KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za kvalitetniji spermogram

+78
rifeta
lela1984
plava glava
Erata
leptirko82
Milutin
Lyanna
VioletaR
crnisha
gegula
G3n1u5
Vuchica
blizanac
ivi
neca73
lenjivica
fight&faith
sanib
winni
ragaco
JELENAR
noja
DMANA
nina :)
Nataly17
saška
sareni leptir
darling_buds
menora72
peki
daxi011
Ema78
sandrahuber
merce
kopx
missile
laKole
nacKa
Gramatika
ciklama
Divina
Gogo
grudva
korpica
dra00
inda
SSanja
marija13
tanjica
Niny
Maza
Kamilica
LaFolie
Bokicalepotica
lolipop
*AIDA*
cicsa80
heart84
gagax81
shenon
daco
BiKsi :)
anak
Dara
cici
djole42
dr mali pariz
dina
tuli
nena beba
Cupava
maga
Admin
gogs-ii
sneza ch
NINA1
Jelence
HappyGirl
82 posters

Strana 2 od 14 Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći

Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od cici 10/7/2010, 21:07

Djole, sad sam procitala za ovu smesu sa medom i semenkama koprive, je se to samo pomesa i odmah moze da se jede?
(mislila sam ja da probam jer mi se srozala krvna slika )
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od djole42 11/7/2010, 22:36

Da ,samo pomesas i svako jutro po kasicicu.Seme se koncentrise pri vrhu ,pa svako jutro pre nego uzmes malo promesas. spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Icon_biggrin
Za krvnu sliku je ekstra a za spermice ,videcemo spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Icon_wink
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od cici 12/7/2010, 21:10

hvala ti :0 nadam se da ce oboma pomoci, mada cu ja prvo da proverim na sebi Wink
nego koliko to dugo sme da se jede,tegla pa pauza,koliko? ili moze neprekidno
tanks
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od djole42 13/7/2010, 06:37

Ja to pijem konstantno.Desavalo mi se ranije da napravim prekid jer nisam uspevala da nadjem seme koprive.Sad ga imam uvek u rezervi i krkam stalno ,desi se nekad da zaboravim dan-dva.
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od Dara 14/10/2010, 18:12

MOLIM ZA POMOC AKO JE NEKO IMAO SLICNO ISKUSTVO, JA SAM NOVA NA FORUMU PUNO POZDRAVA ZA SVE SAVJETE. MUZ MI JE RADIO SPERMOGRAM I UTVRDILI SU DA U ROKU DVA SATA VISE NI JEDAN SPERMATOZOID NIJE ZIV, RADIO JE SVE BRISEVE I HORMONE I SVE U REDU. DALI JE NEKO IMAO SLICAN PROBLEM AKO NE I ISTI UNAPRIJED ZAHVALNA :

Dara

Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od anak 4/11/2010, 15:29

Daro, mome mužu su rekli da su mrtvi već posle pola sata. Isto tako su ustanovili da je to kao od stresa. Jer nekad je bolji, nekad lošiji. Dobra je matična mleč, a čula sam i za neki lek Proxseed ili tako nešto. Verovatno će neke bolje znati.
Nama su radi toga preporučili IVF, pa smo trenutno u postupku.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od BiKsi :) 4/11/2010, 22:14

Daro, tvoj muž bi trebao otići kod urologa da mu prepiše terapiju kako bi popravio pokretljivost. Da, postoji proxeed i on se obično prepisuje. Moj suprug ga je pio i delimično je popravio stanje, malo, ali zauvar za pokušaj vto. Pročešljaj po ovim našim temama na forumu, imaš šta sve i od prirodnih zezancija pomaže. Moj muž pije čaj od ovsa i to mu je poboljšalo stanje stvari. Pozdrav i sve najbolje
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od daco 13/12/2010, 11:09

Za Aidu ( mozda i jos nekome bude znacajno):
MM sada pije proxeed 2 kesice na dan i profertil 2 tablete na dan. To sve pije u isto vreme. S vremena na vreme pojede i maticnog mleca a na internetu sam pronasla i onaj preparat gde se 1 kg meda mesa sa susamom, orasima, kokos... i to pojede kad se seti ( tj. kad mu stavim kasiku u usta :)
A ja nista ne pijem ne znam sta bi bilo dobro...
Inace, mm je imao ureaplazmu i elementarna tela hlamidije i dr mu je rekao da dok se ne izleci nema svrhe da pije proxeed i profertil jer organizam nista ne zadrzava nego izbacuje.
Tako da je mozda dobro prvo na pregled bakterija pa ako je sve ok onda da se baci na vitamine

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od anak 13/12/2010, 21:08

Jovana, molim te možeš li da nam napišeš taj recept sa medom i susamom i ostalim stvarčicama, ili da postaviš link. Puno bi značilo.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od dr mali pariz 13/12/2010, 21:12

Anak,nema ti tu puno mudrosti: lešnike,bademe,brazilski orah,orahe,seme sirovog suncokreta,sirovo seme bundeve,možeš sve da samelješ,a i ne moraš,u teglu sa medom,i po kašiku ujutru i uveče.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od daco 13/12/2010, 22:10


Evo ga draga! Ne znam da li pomaze ali neka jede za svaki slucaj. Ne moze da skodi.
Uzeti po 100 grama oraha, badema, lešnika, kikirikija, oljuštenih semenki bundeve, oljuštenih semenki suncokreta (sve neslano i sirovo samleti na mašini za orahe ili u blenderu), kokosa, susama (sirovog), suvog grozđa, suvih smokava, suvih šljiva i suvih kajsija (ovo suvo sve naseckati vrlo sitno) i dobro pomešati sa 1 kg prirodnog meda.
MM to jede jedanput dnevno. Pored proxeeda i profertila i ovoga ima da napravimo odlican spermogram Very Happy

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od anak 16/12/2010, 16:15

Juhu za dobar spermogram i sex
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od shenon 22/12/2010, 08:52

Devojke,

Gde se u Bg moze naci profertil, a da ne narucujem preko neta vec u apoteci?
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od shenon 22/12/2010, 20:16

Nasla profert. u jednoj apoteci u Resavskoj
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od anak 27/12/2010, 09:16

Je li bolje to ili Proxseed?
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od daco 27/12/2010, 09:28

Moj suprug pije proxeed i profertil zajedno. Pije nekih mesec dana, mozda i krace, pa je tesko da kazem da li ima nekih rezultata. Proxeed pre jela a profertil posle jela dva puta na dan. Cena Proxeda je 6 000 din 30 kesica ( to je za 15 dana). Cena Profertila je 17 000 180 kapsula ( za 90 dana).

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od daco 27/12/2010, 09:29

Nisam htela da napisem broj telefona Very Happy nadam se da si shvatila 17 000 din 180 kapsula

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od anak 27/12/2010, 13:04

Jest da sam Bosanka, ali sam shvatila Wink
Probaćemo i to na proleće, sad smo se bacili na ove zaj.....cije sa medom, suvim voćem i semenkama u kombinaciji sa čajevima, i nekim napicima sa belim lukom.
I -----------  b mm se razboleo, jadan temperatura, sinusi, grlo.... sestro slatka
Pa ti reci da to utiče na imuni sistem
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od gagax81 16/1/2011, 18:51

Jovana kad ce tm ponoviti spermogram? Bas me interesuje da li se rezultat popravio. MM je poceo 23.12 sa Proxeed-om i treba da popije 3 kutije pa da ide na kontrolu sa novim nalazom spermograma. Iskreno se nadam da ce pomoci jer je stvarno skup. Ja sam ga u N. Sadu nasla za 5300.oo isla sam od apoteke do apoteke da pitam koliko je.
Zelim vam svima sve najbolje! ljubav
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od daco 16/1/2011, 21:50

cao draga,
mm nece jos da radi spermogram. Sada pije proxeed nekih 42-43 dana. Kada prodje 3 meseca onda ce uraditi. Nadam se da ce pomoci svi ovi preparati. Gde si uspela da nadjes za 5 300. U kojoj apoteci u N Sadu ?

I ja svima saljem ljubav

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od gagax81 16/1/2011, 22:15

Pa i mm treba da pije 45 dana tj. 3 kutije ali mu je dr. rekao da posle toga uradi spermogram.
U apoteci Tilija Proxeed kosta 5.500,oo a u apoteci Onyx (ul. Mileve Maric 3) je bio 5.300,oo (imala sam 7% popusta). E sad ne znam da li stalno daju taj popust ili samo ponekad zbunjen
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od anak 24/1/2011, 19:19

Mm pojeo sav med sa tim semenkama, junački je udarao po njemu  b .
Sad je prešao na piskavicu, a zajedno jedemo med sa koprivinim semenom. f
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od daco 24/1/2011, 20:05

Anak draga, gde pronadjes med sa koprivinim semenom? A piskavicu dr treba da preporuci ili sama mogu da uzmem? To je za muzeve ili za nas zenke Laughing pusica!

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od gagax81 24/1/2011, 21:54

I moj muz je jeo/pio piskavicu 3 meseca. Svako jutro jednu kasicicu (samlevene piskavice) je razmutio u malo soka ili jogurta i tako popio. Posle mesec dana stalnog koriscenja je poceo da mirise na piskavicu jer ona ima jak miris pa se preko znoja izlucuje. Tako da sam mu tih meseci tepala "Piskavice moja!"  b
A sto se tice rezultata od piskavice, kod nas nista posebno. Povecala se kolicina tj. sa 7 mil. na 10 mi. ali mu se pokretljivost smanjila sa 60% na 40% tako da smo bili na istom! Crying or Very sad
Probao je i semenke sa medom ali isto nam se desilo. Sa tih 10 mil. je popravio na 20 mil. ali brzo pokretni su se drasticno smanjili, svega 10%
Eto, nase iskustvo nije bas za pohvalu ali sam ja ipak za to da treba sto vise stvari pokusati pogotovo ako su na biljnoj bazi. Videcemo sta cemo uraditi sa Proxeed-om a mozda cemo kupiti "Medino" maticni mlec, propolis i polen, 3u1!
Pozdrav za sve i iskreno se nadam da cete imati vise srece nego mi! ljubav
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od dr mali pariz 24/1/2011, 22:06

jovanamedakovic ::Anak draga, gde pronadjes med sa koprivinim semenom? A piskavicu dr treba da preporuci ili sama mogu da uzmem? To je za muzeve ili za nas zenke Laughing pusica!
Piskavica nije lek i ne može da škodi,a med sa koprivinim semenom se ne pronalazi,već u teglicu ili teglu meda ubaciš nekih 50'100gr koprivinog semene,kupljenoj u zdravoj hrani.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

spermogram - Za kvalitetniji spermogram - Page 2 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 14 Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu