KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVE - Prva VTO

+26
Bobac
PalcicaBg
Hobbes
Zmajuška
Sirijus
mimi85
Principessa
Strumfeta78
micam
ninica2
ivanicasale
Jerapetra
aurora
mamadabudem
Eve
srculence 84
Lenaaa
nina :)
saska1
TrebamNaDijetu
Ancica 87
Bobaue
valika77
sanja 73
NikolaMaja
Rada74
30 posters

Strana 9 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Dora1 15/7/2017, 13:30

OOpaaaa!!!!!!!! Trudniceee!! Bravo, bravo!! Beta više nego odlična! Aa koliko mi je drago zbog tebe! Ma ovo je fenomenalno! Pa da te pratimo i u trudničkim temama osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Principessa 15/7/2017, 15:28

Bravo Eve, cestitam od srca! Super iz prve! 👏🏼👏🏼👏🏼
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Strumfeta78 15/7/2017, 17:12

Bravo Eve., cestitam!!! Sad opusteno...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Zmajuška 15/7/2017, 21:00

Čestitam Eve!!!
Tvoj optimizam i vera u uspeh od samog početka su urodili plodom.
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 16/7/2017, 11:09

Hvala vam svima puno! Mi jos ne mozemo sasvim sebi da dodjemo i da pojmimo sta se desava. :)

Evo za zene koje takodje muci stomak resenje koje je meni sredilo probavu (hvala, mama): jedna ravna supena kasika psilijuma (kupuje se u dobro opremljenim prodavnicama zdrave hrane, 94% cine cista vlakna) na 1dl vode, promesati dok ne postane zelatinozan. Meni je gadno da ga pijem pa ga ja dodatno izmiksujem sa jednom breskvom. U roku od 12h probava kao sat.

Donat Mg mi je blagoslov za gorusicu - jedino jos nadimanje imam ali i to se smanjilo od psilijuma i mineralne vode.
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Blanka 16/7/2017, 11:41

Bravo Eve! To se broji! Prvi put a dobitni, svaka cast i cestitam ti od srca. Sada nemoj da nas zaboravis nego nam se pridruzi na trudnickim stranama a mozes i trudnicki dnevnik da otvoris. igracice igracice igracice smiledraw navijači1 čestitamo
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 16/7/2017, 11:51

Hocu rado! Samo da sacekamo potvrdu sa UZ i eto me na trudnickim stranama (kako to lepo zvuci! <3)
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Blanka 16/7/2017, 11:53

Eve ::Hocu rado! Samo da sacekamo potvrdu sa UZ i eto me na trudnickim stranama (kako to lepo zvuci! <3)

Tako je potvrda jos samo osmeh srce
Mada kad kozilijum Kutka potvrdi doktori se samo sloze s nama. lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 16/7/2017, 11:55

Istina. Vi ste sve navijale i bile sigurne od pocetka da ce ovo da uspe. osmeh srce
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Dora1 16/7/2017, 17:57

Eve, iz sve snage navijam da UZ pokaže ono što mi svi ovde već znamo :) da si trudnica!! Samo još da potvrdi dr koliko ima tu zvezdica!!! Cmok!
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 16/7/2017, 17:59

Dorice, videcemo nadam se za oko 2 nedelje. U medjuvremenu - cekam te da, po planu, zajedno 'vozimo' stomake po gradu! Vucem za nosic i prasim cim UZ kaze svoje!
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Dora1 16/7/2017, 18:18

Eve ::Dorice, videcemo nadam se za oko 2 nedelje. U medjuvremenu - cekam te da, po planu, zajedno 'vozimo' stomake po gradu! Vucem za nosic i prasim cim UZ kaze svoje!

love
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Principessa 17/7/2017, 11:51

Eve, jel radis danas ponovo betu?
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 17/7/2017, 11:58

Evo upravo stigli rezultati: 208.9 Very Happy

Zvala sam Feronu, rekla sam im sve rezultate do sada. Kazu da je to odlicno - da beta lepo raste i duplira se. Da ipak uradim i ovu u sredu pa da zakazemo ultrazvuk. Takodje su mi rekli da ove bolove u donjem stomaku i ledjima koje imam - da su ok i normalni u ovoj fazi trudnoce i da nista ne brinem i opustim se. Tako da planiram da ih poslusam Very Happy
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Hobbes 17/7/2017, 12:01

radost radost radost

Kako divno kad se nižu lepe vesti!
Čestitam Eve ljubav
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 17/7/2017, 12:03

srca srca srca srca srca
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od PalcicaBg 17/7/2017, 12:13

Super Eve,beta raste bas skolski.Ultrazvuk ce ti verovatno zakazati kad budes 6+nesto da bi odmah culi srculence.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Principessa 17/7/2017, 12:29

Bravo Eve, sad mozes skroz da se opustis! Divne vesti, uzivaj ❤❤❤👏🏼👏🏼👏🏼
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od BabyBear 17/7/2017, 12:33

Bravo Eveeeeeeeeeee!!!
Mnogo sam srecna zbog tebe, posebno sto smo ti suzbili one negativnosti. Vidis kako to lepo ide :))))))))

A ta gorusica, bolovi, ma nista ti to nece vise biti bitno.
Zelim ti samo da se ne mucis mnogo I nemas mucnine kao ni ja. Ljubiiiiiiiiiim :******
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Dora1 17/7/2017, 20:17

Eve ::Evo upravo stigli rezultati: 208.9 Very Happy

Zvala sam Feronu, rekla sam im sve rezultate do sada. Kazu da je to odlicno - da beta lepo raste i duplira se. Da ipak uradim i ovu u sredu pa da zakazemo ultrazvuk. Takodje su mi rekli da ove bolove u donjem stomaku i ledjima koje imam - da su ok i normalni u ovoj fazi trudnoce i da nista ne brinem i opustim se. Tako da planiram da ih poslusam Very Happy


ODLIČNO!!! Beta divna, toliko divna da pokazuje da u tvom stomačiću neka zvezdica nastaje osmeh srce bravo draga! Bravo i za tvog dragog i njemu iste zasluge, naravno yes osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od BabyBear 17/7/2017, 20:33

Kako ce sad da te ostavlja samu I ide u London? Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 17/7/2017, 21:44

Dorice, da ga vidis - sav je ponosan i srecan, lebdi - ne da mi prstom da maknem.

Baby - Upravo sam ga ispratila - jedva se odlepio iako je imao slobodan dan danas pa smo proveli dugi vikend zajedno. Da je lako, nije, tim pre sto se mi nikada nismo ovako razdvajali ali... dok lekari ne kazu da mogu da mrdam, to je sto je - vredi ovo i nedostajanja, brzo ce proci a onda cemo biti svi zajedno... mama, tata i zvezdica/e. Kako si mi ti trudnice? Kako guras? osmeh srce

Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od BabyBear 17/7/2017, 22:57

Super sam. Samo sto mi je malo dosadno. Jeste mi mama blizu I sveki mi cesto dodje iz Backe Palanke pa bude po nedelju dana kod mene, ali nije to to.
Meni muz radi u 3 smene I nedeljno menja smene I znam kako mi je tesko pogotovu kad je druga smena, pa mogu misliti kako je tebi kad ga nema cele nedelje po ceo dan...

A sto se tice tvog putovanja nemoj nista da planiras prva 3 meseca sigurno. Meni iako je moj dr iz Visegradske rekao da mogu da putujem, svi drugi (ostali doktori, a I nase zene koje su prosle isto) su mi rekli da ne putujem I da se cuvam dok ne prodje 3 meseca, dok beba se ne ucvrsti I ne poraste malo. I svi kazu da nase trudnoce nisu iste kao onim zenama koje su prirodno ostale trudne jer su trudnoce iz vto visokorizicne trudnoce. E onda su mi neke rekle da treba da se cuvam do 4,5 meseca dok beba ne ozivi, tako da sve u svemu vidi sama Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Eve 17/7/2017, 23:05

Meni ce, bogami, biti problem da ne putujem cela tri meseca jer radim na univerzitetu tamo i moracu da odem bar na neke sastanke na pocetku semestra. Naravno, ako bas bude rizicno - necu se mrdati - zato sam i smislila da vodim trudnocu kod Prof. Ljubica - cula sam da je on vrhunski za visokorizicne trudnoce. Znam da Prof. Kopitovic stalno govori da su ovo trudnoce kao i sve ostale i meni to malo nije logicno jer ipak ne nastaju isto... ali kao sto sam njoj verovala da me dovede do trudnoce, verovacu Ljubicu da me dovede do kraja ako ovo sad sve prodje kako treba.

Naravno, ako bas ne budem smela - necu nigde mrdati... kao sto sam dala otkaz na starom poslu u januaru, dacu i na ovom ako je to jedini nacin da sacuvam zvezdice... ali bih, iskreno, jako volela da ne moram i ovaj posao da batalim - nisam tip koji moze da ne radi, posandrcacu bez obaveza.

Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od BabyBear 18/7/2017, 01:43

Pitaj me kako mi je bez posla sad, meni ovnu, radoholicaru kome je posao najjaca tacka u horoskopu. Evo upravo sam ustala od kompa. Ja kao radim od kuce koliko mogu ali to je vrlo malo sad i nije to to kad se ne krecem medju ljudima, ne idem na sastanke, itd. Ali jbg, znaju se priotiteti, a I mislim da sam sa svojih 48 god dosta radila da ne zalim sada.

Ne znam samo kako si zamislila da putujes svaki cas na pocetku. Ti najbolje znas za sta si se borila I sta si ulozila (ne mislim na novac) I nemoj da te ja mracim (ipak sam ja imala mnogo vise vto od tebe) I budem kao neka baba, ali evo neka te posavetuju i druge zene, a najbolje slusaj sebe.

Btw, znas kako je meni moja sjajna I obozavana dr ginekolog iz doma zdravlja rekla kad sam na tom prvom UZV pitala da putujem (pri tom sam pitala da putujem u Backu Palanku koja nije ni 140 km daleko: vi uradite kako se vi budete osecali, sigurno vam nije auto mali I neudoban, ali ja vam ne mogu dati odobrenje.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

EVE - Prva VTO  - Page 9 Empty Re: EVE - Prva VTO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu