija na 2 slike je
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od BiKsi :) 15/7/2012, 17:51

Kako je Marija zrela i pametna devojčica! Uživanjac je s njih dvoje, baš se oseća iz tvojih poruka!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 21/7/2012, 00:14

na danasnji dan pre 5 g se rodio moj sin MIROSLAV.sve mu najlepse zelim u zivotu da bude ziv i zdrav,da slusa mamu i tatu i seku ,da bude ponosan na mamu i tatu sto su bas njega i njegovu seku odabrali da im usrece zivot
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od BiKsi :) 22/7/2012, 13:26

Miki, srećan ti rodjen dan i da uvek budeš zdrav, srećan i voljen!

[Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 24/7/2012, 23:30

nikako da se oglasim ovde u zadnje vreme.kao sto znate bili smo na godisnjem prvi put svi cetvoro i nemogu vam opisati kako mi je bilo.srce mi je bilo puno kad vidim kako njih dvoje trckaraju u banji i igraju se oko kuce gde smo bili smesteni kako su bili opusteni celo vreme da sam bukvalno pustila mozak na pasu tih 6 dana sto smo bili tamo i samo ih posmatrala kako uzivaju cak su bili nasli i drustvo da se igraju jeste da su oni stariji od marije i mikija decak 3 a devojcica 2 razred ali su se bas uklopili u druzenju .
isli smo samo 1 dan na bazen je je meni vestica pozurila citavih nedelju dana ranije pa nisam mogla da se kupam odnosno da obucem opste kupaci jer nikad do sad nisam imala tako obilno da sam 2 dana skoro svakih pola sata provodila u kupatilu da menjam ulo...... a mm nije teo sam da ide sa decom a kasnije je zaladilo pa nismo mogli inace da se kupamo .ali meni je bilo najvaznije da smo proveli dane na cistom vazduhu i da su deca uzivala.
miki je skoro naucio da pliva cak je naucio i da lebdi u vodi ali samo sa misicima deciji olimpijski bazen je plivao u duzini i nije ga bio strah da smo ga cak ostavili da sam bude u vodi i da pliva.a marija je samo tela da seta po bazenu i to na moj nagovor da idemo oko bazena da vidimo koliko je duboko.ima sitnih kamencica u bazenu pa je bockalo ali sam namerno tela da vezba da ide u vodi i druga deca su nam dodavala kamencice da se igramo na ivici bazena
cak se jednom popela ne tobogan i kad je videla koliko je visoko nije tela da se spusti i kad je silazila nazad omane jednu precku i padne dole na kamenje ali hvala bogu nije se povredila dok sam ja izasla iz bazena da je uzmem bila je mirna odnosno kad je jedna devojka uzela pocela je da place jer se uplasila ali cim je dosla u moje ruke odma je prestala inace uvek voli da nesto isperimetise zato sam i bila u vodi da se ne uplasi kad se spusti sa tobogana a ona eto pala na suvom.a i nesto je bilo ujelo za oko pa je sva bila natekla dr kaze da je mozda pauk ili komarac sto sam i ja znala isto ali smo je ipak odveli da ona pregleda
ko ima fb moze da vidi kako nam je bilo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 24/7/2012, 23:32

21.7 je bio mikiju rodjendan ali smo pravili 22.7 miki nije mogo da doceka kad ce rodjendan i kad ce gosti stici.mama mu je obecala gitaru tortu da ce mu praviti i tako je i bilo kako kazem bila je 3 u 1 jer sam 3 torte pravila razlicite i kasnije spojila gitaru odusevio se kad je video ujutru da je gotova.kako je ko dolazio od gostiju do podneva odma ih je vodio u spajiz da pokaze kolika je velika.pravili smo samo rucak za moje a bilo ih je 14 i naravno mi ukucani a za ostale goste zakuska sa slanom tortom,zuzu,nesto sam pekla kao male pitice i grickalice za decu
bilo je dosta dece a i odraslih miki je uzivao u tolikom drustvu a i poklonima i koga god je video napolju svraco je ajde meni je rodjendan dodji na tortu.sve u svemu super je bilo i cak su teli da ponovimo u ponedeljak reprizu rodjendana oboje jer im se svidelo i marija sad stalno pita a kad ce moj rodjendan i broji na ruci dane koliko da spava ja joj kazem toliko imas meseci ali ona ocu samo jos toliko da spavam da mi bude rodjendan i da dobijem poklone.baba strina bila sutra dan i donela i njoj poklon a ona nemoze doci sebi od uzbudjena i kaze pa nije meni rodjendan nego mikiju.
cak nam je bila nasa drugarica djina na rodjusu i bas su se lepo udruzili odnosno djina se lepo uklopila sa decom i lepo su se igrali
sad samo jos cekamo da bude konacno usvajanje i da konacno postanemo prava srecna cetvoroclana porodica.

_________________
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 28/7/2012, 20:17

danas smo imali posetu od nase drugarice sare sa njenom cerkom i muzem jer nisu stigli za rodjendan da dodju.tih par sati sto su bili kod nas nismo imali vremena da se ispricamo i da gledamo kako se deca igraju.
miki i marija nisu mogli da docekaju da im dodje drugarica i sve su brojali dane koliko jos spavaju da bi je videli ,jutros kad su ustali pita marija jel danas dolazi nasa drugarica ja da ona nemoze da veruje taman smo stigli da se ocesljamo oni su stigli jer marija je kao na modnoj reviji kad ide negde ili kad neko dolazi.dok su oni bili kod nas najmanje se 5 puta preslvukla
bas smo uzivali a tako smo i sa djinom pre nedelju dana uzivali kad nam je bila u poseti odnmosno koliko sam imala vremena od gostiju da popricamo sa jecom
hvala jos jednom nasim drugaricama sto su dosle da uvelicaju mikijev rodjendan a on je bio ponosan sto nisu samo njih dvoje usvojeni nego se druzi sa jos dece koj i su usvojeni
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Mirjana 28/7/2012, 20:43

nina :) ::marija je kao na modnoj reviji kad ide negde ili kad neko dolazi.dok su oni bili kod nas najmanje se 5 puta preslvukla
lol! Princeza mala osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Evo ja sa zakašnjenjem da čestitam Mikiju rođendan i poželim mu sve najlepše[Only admins are allowed to see this image]
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od cufta 28/7/2012, 21:52

rcena rodjis Mikiju!!!!! Tek sam sada sve iscitala, pa zato kasnim sa cestitkama. Nina, kako su ti oboje veliki i razumni - predivnu decu imas!!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 31/7/2012, 10:52

Srecan rodjendan Mikiju sa malim zakasnjenjem i zelim sve najlepse i najveselije sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Bravo za prvi zajednicki odmor radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Nina ljubi decicu za mene usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 22/8/2012, 13:44

da se pohvalim da mi je marija naucila da vozi sama biciklo na 2 tocka sa 3,5 g.nije davala da je iko uci nego sama i sva ponosna ako napravi jedan krug na biciklu i vice marija naucila a jovana nije jos a ona ima 6.5 g kao da je zacrtala sebi u glavu da mora da nauci dok joj se jovana vrati sa godisnjeg da vidi da je ona bolja od nje.sad se ona i bata trkaju ko je brzi ali za veliko cudo bata je uvek pusti dali das pobedi ili ide polako ispred nje da nebi pala.a i kad padne sama ustane i smeje se i govori nista to nije marija je velika i netreba da place kad padne kad uci da vozi biciklo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od cufta 22/8/2012, 15:19

Vidi malu sto je napredna!!!!! kako je to ona lepo osmislila i sto je najvazije bila istrajna i ispunila san! Ljubi je od mene!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 1/10/2012, 13:56

sad tek sam videla da ovde otkad nisam pisala i nisam objavila najvazniju vest za nas a to je znaci od 27.08.2012 sam zvanicno mama sina i od tog dana sam mama dvoje maloletne dece da sam ponosna na to i radujem se jako
nesto slabijer ovde pisem nego na delu oko usvajanja ali cu izgleda malo vise ovde da se aktiviram jer ce mi hepi uskoro zakljucati dnevnik
neznam sta jos pisati ovde a da nisam rekla u vezi njih dvoje koliko se postuju ,vole da covek nemoze da poveruje u sve to i da su toliko dugo bili otsutni jedno od drugog.po ceo dan cujes samo seko ti si moja seka ili ona bato ti si moj bata
e sad da kazem kako sam malopre prosla razvrstavam papire sto smo skupjali za deciji dodatak i proveravam dali su svi tu kad marija dolazi i pita sta radim ja kazem sredjujem ovo da vidim dali imam sve i da slucajno mi nesto ne pomeri da nezaboravim da ponesem kad ona ladno jel to sredjujes zato sto smo mi usvojenji.ljubi je mama prava pametnica moja.jer su oboje svesni tog i ponose se.kad sam izasla da kazem svekrvi i mm sta m ije rekla kaze baba pa tako ce ona i na ulici svima da prica a ja ladno nek kaze kad se ona ponosi sa tim sto je usvojena inecvu joj nikad zabraniti da prica nekom za to odnosno oboma jer su oboje svesni svega oko usvajanja
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 3/10/2012, 09:12

Miki i Marija saljem vam usne usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od snedra 24/10/2012, 17:35

Draga Nina,

evo tek sad videh da imam pristup roditeljskim dnevnicima!

Da ti cestitam od srca usvajanje sina Miroslava!!!

Neka su ti ziva i zdrava tvoja lepa deca! Ti si veliki borac!!!

Poljupci!

srca
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Tanja83 27/10/2012, 00:02

Ljubimo vas drugari nasi mili ljubav ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Jadraban 27/10/2012, 19:51

Šaljem vam poljubčiće drugari usne
Jadraban
Jadraban

Broj poruka : 357
Godina : 49
Location : Negde tu iza duge
Datum upisa : 16.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 27/10/2012, 21:04

otkud ti ovde jadranka pozdrav i od nas naravno i svim drugim tetama ovde koje misle na nas tanji.maus,snedri i ostalim
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 18/11/2012, 21:17

danas sam napisala veliki post i puko internet da sam bas poludela sad cu i u malim crtama da pisem
otkads nisam pisala ovde.konacno smo zavrsili svu papirologiju u vezi usvajanja sa mikijem malo su nas setali u vezi zdravstvene knjizice jer su nam rekli da sam mi mozemo sami da uradimo kad sam otisla da sredim knjizicu nisam mogla da je odjavim nego su oni morali da urade odjavu a procedura je trajala skoro mesec ipo dana jer kao kasne poste u srbiji po 2 nedelje je putovalo pismo od mene do nje i u povratku ali ja znam da nije tacno ali nemozes ici protiv njih.
sto se tice oboje dece sve je super rastu i svaki dan su puni iznenadjenja velikih.do pre neki dan je marija mikija nervirala sa hraniteljima cim nije po njenom ona ih spomene a sad zadnjih par dana je to prica znas miki nemogu se setiti kako se zovu oni ljudi gde si bio pre nego sto si doso kod nas jer da da si to i to radio tamo .a dosad ih je imenovala stalno ali jedva je svatila da to njemu tesko pada kad ih spomene on se samo nasmeje i predje preko price o njima ali vidim po njemu da pati za njima.ali nadam se da ce ito proci jer kod nas je 7,5 meseci i jos im nisam dala da se cuju a oni kad su me kontaktirali pre neki dan kazu da se nadaju da cu im dozvoliti da se cuju za novu godinu i da jedni drugima cestitiaju da bi im bila srecna sledeca godina,ja se neckam ali mm je izricit da nedam da se cuju sa njim do godine makar ali videcemo mozda bude dobre volje i dozvoli mu.
inace vec su nas zvali i z mm firme da pitaju tacno godiste od oboje da im pripreme paketice i oni sad nemogu da docekaju kad ce stici deda mraz
a i u pripremama smo za slavu u sredu nam je slava i to prvi put sa mikijem i nadam se da ce sve super proci ko dosad sto je prolazilo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Mirjana 18/11/2012, 21:26

Nina, zar je već prošlo 7.5 meseci?
Čestitam na konačnom usvajanju čestitamo
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 18/11/2012, 22:00

Nina,
tako i mene salju da ja to uradim umesto da je uradila starateljka c Da li su ti dali neki obrazac, meni to hoce da daju... Knjizicu sam ja isto overavala do sada i tad nisu pravili problem u socijalnom ustvari nisu ni znali da ja nisam iz czsr, dali su mi dopis sa potpisom i pecatom da mi se overi knjizica, ali videcu kako cu proci sa odjavom...

Muzevi su nam sasvim suprotni, moj nece ni da cuje da se dete ne cuje sa hraniteljima. Mislim ne bih ni ja bila protiv toga ali je on tu bas izricit. Ja mogu da kazem nase iskustvo, da je dete sa svakim kontaktom sa hraniteljima bilo vezanije za nas, evo danas kad vec pricamo o poseti hraniteljima ponavlja da on najvise voli da je kod nas. A bio je i manje tuzan jer mu ti ljudi nedostaju ali mu nedostaju ipak manje kad ih vidi ili cuje... No videcemo kako ce to na dalje ici...

Divno za paketice a za slavu nema razloga da bude drugacije nego super.

Pozdravcici za vas ljubav ljubav ljubav
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od cufta 18/11/2012, 22:29

ne vidim ja tu razlog ni za kakvu brigu. normalna deca, super rastu. Prema hraniteljima, svako izgleda reaguje na svoj nacin, i cini mi se da je svaki ispravan. Sigurno je ispravan, jer mu je motiv apsolutno ispravan - dobrobit vaseg deteta! A to je jedino vazno, nije vazno sta cete uraditi. Svako za svoje dete zna sta je najbolje. Jednostavno to oseca.
nina, ne brini za slavu, bice najlepsa ove godine!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 11 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 20 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu