KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andrein dnevnik

+47
Sneza
Milijana
jul
Nefertari
Danicab1
Simona
brinbili
naca
Struzzo
Orline
BiKsi :)
dejna
Lily
tuli
Anuska
maša
nabla
Tinche
kasia
vajsi
catherine290505
eni
bebko
tedi
nesalela
Nekica
MARA
megica-pegica67
TetaSneki
lasa
Kata
zalosna_sova
alo-alo
Sami
maus
caci
Agata27
maja76
HappyGirl
Hitron-Luka
zoxa
nadalina
tanjaz
adriatika
era
Gala
Jelence
51 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Tinche 6/10/2010, 12:20

Kako je slatka!!! Preslatka!!!

Ljubim je u rajfic crveni i glavicu pametnu!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Gala 6/10/2010, 14:26

O Boze, jelence preslatka je i ista ti! smajli angel
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od nesalela 6/10/2010, 14:35

Andjeo maleni, kao lutka je likeit likeit likeit smajli angel
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Jelence 6/10/2010, 20:06

Hvala tete divne ste zaista,a ja da se ne bi zaboravilo samo da napisem par bisera.
Npr Andrea kaze za rajf -rajfusic
za dohvati mi-dotaji mi
da pogledam-da podegam
krastavac-kacavac
reket-seket
ispod krosnje od babnana-ispod grozdja od banana
pa je tako pre neki dan rekla videvsi krastavce u tekli,mama vidi kacavac se kupa,ili kad je videla da deda moj otac,koji zaista preteruje sa biberom na supi rekla,deda zasto ti je puljava supa,pa je onda vrtela hula-hop i rekla kad joj je pao hebem ti....i ja joj se obratim sa zasto to govoris,a ona meni e pa to mi je fazon i tako...ima jos milion,ali ko ce ih sve popamtiti.
Jedan od najlepsih je kad je rekla znam ti si najbolja mama na svetu
sreca
A vec zna oblike,boje,mada malo ih brka,ali dobro,pa onda zna jako puno pesmica,a da odavno zna da se obuce i obuje,mada to traje i traje.
Jedino ne voli da spava i dalje,i dalje buska da je uvece stavim da spava samnom u krevetu,ali za sada odolevam,i to jedino izz nehigijenskih razloga inace uzecu je sigurno samo da kupim zastitu za krevet,koja inace kosta koliko i ceo krevetac,straasno,ali gledacu da to ne bude zauvek vec samo po nekad.
Ljubimo vas moja jogunaasta devojcica i ja
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od BiKsi :) 6/10/2010, 20:24

Jao majko, krastavac se kupa! [Only admins are allowed to see this image] Kako se to prase uvlači pod kožu, šlihtarica jedna pametna!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Danicab1 7/10/2010, 02:48

Bas je prava pametnica, a fazoni su joj super. Divno jedno dete.
Danicab1
Danicab1

Broj poruka : 1192
Godina : 55
Datum upisa : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od MARA 8/10/2010, 13:03

Divno.
Fazoni -sta reci
Ljubim je tako slatku i daj jelena jos koju fotku
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od maus 9/10/2010, 14:51

Ej andjele prelepi sa tim rajficem i razoruzavajucim osmehom...pa ko moze da mu odoli.
Jelence a zbog kojih nehigijenskih razloga ne spava Andrea sa vama u krevetu?
Vikend je obavezno nas i tada Ana spava izmedju mene i Milana. I meni je tada prelepo, vidim i njoj, uziva.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od catherine290505 12/10/2010, 12:33

E bas sam se nasmejala likeit . Inace-preslatka je- prava dejojcica!! Interesuje me ovo sto te Maus pit- koji su to razlozi i sta mislis da kupis?

pozdravcici srca
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Jelence 12/10/2010, 16:03

Devojke mislila sam da je bzvz da vam objasnjavam,ali ajde,mislim jel vi volite da neko dise nocu u vas,a pogotovo sto znate i same razlog iz kog izjutra peremo zube i usta,prosto zato jer smrdimo,e a ja ne bih da u jedno cisto andjelce duvam taj smrad koliko god ja uvece obavila svu licnu higijenu i koliko god bila cista,bila ne pusac i imala ispravne zube,ma sve to ali,smatram da ona ima svoju floru i svoju cistocu,koju misamo mozemo zaprljati.
Eto to je razlog,a da i jos jedan je,potencijalni virusi koje ja pokupim mogu preneti njoj,ja cu se izboriti recimo sa njima i necu ih osetiti,ali da li ce i ona jer do trece godine im se formira imunitet,eto,ima jos jedan,ja spavam bez jastuka i desi mi se da zabalavim dok spavam bilo bi mi vise nego odvratno da se ona promeskolji i legne na to recimo.
Mislim ako vec moram da budem plasticna,e sad ako neko misli da je u rangu sa bebama po higijeni,disanju,prdenju i ostalom,ja nemam nista protiv.
Eto trazili ste slusajte Wink
Po mom shvatanju moje andjelce zasluzuje svoj prostor za spavanje,cist mirisljav,idealan u svakom smislu,ali ponekad nije lose da spava sa mnom,ali samo ponekad,govorim u jednini je nam tata spava u drugoj sobi posto jako hrce.
Eto a tek ne mogu da zamislim da spava sa oboma u krevetu.
Toliko
pozdrav
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od maus 13/10/2010, 14:47

Uf Jelence, nemoj se ljutis ali mislim da preterujes. Pa ljubis je ..mislim virusa i bakterija ima svuda i deca tako i sticu imunitet, ne treba ih sklanjati i stistiti od svega.
Ako cemo vec kod tog nocnog izduvavanja onda bi bilo najbolje da deca spavaju odvojeno od roditelja, gde ne mozemo nicim zaprljati njihovu okolinu.
Naravno da svako od nas vodi higijenu, ali ja na to gledam ovako: ja sam Anina majka, rodila sam je, moja krv i meso pa zasto onda ne bi zajedno spavale u krevetu i uvece se nezno privila uz mene ili se ja okrenula prema njoj i zagnjurila glavu u njenu mirisnu kosicu.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Jelence 13/10/2010, 16:41

Ma ne ljutim se,sto bih se ljutila, svako ima svoje kriterijume o higijeni i svi smo razliciti zar ne,a vi ste me pitale,a ja evo odgovorila,samo ni ti nemoj da se ljutis ali to sto si joj ti majka nije po meni jak argument za to sto ces sva izduvavanja prenositi na tako malo dete.
A o virusima i bakterijama se ne slazem,recimo za dve ipo godine Andrea je bila ukupno 5 puta prehladjena,sto mislim da je vise nego odlicno,samo ne znam da li bi bas bilo tako da ne vodim racuna i o higijeni,nezi,ishrani i svemu ostalom,ali svako odgovoraza sebe i svoje dete.
Da ja i jesam neko ko je hteo dete odmah da stavi u drugu sobu da ima svoje okruzenje,ali nije bilo izvodljivo jer je sikila ,a i zbog drugih stvari koje tek vidis kad postanes mama,a sada sam sve vezanija za nju i ne znam kako ce nam to odvajanje ici.
I meni je zadovoljstvo da je uzmem u nedra i osetim kako dise i ne bih se mrdala od nje citav zivot tako,ali nocno spavanje zahteva komociju,i sve one parametre o kojima sam pisala gore.
Znas letos smo na odmoru svi spavali zajedno,NISTA LEPSE,ona rasiri rukice jednu meni jednu tati i kaze vojim vas,a mi od srece ne spavamo,samo to je nuzda bila i verujemda se niko nije odmorio od nas troje,osim sto smo bili napunjeni ljubavlju.
Eto ljubac
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Tinche 13/10/2010, 19:40

Da prokomentarisem temu kada se vec prica o tome.

Stvarno je prelepo imati dete i voleti se porodicno svi zajedno. Ali ja nisam za to da se spava zajedno u krevetu. Jesam za mazenje i razvlacenje ujutro...kad se probudimo pa uzmemo batu kod nas pa se gnjavimo sve dok se bata ne seti da je gladan!!!
Razlog nisu bakterije i virusi u bukvalnom smislu, jer ako cu mu nesto preneti onda za to imam ceo dan, i svaki nas kontakt.
Mozda je to zbog mog posla...ne znam, ali meni licno smeta da neko dise u mene dok ja spavam. Ipak moj dah, moja koza...koliko god da se ja oribam pred spavanje...ma nije mi to to. Mozda je to zbog mene...ja ne volim kada mi se neko prilepi, pogotovo kada je neko stariji...
Koliko puta mi je vruce nocu...ne mogu da zamislim da se znojim pored njega.
Isto zbog tog razloga ne dam da batu ljube po licu...zato sto ja to ne volim.
Mozda zato sto sam ja ceo zivot imala svoju sobu, prijala mi je komocija, i mislim da ce i njemu prijati da ima svoju sobu, krevet, prostor...svoj kutak. Odrasla sam sa bakom i dekom, i nikada nisam spavala kod nekog u krevetu niti sam trazila da idem kod njih.
Pitanje je dana kada cemo da prebaciti, tj samo krevetac koji je kod nas u sobi, tu spava, a sve ostalo: kupanje, presvlacenje, igranje radimo u njegovoj sobici. Sada lepo spava, grcevi su prosli...Nece to biti po svaku cenu u slucaju da se jednog dana jako uplasi pa nece sam, ili kada je bolestan...Ali planiram da ga na vreme navikavam, i da to prihvati kao normalnu stvar, da ima svoju sobu. A da su mama i tata uvek tu, na par koraka bukvalno, da su nam vrata otvorena, da ga uvek cujemo...
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Jelence 13/10/2010, 22:49

Naravno da treba da svaka od vas da komentar,kada se zzapocne ova ili neka slicna tema,ma koliko nasi stavovi i shvatanja bili razliciti,malo mi je fuj to slizavanje i nemanje sopstvenog misljenja ili recimo izrecicu stav samo i jedino ako se slazem jer to moze da ne uvredi moju virtuelnu prijateljicu.
Mislim koliko god imale razlicito misljenje ja maus i dalje volim jer ona je moj stari ratni drug,tako da tince hvala na komentaru i devojke ospite palju ili recite svoje mnenie,jer ko zna mozda sam ja extrem Laughing
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Gala 13/10/2010, 23:37

Pa sta ja znam, pa i nemam neki stav po pitanju toga.
Gala ne spava samnom, ne zato sto se plasim virusa(tu se slazem sa Maus, po ceo dan smo zajedno, ljubimo se mazimo se, i tu moze da se zarazi kao nocu), nego jer, ma koliko oprezna bila,plasim se da je ne ugusim.,
A osim toga Gala najvise voli da spava u krevecu.
A trece, nekako mi je i normalno da ona spava u svom krevecu. Desava se da se nocu probudi, sanja nesto ruzno pa trazi mamu, i tada je pustim da spava kod nas u krevetu:)

Inace, ja sam susta suprotnost od Tinche:) Ja obozavam da osetim toplinu mm nocu, i spavamo zagrljeni, pokrivamo se jednim cebetom. hehehe
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od maša 15/10/2010, 00:12

Medena je sva, okice, kosica, ma cela je samo da se mazi i ljubi!!! Prljava supa je genijalni biser, krastavac koji se kupa takodje.... sad tek kreću biseri, piši ih obavezno jer svi kažu da se časkom zaborave!!! Ljubimo ljubav
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od MARA 16/10/2010, 13:33

E samo da dodam sto se spavanja decee ili beba sa roditeljima tice ja imam isto misljenje kao i maus.
Ljubim Andreu
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od caci 16/10/2010, 18:05

I ja nastoim da Marko spava u svom kreveticu ali ne zbog neceg drugog vec zbog njegove a i nase komocije,abilo je puno puta kada je spavao sa nama.A sad kad je dobio novi krevet nema sanse da ga nateram da doge kod nas u krevet,makar i da se samo pomazimo.
Ljubac za preslatku i pametnu devojcicu ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od nesalela 19/10/2010, 12:05

Ja verujem da je prelepo kada spavaš pored svog deteta ali ja mislim da ne bih mogla oči sklopiti.....stalno bih razmišljala da je ne "zgnječim" ili nedaj bože nešto drugo....ne bih mogla odmoriti ni u ludilu....to mi se desilo 2-3 puta kada je Staša imala grčeve i to ujutru od pet sati je prebacim kod nas u krevet i samo je gledam i pratim mm da je ne priklješti sa rukom....Svaka čast ko može....
Drugari kako ste....kako je maleni plavi andjeo?
smajli angel
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od maus 19/10/2010, 22:11

c
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Nefertari 25/10/2010, 23:23

Jaoj podseca me na crvenkapicu sa ovim rajfom i dzempericem ili bar na Jagodicu bobicu. Preslatka je. Moje dete spava u svom kreveticu, prebacivala sam ga kod nas u krevet, u periodu grceva i kad je bolesljiv kao sad, kad moram da mu merim temp na sat vremena tokom cele noci. Krevetac nam je jako tesan, mnogo se okrece i probudi se jer nema mesta da se okrece koliko bi on hteo, da sam znala detetu da kupim bracni krevet a ne bebeci. Pozdrav za zlatokosu.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Danicab1 27/10/2010, 11:22

igracice
Danicab1
Danicab1

Broj poruka : 1192
Godina : 55
Datum upisa : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Jelence 27/10/2010, 16:56

E pa ja cu da poludim od njenog nespavanja.
Taman jedno mesec dana bilo napokon dobro i evo je opet vileni,te se upisava,a uvela sam bila budjenje u tri da piski,ne sad je pre toga pocela da se upiski jednostavno ne moze da se rasani da mi kaze piski mi se,pa onda opet izjutra se upiski i tako,a nije prehladjena,ili po celu noc nesto placucka u snu,ili bunca ili place pa me zove za bezveze Mad e majke mi cu poludeti,jbt ne mogu vise aman ko da sam kaznjena za nesto,tako se osecam.
Smislila sam da joj uvedem vojnicki rezim,ustajanje u isto vreme,spavanje dnevno u isto vreme,klopa u isto vreme i uvece spavanjac u isto vreme,nema druge neko mora pobediti Rolling Eyes stvarno sam na umoru od visegodisnjeg iscepkanog sna.
Sve sam mislila dobro ajde dok ne radim neka spava dokle hoce,pa uskladicemo sve,moze povremeno da izdje iz koloseka,ali ne vredi,moram ovako,ako ne ja stvarno vise ne znam sta cu,da je lemam ne vredi,nema ona pojma nocu zasto ja bogoradim,a kamoli ne daj Boze da je bijem,ma dobro....sorry na jadikovanju.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Nefertari 27/10/2010, 17:07

Jelence nemam neki pametan savet, samo se nadam da ce te se sto pre vratiti u normalu. A recimo da joj ne dajes tecnost bar 2-3 sata pred spavanje? Ne racunam u to mleko, ako ga Andrea pije pred spavanje.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Jelence 27/10/2010, 17:17

Da to je jos jedna od ideja koje mi padaju na pamet,a cula sam od mame koja ih ima troje,kaze posle sedam nikakva tecnost,ali kako cu kad bukvalno pred spavanje popije casu mleka,sta sa tim,onda sve pada u vodu,a da ona obavezno trazi posle mleka i vode.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Andrein dnevnik - Page 32 Empty Re: Andrein dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu