KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra

+13
Jeckie
zalosna_sova
Kata
Nekica
megica-pegica67
adriatika
HappyGirl
TetaSneki
maus
maja76
Sami
Hitron-Luka
Jelence
17 posters

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od maus 26/3/2009, 12:45

Adriatika , Lepa Kato lepo se provedite veceras na koncertu. Iskacite se i za mene. Happy ides li sa Katom na igra Molim da sutra opsirno napisete utiske.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od adriatika 26/3/2009, 13:53

Hvala ti duso.
Javljam se oma sutra.Jedva cekam igra love love
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od Hitron-Luka 26/3/2009, 15:17

Dobar vam dan koke drage Very Happy
Curama koje izlaze veceras zelim lep provod....

Nista od naseg slavlja u subotu ,Luka dobio vodene koze (varicele) Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od HappyGirl 26/3/2009, 20:23

Pa nema za mene i lepu katu koncerta Crying or Very sad Lepa kata je zadnjih petnaest dana po 74lekarima, juče je bila na magnetnoj...Ima užasne bolove u kičmi, duž nogu...išla i kog ginekologa i ovog i onog ...Evo bile smo zajedno i bila je ok, sad se čujemo urla od bolova... Po do sada gotovim nalazima ima nekih problema sa kičmom definitivno, a za ostalo ćemo videti...nemama pojma videćemo šta dalje...

Adri uživaj za nas Very Happy

Jao duša dobio boginje. Ma bolje sad nego sa sto godina. Luka lepoto moja drži se osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od maja76 26/3/2009, 21:31

Poljubac za malenog andjela, mogu da zamislim kako to svrbi! usne

Bas mi je krivo Kato! Otkud to, znaju li lekari, mozda neka promaja! Cuvaj se draga! srca1
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od HappyGirl 27/3/2009, 05:52

Cure samo da va scolkim , ovih dsana stalno imama neke goste a imaću i za vikend pa jedva postizavam da se umijem...Uf baš mi s elala.Ajd ljubim va ssve i želim vamm prelep vikend.Najavili 20 stepeni d d d
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od adriatika 27/3/2009, 10:25

HappyGirl :: sad se čujemo urla od bolova...:

Pa sta je to sa njom.Da li je to diskus hernija?
To zaista boli.Trebala bi da miruje neko vreme.Bas mi je zao.Pozdravi je Happy.
Mislimo na nju. molitva

Hitron, poljubi nam maleckog.Srce moje.Sta da se radi.Bolje da to sad protutnji. poljubci

Elem cure, sinoc je bilo kao u bajci. love Momci iz "IL DIVO" su takvi sarmeri da su se svi primili.
Pevali su za dusu publike, koja je bila na naogama.Stvarno su prva liga.Koncert za pamcenje.
Bila sam toliko uzbudjena da me to i jutros drzi. smajli angel

Danas je i Petak, divan dan, tako da mi je sve lepo.
Zato vam saljem puno pozitivne energije i poljubaca. srcasti poljupci
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od maus 27/3/2009, 13:02

Lukice srecice malena ljubim u svaku boginjicu da sto pre prodje usne
Lepa Kato sta ti se to desava? Eh draga nadam se da su bolvi prosli i da ti je sada mnogo bolje.
Adriatika bravo za super provod. Drago mi je sto si se postenski iskakala. Evo i petka, tvog omiljenog dana. ZIVEO VIKEND!!!!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od HappyGirl 28/3/2009, 08:38

Dok gost njupa samo da vam poželim prelep vikend i i da vas usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od TetaSneki 29/3/2009, 09:56

Dobro jutro koke.
Ja se javila da sam stigla, pa opet nestala No , nemoj te mi zameriti. Udario mi odmor u glavu pa nikako da se snađem. Na poslu sam imala previše posla, a kući mi stalno dolaze gosti da vide kako smo se proveli i da vide slidže. Evo sad idem da postavim i vama.
Žene mlogo sam vas poželela d
Lepa kato, šta te to snašlo, kakvi su to bolovi borba
Happy, Hitron, Majo, Jeco, Vakic
Luka dušo poljubac
Anči je baš porasla, vidim diže se na rukice poljubac
Cure sve vas ljubim usne usne usne usne usne
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od maus 29/3/2009, 10:23

Dobro jutro svima!
Lepa Kato kako si danas? Da li su bolovi prosli? Sve je to meni sumnjivo, da mozda Happy nije malo tebe boks
Snekisa nasa jedva cekam slike, ajd budi brza dok se Ana nije probudila. Hocu na miru da uzivam.
Kako je stiglo lepo vreme u moj gradic, tako su seljacine izmilele na ulicu svojim besnim dvotockacima i cetvorotockasima i samo bruje u krug uz veliku buku i seljacku muziku iz kola. I tako se mi juce popodne setamo nasim lepim setalistem koji je bio preplavljen besnim automobilima. Znate u LO "nema" parking mesta,pa se mora parkirati bas na setaliste. I da, setamo se Sneza, Nadja gura kolica i ja. Odjednom cuje se sirena automobila tuuutuutu(malo nervozno). Okrenem se kad klinjo u audiju nervozno svira iza nas da se pomerimo jer mora proci i jos mase rukom. Ja Shocked Oko nas trckaraju decica, ljudi se setaju i svi komentarisu gde su sada saobracajci da podele lepo svima kazne zbog pogresnog parkiranja. Opet tututuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Meni pritisak za sekundu je skocio na 900. Krenem lepo prema nervoznom i uspaljenom klinji( a pri tom iz kola tresti ili Stoja, ili Seka ili neka od "estradnih umetnica"). Pridjem njegovom prozoru i sasvim smireno mu kazem da cu mu izbusiti sve cetiri gume i c c c Ana se budi sledi nastavak.
Cmok
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od HappyGirl 29/3/2009, 11:21

Jutro cure Very Happy Evo gosti i mm još uvek lalaju a ja grabim vreme da popričamo osmeh srce Ma kata i dalje ima bolove. Adri da ima dherniju i još nešto ali nisam zapamtila šta... U svakom slučaju valjda će se spasiti muke.
Maus draga šta da ti kažem...jad i beda...ajd čekam nastavak.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od Jelence 29/3/2009, 11:47

Zemske dobar dan,
posto je krenulo lepo vreme a moje dete oce na nonicama sve da izvidi, a jos je ne sigurna skroz sama onda je tu mama-kicma trans Very Happy i tako ne stizem nista samo jurcam za njom,ma videcete vec kad dobijete svoju decu.
Nego bili na rodjendanu kod Andreinog brata od tetke koji je stariji od nje 10 dana i proveli se super,i Andreicu je startovao Rolling Eyes jedan Nikola,mali ima 21 mesec i zalepio se za nju,a ona ko divljak samo bezi i otima se Laughing ,Bogami tati nije bilo pravo da mu neko begenise cerku,naravno sve je sala jer njegovu mamu znamo vec godinama,a deca ko deca,samo mnogo su bili slatki onako mali,a ceru sam skockala samo tako beli unihop,sorc od teksasa koji je napred suknjica i tako cim dobijemo fotke postavicu,posto nismo mi slikali.

LJubac tete i pisemo se
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od maus 29/3/2009, 12:50

Pa ko to nama setka gradom i sepuri se???? Hej mama kicma-trans  b  b  b  b  b  b  b  b izvini ali smesno mi je i slatko u isto vreme. Vec vas zamisljam: Andrea koju sve zanima i sve bi da vidi i uopste nema vremena da odmara, jer mnogo toga ce propustiti i samo ide levo desno,pa malo napred, pa 300 metara nazad...I ti koja si sve vreme savijena i drzis je da ne padne. A lepotica mala ima udvaraca. Normalno, pa ko moze da odoli njenim okicama nemam reči A tata ce tek imati muka sa momcima!!!
E Lepa Kato nasa bas mi je zao sto se toliko mucis. Kako se leci dh? Ljubim te da sve brzo prodje.
Nekice gde si ti sve ove dane i dane? Mora da uzivas u novom stanu.
HappyGirl ::
Maus draga šta da ti kažem...jad i beda...ajd čekam nastavak.
nastavak:
Klinja me gleda ko tele na sekiru i jos uvek nervozan, jer negde kasni, zuri se, treba provozati jos milion krugova po gradu sa isturenom levom rukom kroz prozor i naocarima na vrh glave.Ladno ce meni:" Ej, lud sam, bolje ti je bezi." Aaa, mislim se u sebi, odlicno su mi poznati takvi ludaci. Kazem mu:" Picopevac,ne mozes biti ludji od mene. Ti si samo bezobrazan i nevaspitan klinja. A mislis da si neka faca klipane, da si strasan neki baja,a nisi. Potpuno si smesan i jadan i zalosno izgledas. Sta treba da se sklonim, da drhtim od straha kad te vidim. Ne pada mi na pamet. Sacekaces da prodjemo , da svi na setalistu prodju pa onda pojacaj tu tupavu muziku i vozikaj se po gradu." On je dalje blenuo u mene, ja sam se lagano okrenula i nastavila svoju setnju.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od HappyGirl 29/3/2009, 14:52

Jao maus...Picopevac ...  b  b  b ma tad nije bilo smešno ali ja sad vrištim od smeha  b  b Ako nam ikad bude trebala zaštitnica kutka , to će biti maus  b E draga a Snežina faca i reakcija je bila... b ajd napiši  b

Pa nije ni čudo što se Nikola zalepio za bonbonicu. Šorc, none duge i vitke. e moja jeco nije nidzi bilo lako Wink A ona vidi se da je prava kutanka, dala mu odma dvojku g Joj kakvi su to slatkiši naočare naočare
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od Jelence 29/3/2009, 15:58

Mima ti si bas hrabra zenska ja nisam sigurna da bih smela bas tako da reagujem,mada isto mislim ali takvi nemaju tri ciste u glavi i ko zna sta sve moze da im padne na pamet,tako da Rolling Eyes svaka cast na hrabrosti,a sto se tice...

Pa nije ni čudo što se Nikola zalepio za bonbonicu. Šorc, none duge i vitke. e moja jeco nije nidzi bilo lako Wink A ona vidi se da je prava kutanka, dala mu odma dvojku

e sad da su vitke jos uvek nisu Very Happy Laughing tek su bebece sa salamicama,ali bice i vitke e tada cu se stvarno brinuti,kad obuce onakav sorc,a do tada uzivam u bebecim druzenjima.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od maja76 29/3/2009, 21:44

E Maus bas si me razveselila sa svojom pricom, mogu misliti kako je to sve izgledalo! Sta kazes picopevac pun sebe i sa izbacenom rukom kroz prozor i u dobrom automobilu "verovatno krvavo zaradjenom" krenuo u lov na cice Laughing Strasno koliko je to uzelo maha i koliko su ljudi primitivni Rolling Eyes

Ljubim Andreicu u te njene nogice sa salamicama a da ces jednog dana morati da brines zbog njih, moraces yes
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od Hitron-Luka 30/3/2009, 08:17

Jutro cure Very Happy
proveli noc tiho ,tabletica ucinila cudo.... yes yes

Auuu Misu ala si ti hrabra zemska Wink ,ja ne bi smela iskrena da budem ,bojim se takvih mangupa

Pozdrav za nasu Lepu Katu i da nam sto pre ozdravi cvet ...
Za za ovu malu zgodjusnu u sorcu saljem veliki ljubav

Happy nadam se da si uzivala sa gostima cvet
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od zalosna_sova 30/3/2009, 09:29

Dobro jutro zemske!!!
Hitron bravo za lepu noc srcasti poljupci

Maus e vala svaka ti cast!!! Ni ja ne bi imala hrabrosti, inace sam po prirodi vecito " zbunjena " i da kazem imam onaj blago teleci pogled Rolling Eyes Bravo!!!

Zene ljubav
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od TetaSneki 30/3/2009, 11:00

Maus nemoj mi reći da si uz sve to što si mu rekla imala Anu u rukama Rolling Eyes .
Ja isto smislim svašta u takvim situacijama što bi trebala da kažem, ali na kraju ne kažem ništa Embarassed Laughing .
Znači Jeco krenulo je. Tata verovatno već priprema motku da rasteruje zainteresovane frajere beba beba
Lepa Kato brzo nam ozdravi usne
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od maus 30/3/2009, 13:46

Andrea ce imati na mamu vitke i duge noge, a tata ce dezurati ispred ulaznih vrata sa sve puskom u rukama. A na kom ono bese spartu stabujete? Mozda postavi i strazu i na terasu i prozore.
Lepa Kato kako si danas?
Happy kako su tvoji gosti fini i vaspitani. Spavaju dugo i mirni su i tihi. Super.
HappyGirl ::E draga a Snežina faca i reakcija je bila... b ajd napiši  b
Sneza je samo govorila:"Ej, Mima, ma pusti naduvenka malog."
Sneki nisam imala Anu u rukama, bila je u kolicima.
Evo sad neke kisice. Valjda nece dugo potrajati.
Nekice srecna nam godisnjica upoznavanja. Prosle godine, na danasnji dan sam primila prvu bocu supERFAKTA i nasla se sa vama u DC igra igra Kako mi nedostaje to druzenje...
Koke neka vam je srecna radna nedelja. ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od adriatika 30/3/2009, 15:53

Dan curke. sunny

Joj Misicu bas si bila hrabra.Imala si srecu da nije neki mloooogo agresivan tip.
Nemoj vise.Bolje se skloni.To su ludaci. zagrljaj
Ljubac Lepoj Kati.Mislim na nju. ljubav

Cure zagrljaj
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od HappyGirl 30/3/2009, 17:42

Ma jeste on agresivan, nego se šokirao pa nije došao sebi kad je video da ima neko još agresivniji od njega i to žensko Wink Laughing Mada što kaže moj tata, bežanova majka nikad nije kukala.
Maus jdva čekam da vas vidim.Prelimenarni rezultati su da ćemo u loznici biti u nedelju 26.4.ali još ćemo se usaglasiti osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od maus 30/3/2009, 19:31

HappyGirl ::
Maus jdva čekam da vas vidim.Prelimenarni rezultati su da ćemo u loznici biti u nedelju 26.4.ali još ćemo se usaglasiti osmeh srce
radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Vec javila Snezi i Nadji ,Milanu sam 100 puta rekla DOLAZE MOJE KOOOOOOOOOOKEEEEEEEEEEEEEEEEE radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od HappyGirl 31/3/2009, 06:36

Jutro , jutro radost
Tako sam srećna , želja nam je trudna radost sreca igra d
Ajd uživajte ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra - Page 6 Empty Re: Martovska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu