KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viktorov dnevnik

+35
Struzzo
Pakki
jul
BiKsi :)
buby
Milijana
Danicab1
brinbili
naca
Nefertari
tuli
Anuska
dr mali pariz
maša
maki82
maja76
vajsi
catherine290505
eni
bebko
tedi
nesalela
Gala
era
adriatika
HappyGirl
Jelence
zoxa
Agata27
Hitron-Luka
lasa
MARA
caci
maus
Sami
39 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 10/6/2009, 12:08

maus ::Gde li ste vi odskitali???? ljubav ljubav
Tu smo teta Mimi,sve u nekim problemima pa ne stignemo da odgovorimo. Prvo problem s Viktorevim grlom i kašljanjem,onda sa mnom.
Prosle srede ostala ja kuci sama s bebom i kolabirala,ne znam ni kako ni od cega ni zasto.
U cetvrtak bili u sk radili za Viktora analize krvi kao sto sam napisala,i za mene sve moguce analize i sve je u redu.Dr mi kaže da je verovatno od nespavanja,umora i sve se to skupilo i moralo se jednom desiti to sto se desilo.
Važno je da mi je Viktor dobro a sve ostalo je suvisno ili manje bitno.
ljubav I d za sve tete
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od era 10/6/2009, 14:45

MNOGO STE SLATKI osmeh srce
To sto se tice spavanja ko da gledam Lucu, samo da te utesim ona je vec uveliko izbacila nocno budjenje, ali preko dana ic, mozda dremne po 15 min
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Sami 13/6/2009, 16:53

KUC; KUC ma bre Maro jeli ovo tvoj mali Viktor naočare naočare masala sto ti je porastao i sto se ubucio naočare Nisam imala vremena pre da svratim do vas a vi me bas prijatno iznenadiste igra Nadam se da ste sad dobro i mama i decko Viktor.
Sve cestitke za 2 mjesec sa zakasnjenjem Embarassed
I saljem vam bezbroj pusa ljubav ljubav
Nazalost nismo imale priliku da se upoznamo, ali valjda ce biti prilike samo Boze zdravlja.
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 13/6/2009, 21:09

sami ::KUC; KUC ma bre Maro jeli ovo tvoj mali Viktor naočare naočare
yes jes,jes teta Cami to je Viktor al ne vise onako mali,sad je on veliki nemiran decko.
Ja ponovo juce nisam bila nesto dobro,a Viktor je onako,jos uvek po malo kaslje,muce ga zubici,i nocas i danas je nesto jako placljiv,sto me bas iznenadjuje nisam ga navikla takvog.
LJUBAC ZA SVE TETE
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Jelence 18/6/2009, 12:56

Maro bas si me nasla to je bio moj strah kad ostanem sama sa bebom,jer sam bila iscrpljena od ne spavanja,i hvala Bogu nije se desilo,mogu misliti kako si se osecala.Uzas,pa kako si dosla sebi,sta je bilo,mozda ti je pritisak nizak kao i meni.
Ajde molim te pisi kako je bilo i kako ste sada.
ljubac za oboje
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od maus 18/6/2009, 16:29

Ih bre Maro sta je to sa tobom??? Da li si proveravala krvni pritisak? Nadam se da ti je danas mnogo bolje.
Viktor srecica malena jos uvek kaslje. Mozda mu to smeta pa ne moze da spava i muci ga.
Ljubim vas oboje ljubav ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 18/6/2009, 17:40

Tu smo tete,ja sam dobro sad,s vremena na vreme mi je tesko po malo,a razlog verovatno nespavanje,premor.
E da Jelence moj problem je u tom niskom pritisku koji je inace 90/60/50 pa nekad cak i 40.Skoro da mi nikad nije pritisak iznad 90 izuzev na porodjaju od spinalne anestezije bio 110 mozda 5min i to je to.
Ne znam ni sama kako sam dosla sebi,hvala milom Bogu da sam se brzo rasvestila i cula Viktora kao place-zlato moje zove me.Ja mu prisla i ne mogu jednu jedinu rec da mu progovorim.Ali srecom sve to prodje.
Viktor je sad dobro sto se kaslja tice,ne kaslje vise,sad je drugi problem,juce smo primali vakcinu DITEPER i sinoc problem temperatura 38,5,uzeli sirupcic i sve to prodje za nekih pola sata.Nocas je bio dobar.Al danas ceo dan ima temeraturu tu negde sve se vrti oko 37,2 do 37,7.Evo sad lezi i ljulja se s"tatom.Mora tako biti i sve ce to brzo proci.
ljubimo mi sve tete na kutku
Obozavamo vas,sjejne ste
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Sami 18/6/2009, 19:30

Ja bi samo da cmoknem ova dva drugara.Nadam se da ce temperatura brzo da
opane i da ce Viktor biti stari dobri djecko svojoj mami.
ljubav ljubav
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od caci 19/6/2009, 15:02

I ja stalno imam nizak pritisak Crying or Very sad .cesto pijem koka kolu i ponekad mi pomaze a ponekad ne. c Dobro da je Viktor bolje ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od lasa 19/6/2009, 23:34

Nadam se da je sad temperatura prošla i da ste i zaboravaili da ste išli na vakcinu.
Cokni nam drugara za nas, da brže prođe
angel
lasa
lasa

Broj poruka : 698
Datum upisa : 29.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od HappyGirl 20/6/2009, 17:17

Srećica kako je porastao osmeh srce Draga ja sam imala takav pritisak i redovno sam padala u nesvest ali sam uz pomoć vode uspela da mi s eviše nikad to ne desi. Negde sam napisala to iskustvo kad nađem postaviću ti link.Možda i tebi pomogne. usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 21/6/2009, 14:38

HappyGirl ::Srećica kako je porastao osmeh srce Draga ja sam imala takav pritisak i redovno sam padala u nesvest ali sam uz pomoć vode uspela da mi s eviše nikad to ne desi. Negde sam napisala to iskustvo kad nađem postaviću ti link.Možda i tebi pomogne. usne
Visok momak pa tanak sto ti napisa na Lukinom dneviku.Kad budes nasla link obavezno mi posalji,mozda ce i meni pomoci.
Ja ga uopste ne primecujem zadnjih nekoliko dana da raste,mozda zato sto smo non-stop zajedno.Visok jeste ali nije buca,nema obrascice izrazene,sad mu kosa opada iza,bice cela po svemu sudeci 100% je na tatu i ne samo da je celavost nasledio od oca vec sve ama bas sve,osim obrve i oci i sto se ja zezam prstice na nogama i rukama-to je na mene.
Viktor ima probleme sa zubicima toliko ga to muci da je pre nekoliko dana poceo celu sakicu da trpa u usta,dudu ume sam da izbaci i samo po nekad da je vrati.On je inace relativno mirno dete,mozes ga ostaviti i po sat vremene u kreveticu da gleda igrackice kako se vrtre i sviraju,ili ga ostavim na krevetu pa to ti je gugutanje,pevanje,cikanje.Obozava da mu pevam i pricam a kad nestanem na 10 sec nastaje plac i dreka.Obozava da ponavljam posle njega ono GI,GA,GU,GE i samo mlatara rukicama i nogicama,nekad je u stanju da on prica i po 10 min,ma toliko me to raduje-srce mamino.Vrat drzi dosta stabilno,po nekad mu se desi da pusti iznenada i na sve se to on nasmeje.Poceo je da se okrece sam al samo u desnu stranu u levu nece jos uvek.Toliko za sad imala sam pisati jos malo al me Viktor zove,probudio se.
ljubimo vas tete
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Sami 21/6/2009, 21:56

Ma bravo za Viktora super decko vec guguce
Ljubi ga teta sami 100000000000000 puta
ljubav ljubav ljubav
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 24/6/2009, 13:34

Zdravo tete,znate sta nama dosadi ovo nevreme.Viktor se naviko da svako jutro i vece ide u setnju a sad je samo u kuci, pa ne zna nista drugo osim da ceo dan i noc Sleep .To otkad pada ova kisa inace ovako ne spava danju a nocu kako kad.Pa se pitam dal su sve bebe takve ili samo ova moja?
U petak smo bili na obliznjem Aleksanrovacko jezeru koje je na 5 km od naseg grada i zgrozila sam se pa to je katastrofa da se unistavaju onakve prirodne lepote zaista nemam reči . Na sve strane smece,pikavci.......pravi uzas.
Ponala foto al nista nisam uslikala jer se prosto nema sta uslikat vise od djubra.Jedino me sunny ogrejalo kad sam ugledala roda i evo saljem je tetama sa naseg predivnog kutka.
U subotu skoro ceo dan proveli u banji(nisam se kupala) Mad No ,e tamo nam je bilo prelepo,cisto je,prelepi parkic,setaliste,hladovina,fontana e to mi se svidja.
Ovog leta nema odmora al ne zalim se imamo nase malo zlato i ono nam je najveci umor pardon odmor.Malo se salim.
Idemo na Vlasinskom jezeru,uzivacemo na cistom vazduhu i carima tog jezera cim mm ugrabi malo slobodnog vremena.Hocemo da se malo raspitamo,imamo nameru
praviti vikendicu na Vlasinskom jezeru ili
kupiti stan u Vrnjackoj banji ili pak praviti kucu u istoj?
Nikako ne znamo sta izabrati od te dve varijante koje nam se kao najvise svidjaju,i jedno i drugo mesto imaju svoje prednosti i mane al mi ne znamo za sta da se odlucimo.Ako neko moze nek pomogne.
NE ZNAM NA STA SAD LICI DNEVNIK MOG VIKTORA No No No ? NE ZNAM GDE OVO DA POSTAVIM I KO MI MOZE POMOCI?????????????
Inace Viktor je dobro,sledece nedelje idemo na redovnu mesecnu kontrolu i snimanje kukica,inace sirokog povoja noje ni bilo ali moramo proveriti kako su nam kukovi.
ljubac za tete
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od maus 25/6/2009, 09:41

Maro mozda je doslo vreme da Viktor spava celu noc, a ne zbog kise.
Ja glasam za VBanju. Postoje velike sanse da skoknemo sa Anom na par dana u banju.
Cmoka za vas dvoje ljubav ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od HappyGirl 27/6/2009, 07:26

Draga ako si pitala između stana i kuće definitivno kuća. Ja sam živela u kući i stanu i znam šta znači i jedno i drugo.Stan je lakši za održavanje, kuća je uvek puna prohteva ali beskrajno je lepše i lepše i lepše imati svoju kuću i dvorište. Eh spavala sam napolju noću gledajući u zvezde, plevila svoju bašticu i jela svoje povrće i uživala gledajući moje cveće. Sad je malo drugačije ali sreća vikendica nas vadi i spašava od betonjare. Moja tetka kaže za zgrade do petog sprata je kokošinjac od šestog golubarnik Very Happy A da ne govorim o garaži, pomoćnim prostorijama, mestu za igru ... Ako nisi pitala za to, izvini pogrešno sam razumela.
Ljubi mi to zlato što priča gi ga gu ge likeit love

Evo draga i onoga štto sam napisala o vodi [Only admins are allowed to see this link]
SREĆNO!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Agata27 27/6/2009, 12:16

Ako moze i jedno i drugo,bilo bi najbolje... Wink Mislim za Viktora!
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 27/6/2009, 12:55

Happy draga hvala na savetima za vodu,valjda ce i meni pomoci.
Happy mislila sam
kucu na vlasini
ili
kucu ili stan u v.banji
I meni vise odgovara kuca obozavam je.Mi zivimo u kuci imamo veliko dvoriste jos uvek nije lepo uredjeno al sredicu ja to,imam puno cveca i sve to obozavam i ipak mislim da ce biti ta varijanta KUCA samo jos uvek nismo odlucili gde.
Viktor jr juce snimao kukice i sve je perfektno,samo mi je nesto malo nejasno onaj nas ortoped kaze da stavljam dete u sedeci polozaj bar 10-ak puta dnevno po 10 sekundi,meni sve to nejasno i nelogicno gde bre da stavljam dete od 3 meseca nepuna da sedi,a on meni ono ne sedi ti ga pridrzavas,aj pusti ga da sedi i ono ce da padne znaci da ne sedi vec ga ti pridrzavas.Kaze ne treba slusati babe i njihove price jer su sve to njihove lazi.Iza nas je bila zena cija devojcica ima 4 meseca i 3 dan i uveliko sedi sama,posle je ja pitala za savet i ona kaze ma to je super kao ja tako radila i sa prvim detetom i sve je bilo ok,em je brzo pocela da sedi em je brzo prohodala Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes .
Da vam kazem pravo ja odande izasla skroz zbunjena Rolling Eyes .
Aj mame pomagajte
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od lasa 27/6/2009, 20:51

Nemam ti baš neki savjet za to sjedenje, ali prati svoje djete i ti sam ćeš najbolje znati šta i kako da radiš.

Hajde stavi dodaj u potpis "ono" da možemo lakše da pratimo koliko ima Viktor.

smajli angel
Al sam sročila rečenicu, valjda me razumiješ lol!
lasa
lasa

Broj poruka : 698
Datum upisa : 29.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od caci 27/6/2009, 21:00

Maro to su samo vezbice za ujacavanje pojedine muskulature i kosti to nije pravo sedenje.Slusaj d-r ja mislim da je upravu da ne treba slusati bake jer su sada deca sve naprednija.I ja sam tako isto sa Markom.
Ljubac za preslatkog Viktora ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 4/7/2009, 12:32

Tete mi danas punimo 3 meseca radost radost radost,smejemo se ponekad u glas pa se onda i zagrcnemo i zakasljemo.Vodu uopste ne pijemo,pedijatar nam savetuje da mu i ne dajem,sa kasicama i sokicima jos nismo poceli i to nam kaze da je jos uvek rano tek sa 5 puna mozda pocnemo u zavisnosti od toga kad beba pocne da trazi,spremna je onda kad jezikom ne izbacuje dudu-i to nam je rekao pedijatar.
Inace sto se spavanja tice malo smo bolji,spavao je 3 noci od 20 i 30h pa do pola 5,medjutim sledece noci je trazio da siki u 3 a nocas u 1.
To mi nikako nije jasno ako je vec 3 noci izbacio taj jedan podoj u 12h zasto hoce opet da se vrati na staro ili sam mozda ja kriva sto se toga tice,on pocne da kenjka ja mu dam dudu on je izbaci i pocinje da place a ja aha on je gladan i odma nek ciki.Stvarno ne znam,ako neka teta zna nek mi pomogne sta i kako da radim?
Inace ovih dana je Viktor bas placljiv sinoc je plakao 20 min bez prestanka i sto je najgore nista ga ne smiruje,nit hoce da ciki,nit da lezi,niti ko da ga drzi i onda se smiri i smeje se.Evo malo-pre je plakao 10 min i ne znam sta mu je.
Obozavao je da se kupa al je sinoc dete crklo od plakanja i sve mi je to nekako cudno,da ga mozda nesto ne boli sta mu je,sama sebi i suprugu postavljam pitanje al odgovor naprosto-NEMA.
Evo sad Viktor spava,obozava da je napolje,da se seta.
Kad tata dodje s posla a on ga ne vidi po 24h dete cice od smeha,toliko je strecan da vam ne mogu opisati,zlato mamino obozava tatu.
Toliko za sad slikice kasnije.
Ljubimo vas sve ljubav ljubav ljubav
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od maus 4/7/2009, 15:01

Srecan 3. mesec radost radost radost radost radost radost radost
A za to budjenje i plakanje su krivi tzv skokovi u razvoju. O tome mozes da procitas u naslovu BEBE. Sve ce se to samo regulisati, nemoj se nista sekirati i nervirati. Kada se Ana budila tokom noci nisam joj nudila da jede, vec sam je ljuljuskala, pevala neke pesmice i zaspala bi nekad odmah a nekad posle nekoliko minuta. I nama se tako desavalo da spava celu noc i posle par dana se probudi oko 2 ili 3. To je trajalo mozda 4-5 dana i opet je spavala po celu noc.
Ajd ljubim vas mnogo ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od caci 4/7/2009, 15:35

konfeteSRECAN VAM 3 MASEC konfete

a sto se ostalog tice ja se salazem sa maus,da se ne ponavljam.A to sto place mozda ima grceve,Marko ih je imao do 4 meseca i isto je tako plakao i nismo ga mogli umiriti.
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od era 4/7/2009, 17:03

Srecan 3. mesec! Potpisujem Maus i kod nas je bilo tako
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 4/7/2009, 17:49

[Only admins are allowed to see this image]
e sad tete procenite na kog ja to licim
na mog tatu ili [Only admins are allowed to see this image]
na mamu [Only admins are allowed to see this image]

MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Viktorov dnevnik - Page 5 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu