KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

+15
alexsandra.saska
sareni leptir
karakaca
ivvaolivva
jaca.1978
3023456
catherine290505
buby
Zoka83
djole42
HappyGirl
Struzzo
dr mali pariz
Bitter Sweet
nabla
19 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od nabla 21/8/2009, 00:35


BEOGRAD






"JOVANOVA"; SPECIJALNA BOLNICA BEOGRAD, Centar za humanu reprodukciju

Tradicija i iskustvo:
Klinika je otpočela s radom 1991. godine. Prema navodima iz dnevne štampe, voditelj IVF programa, prof. dr Radulović, metodama asistirane reprodukcije bavi se od 80-tih godina. Njegovi počeci u asistiranoj reprodukciji vezani su za GAK Narodni Front. Sarađuju sa Institutom za onkologiju i imaju formiranu banku jajnika (zamrzavanje jajnika) za žene koje treba da se podvrgnu zračenju i hemioterapiji. Dr. Bojana Savičević obučavala se u primeni In vitro Maturacije (IVM) u IVF centru u Kopenhagenu, s kojim imaju ugovor o kontroli kvaliteta IVM procedure. Prvu uspešnu donaciju jajnih ćelija uradili su 1996. god.
Sa Republičkim Zavodom za zaštitu zdravlja (RZZO) imju sklopljen ugovor o saradji u nacionalnom programu vantelesne oplodnje.

Lista cekanja: NE

Dostupne usluge:
IUI, IVF, ICSI, TESA, MESA, PESA, PNA, Transfer blastocisti, Assisted hatching, Zamrzavanje embriona i sprematozoida, Donacija jc i spermatozoida, Banka tkiva ovarijuma (metoda vitrifikacije za zamrzavanje), Selekcija spermatozoida swim up tehnikom , Selekcija spermatozoida dualnom albumin gradijent tehnikom, PGD - kompjuterski posredovan sistem za polarizacionu mikroskopiju, Vizuelizacija deobnog vretena oocita

IVF tim:

prof. dr. Slobodan Radulović (voditelj IVF programa)

dr. Bojana Savičević, ginekolog/embriolog (voditelj laboratorija)

Kontakt:
Adresa: Gospodar Jovanova 54, 11000 Beograd
Telefon: + 381 (0)11 328 27 42; +381 (0)11 328 28 64
Fax: + 381 (0)11 328 16 28
Web: http://www.bolnicabeograd.co.rs/
E-mail: sradul@eunet.yu

Statistika:
Prema izjavama prof. dr Radulovića u dnevnoj štampi, uspešnost klinike je 30%.

Cena:

******************************

JEVREMOVA

Tradicija i iskustvo:

Lista cekanja: NE (osim kod dr V. Vlaisavljevića- proveriti!)

Dostupne usluge:
IUI, IVF, ICSI, In Vitro Maturacija, TESA, TESE, Transfer blastocisti, Zamrzavanje embriona, Assisted Hatching, PGD, Selekcija pola, Psihološko savetovanje

IVF tim:

Ginekolozi:
prof.dr. Aleksandar LJubić
dr. Zoran Stanković

asistenti:
dr. Milica Janjićijević
dr. Milica Ilić

gostujući ginekolog:
prof. dr. Veljko Vlaisavljević

Biolozi:
Aleksandar Krstić

gostujući biolog:
Borut Kovačić

Kontakt:

Adresa: Gospodar Jovanova 51, 11000 Beograd
Telefon/Fax: +381 (0) 263-2222 , +381 (0) 263-3222, +381 (0) 263-3533 , fax: +381 (0) 2635-226

Web: http://www.jevremova.rs/
E-mail: jevremova@jevremova.rs


Statistika:
Prema rečima prof. dr A. Ljubića, uspešnost klinike se kreće oko 40% (ukoliko je reč o transferu manje-ćelijskog embriona), odn. oko 60% (ukoliko je reč o transferu blastocisti)

Cena:
-konsultacije (sa UZ pregledom) oko 50 eur (4500 din); kod prof. dr V. Vlaisavljevića 100 eur.
-IUI oko 250 eur (24 000 din)
-nestimulisani (prirodni) ICSI= oko 1550 eur
-stimulisani IVF= oko 1950 eur (180 000 din) + hormoni
-zamrzavanje spermatozoida oko 150 eur
-zamrzavanje embriona oko 400 eur
-FET oko 400 eur

Napomena: Prihvataju sve analize i ispitivanja iz drugih klinika i laboratorija, osim spermograma


***********************

IVANOVIĆ, Specijalna ginekološka bolnica

Tradicija i iskustvo:

Lista cekanja: NE (ali brzina ulaska u postupak zavisi od para do para)

Dostupne usluge:
IUI, IVF, ICSI, In Vitro Maturacija, Zamrzavanej embriona, Transfer Blastocisti, Selekcija pola

IVF tim:

Ginekolozi:
dr Gordana Ivanović,
dr Dragan Ivanović
dr Ana Mitrović
dr Biljana Popovic-Todorovic

Embriolozi:
Olivie de Maght
Svemir Gnjidic

Kontakt:
Adresa: Grcica Milenka 51, 11000 Beograd
Telefon: +381 (0)11 2852 111
Tel./Fax: +381 (0)11 2852 333
Web: nema
E-mail: sgbivanovic@yahoo.com

Statistika:

Cena:
- IUI oko 300 eur (30 000 din) + folikulometrije (=40 000 din) + hormoni (ukoliko je rec o stimulisanoj inseminaciji)
-stimulisani IVF oko 1600 eur (150 000 din) + hormoni
-stimulisani ICSI oko 1950 eur (180 000 din) + hormoni

*********************

BIS INTERMEDICUS

Tradicija i iskustvo:

Lista cekanja: NE

Dostupne usluge:
IUI, IVF, ICSI, Transfer blastocisti

IVF tim:
dr. Nebojša Radunović

Kontakt:
Adresa: Bulevar dr. Zorana Đinđića 45i, 11000 Beograd
Telefon: + 381 (0)11 311 45 37; +381 (0)11 313 08 27
Web:
E-mail:

Statistika:

Cena:

******************************


Poslednji put izmenio nabla dana 15/11/2012, 01:37, izmenio ukupno 14 puta
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od nabla 22/8/2009, 16:50

BEFES

Tradicija i iskustvo:

Lista cekanja: NE

Dostupne usluge:

IVF tim:
prof. dr. Rade Tulić- ginekolog
dr. Branka Savić- ginekolog/embriolog

Kontakt:
Adresa: Ilirska 10, 11000 Beograd
Telefon:
Fax:
Web:
E-mail:

Statistika:

Cena:

******************************

ORDINACIJA SRETENOVIĆ

Tradicija i iskustvo:

Lista cekanja: NE

Dostupne usluge:

IVF tim:
dr. Marta Savić- ginekolog

Kontakt:
Adresa:
Telefon:
Fax:
Web:
E-mail:

Statistika:

Cena:

****************************

PAPIĆ, Ginekološka ordinacija

Tradicija i iskustvo:

Lista cekanja: NE

Dostupne usluge:

IVF tim:


Kontakt:
Adresa: Milovana Marinkovića 23, 11000 Beograd
Telefon/Fax: +381 (0)11 397 17 72
Web: http://www.klinika-papic.co.yu/
E-mail: papicgin@eunet.yu

Statistika:

Cena:
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od nabla 22/8/2009, 17:07

NOVI SAD

GENESIS

Tradicija i iskustvo:

Lista cekanja: NE

Dostupne usluge:
IUI, IVF, ICSI, Transfer blastocisti, Assisted hatching (kad gostuje biolog iz Mađarske)

IVF tim:
Ginekolozi:
dr. Vesna Kopitović
dr. Aleksandra Trninić-Pjević
dr. Zorica Crnogorac

Biolozi:
dr Balasz iz Madjarske

Kontakt:
Adresa: Uroša Predića br. 4, 21000 Novi Sad
Telefon: + 381 (0)21 549 444
Web:
E-mail: office@genesisns.co.yu

Statistika:

Cena:
- konsultacije oko 10 eur (1000 din)
- UZ pregled oko 25 eur (2500 din)
- spermogram oko 50 eur (4500 din)
- nestimulisani (prirodni) IVF oko 1400 eur (u slučaju da se ne dobije kvalitetna jc, ništa se ne plaća)
- stimulisani IVF oko 1400 eur
- stimulisani ICSI oko 1800 eur
- zamrzavanje embriona oko 400 eur
- FET oko 700 eur (u slučaju da ne uspe odmrzavanje, ne plaća se ništa)

Napomena: Hormonske analize i ostala ispitivanja mogu da se odrade i van Genesisa- prihvataju sve nalaze iz drugih laboratorija, osim spermograma

NIS

MIRABILIS JEVREMOVA

Tradicija i iskustvo:

Lista cekanja:

Dostupne usluge:


IVF tim:
Ginekolozi:
dr. Aleksandar Ljubić
dr. Elijana Garalejić
dr. Biljana Arsić

Biolozi:
Aleksandar Krstić
Dina Borogovac
Milija Veljković

Kontakt:
Adresa: Hajduk Veljkova br. 25, 18000 Nis
Telefon: + 381 (0)18 202 555
+ 381 (0)18 271 555
+ 381 (0)18 270 555
Web: http://mirabilisjevremova.com/index.php/ginekologija-i-akuserstvo
E-mail: elektronska pošta se šalje direktno preko sajta klinike (rubrika: Kontakt forma)


Poslednji izmenio nabla dana 15/11/2012, 01:46, izmenjeno ukupno 1 puta
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od Bitter Sweet 5/7/2010, 00:24

nabla ::

IVANOVIĆ, Specijalna ginekološka bolnica

Dostupne usluge:
IUI, IVF, ICSI, In Vitro Maturacija, Zamrzavanej embriona, Transfer Blastocisti, Selekcija pola

******************************

Drage,

Sa 5 neuspjesnih vantjelesnih dosad, nova sam samo ovdje na forumu, ali nazalost ne i problematici koja nam je ocito zajednicka. Bila sam malo tvrdoglava i suvise optimisticna pa sam svih 5 pokusaja radila na istoj klinici i sad sam nakon svega prikupila opet snage i bih da promijenim i vrlo pazljivo izaberem kliniku za ponovni tretman. Iz Crne Gore me puno ljudi savjetuje da idem Ljubicu u Jevremovu, a neki poznanici se iskreno zalazu za Kliniku Ivanovic koja je njima pomogla. Ja nemam vise vremena, snage, a ni jajnih celija da isprobavam, te je tesku odluku kome se upustiti u ruke, vjerujte, teze donijeti nego ikad dosada.

Citam pazljivo vase postove i beskrajno su mi korisni, kao vjerujem i mnogima pored mene sto su. Medjutim zbunjuje me sve sto sam procitala u threadu "Klinika Ivanovic" da dr Goca ne vjeruje u zamrzavanje emriona i d ato na klinici ne rade i ovo sto pise gore da je zamrzavanje jedna od usluga koje klinika nudi. Meni je to jedna od znacajnih stavki prilikom donosenja odluke. Vec sam nekoliko puta dopustila da jako dobri embrioni propadnu zbog nemogucnosti klinike da zamrzava. Da li je to tacno da oni ipak zamrzavaju ako pacijent zeli?


Poslednji izmenio Bitter Sweet dana 7/7/2010, 20:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Bitter Sweet
Bitter Sweet

Broj poruka : 123
Location : CG
Datum upisa : 04.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od nabla 5/7/2010, 00:51

BSweet, dobro dosla klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Icon_biggrin

Informacija za sve koje citaju ovu temu- za svaku kliniku je izlistan spisak usluga koji su klinike same javno objavile da ih rade. Info su pokupljene sa stranih strucnih sajtova (ne foruma!).
Pretpostavljam da su sve klinike "registrovane" pri ESHRE komitetu (Evropski Komitet koji se bavi sterilitetom i koji izdaje preporuke i standarde) i da su pri registraciji morali da navedu koje sve usluge pruzaju.
Medjutim, to ipak u praksi izgleda malo drugacije.
Neka vam ove info budu samo orijentacija, najbolji je direktan kontakt sa klinikom, a naravno, kao BSweet, pitajte ostale forumasice za njihova iskustva.

Konkretno, Ivanovici gotovo uopste ne rade zamrzavanje. Kazem "gotovo", zato sto se tu i tamo provuce info da je neka cula da je tamo neka zamrzla embrione kod njih. Za par godina koliko sam virtuelno aktivna, takvi slucajevi (virtuelne info) se mogu izbrojati na prste jedne ruke. Naglasila sam "virtuelne" jer ipak nemamo podatak koliko cura je imalo priliku da zamrzne embrione, a koje nisu aktivne po forumima. Svakako, mali broj forumski prijavljenih slucajeva, ipak ukazuje na to da se krio kod njih jako retko radi.
Zasto? Jedna od mogucnosti je sama izjava Goce da ona ne vreuje u zamrzavanje, mada iza te izjave moze da stoji sasvim drugi problem- a to je iskustvo/znanje/vestina u zamrzavanju i odmrzavanju embriona.

Ako ti je to glavni kriterijum u odabir klinike bilo bi dobro da, ako odes na konsultacije kod njih, pitas da li to rade (mada ce reci da rade jer sam ih i ja pitala i dr Dragan je malo osorno odgovorio da oni imaju zamrzivac ali da za tim nema potrebe jer rade blage stimulacije- kao do 6 embriona, ali ipak se u forumskoj praksi desava da ne mali broj cura prijavi da je dobilo preko 10 embriona).

Ako ne dobijes "garanciju" da ce ti raditi krio ako bude dovoljno embrica, trazi drugu kliniku.
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od Bitter Sweet 5/7/2010, 01:57

Hvala ti, Nabla, bolje te nasla i hvala na svemu klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji 466526 .

Citam sve ovo i pricam sa sobom, kud si ti, luda glavo moja, dosad bila i sta li si citala.


Razumijem, jako si lijepo objasnila razliku. I nisam sigurna kako da odlucim i sta mi zbilja jeste glavni kriterijum. Po mom misljenju treba mi dobar dijagnosticar, ako takav postoji, jer kod mene ljekari nalaze sve idealno, ali implantacija embriona nikad nije uspjela, nije bilo pozitivne bete nikada. Ili neki ljekar sa bogatim iskustvom, na osnovu kog bi znao da preporuci sta dalje ili sta drugacije... A vazan mi je i kvalitet laboratorije. I takodje volja da se posvete pacijentovoj specificnosti, a ne rutinski primjenjuju protokol na sve podjednako.

Doduse, bas kao i svima nama, zar ne :) Izvinjavam se, pocinjem da spamujem temu, ali mjesecima se tako vrtim, neodlucna, sa svojim mislima sama u krug, pokusajima da se dopisujem sa klinikama i ljekarima u raznim zemljama, da saljem skenirane sematske preglede i nalaze, proucavam strane sajtove, porucujem knjige preko interneta... prosto mi se cini da posandrcam pocnem li opet o ovome da razmisljam. Ni ne slutite koliko mi je dragocjen kutak sto sam ovdje pronasla. Hvala vam, djevojke, sto ovakva mjesta uopste postoje i hvala za predivnu atmosferu. Tu sam i citam vas pazljivo klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji 543728


Poslednji izmenio Bitter Sweet dana 7/7/2010, 20:26, izmenjeno ukupno 1 puta
Bitter Sweet
Bitter Sweet

Broj poruka : 123
Location : CG
Datum upisa : 04.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od nabla 5/7/2010, 02:21

Dobro znam kakav ti je haos u glavi, iako nemam toliko "recki" iz sebe!

Izvinjavam se, pocinjem da spamujem temu
klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Icon_biggrin

Nema potrebe, tesko je komunicirati a da se "ne spamuje". klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Icon_wink

Da probam sa jednim predlogom (nemoj se osecati obaveznom!):
- da otvoris temu na podforumu "IVF, ICSI, inseminacija" pod radnim nazivom "Sta uraditi posle vise neuspesnih IVF/ICSI" ili nesto slicnog naziva. Upravo zbog pomenutog "spamovanja" klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Icon_wink ovde, na toj novoj temi bi mogle da saznamo nesto vise od tebi (sta si sve do sad radila i gde) i eventualno ti damo neki predlog - uz vise glava moze nesto da se izrodi (nekad moze i da zaboli klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Icon_biggrin , ali se ipak nadam da ce ti pomoci da doneses odluku). A svakako ce znaciti i mnogim drugim devojkama koje imaju slicno iskustvo.
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od dr mali pariz 5/7/2010, 09:14

Bittersweet,dobrodošla! ff
neću ni ja dužiti,zbog zaobilaženja same teme,ali svejedno,Nabli ću primetiti da je klinika Jevremova promenila adresu i br. telefona,tako da i to treba da se promenai.
Klinika Jevremova se sada nalazi u ulici Gospodar Jovanova 51, a tel :
011-263-2222 , 011- 263-3222, 011- 263-3533 , fax: 011- 2635-226
e-mail : jevremova@jevremova.rs
www.jevremova.rs

E, sad ,B.sweet,jedan savet. Ko god je u našoj priči,nema vremena na gubljenje,zar ne?Posebno neko ko ima 5 pokušaja iza sebe.
Sem dodatnih nalaza koje su neophodne za sledeći postupak,a da ih dosad nisi radila,ja ne bih imala vremena za praćenje ciklusa ,koje dr Goca upražnjava i po nekoliko meseci do godinu dana.To ima svoje prednosti,verovatno,ali lično ne bih volela da mi neko troši,pre svega vreme,a i novac ,posmatrajući me neko vreme,pa tek onda uključiti me u postupak.Ako se odlučiš za njih,obavezno i o tome porazgovaraj sa dr . Tek da znaš da joj je to praxa,kao i to da ja ne znam nikog kome je zamrzla embrione.Uvek na aspiraciji kaže ,ako bude dosta jajnih ćelija,da će gledati da zamrzne,a posle transfera,posle nekoliko dana, sem onih koje vrati u matericu,nijedan nije vredan za zamrzavanje...stoga,i o tome treba s njom popričati.
Ja sam u Jevremovoj u junu imala postupak,koji nije rezultirao trudnoćom,ali sam postupak je prošao o.k.Ja sam imala samo 1 embrion više nego što su vratili,i taj jedan su pustili da se razvije do stadijuma blaste,da bi ga zamrzli,mada nije opstao...
U Jevremovoj je zamrzavanje 30000 din godišnje ,plus 9000 za cevčicu,u koju staju najviše 3 embriona.
Sa srećom!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od Struzzo 5/7/2010, 09:37

Bittersweet, dobrodošla na Kutak i od mene... klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji 490909
Znam da ne bi trebalo da ovde nastavljamo priču i kad Bsweet otvori temu, Happy ili Nabla slobodno ovo prebacite tamo...

mali pariz ::

E, sad ,B.sweet,jedan savet. Ko god je u našoj priči,nema vremena na gubljenje,zar ne?Posebno neko ko ima 5 pokušaja iza sebe.
Sem dodatnih nalaza koje su neophodne za sledeći postupak,a da ih dosad nisi radila,ja ne bih imala vremena za praćenje ciklusa ,koje dr Goca upražnjava i po nekoliko meseci do godinu dana.To ima svoje prednosti,verovatno,ali lično ne bih volela da mi neko troši,pre svega vreme,a i novac ,posmatrajući me neko vreme,pa tek onda uključiti me u postupak.Ako se odlučiš za njih,obavezno i o tome porazgovaraj sa dr . Tek da znaš da joj je to praxa,kao i to da ja ne znam nikog kome je zamrzla embrione.Uvek na aspiraciji kaže ,ako bude dosta jajnih ćelija,da će gledati da zamrzne,a posle transfera,posle nekoliko dana, sem onih koje vrati u matericu,nijedan nije vredan za zamrzavanje...stoga,i o tome treba s njom popričati.

Ja sam bila Gocin dugogodišnji pacijent. Istina je da Goca voli da se najpre "upozna" sa pacijentom pa tek onda da radi VTO, osim ako je problem više nego očigledan pa je VTO jedina moguća opcija ili ako pacijentkinja ima oko 40 godina. I tad par folikulometrija ti mora odraditi, da vidi kako tvoji "jajnici dišu", da bi znala kakav protokol da ti odredi ili će te poslati na histeroskopiju ili laparoskopiju ili još neku pretragu koju nisi odradila do sada. Ne znam koliko godina imaš i što bi rekla Paris, vremena za gubljenje...S jedne strane, nije loše što je Goca toliko temeljna, a sa druge, ako nemate neki značajan problem ili ste idiopate, stvarno ume da odugovlači...A iz ličnog iskustva, bojim se da Goca nije tip kojoj možeš doći na prve konsultacije i reći: hoću VTO što pre! Generalno, kod nje najbolje prolaze pacijenti koji joj se prepuste i ne "pametuju previše"... klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Icon_rolleyes
Za zamrzavanje....Paris, Zaneti je zamrzla embrione, ali nisu preživeli odmrzavanje... klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji 279933
Ja čvrsto verujem da koliko je doktor ginekolog, kako ti kažeš Bitter "dobar dijagnostičar" i ume da odredi što bolji protokol za tebe lično, toliko je važna oprema laba i biolog u njemu.
Zato sam ja posle 3 neuspeha kod Goce Ivanović rešila da menjam kliniku. I mislim da i ti posle 5 VTO treba da razmišljaš i u tom pravcu.
Naravno, više o svemu ovome na tvojoj temi, Bsweet.... klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Icon_biggrin

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji 466526
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od nabla 5/7/2010, 12:26

mali pariz ::
Nabli ću primetiti da je klinika Jevremova promenila adresu i br. telefona,tako da i to treba da se promenai.
Klinika Jevremova se sada nalazi u ulici Gospodar Jovanova 51, a tel :
011-263-2222 , 011- 263-3222, 011- 263-3533 , fax: 011- 2635-226
e-mail : jevremova@jevremova.rs
www.jevremova.rs

Fala Mala klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji 191975

Ako neka od vas zna da su se promenile info za neke od klinika, neka to prijavi pa da abdejtujemo!
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od Bitter Sweet 6/7/2010, 01:02

Drage moje, mnogo mnogo vam hvala. klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji 275568

Evo, poslusala sam Nablu i otvorila taj topic, pa predlazem da slobodno preseli postove odavde. A i ja vas tamo cekam :)


Poslednji izmenio Bitter Sweet dana 7/7/2010, 20:25, izmenjeno ukupno 1 puta
Bitter Sweet
Bitter Sweet

Broj poruka : 123
Location : CG
Datum upisa : 04.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od HappyGirl 6/7/2010, 09:31

Bitter Sweet dobrodošla! Srećno u daljim odlukama i izboru!
Evo linka gde se tema nastavlja
https://kutak.forumotion.com/iuiivficsi-f15/sta-posle-vise-neuspesnih-ivf-icsi-t1281.htm
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od Bitter Sweet 7/7/2010, 20:39

Nabla, sta je prirodni ICSI u Jevremovoj što ti stoji u potpisu? Je li to aspiracija folekula i dalji ICSI postupak bez ikakvih hormonskih stimulacija?

Nisam znala da to igdje rade, a želim klinikama da postavim to pitanje, izmedju ostalog naravno. Naime, ako MM i ja ne možemo prirodnim putem do začeća zbog lošeg spermograma, a endokrinolog se protivi još jednim hormonskim stimulacijama za VTO, razmišljam da li je to iole realna opcija ili ne.

U klinici je jednom posle ETa pored mene ležala žena kojoj je to bio treći put. Kaže nijednom stimulacijama nisu uspjeli da joj proizvedu više nego jednu jedinu jajnu ćeliju. I sva 3 puta je oplodnja te jedne aspirirane jć prošla dobro i vraćali su joj embrion 3 dana. Ne znam da li joj je taj 3.put kad smo se tamo srele bio uspješan...

Eto, odatle mi uopšte ta ideja
Bitter Sweet
Bitter Sweet

Broj poruka : 123
Location : CG
Datum upisa : 04.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od djole42 7/7/2010, 20:51

Upravo tako Biter,ICSI iz prirodnog ciklusa,bez stimulacije ,uglavnom se preporucuje curama koje lose ili nikako ne reaguju na stimulaciju(visok fsh ili poor responder-ke),ili ako iz nekih drugih razloga ne zele stimulaciju.Radi Jevremova.Ukoliko lose odreagujem u septembru smese mi se prirodnjaci klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Icon_biggrin
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od Bitter Sweet 11/7/2010, 00:00

Hvala Djole, sad mi je jasno. Drzim ti fige i zelim pno puno srece na jesen klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji 275568
Bitter Sweet
Bitter Sweet

Broj poruka : 123
Location : CG
Datum upisa : 04.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od Zoka83 15/7/2010, 14:30

nabla ::

Ako neka od vas zna da su se promenile info za neke od klinika, neka to prijavi pa da abdejtujemo!

Nabla, u Genesisu vise nije biolog Nada Tabs, sada je stalni biolog dr Balasz iz Madjarske.
Eto, samo za update... to je ono sto ja znam...
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od HappyGirl 15/7/2010, 15:35

Promenila podatak.
Hvala Zoko! Zna li se dr Balaszu ime?
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od Zoka83 15/7/2010, 15:47

Uh, ne znam napamet : (
Imam na nalazima kod kuce, nisam sigurna ime ili pocetno slovo.
Pogledacu pa javljam sutra.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od dr mali pariz 17/8/2011, 10:16

ma je ' l moguće da ne mogu da nađem ovde info koja mi je potrebna-
brojevi tl.Višegradske.Nema ni fronta,ali oni mi sad nisu potrebni. Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od buby 17/8/2011, 13:25

PORODILISTE ''GAK''-VISEGRADSKA 26 3617-777
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od catherine290505 17/8/2011, 14:57

Pari evo ovde, pisala sam ja za Front https://kutak.forumotion.com/t796-molba-vodic-za-klinike
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od dr mali pariz 17/8/2011, 20:59

ma već sam se snašla,a Buby ne treba nama ovde porodilište lol!
šalim se,nekom i treba,nego uvek ima tu vazda telefona,a jutros mi bilo hitno ,pa sam šiznula da nemamo ovde
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od buby 18/8/2011, 13:28

pa to je glavni broj..pa zoves i nek te prebacuju na koje odeljenje hoces... lol!...o's se poradjas...o's se krecis za briseve...o's nesto operises...moze sta o's lol! lol!...ccccc.c.c..c.c..odma ona mene da "sasece"...hoces ti minus da fasujes od mene Razz
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od 3023456 21/5/2012, 15:40

Zdravo,devojke.Planiram da radim vto u visegradskoj o svom trosku .
Moze li neko da mi napise postupak sta da uradim (ako zakazujem telefonom,koliko cekam ako je o mom trosku,da li rade u leto,ili prave neku pauzu,pa i za nas koji sami finansiramo,ja bih kod dr Tulica,....)
Hvala unapred!!!
3023456
3023456

Broj poruka : 62
Datum upisa : 08.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od jaca.1978 15/8/2012, 19:51


Cao svima,zanima me tacna adresa Befes klinike i kontakt telefon od Dr.Branke Savic.Bila sam u Ilirskoj 5 ali su mi rekli da nisu vise tu,i ne znaju gde se sad nalaze.A htela bih bas kod Dr.Branke.Cula sam sve najbolje za nju!

jaca.1978

Broj poruka : 1
Godina : 45
Datum upisa : 15.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

klinike - Vodič kroz IVF klinike u Srbiji Empty Re: Vodič kroz IVF klinike u Srbiji

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu