KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
Ancica 87
Bekanicaa
Mimi12
Bobaue
ganedina
Hobbes
masato
bebana81
ivanicasale
Dora1
JocY
Principessa
ne gubim nadu
mamadabudem
BiKsi :)
Simona
Tavita
SoJa
Zmajuška
saska1
noja
nina :)
aurora
mimi85
srculence 84
Šašava
zsuki75
sanja 73
NikolaMaja
bobica83
Bobac
micam
BabyBear
Vanja80
Lija
MalaSaJuga
marina_82
SladZana
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
PalcicaBg
lenabeograd
Nessi
Strumfeta78
Sirijus
bebko
51 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 9/12/2017, 23:41

Bebana ajde napravi im ako zelis dnevnik u temi ljubimaca. Ima jos nasih cetvoronozaca tamo.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 9/12/2017, 23:42

Bb zao mi sto se napati sa tim cudom. Jesi li imala herpes do sada?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 10/12/2017, 00:34

Jesam Sladzo, od kad znam za sebe stalno na usnama kad mi padne imunitet I kad se razbolim, a od prosle godine od stresa posle trece neuspesne vto je poceo da mi se pojavljuje genitalni herpes, a prestao na usnama. Zbog toga sam pre ove uspesne vto 5 dana pre I posle pila aciklovir tablete, po savetu dermatologa. U prvom trimestru trudnoce (mislim u trecem mesecu) mi se poslednji put pojavio genitalni, pa sam mazala aciklovir, sto mi je dr aminovao.
Sad se opet pojavio na usnama. Nadam se da nece vise genitalni.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 10/12/2017, 09:53

E vidis kako te hoce to. Ali sad kad je izasao na ustima neka mu to bude dovoljno. 😘😘😘
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 10/12/2017, 11:40

SladZana ::E vidis kako te hoce to. Ali sad kad je izasao na ustima neka mu to bude dovoljno. 😘😘😘
osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 10/12/2017, 16:14

Jao Baby bas nije moralo da te snadje to.I ja sam se u 8om tako razbolela,nos,kasalj,mislila sam da sam dobila upalu pluca.Koristila pantenol oriblete,fiziomer za nos i puuuno limuna,caja i meda.Kamilicu,nanu

Ljubim trudnicice,mamice i decicu!
Mi smo dobro,Nina je pravi zvrk,u najavi opasnica.Malo nas muce grcevi al proci ce i to.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 20171210
Mnogo volim da sikim,to mi je najveca uteha za sve.Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 20171211
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 10/12/2017, 16:39

Dusa lepa. Samo siki I rasti lepotice.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 10/12/2017, 17:28

Nina je prelepa!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobaue 10/12/2017, 17:36

Mačkica mala , prelepa ( što bi Biksi rekla pu,pu... ) osmeh srce ljubav

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dora1 10/12/2017, 19:31

Palčice, joooj kakav prizor! Sva se smeškam kad gledam vašu sliku osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 10/12/2017, 20:12

Kako Nina medeno siki, lutka mala.
Preslatka je! Ljubi teta Baby osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 11/12/2017, 07:28

Nina je divna, lutkica mala, lepe okice! osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 11/12/2017, 09:21

Ne stizem bas sve da ispratim, ali moram da kazem da je Nina prava carobnica! Predivna je stvarno! ❤
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 11/12/2017, 10:40

Jaoooo Nina je prava lepotica osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebana81 11/12/2017, 13:34

Palcice, pa prava princeza je❤️❤️❤️ Ljubimo vas puno😘😘😘
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 11/12/2017, 15:36

Zene nikako da se javim. Nika ima ispod jezika neko belo tkivo od rodjenja, pa smo hteli to da vidimo. Pedijatrica nam dala uput za Klinicki centar, a tamo su se cudili zbog toga. Any ways, otisli smo privatno na pregled. Rekli su da pratimo da li joj smeta i sl, za sad ne bi dirali. Ako kasnije budu smetalo, secnuce to...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 11/12/2017, 16:03

Palčice, ne znam da li sam ikad vidjela ljepšu bebu od Nine! Isplati se dugo čekanje, kad ovako bepče dočekaš srcasti poljupci
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 11/12/2017, 21:13

Nina ljepoto 😍😍😚
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 11/12/2017, 23:23

PalcicaBg ::Jao Baby bas nije moralo da te snadje to.I ja sam se u 8om tako razbolela,nos,kasalj,mislila sam da sam dobila upalu pluca.Koristila pantenol oriblete,fiziomer za nos i puuuno limuna,caja i meda.Kamilicu,nanu

Ljubim trudnicice,mamice i decicu!
Mi smo dobro,Nina je pravi zvrk,u najavi opasnica.Malo nas muce grcevi al proci ce i to.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 20171210
Mnogo volim da sikim,to mi je najveca uteha za sve.Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 20171211

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel

Lepota, pu pu pu, usrale je koke! Samo njupaj prase jedno! Uh da si mi blize, kako bi ti butke i guzica stradali! yes yes yes srca srca srca srca srca srca

Sasava, pa sta rekose od cega je to?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 11/12/2017, 23:56

Bravo, Sladzo!

Nina je med, bas podseca na moju Niku, podbradak i obrascixi... a i frizura :))
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 11/12/2017, 23:59

Biksi, pa rekao doktor da svako ima neki beleg kao... Uglavnom nije nista opasno.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 12/12/2017, 00:00

Joj kao su slatki kad se prikopcaju na hranilicu 😍😍😍😍😍
Palcice neka vam je ljepotica ziva i zdrava. ❤❤❤ medena je.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 12/12/2017, 07:41

Samo da ljubnem moje trudnice,mamice i bebice😘😙😙
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 12/12/2017, 08:49

Ninica je divna!!!
Bila na ekspertnom uz ali ne u Ns u Ge posto su mi to zakazivali dosta kasno uvece.Imamo u nasem gradu dobru ordinaciju sa 3 d i ja zakazem kod jednog vrsnog doktora najstrucnijim za ekspertnim uz.
Inace refundira se ako ides kod privatnika ekspertni uz ali ja to za prvi nisam znala pa sam eto 7000 dala a nisam naplatila.Uz trajao manje od 10 min,sve ok,ali dopler krvotoka itd nije radjen e sad jel on ima stvarno takvo oko pa nije moralo ili ostalo da nagadjam.
Ukinuo mi skroz utrogestan sto mi cudno a ni pritisak mi nije merio kao ni ovi u dispanzeru.Juce primetim da su mi noge mallo natecene pa vas pitam desava li vam se to i da li da pod hitno merim pritisak,tj da lli bih imala nekih naznaka da je visok ,simptoma?
Eto to vam je to mile moje,nisam pametna da li da budem happy jer je uz trajao kratko i sve ok ili da je detaljisao pa onako cutao a ti ne znas sta je...
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 12/12/2017, 09:37

Sasava, moje dete imalo na rodjenju dva hemangioma, jedan za godinu dana nestao, drugi se jos vidi. Ima i beleg ispod rebra, a nisam po bapskim pricama nista tudje uzela. Nego mu i ujko ima isti takav beleg. Bitno da nije nista opasno.

Libra, utrogestan ti vise i ne treba, bitno da je sve ok. Uzivaj i ne opterecuj se dodatnim pitanjima. Sigurno bi ti lekar naglasio da treba da povedes racuna za ovo ili ono. Obavezno jednom bar dnevno meri pritisak ako otices.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu