KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

+43
Hobbes
OKacica
aurora
vakic
libra35
insomnia
ganedina
mimi85
Jerapetra
Bobaue
BiKsi :)
Shizika
bokica
Sirijus
Bekanicaa
KoMetaK
nina :)
Ambra
Dora1
Principessa
Vanja80
Sofija Veks
lola1980
Tavita
NikolaMaja
Nessi
micam
MalaSaJuga
caci
HappyGirl
Zensko pero
Tangerine
ivanicasale
Lakisa
hany
Borbica
missile
Blanka
saska1
srculence 84
snedra
winni
sanja 73
47 posters

Strana 6 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Tavita 22/1/2019, 15:28

Bravo za razigranu bebanu! I za mamu! Baš si aktivna, Biksi, svaka čast! osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 22/1/2019, 17:14

Nisam vam rekla da su mi krenuli crveni pecati na mestima gde bockam fraksi. I nenormalan svrab. Isla sam kod dr pa su mi juce zamenili za kleksan. Danas sam isla kod ginekologa za nalog za bocke. U cervikalnom brisu imam kandidu. Dr mi dala lomexin i rekla da se ne brinem, gljivice ne uticu na plod. I u prosloj trudnoci sam imala kandidu. Verovatno od dnevnih ulozaka. Izbacila sam ih a utrogestan u naredna 4 dana pijem. Jeste da sam sad kao slogirana, sl srecom pa me Arsa cuva. 😉
Juce je izjavio da ne moze u vrtic jer  mira mami da pomogne kad se porodi. 😍
Redovno me pokriva ako vidi da sam polupokrivena. Malopre me je rashladjivao vodom po kosi, dok sam bila u polusnu od utrogestana.


Poslednji izmenio BiKsi :) dana 22/1/2019, 17:16, izmenjeno ukupno 1 puta
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Dora1 22/1/2019, 17:15

Koko naša draga, wow kako vreme letiiii. Pošalji neku sličicu stomaka, joooj meni tako nedostaje trudnoća  sunny ljubimo te moja nasmejana Teodora i ja  osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 22/1/2019, 17:16

Stomak mi je vidno porastao u prethodnih nekoliko dana.
Slika je sa 18+2.
BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 20190111


Poslednji izmenio BiKsi :) dana 22/1/2019, 17:21, izmenjeno ukupno 1 puta
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Dora1 22/1/2019, 17:19

Joooj Arsica, duša draga kako on pazi na mamu. Uh koja je to ljubav  srca

Mislim da baš u tom periodu oko 5og meseca krene stomak naglo da raste, tako je i meni, baš se sećam i vidim po slikama kad pogledam.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 22/1/2019, 17:22

Ljubac za Teodoru. Da li ste se uhodali?

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Dora1 22/1/2019, 17:26

Hvala!! 
E odlično smo se uhodali, toliko smo zahvalni što je baš nas odabrala da joj budemo mama i tata! Često ni sada nisam svesna da smo roditelji, a ona je jedno preslatko, nasmejano dete koje je počelo da guguče, da se smeje. Vesela je beba i mirno spava noću, ma.. pu pu sve je kako treba. E da, i zaljubljena sam u nju do ušiju!  osmeh srce smajli angel
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Principessa 22/1/2019, 18:55

Biksic nasa draga, preslatka si sa ovim stomakom! 😍😘❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Dora1 23/1/2019, 00:40

Tek sad videh sličicu. Ma ti si jedna preslatka trudničica, a stomačić joooj nešto najslađe. Mnogo lepo ti stoji trudnoća, sijaš svakako  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 23/1/2019, 11:13

Hvala cure moje. Mastala sam da jos jednom budem trudna jer sam znala da cu biti opustenija i svesnija nego prvi put. Onda mnogo vise i uzivam. osmeh srce

Dora, ta mala bica se tako brzo podvuku pod kozu i sve se vise vole. Neverovatno je to. Mali prasici. Mirisljavi bioenergeticari. srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od MalaSaJuga 23/1/2019, 11:54

Biksic prelepa si😍
Arsu I Vasu kao da ih jedna majka rodila. Tako nezna I draga stvorenja 😘
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Nessi 23/1/2019, 13:16

BiKsi :) ::Stomak mi je vidno porastao u prethodnih nekoliko dana.
Slika je sa 18+2.
BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 20190111
Dve devojcice d Predivno ljubav

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Shizika 23/1/2019, 22:22

Preslatka nasha trudnice! srce trudnica usne
Arsenije skroz prionio na zadatak, lako se tebi opustiti.
Jako mi krivo shto ste tako loshe snabdjeveni ljekovima. Ovde se ne mogu kupiti bez ljekarsko recepta.
Nadam se da su se povukli pechati i svrab.
love
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 24/1/2019, 00:57

Hvala cure moje. Ja porastem kad me ishvalite. Mozda stignem i do metar i sezdeset, nikad se ne zna. lol! Ja sam sebi nesto ruznija u ovoj trudnoci, kosa mi je shou, to se pocelo nesto izuvijati, nikako da je ukrotim. Nije mi tako bilo prosli put. Vazda sam cupava, no ne marim, imam decka, ne moram se jos i cesljati! lol! Mnogo sam tromija i kilavija. Cangrizavost se smanjila. Rodjeni je primetio da sam smirenija. Bila sam nepodnosljiva s pocetka i sebi, a verujem i drugima. Samo su ćutali radi mira u kući. lol!

Pecati se povukli. Manje se cesem. Dovijamo se Shizo moja na sve nacine. Valjda smo navikli i oguglali.

Ljubim vas sve.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od mimi85 24/1/2019, 11:59

Obuj štikle i stizes i do metar sezdeset i pet ;-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 24/1/2019, 15:34

mimi85 ::Obuj štikle i stizes  i do metar sezdeset i pet ;-)
lol! queen
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od micam 24/1/2019, 16:41

Koko lepoto nasa pupu usrale te koke.Vidi se da uzivas bas pravo i treba.Blago tvojoj buducoj snajki sto ce dobiti najboljeg frajera u okrugu punog paznje i razumevanja dusa mala.
P.S.Obuj stikle i popenji se na stepenik ihihihiiii koliko onda imas osmeh srce

A sta fali frizu?
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od NikolaMaja 27/1/2019, 13:03

Biksi,divno izgledaš, osmeh ti vredi 10000000 dolara. Ma prosto sijaš,samo tako da se nastavi smajli angel osmeh srce
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Tavita 27/1/2019, 15:20

Poljubac za prelijepu trudnicu i bebu igralicu osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od lola1980 27/1/2019, 21:38

Biksi stvarno sijas od srece...sunny sunny sunny
tacno si kao sunceee

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 29/1/2019, 01:10

Hvala cure moje drage. Odmorna sam jer ne radim, ne racunam telefonske konsultacije. Jednostavno se covek odmori od tog stresa i svakodnevne tenzije. I bude odmoran, pa se odmah i oseti i vidi na licu. Pretpostavljam da je to u pitanju, ali i radost od ove male vrtiguzicke u stomaku koju sve cesce osecam. srca
Za tri dana i ravno smo na polovini.

Gorusica smara. Zeludac se podbije pod dijafragmu pa ne da disati, al tako je to sa ovom danasnjom decom! To ne da majci spavati otkad nastanu, a ne otkad se rode. lol! Danas sam cetvoronoske po kuci hodala, ne bi li bol u grudima i pleckama popustila. Arsa je bio potpuno iznenadjen i zatecen, naravno, odmah me je pitao sta radim. Ja rekla da se istezem. A on odmah legao na pod i kaze i ja cu s tobom da se istezem. Legenda. Uzivamo skupa. S njim nikada nije dosadno. Stalno izmislja neke zanimljive igre pa nas ukljucuje u njih. Malo sankanje, malo crtani, malo druzenja sa dragim nam ljudima i prolaze dani.

Micam, ne fali frizuri nista kad se tako popegla kao na slici, inace sam original Šon Pen kad sam u svakodnevici. lol! Jos ovih nekoliko dana pila utrogestan, pa nadrogirana, kuma me zezala neki dan, koliko sam joj bila pogubljena kad su dosli kod nas. A ja da sastavim recenicu ne mogu. Nakon sat sam se vratila na normalni mod. Od danas opet stavljam utrice vaginalno. Toliko me je obarao utrogestan, da sam svaki dan spavala popodne od njega. A ujutru kad ustanem ko pijana kokos. Srecom bar uvece to dejstvo sto prespavam.

Da nije te gorusice sve bi mi bilo potaman. Cesto piskim, brzo se umaram, vec sam otezala, sto bi rekle babe, ugojila se 2 kg, pa sam na 66kg sada, plus sporije hodam, teze ustajem i tako to.
Mada i dalje dosta stvari uspevam sama da uradim. Rođeni pomaze kad je slobodan. Najbitnije mi je da vodi Arsu na sankanje. Ja ga izvedem ali samo u setnju ili na kliskanje. Nije mi bas sad do sankanja. lol! Da ne drmusam dete previse.

Ljubim vas sve,a mala vrtiguzicka vrca i sada, i ona sigurno mase tetkama kutanjskim!

ljubav
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Jerapetra 29/1/2019, 22:23

Poljubac za vrtiguzicu i mamu, i naravno za Arsu legendu srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Blanka 30/1/2019, 01:23

Ljubim ja tu malu vrtiguzicku, jaooooo ona najavljuje ludorije vec. Znas i sama kako je u stomaku tako je i napolju 😊😊😊😊
Ljubimo malu guzaricu, Arsica, tebe naravno, a ti ljubi Rodjenog samo ako je zasluzio 😂😂😂😂😂😂
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Dora1 1/2/2019, 02:12

Samo da cmoknemo trudničicu  usne usne usne
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 1/2/2019, 10:22

Helou evribadi, što bi rekla naša Blanka.

Evo nas danas tačno 20+0. Zvanično smo pregurali pola. Nezvanično računam da smo pregurali i više.

Ja sam ok. Prekjuče i nakjuče me želudac izmučio žestoko, podigao se pa pritisnuo dijafragmu. Muke dok se nije vratio. Četvoronoške po kući sam išla, tražila položaj da mogu da dišem. Onda mi gorušica došla kao mačiji kašalj.

Inače sam spora kao puž, a po prirodi sam brzi Gonzales. Pa mi neobično. Često piškam. Povremeno imam blage bolove u dnu stomaka, pretpostavljam da se širi materica i istežu ligamenti. Šake me svrbe sve češće, moram prijaviti doktorci, za 7 dana sam na kontroli. Mala se sve češće vrcka, pa sve češće i uživam i budem svesnija trudnoće. Arsa mi često ljubi stomak, i tvrdi da će biti dobar stariji brat. Videćemo.

Rodjeni je dobar. Eh da su mi svi kao on. Very Happy Vodio je Arsu na Zlatibor na dva dana, da se sankaju i skijaju i uživaju. Pošto do vikendice nema skroz puta, ja se nisam smela niti htela usuditi da idem s njima. Imalo je dosta snega, tako da vikendicu ostavljam nekom lepšem vremenu.

LJubim vas sve.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu