KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
Ancica 87
sanja 73
Principessa
Padobranka
Lilica
Elenaa
HappyGirl
Mimi12
NovaNada6
noja
srculence 84
Blanka
Zmajuška
Bobac
bobica83
MalaSaJuga
Bobaue
panda :)
Dora1
AriesMe
bebana81
saska1
Jerapetra
ne gubim nadu
PalcicaBg
aurora
ganedina
Vanja80
hany
zozoni
Makija
Vuchica
marina_82
micam
Nessi
SladZana
Toscana
Bekanicaa
Hobbes
Eve
bebko
Tavita
NikolaMaja
Mammy
BSNS
alisa
lilly13
zsuki75
Sirijus
Rada74
Lenaaa
Strumfeta78
BabyBear
Maki11132
dusica78
libra35
MIRKA85
AriesGirl
mimi85
BiKsi :)
Bozica
65 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 6/11/2017, 09:31

Poslala sam Sladji poruku.Jest Danica mi je bila nisam ni ja odusevljena njome.Pisacu na temi utiske dok stignem kuci
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/11/2017, 09:54

Bozice, drizim fige da sve bude ok! molitva molitva molitva

Sale, da vasiona ovaj put kaze DA! srca srca srca srca srca srca srca srca yes yes yes yes yes roda roda roda roda roda roda molitva molitva molitva

Nisam cula za te metale, a ima jedna dobra klinika u Becu, za nju sam cula. http://www.wunschbaby.at/hr/home.html Mislim da je ova.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 6/11/2017, 10:03

Saska,da nam ti budes trudnica sledeca!!! Da beta poraste velika,velika...😙
Bozice, da se danas radujemo,da se ta beta udupla.
Principesa, pa ja nemam ni zrno metala u sebi pa nije usprelo. Ne kazem da mozda ima neke veze, ali mozda i ima.
Cekalice,hajmo napred.
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bozica 6/11/2017, 10:43

366 beta.. Pada Sad Volim vas, lavice i hvala vam na snazi koju ste mi davale sve ovo vrijeme! Idemo dalje! Nema odustajanja!!

Bozica

Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 6/11/2017, 10:54

Uh bre Božice, pa bas mi je žao...😢😔
Ali kao sto si i sama rekla, nema odustajanja. To sto se zakacilo samo znaci da si korak bliže da sl. put uspes. Sad lagano odmori, pa kad skupiš snagu u nove pobede. ❤❤❤
Biksi, jeste ta je klinika u pitanju, raspitaću se mailom u vezi toga. To mi je drugarica rekla da im je bio glavni adut sto imaju veću uspešnost od drugih, videćemo...
Majo, ne kažem da je to bas toliko bitno, ali može kao i sve ostalo da pomogne ili odmogne. Eto, kad nešto saznam javljam...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 6/11/2017, 13:10

Božice, baš mi je žao .Evo grlim zagrljaj
Principesa, nisam možda dobro napisala,( odlepio mi telefon jutros i zato sam vas zatrpala sa tri poruke) možda postoji nešto što smeta organizmu zbog pojedinih metala. Možda bi bilo dobro da popričaš sa nekim doktorom , jer svi metali otpuštaju ne mogu da se setim tačno šta...
A ja sam jotros malo bila van sebe od što iznenađenja, što od nervoze. Ciklus mi je počeo bez ikakvog znaka, a trebao je 10.11. Pa sam morala da trčim kod mog ginekologa da mi prepiše Dipherelin 0.1, ( inače se prima potkožno u stomak, javila mi kordinatorka iz PFC),koji me je lepo smirio, rekao da će sve biti u redu, dao nalog za boce i zakazao UZ za 12 dana. Tako da sam malopre u previjalištu dobila prvu bocu i bolelo je nije da nije, ali mi je mnogo lakše što to ne moram sama. Kod pripreme za VTO sam svaku dala ja sebi , čak i oba puta stop injekcije i sada sam presrećna jer će mi ih davati neko drugi. Od sutra sam ,osim boca, na terapiji i. estrofem 2mg 3x1,prednison 5mg 1x1. aspirin 100mg 1x1 i folna kiselina 10mg 1x1. Da im javim u kliniku Uz 12 dan i onda se dalje dogovaramo. Eto, izvinite na opsežnom izveštaju. igra
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 6/11/2017, 14:44

Bozice, zao mi je. Grlim te jako.

Saska, navijam da ti sledeca predjes na trudnicke strane. Sad bi vec stvarno bio red da se to dogodi.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 6/11/2017, 14:58

Saška navijam da mi se pridružiš, što pre da trudnujemo zajedno :)

Božice, draga, i meni je jako žao. Ali kao što neko gore reče, važno je da se zakačilo, da može i već sledeći pokušaj je vaš. Glavu gore!

Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 6/11/2017, 17:31

Majo, srećan postupak ti želim!
Saska, hajde da se svi radujemo tvom uspehu, toliko nam je stalo da uspeš kao da mi čekamo betu! 🤞🏼💪🏼❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 6/11/2017, 17:55

Bozice ne znam koji ti je dan od et al ne bih ja tek tako odustajala... ponovi ti betu opet za 2 dana... mozda su bila 2 ploda pa je jedan odustao otuda i krvarenje i pad bete...
Zene ljubim vas sve!
Saska drzim pesnice jako,jako, najjace!!!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bozica 6/11/2017, 20:22

Saska, navijam za ogromnu betu!!!

Bozica

Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 6/11/2017, 21:28

NikolaMaja ::Božice, baš mi je žao .Evo grlim zagrljaj
Principesa, nisam možda dobro napisala,( odlepio mi telefon jutros i zato sam vas zatrpala sa tri poruke) možda postoji nešto što smeta organizmu zbog pojedinih metala. Možda bi bilo dobro da popričaš sa nekim doktorom , jer svi metali otpuštaju ne mogu da se setim tačno šta...
A ja sam jotros malo bila van sebe od što iznenađenja, što od nervoze. Ciklus mi je počeo bez ikakvog znaka, a trebao je 10.11. Pa sam morala da trčim kod mog ginekologa da mi prepiše Dipherelin 0.1, ( inače se prima potkožno u stomak, javila mi kordinatorka iz PFC),koji me je lepo smirio, rekao da će sve biti u redu, dao nalog za boce i zakazao UZ za 12 dana. Tako da sam malopre u previjalištu dobila prvu bocu i bolelo je nije da nije, ali mi je mnogo lakše što to ne moram sama. Kod pripreme za VTO sam svaku dala ja sebi , čak i oba puta stop injekcije i sada sam presrećna jer će mi ih davati neko drugi. Od sutra sam ,osim boca, na terapiji i. estrofem 2mg 3x1,prednison 5mg 1x1. aspirin 100mg 1x1 i folna kiselina 10mg 1x1. Da im javim u kliniku Uz 12 dan i onda se dalje dogovaramo. Eto, izvinite na opsežnom izveštaju. igra
sretan početak
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 6/11/2017, 22:07

NikolaMaja srecan pocetak i jos srecniji kraj
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 6/11/2017, 22:09

Bozice zagrljaj zagrljaj zagrljaj
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 6/11/2017, 22:10

Hvala vam svima!!
Sladja mi javila da ostanem na toj propisanoj terapiji dakle po 5 kom.
NikolaMaja srećno!!
Bozice zao mi je ali sto rece Alisa nemoj jos odustajat nikad se nezna.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/11/2017, 04:59

Saska draga nemas pojma koliko sam svim srcem uz tebe da ovaj put bude pravi.

Bozice navijamo da ipak beta bude lepa!

2.11. smo postali roditelji tako zeljene i cekane devojcice.Drage moje borite se svom dusom i telom,mnogo je tezak ovaj put,ali nagrada je bozanstvena.
Da svaka od vas oseti ovu beskrajnu radost.
Ljube vas puno Nina i mama!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 7/11/2017, 07:52

Saska, drzim fige da ovaj put bude dobitni, da se uskoro veselimo tvojoj beti!
Majo, srecno!
Bozice, mozda ipak da ponovis betu, ja se sve nadam da ce izaci na dobro.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 7/11/2017, 08:21

Saška, a što ti ne bi otvorila dnevnik da navijamo ovih dana ?! :)
Da se nešto promeni....
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 7/11/2017, 08:47

NikolaMaja, srecan pocetak!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 7/11/2017, 08:50

Saska navijam,borila si se kao zmaj,zasluzila si najlepsu nagradu🙅💋😘
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 7/11/2017, 09:13

Hvala vam svima, od srca!
Saskice, navijam! A Bozice, polako, mozda su devojke u pravu, mozda se i prijatno iznenadis. Nadam se da ce biti tako. Ljubac!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 7/11/2017, 09:37

NikolaMaja srećan početak!
Saška, navijam jako!
Božice zagrljaj
Palčice, čestitam! Divno!
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 7/11/2017, 09:42

mamadabudem ::Saška, a što ti ne bi otvorila dnevnik da navijamo ovih dana ?! :)
Da se nešto promeni....

Razmislicu o dnevniku mada me strah dok ne vidim veliku betu i njeno pravilno duplanje.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 7/11/2017, 09:56

Ma da otvoriš prvo VTO dnevnik, pa navijamo za betu (znaš ono igracice igracice ) pa bude doooobra beta, a onda otvoriš trudnički :)
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 7/11/2017, 10:09

Bozice, sacekaj jos koji dan, slazem se sa Alisom.

Saska, sad vidim da si u postupku. Drzim fige najjace sto mogu. Kontrolisi dobro sve sto ti daju u PFC. Nije da im se retko omaknu greske. Sve rade copy/paste. A Danicu, izgleda, jedino ja volim lol! . Ili sam se navikla na nju....

I sve druge koje ste u postupku, drzim fige. Pogledajte sliku koju je postavila Palcica na avataru. Sigurno ce vam dati snage i smisao svemu sto radite. srca

Oko tih metala sam nekada davno jos citala,. I to ne za trudnocu, nego za opste stanje organizma. Cak neki idu dotle da pisu da je to uzrok i pojavi karcinoma. Glupost! Pa ko nema npr te plombe, a da je stariji od 30 godina? Meni su neke tolike da bih lakse te zube izvadila, nego njih da zamenim. Blanka je to odlicno opisala lol! .
U tome sigurno ima neke naucne osnove, ali ja licno ne volim nikakvo preterivanje. Zivimo u zagadjenoj okolini, pod stresom od poslova i para, jedemo hranu koja je puna svega i svacega,....i samo su nam ti metali problem. Slazem se da je to ostalo jedino, a sve drugo da smo resili: da zivimo na nekoj nezagadjenoj planini, gajimo sve sto pojedemo, bez interneta jer i nejonizujuce zracenje nije dobro, meditiramo ujutru i svakog dana radimo jogu....I ne mislimo o parama, one nekako same dolaze.... Treba biti realan. I organizam mora da se navikne na uslove u kojima zivimo. Uciniti sve sto se moze u datim uslovima i popraviti-slazem se, ali ne nabijati sebi nove stresove stvarima koje nisu realne. Koliko vas je spremno da se odrekne interneta, na primer? Ja nisam bila ni u trudnoci do koje sam tesko dosla, a pre toga sam sama sebi obecavala da cu to uraditi. Nisam uradila ni beba kad je dosla. Nije u redu, znam. Ali i ja sam ziv covek. Sa metalnim plombama lol! .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu