KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+48
BabyBear
Blanka
dada88
libra35
Vanja80
Borbica
Zensko pero
Nataly17
Bekanicaa
alisa
Principessa
ivanicasale
Padobranka
Ivaana
mimi85
sunny.tp
aurora
NikolaMaja
zsuki75
Makija
micam
Strumfeta78
Sirijus
saska1
Jerapetra
Bobaue
Hobbes
mamadabudem
Mimi12
sanja 73
Lenaaa
ne gubim nadu
tuli
Tavita
ganedina
Elenaa
Nessi
noja
hany
Bobac
kobac robac
BiKsi :)
Dragana Gaga
PalcicaBg
MalaSaJuga
Ema Blanka
SladZana
Magnolie
52 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 27/4/2018, 13:14

Eto šta se meni desilo sa Erom, radila mi Božana čapnula jednom, ja sve zvezda prebrojala, kaže da nije dovoljno veliki uzorak, pa čapne još jednom i onda i treći put za svaki slučaj. Crkla sam, to me više bolelo od aspiracije na živo. Ja mislila ona smotana, ali se to izgleda dešava i drugima :)
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 27/4/2018, 16:06

I meni je jedna aspiracija radjena na zivo, kad sam radila bez stimulacije, pa je bila jedna j.c. Bolelo me je katastrofa... Posle toga, kad sam bila u stimulisanom ciklusu, trazili smo anesteziju i platili je iz svog dzepa iako smo bili u postupku preko fonda. To je bilo kod Kovacevica, naravno. Tada nas je ubedjivao da se svuda u svetu aspiracija radi na zivo, pa kad smo insistirali na anesteziji, trazio je da platimo i doveo je nekog matorca anesteziologa kome se tresu ruke, jedva ziv covek... Samo je pricao o nekom oruzju i kako je kivan na vlast zbog nekih dozvola... Moj muz se oladio kad ga je video. Ferona je zlatna u odnosu na to ali me je i ovo vadjenje uzorka za nk celije bolelo skoro kao aspiracija na zivo, a nije kod svakog tako. Kopitovicka kaze da nekom lako uzme uzorak, a kod mene je bilo bas tesko, i meni i njoj. Sad kad pomislim da to treba opet da ponovim, mrak mi padne na oci. Jos gore je sto mi to remeti neke planove itd. da ne smaram vise...

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 27/4/2018, 18:57

E jbg, verujem kako je kad se neplanirano tako nešto desi, a i planirano nam nije omiljena stvar. Ja sam tri puta radila aspiraciju na zivo, bocnula me za dva-tri folikula. Boli, al mi nije mnogo strašno (naravno, individualno je) i to sam ja insistirala da me ne uspavljuju zbog jedne jajne ćelije (uvek se vidi još neki folikul, pa me zato više puta bockala). A čitam da u Hrvatskoj retko daju anesteziju i čak ženama koje imaju 10ak folikula. Meni je to ludost, što se stresirati kad nema potrebe.
Ti Kovačevići mi izgledaju ko da je moj ginekolog otvorio kliniku za vto, a jedva mi našao jajnik na uz Very Happy
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 27/4/2018, 19:18

sunny.tp ::Ti Kovačevići mi izgledaju ko da je moj ginekolog otvorio kliniku za vto, a jedva mi našao jajnik na uz Very Happy
lol!  ima ih raznih zaista...

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 27/4/2018, 21:42

Joj zene sta mi sve prezivimo u ovoj borbi strasno.Ajde malo vedrine i lepoga da cujemo,ajdete sa akcijama da navijamo za lepe bete nije ih bilo odavno.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 27/4/2018, 23:36

Navijamo za Ivanu igracice igracice igracice  samo smo je malo zatrpale ovim postovima Rolling Eyes

Nadam se da ce nas uskoro obradovati velikom betom!!!  bravo

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 28/4/2018, 00:04

Nema te zene koja nije dozivjela nesto "čudno" i neobjasnjivo u ovoj nasoj borbi i nema te koja se nije zapitala jel nesto moglo biti drugacije. Ja bih o tome mogla knjigu da napisem. O nekim situacijama sam pisala kroz svoje dnevnike vodeci ih ovdje na Kutku a neke sam i precutala, zaboravila, oprostila... Koliko god trazili objasnjenje za nesto doktori ce uvijek naci "opravdanje", izgovor, sigurno nece reci da su oni nesto pogrijesili ili neko od medicinskog osoblja. To se koliko znam nikada nije desilo. Ne kazem da treba cutati, treba traziti odgovore na sve nejasnoce i na ono sto nas tišti i stvara unutrašnji nemir zbog kojeg gubimo mozda i povjerenje u ljekare, ali budite spremne da će se za svako pitanje naći adekvatan odgovor koji ni u jednom slučaju neće narušiti integritet ljekara ni njegovog tima.
Nessi iskreno mi je zao sto je bilo tako, i nadam se da ce to biti poslednja stvar u tvojoj borbi oko koje ces imati nedoumica sta je krenulo po zlu. I svakako sam za to da treba da pitas i da zahtjevas pojasnjenje jer ce na taj nacin i doktor shvatiti ko sjedi preko puta njega pa ce sledeci put biti drugacije ako Bog da.

Ivana srecno, navijam od sveg srca da beta bude luuuudo visoka.
Ostale koracaljke ljubim ❤❤❤❤
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 28/4/2018, 08:57

Blanka, ti si jedno veliko srce! Obozavam te osmeh srce Tebi i tvojoj decici saljem puno poljubaca ljubav

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 28/4/2018, 13:11

Nessi ::Blanka, ti si jedno veliko srce! Obozavam te osmeh srce Tebi i tvojoj decici saljem puno poljubaca ljubav


Hvala ti puno hvala od osmeh srce
Zelim ti uskoro ostvarenje najsladjeg sna. Samo hrabro srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ivaana 28/4/2018, 16:46

Drage moje sutra radim betu, ali je danas malo krenulo krvarenje. Teško je. Znate sve.
Nastavljam da uzimam terapiju i čekam.

Ivaana

Broj poruka : 31
Godina : 43
Datum upisa : 03.04.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 28/4/2018, 19:04

Hvala i tebi Blanka na lepim zeljama sunny

Ivana, mozda je implantacijsko, navijam za visoku betu sutra beta

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 28/4/2018, 19:09

Draga Ivana, mozda je zaista implantacija..drzim palceve jako jako sunny

Ja treba da radim nk celije krajem maja i cini mi se da mi je Kopitovicka rekla da oni to salju u Nemacku. Idem kod nje za 10 dana pa cu da je pitam. Neko je pitao za DHEA...ja je pijem ali ne znam jos uvek da li ima efekta...ne znam ni kako bih mogla da znam...pijem vec mesec dana ali pijem i vitamin d, q 10 i Elevit...nadam se da ce pomoci.
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 28/4/2018, 19:16

Kobac jel ti Kopitovicka rekla da pojes DHEA ili si na svoju ruku pocela? Mislim da jedino to od suplemenata jos nisam probala.

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 28/4/2018, 19:19

Rekla mi je Kopitovicka, pijem dve tablete dnevno jednu ujutru a jednu uvece. Svaka ima po 25 mg
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 28/4/2018, 19:27

Jesi li osetila neke nuspojave od kad si pocela da ga koristis?

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 28/4/2018, 19:29

Nisam, osecam se potpuno normalno.
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 28/4/2018, 19:38

Super! Pitam zato sto sam videla da se dosta zena zali na neke cudne pojave ali vidis da moze da bude i bez toga.

E sad ovo nema nikakve veze sa DHEA... Setila sam se da sam negde procitala kako je dobro da zene koje imaju zavaljenu matericu leze na stomaku posle transfera i mislim da je neko pominjao da je to praksa na klinici u Pragu. Jel ima neko takvo iskustvo?

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 28/4/2018, 20:09

Ja sam takodje pila dhea tablete bez ikakvih simptoma, ali nisam primetila ni da su mi nešto pomogle.
Što se tiče ležanja na stomaku posle transfera, meni je materica zavaljena, ali mi nisu u Pragu to rekli, već sam ležala na ledjima kao i svi što leže...mada ja iskreno uopšte ne kapiram čemu to mirovanje, kad embrion svakako pluta po materici dok se u nekom trenutku ne zakači da bi se implantirao, ili se ne zakači uopšte u slučaju da vto ne uspe...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 28/4/2018, 20:12

Ne lezi se u Pragu na stomaku
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 28/4/2018, 20:14

Mislim da sam videla u nekoj arhivi da je Mali Pariz pisala da je to bio njen slucaj. Ni ja ne vidim tu neku specijalnu logiku.

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 28/4/2018, 20:17

Ja imam bas zabacenu matericu i nisam imala pojma za to nit su mi u Soluni ista rekli tog tipa... cak nisu ni precizirali kako da lezis... a nisam mnogo ni lezala posle transfera... u sali jedno 10 minuta onda ustala otisla do wc-a presla na krevet i tu odlezala jos jedno pola sata i ja pitala jel mogu da idem oni rekli moze i ja otisla lol!

Ivana to krvarenje ako je oskudno ne mora nista da znaci... primiri se i utopli stomacic a mi navijamo za veliku betu sutra! igracice igracice igracice
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 28/4/2018, 20:21

Pa da, kad hoce, hoce, a kad nece mozes da dubis na trepavicama i nista  lol!

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 28/4/2018, 20:23

E bas tako...
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 28/4/2018, 20:28

Nessi, jeste Mala Pariz pisala i u svojoj knjizi da je ležala na stomaku u Pragu nakon dobitnog transfera. I sećam se i proverila sam upravo.Samo da ti to napišem i poželim sreću svima i Ivana držim palčeve da je to implantacijsko. Navijam uvek za vas devojke, i kad me nema da pišem ovde.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 28/4/2018, 20:37

Kako se zove knjiga koju je napisala Mali Pariz? Gde mogu da je nadjem?
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu