KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 22 od 42 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 29/10/2017, 21:27

Evo jedne placipipi koju si rasplakala.

Obozavam te, znam da znas, ali opet hocu da kazem!

Fajter si ti stari! Jebes i rezove i sve, samo da se ti kuci fino vratis oporavljena.

Mislim na tebe,a znam da ce iz dana u dan biti lakse!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od nina :) 29/10/2017, 21:48

ti si nasa zmaj i znam da ces sve brzo prebroditi i doci kuci kod svojih 3k da ti nedalju spavati od silnih obaveza oko njih.veliki ljubav ljubav d zagrljaj
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od fight&faith 29/10/2017, 22:04

Draga Blanka mislim na tebe i zelim ti sto brzi oporavak srca1 zagrljaj c

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od marina_82 29/10/2017, 22:22

Blanki bravo za optimizam g g Samo tako nastavi i brzo ces biti sa svojom porodicom. Zelim ti brz oporavak. Ljubim puno srcasti poljupci srcasti poljupci
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vuchica 29/10/2017, 22:51

Blanka, love nisi bas morala da me vracas 7 i po godina unazad kada smo ovo prezivljavali sa snajom, zenom mog rodjenog brata. Njoj je infekcija bila zahvatila trbusnu maramicu.I dan danas mi odjekuje u glavi kako je prvih 48h nakon te druge operacije bilo neizvesno i kriticno. Bogu hvala, i ona je borac veliki i izasla.je kao.pobednik, uf koliko smo samo cekali da joj prorade creva...
Molim.te samo, budi.u bolnici koliko god treba, da dobro zaraste rana i da ti se vrati snaga.  
a kad dodjes svojoj kucici i decici, samo polako, čuvaj se, ne odbijaj pomoć
Ljubim.te i grlim, ti si žena za primer, koliko energije i optimizma, svaka od nas moze da se pred tobom postidi
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Lija 29/10/2017, 23:11

Blanka, ma ti si primer kako treba gledati na zivot, uvek sve sa vedrije strane. Odsluzila je ta materica svoje, tu su tvoja deca, tvoji trofeji, a oziljci su suveniri iz bitke. Bar ja tako uvek kazem, moj stomak je isto sav isecen ali bas me briga, imam bebu! Puno srece ti zelim i brz oporavak, da sto pre kod kuce grlis cudance i skocice. I bas si me nasmejala za slepo crevo, nek su ga izvadili da mu ne padne na pamet da jos i ono zeza!
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 30/10/2017, 08:04

Blankic, carice, hrabra zeno, grlim te jako, najjace i ljubim, uvek pozitivna i vedra, svaka ti cast! love ljubav

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 30/10/2017, 08:22

Bravo , Blanka queen
Slobodno pusti "golubove na slobodu" to sad dođe ko mirišljavi doživljaj radost radost radost osmeh srce

Šetaj što više time creva bolje rade a i pre ćeš kući!

A kad smo kod golubova, jutros su se nekom "oteli" u punom busu  b  b  b i izazvali opštu histeriju  b Svi smo crkli od smeha  b Osnovano se sumnja na jednog dedicu koji je totalno iskulirao situaciju. Laughing Posle Blanke golubove sam počela da tumačim iz drugog ugla Wink
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od libra35 30/10/2017, 10:00

Svaka cast Blanka,borac si,sto pre da se oporavis😍💋😘
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bekanicaa 30/10/2017, 12:30

Blanka, kraljice queen .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od saska1 30/10/2017, 13:04

Blanka hrabra zeno svaka ti cast na svemu ti si veliki borac i tvoje nagrade te cekaju kod kuce.Svu srecu svijeta ti zelim.😘😘😘
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 30/10/2017, 14:24

Blanka, divna, hrabra zeno, zelim ti da se sto pre oporavis i da uzivas sa svojom porodicom! srca srca srca
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 30/10/2017, 17:15

Cek da te ljubnem, pa da ti saljem poruku!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Zmajuška 30/10/2017, 18:13

Blanka, ti si pored Happy i Biksi, dobra vila Kutka.
Žao mi je što si kroz ovo morala da prođeš, mada vidim da se ne daš tako i treba. Želim da ti oporavak bude koliko je to moguće lakši i brži.
Grlim te i ljubim!!!!
ljubav zagrljaj
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 30/10/2017, 18:31

Zene mojeeee ,snago moja zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Prvo ovdje da Maloj cestitam betu❤❤❤❤❤❤❤❤👍👍👍👍👍👍👍👍👍💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Bravo mackice svaka cast! Bas si me obradovala! , Biksi mi je javila i obavijestava me o svim desavanjima na kutku. Mazi trbu i ljubi Vasicu eto njemu drustvance srca srca srca srca

Danas je dan bio ok skroz. Ujutro padnem u najstrasniji bedak sa mislima a onda kasnije sva happy budem.
Vizita me dobro izvizitala na moj iscrpljen organizam vene se sve povukle a oni moraju da bodu i uzimaju nalaze koji su mi bitni danas bili taman kao i zivot. To cekanje i iscekivanje kao pred nekim vratima koja vode ka dobrom i losem putu. I tako drage moje krenuli smo dobrim putem. Crp je 92 pao sa 300, svi ostali parametri u padu, terapija djeluje organizam se bori😊😊😊😊 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 Nemate pojma koju snagu sam dobila tek danas, e sad cemo da ubijamo zgadije iz mog organizma tek!!! 👍👍👍👍👍👍👍
Nisam vam rekla da su mi grudi podvezali prije 3 dana danas malo otpustili steznik jer nisam mogla da disem bukvalno. Nazogastricna sonda mi sama ispala, oni rekli necemo je ni vracati vise. Danas svakako mislili da je skinu. Ostao mi samo potkozni dren gdje je bila materica svi oatali priključci skinuti😊
O bolnici vam ne pisem ista kao svaka. Odavde se se samo ceka štur kuci. Sestre su super, zezam ih stalno nesto pa im to zanimljivo izgleda. Stigle mi nove cimerke. Baba kraljica koja izludje bez neta, pevo pitanje joj je bilo ima li odje VAJ FAJ lol! lol! Kraljica. Svaka druga joj je : rokaj hahahah I druga cimerica koja je ona pekmezonja pravi, ne moze čoče popiti sirup za čišćenje povraće joj se. A babac dodaje : Rokaj samo hahaha Veselo mi sad bas.

Zenice moje vasa energija mi puno znaci, osjecam ja te pozitivne vibre ovdje do Podgorice, sa vama i mojima najmilijim uspjece Blankic sve da prebrodi. Nisam znala koliko me ljudi voli čovječe. Pominjali su me u jutarnjim liturgijama u mom gradu, doktorica koja mi pazi Kostu pedijatar sa odjeljenja je moje ime ostavila za molitve pod Ostrogom i rekla ako treba i kuci ce da ga vodi samo da ja ozdravim ma plakala sam kao kisa zbog njenih rijeci. Puno ljudi zove moje, mene, javljaju mi se preko fb culo se za moj slucaj, mole se svaki dan. Hvala vam ljudi puno, svakoj po na osob, kad bih mogla da vas sve sad zagrlim i poljubim bila bih peesrecna. Mislite i dalje na mene. Volim vas do neba o nazad love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 30/10/2017, 18:52

Blankiiii bravo ljubav ljubav ljubav
Samo napred! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 30/10/2017, 19:10

Nasa junakinja! Volimo te puno i znamo da ce svaki dan biti sve laksi i laksi! Bravo za crp koji munjevito pada, neka pada i treba da pada!

Sila si ti!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 30/10/2017, 19:14

Blanka draga ljubim te carice.Samo napred u borbu sa zgadijama mi cemo da pomognemo.Sta tek si shvatila koliko te volimo svi?Pa ti si nas ponos,snaga i vera u sve.
Samo napred jedino tako mora i uzivaj sa cimerkama nece ti biti dosadno.
queen queen queen queen queen
igra igra igra igra igra
love love love love love
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 30/10/2017, 19:24

Rokaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 30/10/2017, 19:46

Bravo za crp,pobila si zgadije skoro pa nacisto.
Bas je zabavno kod tebe,haha,baba carica.Bar ce ti malo olaksati boravak u bolnici,vreme brze prodje i tako.
Ljubimo te puno i volimo!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 30/10/2017, 19:49

Blankic drago mi je da se oporavljas.Samo polako...Ljubimo te punoooo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 30/10/2017, 20:43

Bravo, draga, samo naprijed! Ti si naša majka-hrabrost, kako da ne budemo uz tebe! Kosta ti je u sigurnim rukama, znam tu divnu doktorku, koja je i sama dugo čekala svoje bliznakinje. Molim se za tebe i tvoje piliće! ljubav
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 30/10/2017, 20:49

Bravo Blankic nas. srca
Hvala puno. Ljubim te osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 30/10/2017, 21:39

A ko da te ne voli? ljubav

I sad do kraja da potamanis te bestije! Isssssss boks

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 30/10/2017, 22:58

Citam koliko stignem, ali sve pratim.
Volimo te Blanki, nego sta!
Pa vidis kakva si nam super :)
Nemoj samo sad da se uobrazis, a znama da neces, nisi takav tip.
Vazno da su molitve uslisene, a bas je lepo sto ih je tako puno :)

Mogu da zamislim kako je kad doktor kaze da je neko zivotno ugrozen... Da umres odmah tu od straha! Mada eto, tako sam recimo i za spinal mislila, da bih geknula tu na stolu, kad ono... Nadje covek snage kad mora, a posebno kad ima zasto da se bori!
:* :* :*

Moguce je da si u bolnici pokupila tu neku infekciju... Mozda bar odstetu neku da si nabavis... taman za bebisiterku 24/7... Kad se vec ovako izdesavalo...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 22 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 42 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu