KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krvarenje u ranoj trudnoći

+57
Sirijus
Danijelaa
PalcicaBg
Stenli
tatjanica
alex11
Blanka
Sanjci87
jadranka
pegaz
Ancica 87
saska1
petra82
Akijeva
leptirko82
Ninche
Sofija Veks
lenabeograd
nena beba
Ema78
Klarica
bak
agata
KoMetaK
lilya
ninica2
Gramatika
jagodica
dragana didy
lena
dragmilk
LaFolie
caci
aha
bebko
Xena
maja76
Tinche
maus
zoxa
Marija86
red
MARA
Orline
Mirjana
bubili2
Kamilica
dr mali pariz
tia
catherine290505
Botox
Agata27
Kata
Hitron-Luka
tedi
era
duca
61 posters

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od Marija86 20/3/2012, 08:34

u 8-oj nedelji se prvi put pojavilo obilno krvarenje,doktor koji me je tada pregledao privatno u Genesisu ostao je moj doktor do kraja..definitivno sam ubedjena da je spasao moju trudnocu. On me pregleda a iz mene lipti krv..strasno nesto..salje me na Betaniju da lezim,tamo se krvarenje smanjuje i prestaje skroz..narednih dana je bila samo braon sukrvica.Bila sam na terapiji 4x2 od 200mg utrogestan oralno..vaginalno bi sve izaslo napolje,depo progesteron na treci dan i Pregnil svaki dan.U 12-oj nedelji usred noci uzasan odliv gori nego prvi put sa bolovima,mi opet u bolnicu,opet me zadrze..pet dana sam tamo lezala sve se smirilo,moj doktor me pusta kuci samo ako cu STROGO lezati ( samo kupatilo-krevet,tusiranje ne svaki dan) da napomenem da je hematom bio 61x41....
Terapija je bila ista sve do 25-te nedelje kada se hematom skroz smanjio tada mi je ukinut Pregnil (kojeg inace nigde nema,jedva smo ga nabavljali,cak su nas i lekari pitali gde ga nalazimo) i ukinut je depo progesteron a utrogestan smanjen na 3x2 po 200mg (za koji inace ginekolog u DZ nije hteo da mi ispise recept nego sam ga celu trudnocu placala).Tamo negde u 27-oj nedelji je skroz nestao hematom ( a do tada je stalno bilo braon sukrvice).Sa utrogestanom sam nastavila do kraja trudnoce. osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od Orline 20/3/2012, 09:16

Hvala, marija, srce si.
Meni je marija na pp poslala dosta smirujuć poruke, ali nisam imala pravo da pp objavljujem javno, pa mi je jako drago da si sama ovdje napisala svoje iskustvo.

Ja i dalje krvaruckam po malo, samo što je to uglavnom vidljivo na toalet papiru, u tragu na vešu, i malo je tamnije, pa vidim da nije sveže.
Tako je od početka, bezmalo od bete, samo par dana je prošlo bez toga.
I tako...brojim dane do sledećeg UZ, nadam se da neće ponovo onako obilno, stvarno je za srčku
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od Marija86 20/3/2012, 10:13

da da to ti je normalno posto se hematom prazni..nekada taj iscedak bude taman kao jod a nekada skroz svetao.. poljubci
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od Orline 20/3/2012, 15:19

Republica ::Citam sada sheta se desilo Ori & Akijeva.

Uhhhh
sad je sve dobro proshlo. Obe ste na progesteronu ii to je dobro.Koliko
ja mogu da skapiram a da vas pitam da li su vasha krvarenja bila u
periodu kad je trebala na" krene" i menstruacija?

Mene je to zadesilo ali nisam imala progesteron.

Odmarajte sada i uz terapiju progesterona bice sve OK.

Pozdrav trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 490909

Marija86 ::Republika
Ori ima hematom pa to onda nema veze sa menstruacijom...a akijeva ne
zna sta se desilo tj.zbog cega.. trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 561840 trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 582639

Republica ::Hvala Marija.Ja opet "zabushavam", pa kad dodjem sve procitam i sve mi se i izmesha od informacija.

Sad sam opet pogledala Ori
post i videh ,da hematom iznad lepote.Hmmm i raste.Daj lepoto izguraj
tu kesicu krvi i nacini sebi mesta,da te taj ugrushak ne zhulja kad
krenesh da se razvijash u punoj snazi.
Hvala republica Very Happy



Ja petpostavljam da je i akijeva imala hematom, koji se srećom ispraznio, pa da joj neće više praviti probleme.



A česta su ta krvarenja u vreme očekivane M, samo su tad mnogo mnje obilna, kod nas dve je bio potop
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od lena 20/3/2012, 21:16

Ako me pamcenje dobro sluzi, od nasih sadasnjih mama Kutanjki, Nena beba je imala slican problem - hematom i krvarenje... Secam se da je bas bilo dramaticno...


Poslednji izmenio lena dana 20/3/2012, 22:03, izmenjeno ukupno 1 puta
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od Orline 20/3/2012, 21:22

Nešto sam zaboravila. Znam za bobicu, rekla mi je, i ima u njenom dnevniku, a za nenu se ne sećam.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od lena 20/3/2012, 22:02

Evo, Orli, nisam zaboravila... ovo je samo pocetak. Znamo da je u nastavku happy end, hvala Bogu!

Nena beba:

kratko cu. znate da sam 11.3. prokrvarila braon.proslo za dan pa se jos koji dan cistilo.al u cetvrtak me nesto probode kratko i ostro sa desne strane. pomislih cista. al prodje. tu noc oko 3 probudim se i ne mogu da spavam , okreci se sat citav i ne vredi. ustanem da ispraznim besiku kad ima sta da vidim. Dnevni ulozak i gacice i pidzamica poplavljeni SVEZOm krvlju. Odmah odemo u front gde sacekah tek probudjenu mladu dr koja nervozno pogleda na uz i rece :srca kucaju.Idite kuci i lezite. Nisam bila mirna tim resenjem i odemo cim je svanulo kod moje stare dr u imd. Do ona nije dosla neki dr me je pregledao prstom i rekao da krvarenje staje. Zatim je moja dr na uz potvrdila da srca kucaju al je pored embriona videla mesto krvarenja i dalje nije htela da mi prica. Nego me je po hitnom postupku zadrzala u bolnici i dala depo progesteron na 3 dana iako sam prethodni primila pre dva, plus utrogestan 3x2. Od tad lezim,pomalo ali braon krvarim i nadam se da ce uskoro stati. Molim Boga da su bebe dobro i da ce mi to uskoro potvrditi uz. na poslednjem su bile nesto manje nego onomad-ne znam dal je greska merenja ili posledica krvarenja. ipak nisam bila kratka :)
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od Mirjana 20/3/2012, 23:32

Ja nisam imala hematom, ali sam imala blago krvarenje u 11-oj nedelji. Inače sam se osećala kao prebijena do 16-te nedelje. No, bez obzira na to, rešim da išetam. Malo stajala u banci, malo šetala po veletrgovini. Stomak zatezao, a ja se pravila da ne primećujem, jer NISAM BOLESNA VEĆ TRUDNA.
Dođem kući, uđem u WC, kad na vešu krv Shocked Primim odmah progesteron depo od 250 nečega i sve bude OK.
Posle par nedelja sam se još jednom uplašila. Ustala sam da pi pi, kad na papiru ugledah krv. Svežu krv. Jako sam se uplašila, pa sam još sa tonom papira brisala deo po deo dole, da lociram izvor krvi. Na kraju sam zaključila da su šuljevi, zašta sam sutradan i dobila potvrdu.
Znači, svakakva krvarenja su moguća u trudnoći
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od dragana didy 28/4/2012, 21:55

cao... ja sam trebala da ih dobijem 17.04. ali sam imala svijetlo roze na smedje tacke na vesu...otisla odma u klinicki centar uradili mi betu hcg krvi i ispalo je 5.70 a danas je pocela svjeze svjetlo crvena krv i jaki bol do prije dva sata i na ulosku tamni ugrusak.. a ponovnu betu sam trebala u ponedeljak uraditi... sad neznam da nije doslo do spontanog ???? Sad a krv je opet svjetlo crvena svjeza koja postaje braonkasta svjetla il smedja boja vise neznam ni sama ... molim vas za misljanje jako sam uplasena toliko sam jedva cekla i jedva ostala u drugom stanju ...neznam da li je doslo do spontanog jer na ultrazvuklu 25og je bilo rano da se vidi
dragana didy
dragana didy

Broj poruka : 15
Godina : 40
Location : podgorica
Datum upisa : 16.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od dragana didy 28/4/2012, 21:59

izvinite 18.04. sam ih trebala dobiti
dragana didy
dragana didy

Broj poruka : 15
Godina : 40
Location : podgorica
Datum upisa : 16.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od dragana didy 28/4/2012, 22:09

sad se boja promjenila ,svijetlo crvena je ide mnogo manje i kao na rozu boju...jedva cekam ponedeljak Sad
dragana didy
dragana didy

Broj poruka : 15
Godina : 40
Location : podgorica
Datum upisa : 16.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od Mirjana 28/4/2012, 22:42

Dragana, pa trebaš se odmah javiti svom lekaru. Po nekad se spontani može sprečiti, ako je uopšte to u pitanju. Pa i da ne može, moraš otići na pregled.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od dragana didy 4/5/2012, 01:29

meni je pocelo 28,29 i 30 ti,...28og posle[odne je izasao tamni ugrusak kao parce... i zatim je bol stao i samo ta tri dana je bilo krvarenje i nznm jeli doslo do spontanog..madda vise ne osjecam trudnicke simptome ... a betu nisam ponavljala bila je mala 5.70.... mozda i je doslo do spontanog..
dragana didy
dragana didy

Broj poruka : 15
Godina : 40
Location : podgorica
Datum upisa : 16.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od Orline 12/6/2012, 18:26

BRBLJIVA76 ::mirka,cestitam! nije te dugo bilo,,,,ja ti pisala
.....cini mi s e da si jednom spomenula neki hematom i bila si sva u
strahu....zanima me sta ti dr rekli povodom toga? i kako si to
sprecila'....nazalost ja to prosle god nisam uspela i izgubila sam obe
bebe.............sad krecem ponovo ,ali me strah da mi se nedaj boze ne
desi isto.... trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 38642

Marija86 ::brbljiva
imala si hematom? Koliki je bio? Kakvu si terapiju imala? Izvini ja te
napala ali ja sam ga imala pa me zanima ..

BRBLJIVA76 ::imala
sam u 8 nedelji trudnoce,krvarila pa stalo...pa kao oba ploda tu,pa kao
ostao jedan,pa sutradan oba ploda i tako 7 dana.... napisala sam jako
podug tekst kako sam sa tim prosla na jednoj klinici i sta je dr sa mnom
uradio! od neadekvatnog lecenja i silnog cimanja i ceprkanja sondom,od
oba ploda noje ostao ni jedan ...imas teks na cini mi se ovom forumu a
tema je VANTELESNA OPLODNJA O TROSKU RZZO...Moram da pogledam papire i
da vidim koliki je bio hematom ...a ti kako je kod tebe bilo?

BRBLJIVA76 ::da ,procitaj da se ne bo opet ponavljala...na toj temi strana 10

BRBLJIVA76 ::
Marija86 ::brbljiva
imala si hematom? Koliki je bio? Kakvu si terapiju imala? Izvini ja te
napala ali ja sam ga imala pa me zanima ..
marija,hematom mi
je bio 34 mm .....pre toga sam imala cimanje da u svom gradu i okolnim
,nadjem pregnil..... pa kada sam ga jedva nasla moji dr su se ponasali
kao da su pali s marsa ! davali mi da primam ono sto sam im ja rekla !
ma uzas! neponovilo se! pregnil i pila sam utrogestan ( a cini mi se
da sam trebala da ga koristim vag posle et)! koliko sam cula! ali sve se
poremetilo ,posle et! od neadekvatnog lecenja ( posle et),,,i zavrsilo
se hematomom.......koliki je tvoj hematom bio?

MIRKA85 ::BRBLJIVA
ja sam jos pre vadjenja bete imala braonkasto brljanje i to je tako
trajalo povremeno obicno dok stavljam utrogestan vaginalno.Medjutim u VI
nedelji prokrvarim i dr mi pored utrogestana uvede i progesteron depo
na 3.dan.Ja opt u VII nedelji prokrvarim jos vise,bila subota vece i
odem na betaniju gde one neljubazne dr dezuraju.Ona me pregleda,kao bebe
u redu jajnici su vam veliki od hiperstimulacije i vi kao krvarite od
hormonskog disbalansa i pojaca mi progesteron depo na 2. dan i krvarenje
je opet brzo preslo na braonkasto ali sa nekim crnim ugruscima-NARAVNO
HEMATOM NIJE VIDELA!!!
Odem ja opet u VIII nedelji kod moje dr kad
ona vidi hematom od 22mm i oba ploda OK.Zbog hiprstimulacije nije htela
da mi da pregnil nego antibiotik pancef 10 dana i ispiranje tantum
rosom.Svo vreme strogo mirovanje i UZ opet za nedelju dana.
UZ u IX
nedelji bebe super,hematom isti.Kaze dr na konju smo.I dalje mirovanje i
da ce se hematom delom izbaciti a delom resorbovati.
Zakazala sam ekspertni uz za 11.07 a to mi nesto daleko da ne pratim hematom skoro 5 nedelja.
Razmisljam
da odem opet na uz negde oko 25.-og ali tada cu vec uci u 12 nedelju a
ne znam dal je pametno da me tada cacka tamo na betaniji vaginalno jer
ne znam da li u onoj ordinaciji imaju drugi UZ.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od Orline 12/6/2012, 18:35

Mirka, ne mora hematom da se vidi odmah. I meni je krvarenje bilo od posle bete pa do sedme nedelje svakodnevno, i ni na jednom UZ od dva na kojima sam bila nije vidjen. Tak kad sam obilno prokrvarila sa odlivom, vidjen hematom od 25-30mm, ne sećam se tačno. Treba mu vremena da se stvori.
Ne zna se tačno zašto nastaje, sve sam iščitala o tome, i prestala da razbijam glavu. Možda je neki krvni sud povredjen prilikom usadjivanja bebe u endometrijum, a možda je došlo do odbacivanja jednog od emmbriona za nas kojima su vratili pri ET više od jednog.
Ali šta onda sa prirodnim trudnoćama kod kojih se isto javljaju hematomi....
Brbljiva, jako mi je žao što se tvoja trudnoća tako završila, uvijek je kod hematoma šansa da još poraste i odvuče bebu sa sobom, što se nažalost sebi desilo.Kod velikog broja žena bude na kraju sve OK.
Čitajući razne tekstove i tudja iskustva po netu sam shvatila ni da mirovanje nije imperativ, u USA npr, savetuju samo poštedu od teških vežbi, a normalno da funkcionišu. Ja sam ipak mirovala od onog momenta kad je potvrdjen. Do tada nisam, iako sam krvarila.
Nije greška što si pila utrogestan, mnogi ga koriuste tako. Ja sam isto zbog krvarenja prešla na oralno, a posle je vidjen i cervikalni polip, pa ni zbog njega nisam smela vaginalno da ga koristim.

Probaj da zatvoriš to poglavlje, mada je teško i da se okreneš budućnosti. Lako je meni reći, znam, sa tickerom od 20 nedelja, ali se sećam sebe kod prvog spontanog. Toliko sam bila očajna da sam mislila da je doprinelo često pregledanje UZ-om, zbog sumnje na vanmateričnu. Ali nije sigurno...

Ja ti želim što pre ticker kao moj
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od Marija86 14/6/2012, 08:04

Brbljiva pisala sam malo gore kako je kod mene bilo...definitivno sam ubedjena da je pola sreca a da je pola do doktora i pristupa
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od jagodica 30/6/2012, 20:31

Ima slučajeva kao moj - nemam hematom, a krvarim... Sad sam 12.nedelja, a od 05.juna. kad sam imala odliv stalno pomalo krvarim -braon iscedak, nekad jači da prosto natapa, nekad slabiji. Uzrok se ne zna, eto kod nekog je tako. Materica mi je u obliku srca i krvarenje je u jednom rogu, tako da kažem. I pre toga sam u dva maha prokrvarila, ali je brzo prestalo. Užasno nervira, jer svaki bol u stomaku, svako jače curkanje odmah me prepadne, trčkam u kupatilo, nisam mirna... Kažu da bi trebalo da nestane do 16.nedelje. Pre neki dan je opet krenula sveža krv, ali dr kaže da nije bitno da li je braon ili sveža, polje krvarenja je vidljivo i krvarenje trenutno neizbežno. U slučaju odliva, da se javim. Nadam se da će sa babanom biti sve ok, a ja vas obaveštavam kad stane.
pozz
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od zoxa 20/9/2012, 21:50

Prokrvarila svezu krv, danas dvije tri velike fleke na vesu i na ulosku kasnije, posle 3 sata lezanja imam osjecaj da staje. Bolovi slabi menstrualni. Zvala sam dr, rekao je da lezim, na pregled tek u ponedeljak, rekao da nema potrebe za lijekovima. Malo je reci da sam u panici....
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od Gramatika 21/9/2012, 14:14

Zoxa, samo lezi, molimo se da sve bude dobro!
trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 38642
Javi da li se smiruje.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od Marija86 21/9/2012, 15:10

Zoxa ja bih svakako uzela lekove ne bih cekala ponedeljak i otisla bih kod drugog doktora,pa ne moze on tebi da odredi kada ces ti otici na pregled.Javi sta se desava molitva
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od ninica2 21/9/2012, 15:12

Zoxa draga moja sestra je prirodno zatrudnila i imala krvarenja na pocetku,trudnocu od prvog dana vodi u Genesisu. Odmah je dobila utrogestan i progesteron depo i mirovanje.Mozda ali kazem mozda ako imas utrica pa da popijes koji,ne moze da steti .Ili pozovi nekog drugog lekara za savet verujem da ce ti znaciti jos neko misljenje. ljubav
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od ninica2 21/9/2012, 15:13

Marija pisale smo istovremeno,Zoxa molitva bice sve u redu
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od zoxa 21/9/2012, 16:13

Djevojke hvala, curkam stalno ali sad manje, tamnija krv. Smiri se a onda opet trag na papiru, ustajem samo na wc. Osjecam pritisak na donji dio stomaka i boli me donji dio ledja, nista strasno ali osjetim. Najljepse se osjecam kad ustanem i hodam.
Marija ja vjerujem svom dr ali me je jako iznenadio njegov stav. Trenutno ne mogu nista drugo, ovdje lijekove mogu dobiti samo na recept a promijeniti dr nije tako lako, znaci mogla bih samo na hitnu.
Bas, bas sam razocarana...toliko sam se radovala i ovoj prirodnoj trudnoci a sad sumnjam u ishod.
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od ninica2 21/9/2012, 16:54

Zoxa zar i utrici na recept? A da odes privatno kod nekog dr. ili pozoves pa se bar konsultujes?
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od Orline 21/9/2012, 19:22

Zoxa, baš mi je žao što prolaziš kroz tu agoniju. Na svojoj koži sam osećala kako je to.
Ne preostaje ništa drugo nego da miruješ i čekaš ponedeljak. Meni na prvom UZ nije vidjen embrion, i kako sam prokrvarila odmah sutradan, ja sam čak i obustavila utrogestan ubrzo i kretala se najnormalnije. Za sedam dana vidjena srčana radnja. Nema pravila, nadam se da da će UZ u ponedeljak potvrditi da je sa bebom sve u redu.
Grlim te jako.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - Krvarenje u ranoj trudnoći - Page 4 Empty Re: Krvarenje u ranoj trudnoći

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu