KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anin dnevnik

+40
michael
kasia
eni
catherine290505
Cherry
bebko
majce
maša
nesalela
Nekica
duga76
MARA
nabla
megica-pegica67
sevenMAJA
zalosna_sova
jul
era
caci
adriatika
alo-alo
mijica
lasa
Sami
Jeckie
tedi
tanjaz
Agata27
TetaSneki
sasha
maja76
Gala
Hitron-Luka
nadalina
Jelence
Kata
zoxa
vakic
HappyGirl
maus
44 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Anin dnevnik

Počalji od maus 13/1/2009, 10:35

srca ANA srca je rodjena 7. januara 2009. godine u 12:45 carskim rezom u loznickom porodilistu.
Teska 4100 gr i dugacka 50 cm radost radost radost
Idemo od ulaska na ginekologiju gde sam stigla tacno u 10h.
[Only admins are allowed to see this image]
Uradjen je ctg,ginekoloski pregled koji nije bio nimalo prijatan,pa klizma(mislim da sam zacepila wc solju) i na kraju klistir(fuj).Morala sam da lezim na porodjajnom stolu oko 45 minuta posto je bila prikljucena infuzija. Zatim sa komplet onom kesicom gde istice urin babica me vodi u operacionu salu. Izlazim hodnik,usitnila korak, smeta klistir, ljubim mog muzica koji je blago pogubljen . Babica mu govori da bude tu i da ce brzo videti svoju cerku pa posle mene.
Operaciona sala je zaista vrhunski sredjena, ali nisam imala prilike da je slikam. Tremu nisam imala. Anesteziolog mi objasnjava sta me ceka,dr maze stomak jodom,udisem tri puta anesteziju...
Budim se, cujem glasove, ali ne mogu da disem, niti da bilo sta progovorim. Onda osecam kako vade tubus(nije prijatan osecaj). Pokusavam da pitam za bebu, ali samo otvaram usta. Anesteziolog me mazi i govori da je sve u redu,beba teska 4100,lepa...Bolelo me je kdada su me prebacivali na pokretni krevet. Vec sam svesna i pricam sa babicom u liftu. U hodniku stoji Milan, place, grli me ljubi...kaze da je video Anu...pita me sto stvari a ja se samo smejem i placem u isto vreme. Prebacuju me u sok sobu
[Only admins are allowed to see this image]
Svesna sam svega i vec okrecem Snezin mob,Tanjin, tatin...Malo teze pricam,rana malo boli, nista strasno. Vec su dali inekciju protiv bolova. Ocekujem komsinicu koja je babica da dodje u 2. smenu i da mi donese bebu.
Anu sam videla u 13h i ovo sam je ja slikala
[Only admins are allowed to see this image]

Ovo je njena prva fotka. Ana 5 minuta po rodjenju

[Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od HappyGirl 13/1/2009, 11:13

Plačem li plačem od sreće, zadivljena lepotom ove drage duše...
Hvala na otvaranju dnevnika, ovi dnevnici moj život čine bogatim srca
Draga moja maus, sve što želim je da Bog blagoslovi vaše milo čedo na njenom životnom putu i vas na roditeljskom...ajd pišemo se kasnije, moram još malo da plačem ...od sreće smajli angel srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od vakic 13/1/2009, 11:21

[Only admins are allowed to see this image]
Srecno otvaranje ovog prelepog Aninog dnevnika

Mimo imas prelepu cerku "LEPOTICA "
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od zoxa 13/1/2009, 12:48

Srecno otvaranje Aninog dnevnika, preslatka je, premedena angel jos jedna mala maca. ljubav
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Kata 13/1/2009, 13:00

Pile malo sampionsko, 4100 g, svaka cast! Da nam bude ziva zdrava i vesela i da se brzo idga sa batama i sekama! smajli angel
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Jelence 13/1/2009, 13:10

srca srca srca srca Ja sam bez teksta samo vracam po sto puta ove fotkice i kezim se srca srca srca srca srca srca
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od nadalina 13/1/2009, 15:03

O dusa mala medena... luce milo... Ancice nasa, lepotice, sad mi se tako place, od srece, sreco nasa malena....
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 13/1/2009, 16:23

Hvala divne tete love Idemo dalje
Ana je bila samo kratko kod mene, nekih 15 min.
Rana me je bolela samo sat vremena po budjenju i to ne jako. Javljali su se povremeno ostri bolovi, ali je bilo podnosljivo.Pocela sam polako da savijam noge u kolenima. To mi je prijalo. Malo sam dremala.Budio me je mob koji je non-stop zvonio i davao signale za milione poruka. Oko 16 h moja komsinica je opet donela Anu. Ljubila sam je,pricala...bila sam presrecna. Lezala je u mom narucju,spavala je i osecaj je neopisiv. I plakalo mi se i smejalo i pevalo u isto vreme. Drzim svoje dete u narucju, moju malu Anu,ljubav moju najvecu na svetu. Mogla sam da poletim od srece.
Tada sam prvi put ustala. Naravno uz pomoc babice. Nezgodno je bilo ustajanje i ponovo vracanje u krevet. Bol i osecaj zategnutosti. Napravila sam par koraka i ponovo u krevet.
Anu su doneli opet oko 19h i bila je skoro sat vremena kod mene. Opet je spavala. Povremeno bi otvorila okice i prcila usnice.Uspela sam uhvatim trenutak kada je gledala. Malo je losija slika jer je slikano mob. Ona lezi u mom narucju,tek 6 sati od rodjenja
[Only admins are allowed to see this image]
Vec sam pocela polako da jedem plazmicu i pijem caj, a imala sam osecaj da mogu vola pojesti. U medjuvremenu sam primila 5 boca infuzije. Jedina nelagodnost je sto se nisam mogla namestiti. Morala sam lezati na ledjima na ledjima,pa sam se malo vise ukocila.
Od 20h pocinje direktan prenos sa zurke koji je potrajao do sitnih sati. Ja nisam nikako mogla spavati. Osecala sam umor, ali sam previse bila srecna i uzbudjena i valjda zbog toga nisam mogla zaspati.
Sneza me je zivkala svakih 10 min i pustala pesme, pevala...sve se orilo. Milan da je mogao prespavao bi noc u bolnici. Sve u svemu zurka je bila za pamcenje, tako se prica.
Sutradan me prebacuju u sobu sa jos 3 porodillje.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 13/1/2009, 17:25

srca Misicu srecno otvaranje dnevnika ...srca
Za dusu malu nemam reči .....ljubi je teta Hitron cveće
Jedva cekam nastavak.... ZIMA5 ZIMA5 ZIMA5
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Gala 13/1/2009, 20:04

O Boze, ja se rasplakala, mnogo je dirljivo. Ana je preslatka dusa malena, punoooo je ljubim! Srce moje malo! srca1
A tebi i Milanu cestitam rodjenje prelepe devojcice!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od HappyGirl 13/1/2009, 20:59

Nije što su naša, ali jer vam se nečini da su deca od Kutanki najlepšIJA smajli angel
Rasplaka nas porodica Manojlović samo tako srca1 sreca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maja76 13/1/2009, 22:31

Misice ne mogu da dodjem sebi od plakanja, samo mogu da kazem da sam jako srecna zbog vas wavecrowd
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maja76 13/1/2009, 22:34

Uzas, ne mogu da se zaustavim pravim baricu oko sebe nemam reči
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od sasha 14/1/2009, 10:04

JAOOOOOOOOOOOOOOO slatikce mala ANICE ljubav DOBRO NAM DOSLA.Kako lepa pricica rasplakala sam se.I jos jednom ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav za naseg malog smajli angel SRECNO TI OTVARANJE DNEVNIKA I DA GA ISPUNJAVAS SAMO RADOSTIMA I SMEHOM
sasha
sasha

Broj poruka : 74
Godina : 46
Location : Berlin
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od vakic 14/1/2009, 11:33

Ja se trudim da sto malo pisem po ovim roditeljskim dnevnicim za da je vece preglednost ali mi tesko ide
Nemogu odoleti i da ne napsem da je Ana beba kakvu zelim za sebe usne usne usne usne usne
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od TetaSneki 14/1/2009, 12:06

Aaaaannnnnnaaaaa naočare lepotice naša naočare
Heppy i ja mislim da su deca naših kutanki najlepšija srca srca srca
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Agata27 15/1/2009, 00:22

[Only admins are allowed to see this image]
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od tanjaz 15/1/2009, 09:38

Misice nasa, Ana je preslatka dusa! sunny Sunce nase.Prelepa su nam deca na kutku! srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
tanjaz
tanjaz

Broj poruka : 439
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 07.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 15/1/2009, 10:02

Nastavljam dalje:
8.januar
U sobi sam sa jos tri zene. Sedim na krevetu, rana malo boli, nista strasno,upoznajem se sa zenama... Malo zatim donose moju Anu. Lepa, okupana, mirisljava, umotana kao kifla i budna. Gleda me prelepim okicama, a ja samo da poletim od srece. Sestra objasnjava kako da je dojim i pocinjemo. Ana ne zna da uhvati siku, muci se i ona i ja i sestra. Mleka jos nemam,cokce prcavim usnicama...bar siki kolostrum.
Dani u bolnici sporo proticu. Moja soba je preko puta porodjajne sale gde ima 5 kreveta. Svaki sam porodjaj cula. Neke zene se bas deru, psuju i nimalo lepo ne zvuci, a neke su tihe i mirne i poslusne. U porodilistu nema sna. Klompe klaparaju, bebice placu,jako je vruce...sve se cuje i odzvanja.
Mleko polako krece ali ne u dovoljnoj meri pa dohranjuju Anu. Sada vec lepo siki, pametnica mamina.Evo kako smo se nas dve mazile i ljubile
[Only admins are allowed to see this image]
U nedelju 11. janara je bila kontrola rane i dr me je pitao hocu li kuci sutradan. HOCU LI??? Pa ja bi ovog momenta, a da ne govorim o sutrasnjem danu.
I dosao je ponedeljak dan kada cu kuci. I nikako da dodje 11 sati. Verujte mi bila sam nestrpljiva kao nikad. Pedijatar je pregledao bebu i rekao kako bi rado napisao u otpusnoj listi beba kao odvaljena od stene. Zadovoljan je kako Ana izgleda,poslusao je srce i jos svasta nesto. Primila je i vakcinu. Malo se zaplakala. Dobila sam otpusnu listu za bebu. Ali moja jos nije gotova. Taj dan je nas 8 ili 9 porodilja izlazilo. Mozete zamisliti koja guzva. Kroz prozor sam videla Milana i Snezu kako dolaze po na dve. Sestra je dosla po mene i bebu i moj boravaka u porodilistu je zavrsen.
DOSLI SMO KUUUUUUUUUCIIIIIIIIII!!!!!!! radost radost radost
[Only admins are allowed to see this image]
Docekali su nas moj tata i Milanova mama. Ana je sve vreme spavala. Tetka Sneza ju je dohranila, jer ja i dalje nisam imala dovoljno mleka

[Only admins are allowed to see this image]
Prvi dan kuci je prosao super. Kao i noc. Budila se na 3 sata. Malo siki, pa je dohranim.
E a sada seka Nadja koja je bila jako nestrpljiva da upozna Anu. U stavri videla ju je u porodilistu, ali samo na kratko. Neverovatno da tako malo dete bude pazljivo i nezno preme tek rodjenoj bebici, i nikome neda da dira Anu. Samo ona i ja.
[Only admins are allowed to see this image]

I jos nesto pa da zavrsim za ovaj put. A Zule Mule??? Kako se obradovao kada me je video. Gugutao je i pijukao. I neverovatna stvar-vise nema onog krestanja. Jako je miran i tih,pogotovo kada je Ana u dnevnoj sobi iako mi govorimo sasvim normalno i ne sapucemo. Mislim da nije ljubomoran. Samo je malo cudno gleda Anu i to je sve.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od vakic 15/1/2009, 10:54

dve seke jo da ih pojedem oba dve nemam reči
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od nadalina 15/1/2009, 13:31

Boze, Misice, ova slika Nadje i Ane...Pa prosto nemam reci...Prosto bih je odstampala i nosila uz sebe svuda...
Sve slike su lepe, i Anin dnevnik je prelep, njena mama se bas potrudila da sve hronoloski predstavi! Ljubim vas obe!
Ana je maleni andjeo, najlepsa beba koju sam videla!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Jelence 15/1/2009, 14:16

MOLIM TE, ALI MOLIM TE URAMI OVE DVE SLIKE IZNAD.
Ja sam fascinirana kako ti je ovo dete lepo,pu pu pu.
Ma pazi kako izgleda kao velika devojcica a ne tek rodjena beba,a Nadja zasluzuje najjaci poljubac i zagrljaj.
ej divno,divno,divno
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od TetaSneki 15/1/2009, 14:57

A vidi im obrašćiće. Obe imaju iste obrašćiće d d d
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Agata27 15/1/2009, 16:04

Ona je predivna devojčica!
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 15/1/2009, 16:07

TetaSneki ::A vidi im obrašćiće. Obe imaju iste obrašćiće d d d
vala Sneki da znas,obe imaju iste obrazcice...Nadja je fenomenalna nemam reči
Misu dnevnik je super ,samo tako nastavi Wink
Ljubi dusu malu slatku
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Anin dnevnik Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu