KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+83
Jelica
Kamilica
cile
ananana
Mirjana
danijeland
ivana ivanovic
grudva
Mali Princ
Bokicalepotica
dragmilk
maza1972
Nebo
ciklama
cicsa80
Niny
JocY
jaca*caca
cvrle76
Deni
*AIDA*
zabrinuta75
heart84
ANY
viktorija
Ljubičica
vašar
sanjicica
JacaKg
MARA
shenon
maki79
Marija86
gagax81
LaFolie
ŽenoLina
BiKsi :)
djole42
Nina77
elijana70
7-patuljaka
dacca
mika811
kowrdzawa
racili
Zaneta
lena
anna
natalija
eni
nesalela
tina73
cici
natta
bak
mika81
bridget jones
dr mali pariz
mala parizanka
vesna80
catherine290505
buby
kasia
bokica
nena beba
maša
Struzzo
nabla
bebica
Orline
Teodora
maja76
nevena50
Cupava
Gala
bebko
zalosna_sova
Kata
tanjaz
maus
Hitron-Luka
HappyGirl
darkoikaca
87 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od JacaKg 29/11/2010, 20:06

Sanjicice, kako prodje danas?
JacaKg
JacaKg

Broj poruka : 37
Datum upisa : 24.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sanjicica 29/11/2010, 22:51

Za pocetak uradjeni hormoni danas mi je treci dan ciklusa.Dr mi je napisao da trebam da radim 12 i 13 dan i 23 dan ciklusa.U medjuvremenu naravno sve briseve ,spemogram itd.E onda cemo lepo videti da li ima smisla raditi inseminaciju ili odmah preci na vto.
Hormoni su onako jedino mi se cini laicki gledano da mi je prolaktin malo povisen.
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sanjicica 29/11/2010, 23:31

Prolaktin je 609,64 kapiram da je povisen e sad da li se neko od vas susreo sa ovim i koliko je to uopste strasno ili da se nebrinem mnogo Shocked .Mogu da primetim da je i progesteron 1,1 a granica je 0.95.svi ostali hormoni su ok.
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od HappyGirl 29/11/2010, 23:44

Cure mala napomena i molba. Ovo je tema o podacima vezanim za besplatnu vt,o zato vas molim da se toga i držite i ne zatrpavate temu sa drugim podacima koje nisu vezane za temu. Ako je zatrpamo neće imati smisla u njoj će se teško dolaziti do bitnih informacija. Ukoliko želite i imate potrebu da pitate i pišete o lošem spermogramu, brisevima, hormonima ...to sve možete uraditi na korak po korak do + na pdf vto dnevnici ili na temama predviđenim za to. Sve ono što ne spada u temu će biti obrisano. Hvala na razumevanju i nemojte se ljutiti plizz
Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od JacaKg 29/11/2010, 23:52

U pravu si , Happy! Sorry!
JacaKg
JacaKg

Broj poruka : 37
Datum upisa : 24.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sanjicica 29/11/2010, 23:58

Ok Happy!
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od HappyGirl 30/11/2010, 00:04

Hvala cure do neba! cvet
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maki79 30/11/2010, 10:07

Dobro jutro drage moje, kao sto znate prosle nedelje sam prosla komisiju u nemanjinoj a jutros sam zvala front da vidim kad kod njih na drugostepenu. I zakazala mi neka ljubazna teta telefonom za sledeci utorak tj 7 decembar u 8 ujutru da dodjemo mm i ja. Meni ce raditi UZ taman mi je to 11dc pa da vidimo ima li cega pametnog a mm mora da odradi kod njih spermogram. Pa eto da vam se pohvalim i ja malo da ovo ide bas lepo brzo.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od shenon 30/11/2010, 13:49

Prosli smo drugostepenu danas u Frontu! Moram da ih pohvalim da su izuzetno ljubazni! Sad cekam poziv i moju prvu vto u Jevremovoj.
Ako neko ima pitanje u vezi prikupljanja dokumentacije, slobodno me pitajte.
Pusa svima!
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od JacaKg 30/11/2010, 21:35

Shenon, a kakvi su vam bili rezultati?
JacaKg
JacaKg

Broj poruka : 37
Datum upisa : 24.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od shenon 1/12/2010, 13:50

Spermogram na dan komisije 2 miliona, koliko se secam samo 15% pokretnih, ranije je bilo 3 mil i isto jako malo pokretnih, mm je pio vitamine ali eto...progresivno pokretnih je valjda bilo samo 2%.
Mikoplazma, hlamidija i ostalo negativno, kao i serologija. Papa II grupa, sekret cak 6 ali se na papiru vidi da su mi bile prepisane vaginalete pa nisu pravili problem. Hormoni svi u granicama normale osim progesterona koji je malko povisen, valjda na drugi dan ciklusa treba da je max 1, 7 ili 8 meni je bio 2,2. AMH jako nizak., 0.206. Medjutim, doktorka rekla da su ok.
Nalaz histeroskopije govori da mi je uklonjen endometrijalni polip.
Pitali za HSG ali kad su videli los spermogram nisu pravili problem.
Ultrazvuk rekose da je sve ok, osim sto imam zavaljenu matericu.
Inace ja imam 30 god, a mm 44 i dvoje dece iz prvog braka, ali izgleda da se nesto u medjuvremenu desilo. Mozda stres i cigarete, ko zna. A i ja ne znam da li uopste imam prohodne jajovode.
Valjda nisam nesto zaboravila...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 1/12/2010, 14:26

Jaco,Happy vas je lepo zamolila da ne pišete o dr. stvarima na temi vezanoj samo za vantelesnu o trošku osiguranja,dakle o koracima do komisije i o samoj komisiji,i ti si odobrila,i sad opet započinješ priču koja se može na dr. temama voditi-odnosi se na Shenon i tebe...
Shenon,o svojim nalazima možeš na odgovarajućoj temi za to,ili na Koracima,gde inače ćaskamo o svemu i svačemu.
Devojke,poštujte teme radi njihove preglednosti,jer nekog koga zanima Komisija za VTO postupak,ne zanimaju vaši hormoni i spermogrami vaši muževa.
Ništa lično,nego samo malo pažnje.Hvala vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 338438
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maki79 1/12/2010, 16:09

Bravo za mali pariz, zivela nasa govornicaaaa. Salim se naravno pariz nadam se da se ne ljutis. Ja htedoh da pitam kako izgleda drugostepena komisija u narodnom frontu posto idem tamo u utorak. Koliko vremenski izgubim taj dan tamo. Sta se sve radi?
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od JacaKg 1/12/2010, 17:29

Ok draga, mislila sam da su rezultati ipak vazni zbog prolaska na komisiji. Ok, izgleda da sam promasila temu Mad
JacaKg
JacaKg

Broj poruka : 37
Datum upisa : 24.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od shenon 1/12/2010, 19:47

maki79 ::Bravo za mali pariz, zivela nasa govornicaaaa. Salim se naravno pariz nadam se da se ne ljutis. Ja htedoh da pitam kako izgleda drugostepena komisija u narodnom frontu posto idem tamo u utorak. Koliko vremenski izgubim taj dan tamo. Sta se sve radi?

Dosli smo u 10. Prvo na salter da vide da li sam na spisku. Mene su odmah izmerili, tezinu i visinu. Za nekih 20 minuta odradila ultrazvuk i mm spermogram. Cekali jos 10 min za razgovor sa dr. Ona pregledala papire, postavila par pitanja. To trajalo 5-6 minuta. Izasli napolje, sestre rekle dodjite u 12 po potvrdu. U 12 i 15 smo je dobili. A sta se radi ja opisah opsirno pa sam izgleda promasila temu. Sad ne bih ponovo nasiroko Very Happy
Kao sto rekoh, izuzetno su ljubazni i brzi.
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maki79 2/12/2010, 10:28

Hvala draga na informacijama. Moram da znam koliko cu se vremena tamo zadrzati zbog oranizacije posla da vidim koga i koliko moram ostaviti u kancelariji dok ja nisam tu.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Ljubičica 3/12/2010, 10:05

Zdravo svima, ja vam se tek priključujem sa, nažalost, istim problemom. Da li je neko išao na drugostepenu komisiju u Višegradsku, pokušala sam da iskopam nešto o tome al ne nadjoh...Kakva je procedura tamo, je l isto kao u NF, i koliko je dugo potrebno da donesu odluku. Da li su mi rezultati koje imam dovoljni ili moram da imam još nešto(na sajtu postoji spisak al ne znam da li mi treba onaj deo: krvna grupa, koagulacija...). Meni će sigurno isteći i važnost cervikalnog brisa 9 dec., da li to moram da ponovim?
Hvala puno unapred na odgovoru b

Ljubičica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 03.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od JacaKg 3/12/2010, 12:39

Prvo da kazem svima, sada sam razgovarala sa zenom koja radi na prvostepenoj komisiji koja mi je rekla da mozes da konkurises koliko god hoces puta, tako je po zakonu ! Dok im ne dosadis Very Happy ! Ljubicice, ja jos nisam stigla do drugostepene, ali su mi oni koji su bili pricali da tamo tvog muza nece terati da ponovo radi spermogram, sto je, slozices se ok, jer rezultati u tom trenutku znaju biti jako losi, posto su muskarci pod pritiskom, stresom, bla,bla.. Za bris pretpostavljam da ces morati da ponovis. I srecan ti pocetak borbe! Pozdrav sunny
JacaKg
JacaKg

Broj poruka : 37
Datum upisa : 24.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Ljubičica 3/12/2010, 13:25

"I srecan ti pocetak borbe!" zvuci kao welcome to the club, tek ces da vidis sta znaci patnja, salim se, valjda nece biti strasno. Trudim se da budem cool i da se naoruzam strpljenjem. A koliko dugo traje njihovo vecanje?

Ljubičica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 03.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 3/12/2010, 14:16

Ljubičica :: A koliko dugo traje njihovo vecanje?
10-15 minuta
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Nina77 3/12/2010, 19:20

Evo moje iskustvo sa Visegradskom, mozda nekom bude od pomoci Laughing
27.08. predali sve papire na salteru
24.09. zvali telefonom da kazu da dodjem na Komisiju
27.09. Komisija (visina, tezina i UZ)
08.10. posto se niko nije javljao mi sami otisli u Visegradsku i zamolili da nadju nas predmet, i rekli nam da je potrebna dopuna (HSG), za koji i dalje ne razumem sto su trazili, jer nas razlog za VTO je los spermogram
14.10. zvanicno preuzela zakljucak da je potrebna dopuna
20.11. radila HSG (privatno)
23.11. predala ponovo istu onu dokumentaciju, jer su mi sve vratili Rolling Eyes sa nalazom HSG-a
29.11. zovu me da dodjem i preuzmem Potvrdu o ispunjenju uslova (datum na njoj je 25.11, a to je cetvrtak, kad je i Komisija)
01.12. zvali iz Fonda da mi kazu da mi je zakazano u Jevremovoj 05.12. a da u medjuvremenu njima donesem Potvrdu iz Visegradske i zeleni uput iz DZ.
Znaci, ne dobijate odmah odgovor da li ste prosli ili ne, vec cekate da vas pozovu. Nama je to malo duze trajalo, pretpostavljam jer je bila guzva, preko leta nema Komisije. Verovatno sad ide malo brze. I eto, mi u nedelju idemo u Jevremovu...

Nina77

Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 3/12/2010, 19:49

Ja jesam u frontu čekala na odluku 10 minuta,a ne sećam se da je još neko prošao kao vi,da je čekao 15 dana da čuje odluku...strašno.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cici 3/12/2010, 20:11

U Visegradskoj se odluka donosi kasnije, nazalost. Na odgovor cekas 10ak ana. Nisu expeditivni kao u Frontu. Trace ti zivce i vreme za dzabe. I koliko se secam u Visegradskoj muzici ne rade spermogram kod u frontu rade.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 3/12/2010, 20:16

da,Cici,upravu si.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Ljubičica 4/12/2010, 17:44

Draga Nina nadam se da sve ide kako treba i nadam se yes kao odgovoru, hvala svima na informacijama, ja sam vec poprilično nestrpljiva(bože daj mi strpljenja al odmah), sve ovo je poprilično stresno
Pozdrav svima

Ljubičica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 03.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 22 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu