KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

+9
sanja 73
micam
BiKsi :)
kobac robac
mimi85
Zensko pero
Jerapetra
MalaSaJuga
Blanka
13 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od Blanka 1/12/2018, 08:37

Dobro nam dosao Decembre! Da nam doneses puno malih slatkih poklona, paketica najsladjih. srca srca srca srca ZIMA5 ZIMA5

Evo da i ja otvorim jutra nisam odavno. Decembru se radujem jako i svim praznicima koji slijede, pa i onoj ludoj novogodisnjoj euforiji koja zna da nervira nekada.

Srecno i bebicetno u decembru drage moje, ma srecno svima nama na svim poljima. Puno zdravlja da nas posluzi da ispratimo ovu staru godinu ZIMA1 ZIMA4

Dobro jutro Kutku navijacica
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od Sirijus 1/12/2018, 10:28

osmeh srce decembar, moj mesec lol!
još samo 18 dana spavam pa sam godinu zrelija lol!
neka vam je srećan, bebićetan i veseo decembar srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice srca1 srca1 srca1 srca1 sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od mimi85 1/12/2018, 10:30

Ne znam kad pre decembar, pa januar je bio pre mesec-dva!!!! lol! lol!
Kod mene je novogodišnja atmosfera cele godine, lampice su cele godine aktuelne...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od Blanka 2/12/2018, 00:18

Mimi , znamo za tvoje svjecice. Doduse znam i za jednog komsiju koji je imao malu jelku na televizoru u sred avgusta. 😂😂😂😂 lol! lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od Blanka 3/12/2018, 08:50

Drage moje Kutanjke, juce smo moja vojska i ja isli do Ostroga. Dan je bio savrsen. Neka vas blagodat Sv.Vasilija cuva i neka vam se ostvare sve zelje dugo zeljene i cekane. Volimo vas. Pozdrav od mog cudanceta Koste i mene Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Img_2013
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od MalaSaJuga 3/12/2018, 09:34

E Blanki,bas je super sto si otvorila decembarska jutra😘
Zelim svima ,ko sto Blanki rece, paketice najsladje....a I nama😉😍
Pozdrav za sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od Jerapetra 3/12/2018, 22:38

Decembre, dobro dosao i da ispratimo ovu a docekamo novu, jos bolju i bebicetniju godinicu!
love osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od BiKsi :) 5/12/2018, 02:40

Heloouuuuu svima i od mene!

Volim decembar, jer je Arsa rodjen u ovom mesecu, a i maj madre, a i Sirijus i mnogo meni dragih likova.

Nek svima bude samo na radost i zdravlje i srecu.

Blanka, predivni ste mi na toj slici. Kole porastao, pravi je smeker!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od Zensko pero 6/12/2018, 13:48

Veliki pozdrav svima,evo i ja da se upišem u ovaj za nas lepi decembar! Da ga svi provedemo u radosti! ljubav

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od mimi85 6/12/2018, 14:34

Pozdrav drage zenice iz bolnice!!! Sutra histeroskopija
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od micam 6/12/2018, 18:55

Mimi nek sve bude lagano i brzo da prodje,da se sto pre oporavis.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od Bobaue 6/12/2018, 18:59

Mimi , da sve prođe lagamo , kao što i hoće i da se spremiš za bebirinčiće cakum - pakum ljubav

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od Jerapetra 6/12/2018, 19:17

Drzimo palceve za sutra, Mimi!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od kobac robac 6/12/2018, 21:40

Drzim palceve Mimi ff bice to sve kako treba videces.
Volim decembar i novogodisnje praznike. Ajde da nam se ovaj decembar posreci...nek svakom donese ono sto mu treba. vv vv vv
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od MalaSaJuga 7/12/2018, 22:48

Mimi ljubav
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od BiKsi :) 8/12/2018, 11:00

Zdravo drustvo.
Doruckovali pa ja pijem kaficu, Arsa gleda crtace. Jutros je okitio jelku, bas je srecan.
Sutra pravimo rucak povodom njegovog rodjusa. On odbrojava dane odavno,jedva ceka rodjake i kumove da mu stignu!
Juce ga je boleo zub, moradosmo kod zabara. Ja imam jos ponesto da raspremim i da spremim tortu.Mama i svekrva mi pomazu, pa sam mirna.
Ne opterecujem se.
LJubim vas sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od mimi85 8/12/2018, 14:53

Jooooj spremanje za najsladji dan!!! Ljubim vas drugari!
Mimi stigla domu svome, leskari, uživa i raduje se odlasku u Prag u januaru ❤
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od BiKsi :) 8/12/2018, 18:55

To Mimi! ❤🍼🎉
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od micam 8/12/2018, 20:29

Biksi carice samo laganica.Ljubi velikog decka za rodjus.

Mimi neka si spremna tako i treba ladan januar i smrzlici odlicna kombinacija.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od HappyGirl 9/12/2018, 13:43

Dan Kutanjke :)
Samo napred redom od trudnih do onih koje će biti trudne sledeće godine :)
Decembar je super mesec, baš kao i svaki drugi lol!
Moja deca su dobro. Lepo napreduju, jedu, spavaju, čistim za njima...ma klasika. Najviše od svega predu. :)
Hajd žive mi bile! osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od BiKsi :) 11/12/2018, 10:40

Zdravo drustvo.
Da se javim i mackama: Mjau mjau
ali i cukama: av av.

Kod mene nista posebno. Proslavili smo Arsi rodjus. Uzivao je.
i bio puno srecan.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od sanja 73 11/12/2018, 17:13

Mah mah i od mene,nesto smo se zakitili a nešto raskitili,nećete vi meni da zamerite sto ja neke malo ozbiljnije stvari gledam iz drugačijeg ugla.što bi moja mama rekla vreme ti je da se uozbiljiš više,
nebi da ružim ovo lepo decembarsko veče al eto,Solun odlažemo zbog kvačila moj dragi je imao prelom nož.prsta pa nebi bilo zgodno da vozi,joooj još je na bolovanju sto meni stvara nervozu,tako da sam ja sad sve više van kuće lol! lol! lol!
Budite mi zdrave i lepo raspoložene stižu nam praznici love love love
sreca sreca sreca sreca
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od sanja 73 11/12/2018, 17:29

Blankić ljubim ja tu tvoju najaču vojsku i tebe draga  srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
Mimice kućica za bejbi je spremna sad hitaj za zlatni grad ljubav ljubav ljubav
Biksić srećan rodjendan Arseniju sunny sunny sunny sunny
Happy hvala na lepim željama zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj  
videla sam se sa cica macom Sirijus love love
pozdrav sunny i Kutku
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od BiKsi :) 13/12/2018, 16:15

Hvala Sanja. Bravo za druzbu. A muz, sta da ti kazem, srecom ti siroko polje! Jedino mozda sto je hladno napolju.

Ljubac za sve.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od Bobaue 14/12/2018, 19:06

Koje grozno vreme danas affraid pola dana mi mokre noge , sada i stomak po dnu počeo da me boli , ubi ova bljuzgavica po gradu Mad , nadam se da je to samo kod mene ovako. A ja danas trčanje sa posla 3 puta ,zbog laboratorije i profila prolaktina , jer ciklusa nema 1,5 mesec , a trudna nisam. Gde ubodoh danas da idem samo mi nije jasno , luda žena i to je to Mad

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️ Empty Re: Decembar - vrijeme je za poklone paketice najsladje ❤️❤️❤️

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu