KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
mimi85
MalaSaJuga
aurora
libra35
NikolaMaja
mamadabudem
alisa
PalcicaBg
Blanka
Mimi12
Hobbes
panda :)
masato
TrebamNaDijetu
bebko
Nataly17
fight&faith
Bobaue
saska1
dusica78
lenjivica
Lenaaa
Elenaa
Mika
Simona
Pikseta
srculence 84
nina :)
Amna84
Bobac
ivanicasale
Zmajuška
Principessa
zsuki75
Sirijus
sanja 73
Jerapetra
BiKsi :)
Dora1
Tavita
valika77
sunny.tp
Eve
Anka13
danica87
dada88
Rada74
51 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hobbes 17/7/2017, 12:05

Strumfeta srećno u Pragu osmeh srce

Pandice navijam za tebe i lepu betu smajli angel
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 17/7/2017, 15:52

Strumfeta, srecno u Zlatnom Pragu, da se vratite u vecem broju. Javi kako si prosla na UZ i navijam za bebu/bebice!

Pandice, polako, navijam da beta poraste!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 17/7/2017, 20:45

Pozdrav iz Praga! Umesto u gradu mi u ktevetu!
Putovali sno 14 sati. Put Brno-Prag rade punom parom, kilometarske kolone. Na kraju me je primio neki dr., ceh je ali skroz ok. Uradio uz. Stopirali me danas i u petak ce biti transfer. Kao rizik je da mi vrate dve e zbog cr.. Rekoh vracajte obe
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 17/7/2017, 20:51

Pozdrav iz Praga! Umesto u gradu mi u ktevetu!
Putovali smo 14 sati. Nismo spavali od jice ujutru u one znam kako imam snage vise da gledam..  Put Brno-Prag rade punom parom, kilometarske kolone. Na kraju me je primio neki dr., ceh je ali skroz ok. Uradio uz. Stopirali me danas i u petak ce biti transfer. Kao rizik je da mi vrate dve embriona zbog cr.. Rekoh vracajte oba.ja ne ulazim vise u ovu pricu.  Kao moracu da potpisem rizik..
Do petka uzivamo...pozz...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 17/7/2017, 20:58

Otišla prva poruka nedovrsena, mozda zato sto spavam dok kucam
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 17/7/2017, 22:44

Bravo Strumfeta!
Ja isto bila trazila 2 ali su hteli da mi traze da potpisem embrio redukciju ako se oba prime, pa sam se zato pomirila da vrate jedan.
Uzivajte u Pragu. Sad cete imati vremena bas bas. Kad se vracate?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 18/7/2017, 06:55

Evo Hugolina je iznela blizanacku  trudnocu, bez problema. Oni su svakako zaledili oba embriona zajedno, zajedno ce ih i odlediti. Jedan je i bio losijeg kvaliteta...ja cu svakako insistirati da vrate oba ake prezive, a nadati se da ce se zakaciti samo jedan. Pogotovo kad vec imas dete tu nema nekog mirovanja i mogucnosti da sednes...a kamoli da legnes i odmaras...
Mi smo sinoc legli u 8. Dete se probudilo u 6 i 15...ona je juce spavala u kolima...
E sad info za sve koji planiraju put u Prag- radi se autoput Brno -Prag u oba pravca.Guzve su ogromne, kolone kilometarske. Sto je najgore, oni su to radili i u novembru 2013 kad smo mi bili. Naoruzajte se strpljenjem...
BB ostajemo do ponedeljka...ali kako smo videli situaciju na putu, plan nam je da nocimo u povratku negde u Madjarskoj, jer je necu moci toliko da sedim, a i dete je poludelo juce 13 sati u kolima...ona ne voli da sedi u sedistu pa je u par navrata sedela kod mene u krilu ..a u povratku to nece biti izvodljivo...
Udavih vas...odoh da gledam Pepu Prase a onda u grad u setnjicu...
Ljubim...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hobbes 18/7/2017, 09:35

U maju je takođe bio pakao na tom putu Brno Prag. Moja topla preporuka je da se vratite putem Prag - Beč, pa kroz Mađarsku. Put je divan, prostrano, predeli prelepi.
Krene se iz Praga ka Brnu i kod mesta Mirošovice se siđe sa tog puta i krene prema dole (kad se gleda na karti), prema gradu Češke Budejovice. U Češke Budejovice se ni ne ulazi nego put prolazi pored tog grada. Kad se pređe u Austriju ide se prema Hornu, pa pored Beča i u Mađarsku, dalje je to već isti put kojim ste i došli. Mislim da se kod grada Gyor vraćate baš na put kojim ste došli u Prag (Mađarska - Poljska - Češka).
Nakon što smo imali loše iskustvo sa gužvama na putu Brno - Prag, ovim putem i išli i vraćali se iz Praga i toplo ga preporučujem.
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 18/7/2017, 16:14

Takodje preporucujem put preko Austrije i Beca! Doduse kad smo mi tuda isli i taj put su radili u jednom delu kroz Cesku. Na samoj granici sa Austrijom nalazi se prelep grad Znojmo. Vredi ga posetiti, smestaj je jeftin.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 18/7/2017, 17:06

Pandice jesi radila danas ponovo betu? 😊
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od panda :) 18/7/2017, 17:13

jesam...devojke hvala vam puno na podrsci to prvoo..onda se izvinem jer kako sam onako uplakana i sludjena pisala ja sam napisala da mi je beta 60 a beta mi je bila 30 to sam tek sad videla da sam prvi broj pogresila a danas mi je beta 50 a danas mi je 12 dan...nekako je klimava ali ipak raste.doktor mi je rekao i sutra obavezno da izvadim da bi znali na cemu smo...

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 18/7/2017, 17:26

Lepo Pandice, narasla je skoro duplo, tako da mislim da imas dobar razlog da se nadas da ce to sve biti kako treba. A mi smo tu da navijamo i da drzimo fige 💪🏼💪🏼💪🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od panda :) 18/7/2017, 17:30

principessa bila sam ocajna stvarno cak sam razmisljala da li da vadim danas betu i kad sam videla pozitivno sam se iznenadila tako da mi daje sansu da verujem pa sta bude..😊

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 18/7/2017, 19:43

Ppppandicepn, to je suer, skoro je dupla! Da bude sa srecom i sledece vadjenje i danas sve ovbradvujes! Navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Strumfeta, srecno na transferu u petak, a do tada uzivaj sa porodicom. lol!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 19/7/2017, 00:55

Ma bice to sve kako treba Pandice, ne brigaj, samo se opusti. 👌🏼❤❤❤
Strumfeta, srecno na transferu, a do tada uzivaj u Pragu 😍😍😍
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eve 19/7/2017, 10:33

Pandice, bitno je da raste - ne proizvode sve zene iste kolicine hcg - proguglaj i videces da ima zena koje su sa ogromnim betama imale jednu bebu ali i zena koje su sa jako malim pocetnim betama imale blizance. To ti je dokaz da je proizvodnja bete vrlo individualna stvar i da kod bete nije bitan toliko broj koliko da lepo raste i duplira se a tvoja se duplirala. Hajde, drzimo palceve za sutra/prekosutra i javljaj rezultate ali probaj da mislis pozitivno. radost radost
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od panda :) 19/7/2017, 12:19

devojke hvala na podrsci beta 38 .uzas

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 19/7/2017, 12:37

Sad
Ides dalje panda, nema ocajavanja :*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 19/7/2017, 14:27

U bre pando...Sta kaze dr?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od panda :) 19/7/2017, 15:18

doktora sam samo zvala telefonom da mu javim a znas kakvi su doktori skrti na recima mislim da su vecina takvi....rekao mi da dodjem na pocetku ciklusa. pa vidimo da pokusamo iz prirodnog ciklusa,videcemo
baby beary idem dalje necu odustati ali bas je tesko kad saznas da beta pada Sad

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 19/7/2017, 20:38

Uh,Pandice, bas mi je zao. Grlim te puno, pa kada odbolujes pravac u novepobede! zagrljaj
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 19/7/2017, 23:59

Panda bas mi je zao. Ja bas mrzim te biohemijske trudnoce. Mislim da je mnogo teze podnijeti kad znas da se nesto desavalo ali nazalost nije opstalo, nego da je beta nula. Meni je bar bilo lakse kad je bila nula, ne znam. Mada s druge strane to je dobar znak, znaju dokttori to lijepo da objasne da je tvoje tijelo ipak spremno za trudnocu tj ne postoji problem da ostanes trudna. Navalite ti i dragi sad dok si pod hormonima na prirodne radove nikad se ne zna. Srecno i glavu gore!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 20/7/2017, 00:22

Draga nasa Pandice, u pravu je Blanka. Znamo sve koliko ti je tesko, ali moras da nastavis borbu, jer nije uspeo samo onaj ko je odustao...odmori prvo malo, izbaci negativnu energiju, pa onda iskoristi hormone i navali na prirodne radove...bice to sve ok, videces. Veliki ljubac ❤😘💋
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eve 20/7/2017, 09:31

Pando, jako mi je zao... znam da si sada tuzna i da je sve visak, ali mislim da su devojke ovde u pravu - ovo ne mora da bude samo losa vest... tvoje telo ipak moze da zatrudni i to je pozitivno, sada nije uspelo ali ti ovo govori da sledeci put itekako moze da uspe - samo nemoj da se predajes. Saljem veliki zagrljaj!
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od valika77 20/7/2017, 09:42

Pando stvarno mi je žao ali udrite sad na kućnu radinost kao što su devojke rekle ,verujem da vam neće biti do njega ali probajte.Nama je tako uspelo dva puta nažalost prva se završila molarnom trudnoćom a ova druga me sad šutira u stomaku.Puna si hormona pa možda bude neka zakasnela reakcija,neki folikul se zadesi tamo još. usne
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu