KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+83
Jelica
Kamilica
cile
ananana
Mirjana
danijeland
ivana ivanovic
grudva
Mali Princ
Bokicalepotica
dragmilk
maza1972
Nebo
ciklama
cicsa80
Niny
JocY
jaca*caca
cvrle76
Deni
*AIDA*
zabrinuta75
heart84
ANY
viktorija
Ljubičica
vašar
sanjicica
JacaKg
MARA
shenon
maki79
Marija86
gagax81
LaFolie
ŽenoLina
BiKsi :)
djole42
Nina77
elijana70
7-patuljaka
dacca
mika811
kowrdzawa
racili
Zaneta
lena
anna
natalija
eni
nesalela
tina73
cici
natta
bak
mika81
bridget jones
dr mali pariz
mala parizanka
vesna80
catherine290505
buby
kasia
bokica
nena beba
maša
Struzzo
nabla
bebica
Orline
Teodora
maja76
nevena50
Cupava
Gala
bebko
zalosna_sova
Kata
tanjaz
maus
Hitron-Luka
HappyGirl
darkoikaca
87 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od racili 21/3/2011, 22:02

Meni bi trebalo u Beogradu da li se kadi u Frontu, Višegradskoj ili KC. Užas ako na uput ne mogu hormoni, to je još jedan veliki trošak Mad
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Zaneta 22/3/2011, 08:22

Ja sam skoro radila hormone na uput, samo ginekolog iz DZ treba da napiše da je za VTO, i ništa nisam platila u Frontu.
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Marija86 22/3/2011, 09:57

Ja sam sve radila privatno...posto sam bila nova u svemu niko mi nije rekao da mogu na uput.... No a ja se nisam raspitala i eto...
znam da nas je sve kostalo oko 30000 dinara...ako se dobro secam affraid
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cvrle76 22/3/2011, 13:07

jaco, najbolje nazovi i proveri. to je najsigurnija varijanta! koliko sam ja čula, bilo im je ponestalo para za te analize, pošto je bio kraj godine, pa iz tog razloga nisu radili..... Crying or Very sad
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od JocY 23/3/2011, 10:19

Racili mozes u Frontu da radis hormone na uput ako su za VTO sto na uputu treba da pise. Ja sam bas u ponedeljak radila hormone tamo.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maja76 23/3/2011, 12:39

Racili hormone mozes i u Visegradskoj, samo dodji sa uputom, ujutro oko osam, na prvom spratu odeljenje infertiliteta, sutradan je gotovo.
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od *AIDA* 23/3/2011, 12:57

Izvinite što upadam ovako na temu samo da pitam da li neko zna nešto u vezi besplatnog trećeg pokušaja čula sam na vesti na pinku pre neku noć da je u toku razmatranje da se odobri treći postupak o trošku rzzo-a
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od natalija 23/3/2011, 23:56

Ne pri;aj, pa gde su to javili, kada???? affraid
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Niny 24/3/2011, 21:39

Cao devojke, nova sam na forumu Very Happy . Mm i ja krecemo sa prikupljanjem nalaza za VTO. Vadila sam nalaz hormona 30.11.2010. u Biomedici, pa ne znam da li mogu njega da predam, da ne moram vaditi ponovo, mislim da sam negde procitala da moza da bude star do 6 meseci. Takodje mm ima nalaz spermograma od decembra, dali je i on vazeci. Sta mislite?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od racili 24/3/2011, 21:44

Zaneta, Jocy, Majo, jel na uputu treba da pišu svi oni hormoniposebno ili samo hormonski status?
Aida, zaista si me obradovala, iako to nije ništa još sigurno....
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cvrle76 24/3/2011, 21:46

niny, analize hormona vaze 6 meseci. sto se tice spermograma, na uputstvu RZZO nije precizirana starost analiza, ali svakako se na drugostepenoj komisiji ponovo radi spermogram, tako da mislim da ce vam za prvostepenu komisiju uvaziti nalaze iz decembra..... SRECNO!!! cvet
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Niny 24/3/2011, 22:03

Cvrle hvala c
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Zaneta 25/3/2011, 08:42

Racili, pišu se svi hormoni posebno na istom uputu (nabroje se), osim AMH, pošto se on ne radi u državnim lab.
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od jaca*caca 25/3/2011, 20:25

cvrle76 ::
racili, ja sam radila hormone u NS na poliklinici (klinicki centar) u njihovoj laboratoriji u decembru, ali to je bilo par dana pre nego sto su doneli odluku da vise ne primaju pacijente sa uputima iz doma zdravlja. posle toga na poliklinici se moglo proci samo sa uputom na kom stoji sifra da si dobrovoljni davalac krvi. ne znam da li se nesto u medjuvremenu promenilo. AMH nisu radili ni tada, pa sam to odradila u privatnoj laboratoriji..... da li je neko u skorije vreme probao da odradi hormone na poliklinici na uput?
zbunjen
Ja sam zvala prekljuce da pitam da li vazi uput iz Doma zdravlja i kazem o cemu se radi da mi treba za postupak vto,medjutim oni mi kazu samo pacijenti koji su dobrovoljni davaoci krvi i oni koji ne placaju participaciju! Posto nisam ni jedno ni drugo,ali racunam potrebni su mi hormoni za vto,pa im to i kazem,ali dobijem odgovor od "ljubazne"pretpostavljam sestre da ona ne zna koji je moj status i da hormone uradim privatno. Odakle joj pravo? Prvo da ne zna,a onda da me salje u privatne labaratorije? Ujedno sam spremala dokumentaciju za laparo/histero. koje treba da odradim sad pocetkom aprila,platila sam do sad nekih 9.000,00 rsd i ako ne moram ne placa mi se jos,naravno..Ali ,hocu da mi neko da odgovor. Na moje insistiranje dobila sam broj zastitnika prava pacijenata u Klinickom centru Vojvodine,i da se njemu obratim,tj.njoj...Na tel.koji sam dobila javlja se potpuno neko drugi,mislim neki lekar ,dobila sam broj ordinacije,koji nije ni malo raspolozen sto ga prekidam,zovem opet centralu,sad dobijem pravi broj,ali,ups gospodja zastitnik mojih prava je na bolovanju. Izvinite da li je neko menja,o daa,kolega ,evo Vam gospodjo ( a kada to kazu gospodjo sa akcentom podigne mi se kosa na glavi) njegov broj. Njegov broj okrecem vec dva dana,ali izgleda da je kolegi slucajno smaknuta slusalica.Ups!
Ovo su vasa i moja prava prema Zakonu o zdravstvenoj zastiti,a u skladu sa Evropskom poveljom o pravima pacijenata :
Права пацјента:

* Право на доступност здравствене заштите
* Право на информације
* Право на обавештење
* Право на слободан избор
* Право на приватност и поверљивост информација
* Право на самоодлучивање и пристанак
* Право на увид у медицинску документацију
* Право на тајност података
* Право пацијента над којим се врши медицински оглед
* Право на приговор
* Право на накнаду штете
* Обавештавање јавности
(preuzeto sa sajta Ministarstva zdravlja Republike Srbije ).

Kada sam shvatila da se "kolega " nece javiti,dodjem na ideju da pitam ove iz RZZO,ajd reko' mozda oni nesto znaju.Odem u filijalu koja se nalazi u mestu u kojem zivim,ne znaju,ali ne mogu sa gresim dusu,voljni su da zovu i da se raspitaju,i saslusali su me,ali cu odgovor dobiti u ponedeljak ujutro. Ja cu u ponedeljak vec da odem da vadim krv,jer racunam bice mi treci dan ciklusa,mozda,i ako ne budem dobila rezultate mojih ludih hormona,obecavam Vam da cu dobiti bar odgovor!
boks

Ova nasa borba je teska i bez ovakvih situacija. f
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cvrle76 25/3/2011, 21:09

jaco*caco, nista ne govori..... ovo je katastrofa!!!! c kad skontam ove neke fazone, neljubaznost i neinformisanost osoblja po domovima zdravlja i klinikama (cast izuzecima), pa sve ostalo, zovi petkom da zakazes, pa onda zavisi koja je smena izabrani lekar, pa se uskladi sa danima kada ti je ciklus, i to sve uz sve ostale normalne dnevne aktivnosti, a svi nalazi zastarevaju u odredjenom roku, i ti krenes u trku sa vremenom, a svi ti govore da je za ceo ovaj postupak vto najvaznije da se opustis..... dodje mi da eksplodiram!!!! fd
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 26/3/2011, 17:44

NOVI SAD,BRAVO !!
SVAKA ČAST NA ODLUCI I PROŠIRENJU USLOVA ZA ULAZAK U VTO!!
BRAVO! OSTALA SAM BEZ REČI!

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 42399 oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 42399 oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 42399 oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 42399 http://www.blic.rs/Vesti/Vojvodina/243816/Treca-sansa-za-zene-starije-od-40-godina
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od catherine290505 26/3/2011, 18:26

as Upravo htedoh da postavim tamo kod nas as
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od bokica 26/3/2011, 19:34

Bravo za Novi Sad, cak mogu i parovi koji imaju jedno dete.
Videste li komentar izvesne Eve ispod vesti?

Racili bolje ti je da dodjes oko 7 i 20 za hormone u Visegradsku gde ti je Maja napisala. U osam vec pocinju da rade ultrazvuk pa mozda neces uspeti da zavrsis.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od djole42 26/3/2011, 19:42

f
Bravo za NS !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cicsa80 26/3/2011, 19:54

Bokice, sad ce Eva biti boks Ma ne mogu vise nikom da cutim! Do sad sam govorila tiho i nisam nosila psa sa sobom. Od sad ja ujedam umesto njega a on ce da me nosi da nekom ne pocepam gace!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Deni 26/3/2011, 20:00

Bravo za NS!

A izvesna Eva ocigledno nema pojma kad zene ulaze u menopauzu, sta reci, osim to je tako jaaaadnooooo....
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od ciklama 26/3/2011, 22:00

NS BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od jaca*caca 27/3/2011, 15:23

Sta bi gospodja Eva rekla za ovo http://www.webmedicina.org/bolesti-sindromi/istrazivanja/2702-transplantacije-materice-ce-se-obavljati-sledece-godine?
Toliko o zenskoj solidarnosti,a?
vv vv vv vv vv
Bravo za moj Novi Sad!!! Novi Sad,Novi Sad,Novi Sad,....!!!!!!!!!!!!
Ja se od juce osecam mnogo bolje,i nikakve Eve nam nista ne mogu da dodjemo do naseg cilja family ljubav Poljubac za sve hrabre zene ovde!!! ljubav d
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od 7-patuljaka 27/3/2011, 20:15

Bas me obradovala vest iz NS-a! Svaka cast ljudima koji su to predlozili, a potom i prihvatili. Nadam se da ce se i ostali gradovi ugledati na NS! lol! oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 885881 oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 612963

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od *AIDA* 28/3/2011, 15:13

Neka se RZZO ugleda na Novi Sad uh Bogu hvala kako su extra uslove postavili maltene imaju svi šansu za potomstvo SVAKA ČAST....
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

oplodnja - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 29 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu