KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

+5
lola1980
Blanka
fight&faith
Palčica
BiKsi :)
9 posters

Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od micam 2/8/2019, 22:58

Tedoh da pozdravim Blanku na njen zadnji post da odgovorim pa vidim da je jul prosao.Opet ja otvaram temu zene budite se dosta je odmora kuckajte neku rec da se vidi da ste tu.Svedosmo se na 3 slova...a bilo nas toliko.
Blanka i tebi pozdrav i brz oporavak.Ljubi vojsku preslatku i predivnu.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od Blanka 3/8/2019, 16:57

Hvala Micam moja draga... Oporavih se. Od ponedečjka nanposao da odmorim ko čovjek hahahahah

Dobrodošao avguste, ajte žene gdje ste? Baš je zatihnuo Kutak skroz..

Ljubac za sve, Micam posebno ♥️
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od BiKsi :) 6/8/2019, 17:59

Tu sam, ne stizem.
Zelim nam srecan avgust, da na se javi koja cura sa prirodnom trudnocom! A bogme i iz postupka, utihnuo na forum.

Ljubim vas, mi smo dobro, rastemo, dosta je obaveza, al borimo se, tacnije za to smo se borili.
Ja standardno kuburim sa kicmom, idem na fizikalnu, al to je bilo za ocekivati.

Stisak za ekipu koja je jos uvek tu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od Palčica 9/8/2019, 10:19

Drage Kutakinje,
Mene nije bilo neko vreme, a svašta se izdešavalo, pa bih volela to sa vama da podelim. Mi smo kao što znate u novembru 2017.usvojili devojčicu, a u maju ove godine išli u Prag u PFC kod dr Sonje na vto. Nije išlo kako treba, opet nisam odreagovala na stimulaciju, iako hormoni to ne pokazuju. Ja sam čak mailom pitala doktorku da li sam kandidat za donaciju ( poslednja vto bez odgovora na stimulaciju), rekla je da sigurno nisam. Medjutim, dobijena je samo jedna jajna ćelija, kao da je regularan ciklus. Dr Sonja mi je objasnila da se dešava nekim ženama da im blokiraju receptori za gonal i menopur, vrlo vrlo retko, ali ta sam ( rekla je da sa tom vrednosti amh nije mogla da me pusti na donaciju odmah). Onda je predlozila kombinovani ciklus, da oplode tu moju i u isto vreme donirane jajne ćelije, pa da vidimo sta ćemo za transfer. Tako smo i uradili. Za divno čudo ta moja je bila dobra, ali smo se ipak odlučili da vratimo dva četvorodnevna embriona, jedan od moje, drugi od donirane jajne ćelije, jer je meni zaista to nebitno, samo sam želela da uspe. I uspelo je, beta je bila baš visoka, preko 1000, mislili smo da su blizanci, ali je ipak jedna bebica, za sada je sve ok, ušli smo u 4.mesec. Što reče moj muž, da su uspela oba embirona, mogli bi neki film po nama da snime. Šalu na stranu, deca su deca, ja mislim da svako dete ako mu se posveti dovoljno pažnje izraste u predivnu osobu, genetika je najmanje bitna stvar. Veliki pozdrav i podrška za sve borce.
Palčica
Palčica

Broj poruka : 25
Godina : 42
Datum upisa : 13.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od fight&faith 9/8/2019, 14:14

Blanka, drago mi je da si bolje. Palcice, cestitam trudnocu. čestitamo Zelim da bude skolski dosadna. trudnica Stisak za devojke. d

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od Blanka 10/8/2019, 15:17

Palčice draga, čestitam od srca!!!! Baš sam se obradovala.
F@F hvala draga, ljubac za tebe i ekipu 🤩🤩🤩
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od micam 10/8/2019, 23:21

Palcice cestitam i zelim laku i skolsku trudnocu.Javi nam se kako si napisi po koju rec.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od lola1980 11/8/2019, 09:24

Palcice,

cestitam ti od srca, stavarno divna prica puna nade za nas koje se borimo.

Zelim ti zdravu i dosadnu trundocu.

Pozdrav

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od BiKsi :) 13/8/2019, 17:16

Palčice, bravo, sve cestitke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od Vecka 16/8/2019, 20:14

Ćao devojke srca
Biksi čestitam bebicu! osmeh srce
Palčice divno! Čestitam od srca! osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od Zensko pero 17/8/2019, 09:02

Palčice,neka prođe u radosti i sreći!Very Happy srca

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od MalaSaJuga 22/8/2019, 08:12

Cao zene. I avgust polako prolazi ...
Vecka,Cao draga. Vidim u potpisu da SI imala spontani,bas mi je zao
Grlim jako
Pozdrav za sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od Palčica 23/8/2019, 17:47

Hvala vam puno drage moje. :-*
Palčica
Palčica

Broj poruka : 25
Godina : 42
Datum upisa : 13.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od Vecka 23/8/2019, 19:06

Palčice kako se osećaš? osmeh srce
MalaSaJuga grlim srca Ove godine smo dobili dozvolu za novu trudnoću i ponadali smo se da će treća biti sreća iz prve, ali istorija spontanih se ponavlja. Tu su nam dva mala sunca, pa je možda vreme da zatvorimo vrata tog razdoblja naših života i u potpunosti se posvetimo nekim drugim stvarima.
Od kad sam ovde virkala poslednji put, sve se utišalo. Nadam se da je bilo puno bebica. Tatjanica i Biksi su me baš obradovale kad sam videla lepe vesti. Neke članice pratim i na fb, pa sam pomalo u toku srca

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od MalaSaJuga 25/8/2019, 08:35

Cao drage moje, Evo imam potrebu da I na kutku napisem koji red o odlasku naseg Prof Stojkovica. Mogu onako Iz duse da kazem da smo I ja I mm razocarani....iskreno mislili smo da ce nasa borba za drugu bebu biti zavrsena bas u Spebu gde je,kako znate, "stvoren" nas Vasilije....tuzna jesam....
Znam sve, I da pistoje dr klinike,Ali nekako sam imala vere I poverenja....tako reci klinika Nam je u komsiluku,tuzno ,zalosno za odlazak Dr...
Puno vas pozdravljam sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od micam 25/8/2019, 14:44

Bas bezveze Mala,kad naviknes a i kad je blizu znaci.A sta da se radi...tako je kod nas sve...Ima li ko da ga nasledi tamo jel nastavlja klinika sa radom?
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od micam 25/8/2019, 15:03

Zene sad citam da do kraja godine podizu starosnu granicu na 45 ili 50g godina preko fonda i daju dodatne pokusaje(ne samo 3+3 koliko je sad),verovatno ako bude ta granica podrazumevace se i donacija(kaze Slavica Djukic Dejanovic vodice se primerom vodecih svetskih klinika u pogledu godina i na osnovu tog donece odluku).Ajde da im verujemo i molimo se da to bude sto pre znacilo bi nam puno.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od MalaSaJuga 25/8/2019, 15:30

Micam, stvarno ne znam sta ce biti. koliko ja znam Petra I Stojkovic su to radili....
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od Blanka 26/8/2019, 00:09

Micam bas divno samo da to što prije počne...
Mala čitala sam i ja na netu za prof.i odlazak. Žao mi je zbog svih parova koji su polagali nade u Spebo. Jebi ga. Tako nam je sve. Kod nas u CG, svake nedjelje po jedan specijalista ode za Sloveniju ili Njemačku, bukvalno ostajemo bez najboljih doktora. A koliki smo mi, mala država, nećemo imati gdje da se liječimo ni kod koga da idemo nažalost.

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo Empty Re: AVGUST-vreme da se trgnemo i u pobede da krenemo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu