KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :)

4 posters

Ići dole

Usvajanje - Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :) Empty Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :)

Počalji od Ambra 3/7/2017, 01:49

Otvorila sam ovu temu, odavno mislim da nam fali nesto ovakvo jer sam trazila neki topic u kome moze fino da se caska i zeza. Pretimo da ugusimo "genetiku" a neko bi ozbiljno da prica o tome a mi oprasmo ves, skuvamo decu u serpama, vrsimo analize urina, kupamo se. Ne ide bre  b  b
Treba nam jedan nonsalantni topic da cavrljamo, da menjamo iskustva, da znam koliko ce dugo nosa da mi svira "happy birthday" i kad ce da skine pelenu. Ima ovde divnih dama koje mozda ne citaju nase dnevnike ali bi mogle da uskoce sa nekim pametnim savetom ko Biksi a ako nista drugo siti cemo se ismejati. lol! lol! Toliko mama ima sjajan smisao za humor, meni nekad izuzetno prija da to procitam i da se opusteno ismejem. Uveseli mi dan.
Usvajanje je svakom od nas promenilo zivot na bolje, Ti klinci su iz dana u dan sve bolji i zreliji, rastu u sjajne male coveculjke i vredni da podelimo njihove bisere.

Pricajmo o njima Laughing Laughing
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :) Empty Re: Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :)

Počalji od Ambra 3/7/2017, 01:58

Danara ::Ambra, kao da su bliznakinje. 😅😅😅 Mi još uvek imamo problem sa vc-om i sa kupanjem. Ja se tuširam, a ona stoji sa druge strane zavese i zapitkuje. Te da mi vidi ruku, te nogu. Dok perem sudove ili spremam ručak te žedna, gladna, piski joj se, kaki joj se.

Ja se mesecima nisam kupala pred njom... prvo mi nije dala i vristala je sto me nevidi pa sam odustala, kupala sam se samo kad ona nije tu i to odradim u miru. Sad ako je tata tu onda mogu da se okupam ko covek, prosla je ta faza da ne moze bez mene. Zato je dosla nova.... oblaci moje stvari Laughing Laughing
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :) Empty Re: Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :)

Počalji od BiKsi :) 4/7/2017, 10:44

Danara ::Kod mene je mala pravo smetalo. Čim vidi da sam krenula da čistim po kuci, odmah hoće i ona samo mi se muva oko nogu i nema ništa od rada sa njom 😁

Ambra ::Levo smetalo... isto ko i ova moja. Laughing Laughing
Samo fali da mi udje u serpu da je skuvam i u masinu da je operem sa vesom. A sve to propraceno sa 1000x ponovljenim "mamaaaaa sta radis". A sto voli da mi pridje s ledja i uhvati za noge dok recimo drzim noz od 30cm pa sam xy puta mogla da se krvnicki isecem. Jedva sam je naucila da ne ulazi u kuhinju dok kuvam.
Do skoro ni u wc nisam mogla bez nje. Ko urolog me zagledala...da proveri boju, ph i kolicinu urina. lol!

Danara ::Ambra, kao da su bliznakinje. 😅😅😅 Mi još uvek imamo problem sa vc-om i sa kupanjem. Ja se tuširam, a ona stoji sa druge strane zavese i zapitkuje. Te da mi vidi ruku, te nogu. Dok perem sudove ili spremam ručak te žedna, gladna, piski joj se, kaki joj se. Danas smo imali vatreno krštenje u vrtiću i dobro je prošlo. Dete voli da se druži sa drugom decom i vaspitačicama, a i hrana je dobra 😊 he he. Obećala da ide i sutra

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :) Empty Re: Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :)

Počalji od Danara 4/7/2017, 15:24

Ovo je super, mame i tate pridružite se! Mogu da zamislim kakvi su biseri naša deca
Danara
Danara

Broj poruka : 199
Datum upisa : 30.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :) Empty Re: Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :)

Počalji od Ambra 4/7/2017, 16:09

Mene juce docekase vaspitacice sa pricom kako Ana skida (poprilicno silom) drugim devojcicama gumice i snalice u kosi, cak i onima iz starije grupe. Saslusam ja zalopojku vaspitacica i kazem bravo cerko, napokon da i ti doneses jedan "trend" u vrtic. Dosta sam se ja borila sa pljuvanjem, bljuvanjem, bljakcanjem, fujkanjem, plazenjem i jos sijaset divnih decijih ponasanja. Red je da i ti doneses nesto novo i da u necemu budes prva. Smeju se vaspitacice al' im ne bi pravo. Laughing Laughing
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :) Empty Re: Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :)

Počalji od BiKsi :) 5/7/2017, 14:25

lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :) Empty Re: Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :)

Počalji od Simona 8/7/2017, 20:57

Super za temu. Meni je obično fb rezervisan za vesele stvari a tamo imam veliki broj Kutanjki. Onda one i vide Viktora, jelte kao najlepše moguće dete, pa uz to i najpametnije, najtalentovanije, naj, naj... lol! A ovde i na blogovima uglavnom pišem o onom težem delu i onom vezano za usvajanje. A nekad i sama pomislim da ljudima koji me nemaju na fb izgledamo da smo samo u problemima a nije to toliko ni problem ako tako izgledamo mi nego ako su to neki ljudi koji razmatraju usvajanje, nešto se kolebaju pa im to tako izgleda... Opet nismo sigurno mi neko zbog kojeg će neko ni ući ni odustati od usvajanja, ipak je to suviše velika odluka i lična... Opet ponekad se upitam zašto neki sjajni ljudi nisu ušli u usvajanje. Možda nisu smeli da postave sva pitanja, stoga je dobro da ima ljudi kao Gabriela koji pitaju, možda će i druge inspirisati na pitanja. Sa druge strane možda im je usvajanje izgledalo prekomplikovano i nisu sagledali koliko zapravo tu ima radosti i da ta radost uvek preteže nad onim drugim...

Elem, nemam sad u rukavu ništa veselo, kažem ja se raspišem na fb ako hoću da pišem javno ali sad ću gledati da sačuvam ponešto i za ovu temu... No evo nešto što nisam pisala na fb a desilo se pre neki dan, evo kako Viktor razmišlja i kojim se temama bavi, filozof na mamu Very Happy

Viktor: „Da li je iluzija jača od nas? Madjioničar izvodi one trikove, mi verujemo znači jača je...“
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Usvajanje - Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :) Empty Re: Klinci su nam sjajni, usvajanje iz drugog ugla - komicno :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu