KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
MalaSaJuga
nina :)
Blanka
lela1984
mimi85
Dora1
BiKsi :)
Julka
BabyBear
Nessi
libra35
sanja 73
Gagagagagagagaga
NikolaMaja
Elenaa
Padobranka
NinaNanaOoo
lola1980
Rada74
HappyGirl
PalcicaBg
Drina
dada88
hany
Nataly17
ganedina
Vecka
fight&faith
Buba82
Lola021
mamadabudem
BSNS
srculence 84
Sirijus
lopuzica
mirtsche
Borbica
Vanja80
Principessa
Amna84
aurora
panda :)
noja
Makija
Milena1985
Bobaue
Jerapetra
Tavita
Zensko pero
ivanicasale
kobac robac
Hobbes
56 posters

Strana 9 od 34 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 14/1/2019, 17:33

Bravo NikolaMaja! Idete na IVF ili krio transfer?
Rešili smo da napadnemo Prag ove godine :-)
Ja sam radila histeroskopiju u decembru i mislila sam da ću ići u januaru međutim, nisam mogla da se ukombinujem zbog praznika sa doktorima, a i prehladila se pa ipak rešila da ću bez stresa u februaru po eskime.
Skoro tri godine pauze su iza mene (za neverovati) ali sada sam psihicki spremna.

mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 14/1/2019, 18:38

Mimi, mi sve nanovo. Nemamo više smrzlića. Tako da stimulacija, punkcija, transfer... Drago mi je da si se i ti pokrenula. U napad na Prag i u uspeh!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lopuzica 14/1/2019, 18:57

Cure, pratimo se onda :) Zajedničkim snagama da osvojimo Prag 🤗🤗🤗
Mi idemo na drugi FET, dr Sonja PFC.
Mimi85, nadam se da je nakon tri godine sve došlo na svoje mjesto i da se dobro osjećaš, pa da ova pauza urodi plodom. Srećnooo!!!
lopuzica
lopuzica

Broj poruka : 19
Godina : 38
Datum upisa : 15.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 14/1/2019, 23:22

Zenice drage, sve koje ste u postupku vec i vi koje planirate uskoro da startujete: zelim vam da ponistite negativan talas, koji smo Nessi i ja zapocele u ovoj godini i da sto pre nastavite da utabavate put uspeha, koji je Biksi zapocela ovde i da joj se svi pridruzite na trudnickim stranama. Srecno! ❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 15/1/2019, 14:05

Negativan talas je ostao u 2018. jer su i nasi embrioni iz 2018. ili je tvoj cak od ranije, a i bete su nam iz prethodne godine jer je nova godina pocela juce Wink Tako da je sada red na mlade snage da pokrenu talas pozitivnih beta u ovoj godini!   d d d
Zelim da vam sve ide po planu i da sto pre zasarenite forum svojim debelim betama ff

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 15/1/2019, 15:19

Ha ha ha Nessi genijalna si!
Ja sam pre neki dan uhvatila sebe kako razmišljam o mojim embrionima koji su začeti u oktobru 2015-te godine i kako ću detetu sutra objasniti da je nastalo 2015-te a rodilo se 2019-te lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Moderna Georgina 100%
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 15/1/2019, 20:13

Mimi, kad smislis pricu javni i meni, i ja treba da objasnim samo nesto kraci vremenski razmak! 🤣

Cure, nek vam koraci budu plodonosni, jednostavno mora krenuti talas pozitivnih beta! Bas je nekako dosta negativnih bilo. Neki los period bio, i mora se prekinuti!

Mimi, ja sam od 2. do 3. postupka napravila 3 godine pauzu i ispostavilo se da je bio pravi potez. Znas koliko ti zelim trudnocu!
I drugim curama, da se konacno pokrenu trudnicke strane!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/1/2019, 17:42

Lola, kako si?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 16/1/2019, 17:51

Biksi je potpuno u pravu sto se pauze tice. I ja sam uzela sebi"oduska" ima vise od godine. Jednostavno sada sam se pokrenula,dobila unutrasnju snagu i videcemo sta ce biti. Vratila mi se vedrina,nada,zelja i sada polako. Dovela sam stitnu i insulinsku pod kontrolu,sada da odradim tu histeroskopiju i trombofilije,pa u postupak ,to je neki okvirni plan,ako sve bude kako treba. Vise ne zurim. Polako. Strpljrn spasen. Ljubim sve koracaljke,ali posebno Mimicu. Eto prodje vise od godinu kako sam ti pozsravila eskimcice😘Nensi,neka bude svr kako si ti rekla😘
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 16/1/2019, 22:35

Evo me Biksi, radim po celi dan, izlazim iz kuce u 7:45 i vracam se u 21:45...bila sam na ultazvuku imam tri folikule od 14 i jdnu od 9,5.U petak jos jedan ultrazvuk a onda u nedelju vracanje.

Ali sam se dobro opravila od neuspeha u decembru, citam jednu knjigu koja mi bas pomaze da se spustim, pobedim aneksioznost i paniku...vratila mi je radost ta knjiga.

Inace, doktorica mi je rekla da ona misli da je sa mojim ogtt sve ok, ali ako zelim da uzmem terapiju ona ce meni dati.
Ja sam vec pricala sa Principessa i ona mi je rekla da ipak uzmem da ce mi biti kvalitetnije jajne celije. Ja sam na dijeti ne jedem secer sem voca ne mogu bas skroz, ne jedem hleb ni pastu ni rizu ni krompir. Vec mi je stomak spao iako nisam debela vec vidim da kad se bodem nema vise koze za ubosti Very Happy Very Happy

Sta ti mislis da uzmem terapiju?

Ljubim vas sve

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/1/2019, 01:15

Lola, tek ces da splasnes ako nastavis takvu ishranu, veruj na rec, znam po sebi. Ja bih zamolila dr da mi da neku najmanju dozu, tipa 1x750 ili 2x500 gluformina. Nista ti ne moze stetiti. Uzimas 3 meseca pa kontrolni ogtt. Plus ishrana top i bices ko zapeta puska.
K9ja knjiga je u pitanju? Ja sam trenutno na krimi romanima, ali te sto uticu dobro na psihu isto volim.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Makija 17/1/2019, 12:18

Kod nas ima malo informacija za Maribor, bili su popularni u vreme Vlaisavljevića, sad slabo. Našla sam mnogo više na hrvatskim forumima i dobri su i dalje. Mislim da ćemo u februaru otići na konsultacije pa ćemo videti.
Ovde i dalje čekamo poziv iz Višegradske za drugostepenu, nadam se da će uskoro.

Makija

Broj poruka : 107
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 17/1/2019, 18:21

Lola, držim ti pesnice. A pitanje za tebe je koju to knjigicu čitaš? Ja ovih dana uzimam samo Noru Robersts,malo krimi,malo triler,malo romanse,ali je uvek srećan kraj i opušta me to.
Makija, nadam se da će uskoro stići poziv iz Višegradske,držim fige.
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 17/1/2019, 20:48

Inace drage moje ja ne citam takve vrste knjiga ali ova mi bas pomaze citam, pratim sve sta pise u knjizi zapisujem.
otvoricu dnevnik pa cu pisati o protokolima i poboljsanju ili pogorsanju, pa cemo vidjeti jel pomaze ili ne.


kniga se zove "Yes, you can get pregnant (natural ways to improve your fertility now into yours 40s)".

Sutra idem na ultrazvuk, pa se javljam opet.


lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 17/1/2019, 20:49

BiKsi :) ::Lola, tek ces da splasnes ako nastavis takvu ishranu, veruj na rec, znam po sebi. Ja bih zamolila dr da mi da neku najmanju dozu, tipa 1x750 ili 2x500 gluformina. Nista ti ne moze stetiti. Uzimas 3 meseca pa kontrolni ogtt. Plus ishrana top i bices ko zapeta puska.
K9ja knjiga je u pitanju? Ja sam trenutno na krimi romanima, ali te sto uticu dobro na psihu isto volim.

Hvala Biksi c

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/1/2019, 09:57

Lola, nek samo budu poboljsanja! Nisam cula za knjigu. Ali je bitno da pomaze! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Makija, verujem da je ta klinika ok, jer se godinama sve klinike usavrsavaju, kao i lekari.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 20/1/2019, 07:25

Evo vest ako nekog zanima , pregledi čini mi se koštaju oko 2000 , što je dosta niže neko u privatnim ordinacijama. Može da se pozove i zakaže.
U Specijalnoj bolnici “Čigota” na Zlatiboru u petak, 25. i subotu, 26. januara 2019. pacijente će pregledati stručni saradnici sa Medicinskog fakulteta iz Beograda:
Prof. dr Mirjana Šumarac Dumanović – endokrinolog
Prof. dr Vladan Živaljević – endokrini hirurg

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/1/2019, 18:29

Koliko ja volim prof Sumarac. Ona mi je puno pomogla da sredim stitnu i insulinsku. Pregledi na Cigoti jesu 2000 din sto je super u odnosu na druge.
Hvala na info Bobo.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od panda :) 20/1/2019, 21:01

cao zene, Very Happy i ja sam se posle duzeg vremena probudila i krecem nadam se nove pobede. vise kod nas ne bih gubila vreme resili smo za Prag,koju kliniku u Prag bih mi preporucili? i da li dugo traju dogovori sa njima?

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 20/1/2019, 21:24

Pandice,da ti bude sa srecom. Izgleda da cemo da napadnemo Zlatni grad. Ja sam isla u PFC ,kod dr Sonje Lazarovske i ponovo idemo tamo cim sve prikupimo. Meni su oni ok. Kordinator mi je Ksenija Medved i odgovara tokom dana,eventualno sutradan ako je guzva. Opet,javice se mozda neko ko zna neku drugu kliniku. Pa ces moci da uporedis i vidis sta cete i kako. Ja vam drzim pesnice i zelim vam ostvarenje sna😘
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 21/1/2019, 09:09

Mi smo isto na PFC kod dr Sonje. U Pragu ima nekoliko klinika npr europe vid international isto imaju koordinatora na srpskom. Možeš poslati mail svim klinikama pa videti koja ti lezi. Ja sam PFC izabrala na preporuku moje dr iz Beograda koja poznaje dr Sonju lično.
Ono sto je bitno da znaš, tamo je sve kao na pokretnoj traci, nema nekog prevelikog udubljivanja i zbližavanja, jednostavno imaju ogroman broj pacijenata a iz celog sveta.
Imaju sjajne embriologe, odličnu lab i to je najbitnije u celoj priči
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od panda :) 21/1/2019, 18:47

hvala vam zene,hvala Nikolamaja i hvala mimi85, tako cu i uraditi poslacu mejlove pa cu odluciti gde ici...a za Sonju sa cula najbolje komentare

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/1/2019, 17:23

Srecno panda, gde god da se odlucite!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/1/2019, 11:15

Lolaaaa, dokle si?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 27/1/2019, 21:36

Biksi,

hvala na pitanju, dobila sam 4 jajne celije, tri su bile dobre da se zalede. Sigurno su imale oznaku M1 ili M2. ovaj mjesec cekamo prirodnjak.

kako da otvorim dnevnik?

osmeh srce

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 34 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu