KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+32
sanja 73
Nessi
mamadabudem
saska1
Principessa
Blanka
mimi85
Hobbes
Deni
Strumfeta78
Shizika
BiKsi :)
Lija
Dora1
tiramisu
alisa
fight&faith
Bobaue
BabyBear
SladZana
MalaSaJuga
Vanja80
libra35
bebana81
Bekanicaa
NikolaMaja
Ancica 87
Jerapetra
Mimi12
micam
Tavita
Bobac
36 posters

Strana 4 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 25/6/2018, 11:19

Devojke,sta kazete kad beba ima zatvor tj me kaki po 10 dana,sad samo dojim...,sta da radim,?
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 25/6/2018, 13:15

Libra, bas juce sam zbog toga zvala Halo bebu jer Gabi nije bila kakila 4 dana, a do tad redovno vise puta dnevno. Danas je napokon kakila Very Happy Ali nisam bila u panici jer sam na Rodinoj grupi o dojenju citala da se bebama koje samo sike tolerise do 15 dana. Iz Halo bebe su mi rekli da do 10 dana nije problem, a ako I posle toga ne kaki onda da joj stavim glicerinski cepic. Probaj to. Ako I tada ne kaki onda kod lekara.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 26/6/2018, 00:51

Hvala BabyBear na odgovoru😘
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 27/6/2018, 16:32

Sta bi libra?
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 28/6/2018, 08:29

Bekanice, samo topla voda. Mani se sapuna i tih ostalih zeza. Davno mi je ginekolog to rekla i stvarno sto kaze BB, nemam vise problema otkad nista ne koristim. Mirne i ja i moja vrsnjakinja. lol! AKo osetim neko peckanje ili iritaciju kad je obicno ciklus ja uzmem oktanisept i prsnem. Cisto ono kao orosavanje! lol!

Libra, kakav je bebi stomak, tvrd ili mekan? Ako je mekan verovatno ce kakiti,ako je tvrd treba joj pomoc. Mozes pavlovicevu mast da stavis na stomacic i kruznim pokretima blago da masiras bebi oko pupka. Mozes i Pavlovicevu bebi u guzu da stavis i oko guze. Da probas da postaknes. Ili cepic ili parce sapunica u guzu.

Tiramisu, meni tvoja trudnoca leti!

LJubim vas, slabo imamo novih trudnica, ova godina nam nije nesto plodna, da ako druga polovina popravi prosek!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 28/6/2018, 09:08

Samo da dopunim Biksi...masirati kruznim pikretima u smeru kazaljke na satu :)
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 28/6/2018, 19:40

U citam u secam se i Aleksa nije kakio i kao da normalno da ne kake do 10 dana.Ja sam mu 7 stavljala cepice i pimagalo je.. Bekanice oktanisept ,luftirajka bez gaca sto vise i eto,prodje i to..Ja sam prilicno velika ko da nisam 5 nego 7 mesec al sta ces.. Nekad mi sve tesko nekad super.. Sve vas pozdravljam!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bekanicaa 28/6/2018, 20:29

Hvala, za savet. Od sad samo voda, a za luftiranje, kako, kad pomalo još uvek nešto izlazim te crvenkasto, nekad žućkasto, nekad svetlo braon. Koristim mrežaste uloške, svaki put kad piški ja stavim nov uložak, zaista održavam, a o pranju da ne pričam. Nije loše dole stanje, gledam ja svaki dan. Danas ispao unutrašnji konac, brat bratu ima 2 cmm. I koliko vidim ima još dva da ispadnu, nadam se da nema neki skriveni. Ovih spoljnih 4 kom, ispalo odavno, a ovi unutra baš sporo. Evo danas 23 dan. Inace, i ja poprska oktana i setom već par dana, po dva puta dnevno te unutrašnje.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 28/6/2018, 22:09

joj biksi i meni moja trudnoca leti. volela bih da uspori malo. ja sam prilicno pokretna ali uvece pocinje da mi smeta stomak.prestala sam da dizem lazu kad ne moram,ipak ima 13kg.ostalo zene moje,niceg se ne pridrzavam.ni pritisak ne merim,ni secer.planiram da legnem u bolnicu pravo na carski 😀 ogromna razlika od prosle trudnoce,sad je sve opusteno.
trazio mi dr.da uradim antikardiolipinska at i opet pozitivna u zavodu za transfuziju,u konzilijumu negativna,ko ce ga znati sta se tu desava ali meni je dobro,na fraksiju bih svakako bila.
za pranje potvrdjujem,samo voda i nista trljati i ribati,unutrasnjost ne dirati.
moja snajka stalno ima neke probleme i slucajno ja zavirim u ormaric u kupatilu.kad se nisam slogirala sta sve tu ima.od nekih creva i pumpi za ispiranje do 100 nekih sapuna za intimnu negu. bas sam je izgrdila skoro.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 28/6/2018, 23:53

Samo debelice da pozdravim. Da ste zive i zdrave sa svojim bekama. osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 7/7/2018, 22:36

Ne znam gde da pitam...poznanica mi je napokon zatrudnela,posle srbije,praga i soluna,duga borba. Treba joj pregnil,ne pita za cenu,ako neko ima da mu je ostalo ili zna gde moze da se nabavi.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobaue 7/7/2018, 22:52

Tiramisu možda da pozove Feronu i vidi sa njima ima li kod njih , ako ne može da ga nadje na drugom mestu.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 7/7/2018, 23:29

I ja mislim da njih pozove da ce joj izaci u susret ako nema u apotekama.
Tiramisu daj nam neku informaciju gdje je uspjela i kako?
Mislim da nas sve zanima a pogotovo nas sa debelim stazom.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dora1 8/7/2018, 01:10

tiramisu ::Ne znam gde da pitam...poznanica mi je napokon zatrudnela,posle srbije,praga i soluna,duga borba. Treba joj pregnil,ne pita za cenu,ako neko ima da mu je ostalo ili zna gde moze da se nabavi.


Na početku trudnoće sam koristila Pregnil i ima ga u apoteci preko puta Hrama Sv. Save. Mislim da samo tu i ima.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 8/7/2018, 08:53

Ako nece da joj daju u Feroni nek nadje neku curu koja je u postupku kod njih i ona nek joj uzme jer njima daju
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 8/7/2018, 09:41

joj ljudi prirodno je zatrudnela,dokaz da cuda postoje. sad je nabila pritisak,nervira se zbog pregnila.misli izgubice trudnocu. prenecu joj sta ste rekle,hvala vam.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 10/7/2018, 09:25

Nek vidi u ns u apoteci Iris💋
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 10/7/2018, 09:27

Pozdrav drage moje.
Samo da javnem i da vas pozdravim,mi smo super,Lazar je jedno divno umiljato bebce,nasmejan i veseo,uzivamo.
Srecno trusnice i one koje ce tek biti💋🌸
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 10/7/2018, 23:47

Zenske samo da mahnemo. Mi smo jos 2u1 i ne znam kad ce dr zakazati CR. Nadam se uskoro 😅 jer je bebironova kucica pozamasna jedva se vucem jos od ove vrucine sva otekla.
Kod nas se svasta desavalo sa Ksenijinim zdravljem pa nisam imala volje da kuckam. Sad je dobro hvala Bogu.
Nadam se da ce vam ljeto sto lakse pasti i da uzivate sa stomacicima.
😘😘😘😘😘
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 12/7/2018, 14:10

Pozdrav drage nase,da se i mi javnemo.. Juce bili na euz kod prof Novakov,stvarno je divna,vredi svake pare..Bogu hvala sve je u redu,jos jedan bata je,napredniji po uz za nedelju dana,ali tako je uvek i Aleksa bio.Grlic dobar i zatvoren..33 mm..Slaze se da moram da mirujem jer mi stomak ko kamen.Kaze ima lazne kontrakcije koje lako mogu biti prave..ako se ne umirim.. Veliki pozdrav od nas ostanite tako dobre i zdrave.. Sladjo cekamo lepe vesti..

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 12/7/2018, 21:13

Cao zenske.

Libra, ljubac za Lazu!

Sladzo, ljubim moju drugaricu Ksenu! Jos malkice pa stize pojacanje. Proletela mi tvoja trudnoca.

Ancice, odlicno, Aki dobija batu, bice dzumbusa stalno. Al ima li ista lepse od tog dzumbusa
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 24/7/2018, 19:04

Drage moje setite me sta nam je za zgaravicu..sa aleksom nisam imala tih problema a sad strasno.. Uzasno me pece u grudima i grlu..

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 24/7/2018, 20:51

Probaj Ancice da jedes kokice meni pomazu kad imam kiselinu,mada nije trudnicka a volela bi da jeste
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 25/7/2018, 10:31

Jao Anci sapatnice... prvo su me mucnine ubile sve do 5 meseca e onda su ih smenile il gorusica il neki odvratan sladkast ukus u ustima na smenu Rolling Eyes cak i dan danas zna neki dan pored gorusice i tog odvratnog ukusa da mi se javi mucnina... nisam nasla nista da mi pomogne... voce gotovo da ne mogu uopste da jedem jer mi odmah krene kiselina... a taj sladkast ukus u ustima nemam pojma od cega je... vadim krv svaki mesec i secer mi je ok...
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 26/7/2018, 13:09

Drage drugarke samo da javim da je bebac Uroš stigao u petak 20.07. carskim u spinalu. Stigli smo kuci i navikavamo se jedni na druge.
Ksenija malo zbunjena ali zadovoljna.
Ljubimo vas.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu