KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

+24
Bekanicaa
Rada74
Vanja80
Dora1
saska1
AriesGirl
Tavita
Niny
BabyBear
sanja 73
PalcicaBg
BiKsi :)
micam
mimi85
NikolaMaja
marina_82
bebana81
Jerapetra
ivanicasale
Strumfeta78
mamadabudem
libra35
Mimi12
Bobac
28 posters

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Dora1 22/11/2017, 11:34

Sanja, Vanja, Aries, Mimi, Rado, Biksi, Tavita i Blanka, uh moje saborke, hrabrice, lepotice!!! Hvala vam od srca!!

Danas sam vadila antitela pošto sam A - krvna grupa. Iako sam primila Rogam posle vanmaterične, tj. kiretaže, ipak sam izvadila antitela. Rezultati sutra. Ispila sam antibiotike zbog bakterije i uskoro idem na kontrolni bris. Eto tako, inače ništa novo, juče sam malo bila neraspoložena, sanjala neke gluposti ali danas sam već bolje! Ljubim vas sve!
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Dora1 27/11/2017, 15:35

Drage moje, da javim rezultat u vezi sa antitelima moje A negativne grupe. Hvala Bogu, negativan je rezultat, što znači da je sve u redu. Ne pitah tamo na Institutu da li se u toku trudnoće opet vadi ili je to to što se tiče toga, da li vi znate nešto u vezi sa tim?

Inače, jutros se budim i shvatim da sam se ukočila, ne mogu glavu da pomerim ni levo ni desno. Uh baš je neprijatno. Pitala dr koju mast da mažem i ona reče onu konjsku, zelenu, što hladi i par puta sam masirala, valjda će prestati. Ali sad već ne mogu ni u nazad da podignem glavu. Verovatno sam loše spavala noćas.. ko će ga znati. A nisam bila na promaji ovih dana.
Sve u svemu, dobro se osećam, evo već ulazim tj. ušla u 8. nedelju. Mučnine tu i tamo, ponekad. Kad se pojave popijem Bedoxin i odmah prestane. Sutra dobijam rezultate krvne slike i produžavam bolovanje, čeka me komisija i tako.
Ljubim vas sve!
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od BabyBear 27/11/2017, 15:59

I ja pisala o mom kocenju na Desavanjima Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od BabyBear 27/11/2017, 16:02

A Dora, kako je tebi jos gore ako si se mazala?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Dora1 27/11/2017, 16:16

Ja mislim da ne može odmah prestati to ukočenje, bitno je da se masira. E sad, ne znam. Namazala sam jednom, i posle nekih 10 minuta probam unazad da pomerim glavu kad uvidim da ne mogu. Moguće da ne može to odmah da deluje.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od BabyBear 27/11/2017, 16:52

Ja znam da mi je svojevremeno moj fizijatar rekao, kad sam imala tako problem sa vratom, I za zelenu I za crvenu mast da se namaze ali da se ne masira, samo blago dok se utrlja, jer moze da se povredi neki nerv. Medjutim, moj dragi muz mi je malo jace masiraosa zelenom mascu I upravo to mi se desilo. Onda sam to morala da lecim crvenom mascu
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Blanka 27/11/2017, 23:28

Debelice moje, bas gadno kad se ukocis u trudnoci. Mazite se tim kremama sigurno ce vam pomoci. I Baby je u pravu nemojte se masirati samo blago utrljajte. Kicma je svakako sad opterecena mnogo pa joj treba omoguciti i neki udoban polozaj u krevetu. Mene je znalo sve da boli ako mi je neudoban jastuk, znalo je sve zivo da me boli.

Aj pa da prodje sto prije ❤💋
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Dora1 28/11/2017, 21:27

Meni je danas već mnogo bolje, ali i dalje imam ograničene pokrete na levo i desno i na gore. Ali je bolje. Nisam znala da se ne masira, ja baš tražila dragom da me masira i prijalo je.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od BabyBear 28/11/2017, 21:32

Prija u tom trenutku Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od marina_82 28/11/2017, 22:46

Dora drago mi je da si bolje sunny
I ja sam A- i antitela sam radila u trecem mesecu, sestom i pred porodjaj. Sva tri nalaza su bila negativna. Mm ima pozitivan rh faktor. Beba je od njega nasledila + tako da sam ja u roku od 72 sata od porodjaja primila Rhogam.
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od AriesGirl 29/11/2017, 08:22

Super, Dora, sto ti je bolje.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Bekanicaa 5/12/2017, 09:12

Dorice, kako si? Nema te. cvet
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Dora1 5/12/2017, 15:29

Bekanice, u suštini sam dobro, ali danima me glava toliko zaboli u jednom momentu da ne znam šta ću, samo spavam da me prodje. Ne pomaže ni šetnja, pomalo obloge, i onda krene mučnina i tako u krug. Ali ajde još malo pa se nadam da će ovo proći.

Ja ne znam da li je to normalno, ali meni se stomak toliko naduo, ne znam od čega... kao da sam u 5. mesecu, barem gledam slike na netu kako izgleda stomak u 5. mesecu Very Happy

Kako si mi ti?
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Bekanicaa 5/12/2017, 16:23

Ako ti je za utehu danas i mene ceo dan bolela glava, bogu hvala prosla. Bas sam se pitala od cega, pa mi sestra keze i nju bolela, verovatno od vremena. Ja sa bogu hvala dobro, odmaram, kuvam, gledam tv, i tako u krug. Jedino veoma slabo jedem, apetit nula. Ali, procice i to. U svemu je dobro sto mi voce prija i bas jedem u velikim kolicinama. Danas mi se recimo prijeo kesten, tako da cu ga sutra kupiti.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Dora1 7/12/2017, 14:35

Drage moje, moram da vas pitam. Kao mala sam preležala varičele. Sticajem okolnosti sam bila u kontaktu sa detetom koji je dobio boginje, ali tada je verovatno bila inkubacija i nije ih imao ali je svakako bio "zaražen". U ponedeljak najverovatnije idem do dr pa ću se malo bolje informisati o tome, ali šta vi mislite, da li treba da brinem? Iskreno, nije mi svejedno. Rolling Eyes mada znam da one trudnice koje su preležale ne treba da brinu ali opet....
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od BiKsi :) 7/12/2017, 14:41

Ako si prelezala, nece se opet ponoviti. Bez brige.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Dora1 7/12/2017, 14:51

Biksi, svakako si me umirila. love
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od AriesGirl 7/12/2017, 18:04

Mene je moja dr pitala da li sam ih prelezala, kad sam joj rekla da starijeg zvrka planiram da dam ponovo u vrtic. Kao sto je Biksi rekla, ne treba da se sekiras. Lose je ako ih zena prvi put dobije u trudnoci.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od NikolaMaja 8/12/2017, 09:01

Dora, sve je ok. preležala si ih i sada tvojoj bebici niko ništa ne može jer je štiti njena mama. Uživaj u trudnoći!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Dora1 8/12/2017, 17:07

E lepo ste me umirile.
Stigli mi rezultati tsh, ft4 i d dimera.
TSH 1,380
FT4 18,16
D dimer 330
E da i vaginalni i cervikalni brisevi su dobri, ničeg nema što ne treba, nema više vag. bakterije.

Sve je u granicama normale, što me posebno raduje.
Ostaje mi još TORCH da uradim i to je to od analiza za sada.
19.12. mi je zakazan dabl test.

Inače danas opet glavobolja ali evo prolazi polako. Danas je bio prelep dan, dan za šetnju što smo svakako dragi i ja iskoristili i celo prepodne se šetkali po gradu, uživali. Uh što se lepo ušuškavam u ove trudničke dane, milina sunny


Poslednji izmenio Dora1 dana 13/12/2017, 20:05, izmenjeno ukupno 1 puta
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Blanka 8/12/2017, 23:31

Dorice sve su ti zene rekle za varicele. Bez brige. Sjutra ako bi ti se pojavio herpes na usnama a ranije si g imala takodje nemoj da brines. Opasno je samo ako ga nikad prije nisi imala, ista stvar sa boginjama.

Reci mi kakav ti je pritisak? Zalis se povremeno na glavobolje pa da pitam. Izvini ako si negdje vec pisala ...
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Dora1 9/12/2017, 14:35

Pritisak mi je dobar 120 sa 80, sva tri puta u razmaku od po nedelju i po dana. Prestala sam da jedem slatko kad sam saznala da sam trudna i vrlo je moguće da mi to smeta jer sam kupila crnu čokoladu i uzmem s vemena na vreme i kao da se bolje osećam kad pojedem nešto slatko. Pa moguće da mi je zbog toga. Ili mi se u toku dana snizi pritisak a da to i ne znam.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Blanka 9/12/2017, 23:53

Isto ga ti izmjeri kad imas glavobolje za svaki slucaj. Ne vjerujem da je zbog slatkisa. Prije ce biti da ti je to zbog hormona koji ludacki rade sada. Sve ce to proci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Dora1 13/12/2017, 20:01

Drage moje, evo već sam 10. nedelja po veličini ploda, a po ciklusu 11.
Ovih dana sam se osećala odlično. Ali već danas opet glavobolja, doduše mala, mala mučnina i pospanost. Moguće da me ovaj Utrogestan toliko ošamuti, kao da sam na nekim sedativima, ali je (moram priznati) diiiivan osećaj. Samo dremam, danas mi tako prija.
Sutra konačno imam zakazano kod dr Radunovića i mislim da ću definitivno odlučiti da mi on vodi trudnoću. Jedva čekam sutra da se beba i ja malo gledamo, nadam se dobrim i lepim vestima.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od BiKsi :) 13/12/2017, 23:40

Srecno Dora!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!! - Page 5 Empty Re: DORA1 - Moje dugo čekano najčudesnije "putovanje"!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu