KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jevremova- Iskustva

+104
Erata
tara@
M.
Goca ***
JecaPereca
Bleki
tuli
korpica
_luna_
missile
Diksica
sani72
Andjelina
grudva
Kamilica
vasilija1980
maza1972
Xena
senka
Palcica Zvoncica
tanjica
Ljubica
kejtica
KoMetaK
Ma'at
anna
tica
Mirjana
uplasena
Annie
JocY
LaFolie
Mali Princ
natalija
Kockica
Tanja83
dragmilk
Jejaaa
*AIDA*
Bokicalepotica
hany
Melina
viktorija
bobica83
bule74
lilly13
heart84
Deni
mala parizanka
lolipop
7-patuljaka
ŽenoLina
bebko
MAAKKI
sani
joja
anak
daco
Malina
racili
vajsi
Danicab1
BiKsi :)
Dionisia
Zoka83
lena
Bitter Sweet
Aida
bak
Precasni
mirjana valjda
ciklama
zoxa
milena durutovic
Jelena*
maki79
bombonica
blesavamala
dr mali pariz
Struzzo
mizera
Simona
nena beba
kasia
djole42
catherine290505
era
Tinche
nevena50
lasa
helga
MARA
Lily
natasa lt
Jelence
TetaSneki
nabla
andjeoska
lavica
Orline
maja76
HappyGirl
vakic
Gala
108 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Mali Princ 10/4/2012, 10:13

JecaPereca ::Drage devojke, imam jedno pitanje i nadam se da ce neko od vas ko ima iskustva ja Jevremovom moći da mi pomogne.
Želim da odem na pregled tamo prvi put, ali ne znam kod koga da zakažem?
Do sada sam odlazila samo u dom zdravlja ali mislim da je vreme da se pozabavim malo ozbiljnije. Vidim da tamo ima dosta lekara , meni je poznato samo Ljubićevo ime, ali ne bih da cekam bas kod njega jer ne znam ni u čemu je kod mene problem. Da li imate neku preporuku kod kog lekara da odem za početak? I da li kasnije može da se prebaci kod drugog lekara iz te klinike ili oni to ne praktikuju?


Prvi pregled kod Milice Ilic, a ako ti nesto specificno bude trebalo Ljubic ce preuzeti bez problema.
Ona ce tii dati i spisak analiza sve sto treba da uradis, pa ako se vidi problem ili ti zelis, mozes kod LJ.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od vasilija1980 26/4/2012, 10:43

Drage moje, treba mi vasa mala pomoce. Evo i ja se spremam za prvu VTO kod Ljubica, nadam se u maju.Nesto mi nije jasno, juce sam bila prvi put kod njega, ali mi nije radio ultrazvuk,pa mi nije jasno kako to. Milica Ilic me je pregledala u junu 2011. Sta vi mislite o tome, pogledao je svu dokumentaciju i dao mi sta jos treba da ponovim od analiza..hvala vam puno..
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od maza1972 26/4/2012, 19:32

Vasilija,nije to ništa neobično.Ja nisam radila u Jevremovoj,nego u Jovanovoj prošli postupak.Isto me je začudilo što me nisu gledali na UZ na prvoj konsultaciji već tek nakom 2 meseca pod kontracepcijom.Možda treba da dopuniš neke analize pa će onda da urade UZ.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Mali Princ 26/4/2012, 20:47

Vasilija, nista neobicno -prvo analize, pa ako ima uslova za dalje onda UZ. Nece 5 puta da ti rade i naplacuju, nego kad to ima smisla.
Samo napred, u dobrim si rukama! sunny
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od vasilija1980 27/4/2012, 10:04

hvala vam puno devojke, samo da jos ponovim hormone i krecemo u akciju. Nadam se da cu krenuti u maju u postupak.. smajli angel
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Mali Princ 2/5/2012, 21:22

Samo da kazem da mi misljenje o Jevremovoj ne pada, vec samo raste, raste...
Divni, pazljivi, profi Very Happy -pupupu - da ih ne ureknem Very Happy
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od vasilija1980 11/5/2012, 09:22

Devojke, jel zna neko od vas mozda, kada se Jevremovoj posalje spisak sve dokumentacije za VTO i sve je ok, za koliko vremenski javljaju semu???? Ja sam bila pre i sada mi je samo jos to ostalo....Spremam se za moju prvu VTO i nadam se poslednju smajli angel smajli angel
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Mali Princ 11/5/2012, 15:01

Kada sam ja predala svu dokumentaciju, krajem pocetkom jula prosle godine, odmah su mi rekli da se javim kadau julu dobijem ciklus. Javila sam se u julu, prvi dan ciklusa i za jedno 2 dana su mi poslali semu na e-mail.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od M. 11/5/2012, 23:00

Ja bih da idem u Jevremovu, al još nisam za VTO, samo bih da nastavim sa analizama. Kod njih sam radila HyCoSy proveru prohodnosti jajovoda i sve je bilo vrlo dobro, zadovoljna sam.

Mislila sam da pošaljem muža iduće nedelje u Jevremovu da uradi spermogram. Računam da je tamo prijatnije nego po malim laboratorijama.
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Mali Princ 11/5/2012, 23:04

M. dobrodosla!
Odlicna odluka Very Happy
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od M. 11/5/2012, 23:21

Hvala! Very Happy

Inače, razmišljam polako o VTO al još se nadam da ćemo nekako otkriti u čemu je problem, što nema bebe. Ako budemo morali na VTO, mislila sam da radimo u Jevremovoj.

Vidim da to kod njih ide dosta brzo. Kolika je cena celog postupka otprilike? Oko 2500-3000 e?
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 01:04

ICSI je 2100e - to je bez lekova.

Cena lekova-hormona, varira u zavisnosti od tvog stanja- sta ti dr prepise da treba. Raspon je veliki - od 600-700, pa sve do 2000 ukoliko su hormni u totalnom haposu. Mislim da je neki prosek oko 1000.
Hormone kupujes sama, gde zelis, cak su neke devojke isle i u Madjarsku i sl.
Ali, polako, sacekaj prvo i vidi sta ce ti reci, a u medjuvremenu imas temu https://kutak.forumotion.com/t2080-korak-po-korak-na-putu-do-bete- gde ces naci odgovore na razna pitanja i nedoumice
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od M. 12/5/2012, 09:44

Hvala! ljubav

Čeka me još par analiza, sve se nadam da nam ipak VTO neće biti potrebna.
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od vasilija1980 14/5/2012, 15:52

Drage, mene su zvali iz Jevremove da ce mi poslati semu ali za mesec jul, malo sam se razocarala. A meni i suprugu znaci da bude ranije, bas je dugo do jula..
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od M. 16/5/2012, 12:26

Meni su dodelili dr MIlicu Ilić, treba da idem kod nje u petak na konsultacije. Ispala je greška, htela sam kod Milice Janićijević jer mi je ona radila HyCoSy, al nisam mogla da se setim prezimena v

U svakom slučaj, vidim da ste je ovde pominjale i niko je baš nije nahvalio, a neko je pominjao i da joj "fali ljudska dimenzija". Very Happy Ona je Ljubićeva asistentkinja, a ja ne idem na VTO nego na ispitivanja uzroka neplodnosti. Very Happy
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od LaFolie 16/5/2012, 12:32

ja sam kod nje upala par puta kada moja dr nije bila tu, dr Ilic je odlican lekar
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od M. 16/5/2012, 12:51

Hvala LaFolie!

Ja bih samo volela da mi Dr bude temeljan i realan.
Strašno se plašim površnosti i da će me odmah uputiti na VTO bez mnogo razmišljanja, a da to neće uspeti.

Uzdam se onda u dr Ilić!
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Mali Princ 21/5/2012, 07:38

Draga M., ja sam radila VTO u J., i vodim trudnocu tamo-kod prof. LJ. - recicu ti samo jedno - imala si super srecu sto si "greskom" kod Ilic, jer kod nje nema greske lol!.
A sto se tice njenog "elementa ljudskosti" - u stanju je da se podjednako raduje i place sa tobom, bez foliranja.
Eto.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od M. 21/5/2012, 10:31

Bila sam sa MM kod dr Ilić, dala mi je da uradim par analiza - da ponovim hormone, briseve za mene i MM i serologiju - i predložila jednu inseminaciju pa zatim VTO.

Mi inače još nismo našli uzrok neplodnosti, sve što smo ispitivali skroz je ok.

Zamolila sam je da mi napiše i spisak imunoloških analiza pošto ih nisam uradila, i ona mi je dala, ali je napomenula par puta da se one rade tek kad VTO ne uspe 2 ili 3 puta.

Jedino mi se to nije dopalo jer zanemaruje da je VTO stres za organizam i da može da ima posledice po zdravlje.

Ali, što se tiče svega ostalog, dr je bila super, vrlo temeljna, pažljiva i prijatna.

Tako da sledećeg meseca, čim završim sve analize, idemo tamo na inseminaciju. Very Happy
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od tara@ 21/5/2012, 22:25

Veliki pozdrav za sve cure

Nova sam na ovom forumu ali pratim vas vec neko vreme.
U dilemi sam sto se tice Jevremove vidim sve najbolje o toj klinici i dr Ljubicu.Trebali bi da krenemo u drugi postupak VTO,prvo smo radili u Jovanovoj kod dr.Stankovica.da li neko ima iskustva i sa jednom i sa drugom klinikom?Posle svega ne znam sta nam je ciniti,koja klinika je bolja za muski sterilitet posto moj muz ima kriptozoospermiju?

tara@

Broj poruka : 9
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Mali Princ 22/5/2012, 00:45

Tara, dobrodosla!
Najbolje je da iscitas o obe klinike, i da nam se prikljucis na temi https://kutak.forumotion.com/t2080-korak-po-korak-na-putu-do-bete i https://kutak.forumotion.com/t2057p645-klub-38, gde ce ti devojke direktno pomoci svojim odgovorima.
Srecno, da ti se zelja sto pre ispuni.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Dionisia 31/7/2012, 08:30

Da li mozda znate, da li u Jevremovoj moze da se placa karticama ili traze iskljucivo kes?
Dionisia
Dionisia

Broj poruka : 122
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od JecaPereca 31/7/2012, 08:32

Može da se plati karticom.
JecaPereca
JecaPereca

Broj poruka : 93
Datum upisa : 26.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Dionisia 31/7/2012, 08:35

Hvala, JecoPereco, na tako brzom odgovoru!
Dionisia
Dionisia

Broj poruka : 122
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Erata 24/9/2012, 20:53

Bila sam na konsultacijama u ovoj klinici. Nisam htela da odem u inostranstvo, a da makar ne odem na konsultacije u neku našu kliniku. Da ne bude da sam ih u startu sve prekrižila, a i da imam uporedni element, kada odemo u neku stranu kliniku. Mi smo razočarani i zgroženi. Mogu reći da prave konsultacije nismo ni imali. Bili smo kod Milice Ilić. Pregledala je dokumentaciju površno, uradila UZ, napravila spisak nekih dodatnih analiza (tačnije da ponovim hormone, što sam i sama prethodno rekla da ću uraditi). Dala mi je i spisak svih onih analiza koje se rade kada VTO ne uspe, uz pismenu napomenu da je to na moj zahtev! I to je to. Doviđenja. Ja sam pokušala da popričamo malo i o samoj vantelesnoj, međutim žena je vidno počela da se nervira, uvidevši da ima pripremljenog pacijenta koji postavlja pametna pitanja. U jednom momentu je čak podvukla da je ona stručnija od mene!!! WTF????
Na kraju nam je po ko zna koji put svojim stavom i pogledom dala do znanja da nas izveštaj čeka kod sestre i da je vreme da se gubimo!
E kod sestre je tek fešta...Prvo nam je naplatila 7000 dinara, a preko telefona su rekli 6000. To sam im nabila na nos, al ajde, platili smo. Sad mi je krivo. Nije do 1000 din, već do principa. Drugo, šta god je pitaš, žena pojma nema. Odgovor na bilo koje pitanje vezano za laboratoriju je - To morate sa biologom! A gde je biolog? Jel treba da dolazimo 10 puta da bismo ih sve upitali šta nas interesuje.
Ja sam u startu tražila konsultacije kod Ljubića, ali ovo je kao standardna procedura, da se prvo ide kod Milice. Pa kako onda ja da znam da li sam zadovoljna sa doktorom, kada prvo moram da se odlučim za kliniku, pa tek onda da upoznam izabranog doktora? Mislim da je to potpuna nebuloza! Mislila sam da će asistentkinja da obavi neki posao, ali ona je očigledno nesigurna u sebe i nikako joj ne prijaju pametni i pripremljeni pacijenti.
Pitala sam na kraju svog dragog da li sam bila neprijatna, da li ja negde grešim kada imam problem sa doktoricom u DZ, pa sada i sa ovom, a on mi je rekao da sam bila super i da bih sigurno bila simpatična doktoru koji veruje u sebe, koji zna znanje i koji prvenstveno ŽELI da nam pomogne.
Oni su nas u startu otpisali. Valjda su ukapirali da ne mogu da nas gule i da nam prosipaju priču. Doktorica je takođe bila jako iznenađena što sam potpuno spremna za VTO, što sam odradila laparoskopiju, histeroskopiju, sve nalaze...da ne kažem da je bila razočarana.
Naš utisak je da oni ne žele da pomognu, već da gule jadne ljude i bogate se na tuđoj muci.
Na kraju, tražimo cenovnik. Nema! Kaže ima na nekoj tabli u hodniku. Zapamtila sam samo da je sestra rekla ICSI - 230000.
Da, sestrica je veoma pažljivo prebrojala svaku hiljadarku, da slučajno ne bude manjka. Od celih konsultacija, nažalost, najviše pažnje su posvetili brojanju novca...
Mi smo platili utisak, to nam je i bio cilj. Konsultacije možemo reći da nismo ni imali.
Tuga! Ako je ovo jedna od naših najboljih klinika....neka hvala!
Baš sam besna! Ali verujte da sam realna i da je sve ovo što sam napisala realna slika, a ne lični doživljaj. Oni ne da nisu dorasli ovom poslu, nego...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 38 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu