KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
tiramisu
Lija
srculence 84
panda :)
bebko
BabyBear
Blanka
Mimi12
PalcicaBg
kornjaca
Hobbes
sanja 73
winni
ivanicasale
Tavita
Bobac
valika77
Jerapetra
BiKsi :)
Šašava
Ancica 87
micam
zsuki75
marina_82
daduska
Anka13
Bobaue
alisa
bobica83
MalaSaJuga
mamadabudem
saska1
Zmajuška
nina :)
Sirijus
kolibri5
Niny
Tebi
makica1984
43 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 22/7/2017, 22:42

BB, super da prestaje. Ne brini, neces morati lezati kad sve prodje. Ali sad moras, sto da se radi. Zamisljaj da si na lezaljci na plazi, a ne na tvom omiljenom nadduseku lol!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 22/7/2017, 22:54

Joj Mimice, bar da mogu da se bucnem, osim u znoju...

Kako vi Mimice izdrzavate ovu vrucinu?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 22/7/2017, 22:59

Babyyy odlicno da sve prolazi. Grozno je lezati po ovoj vrucini al kad se mora mora se 'ebi ga. Sve za nase bekanice. Ljubimo vas osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 22/7/2017, 23:50

Blankic moj osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 23/7/2017, 00:28

Ima li ko budan?

Danas me ceo dan hvataju nesvestice kad ustajem. Malo pocne da mi se manta I onda se stabilizujem. A sad sam legla u drugi krevet da spavam I kako sam se okrenula na pravu stranu I zatvorila oci tako je sve pocelo da se vrti nikad gore. Uzas! Kad sam otvorila oci polako prestade. Znam da to hoce od dosta lezanja ali razmisljam da nisam mozda juce izgubila puno krvi ili da mi se nesto nije zeznula krvna slika...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 23/7/2017, 01:04

BabyBear ::Ima li ko budan?

Danas me ceo dan hvataju nesvestice kad ustajem. Malo pocne da mi se manta I onda se stabilizujem. A sad sam legla u drugi krevet da spavam I kako sam se okrenula na pravu stranu I zatvorila oci tako je sve pocelo da se vrti nikad gore. Uzas! Kad sam otvorila oci polako prestade. Znam da to hoce od dosta lezanja ali razmisljam da nisam mozda juce izgubila puno krvi ili da mi se nesto nije zeznula krvna slika...


Tu sam ja of kors osmeh srce
Baby to ti je od lezanja sve nemoj da brigas. A jos terapija koju inace primas sve kad se sabere nije ni cudo. Jeste da si krvarila ali nisu to bili sad neki ne daj boze potoci koji traju danima pa da se zabrines. Znas posle carskog kad sam vidjela tu kolicinu krvi u sali i po doktorima a i po mom tijelu koje su seatre cistile narocito noge nije mi bilo dobro. A carsaf ispod da ti ne pricam. Pa krvarenje mjesec dana nakon carskog pa onda tzv lohije povremeno krvuckanje pa krvna slika ok. Ne brigaj to je sve od lezanja. Ljubim te
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 23/7/2017, 07:43

BB, sve se slazem s Blankom. Sigurno ti je od lezanja plus vrucina. Jesi li proveravala pritisak? Mozda ti se spusti od lezanja....U svakom slucaju, nema tu puno pomoci, osim mnogo tecnosti, i da pazis da polako ustajes da ne bi, ne daj Boze, pala.
Ja sam u par navrata morala da lezim u trudnoci. Srecom nije dugo trajalo. Uvek sam se lose osecala, bolesno, isto mi se vrtelo u glavi.... Jedva bih cekala da dobijem zeleno svetlo od dr da malo procunjam okolo. Odmah bih zivnula.
Tako da nemam pametan savet, osim da ne brines, i da je super sto staje to krvarenje. Cedice se to jos nekoliko dana, sigurno. Vodi racuna samo o izgledu krvi, to ce te i dr pitati, treba da je stara (tamna)....
Ljubimo te!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobaue 23/7/2017, 09:01

BB može da bude i ako imaš okoštavanje vratnog dela kičme i plus duže ležanje i eventualno naglo ustajanje iz nekog nezgodnog položaja i eto ga vertigo , to mi se više puta dešavalo. Ili verovatnije što su devojke rekle od nižeg pritiska zbog vručine +ležanje+terapija. Nema to veze sa padom krvne slike , da bi vrtoglavica bila od toga kao što reče Blanka to bi moralo da bude ne daj Bože mnogo izraženije. Nadam se da ti je već bolje osmeh srce

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od OKacica 23/7/2017, 12:18

BB, zenice su ti sve rekle. Mene je na pocetku trudnoce zezao pritisak, bio je nizak, tako da moze da bude to. Zna da bude neprijatno, ali bebici ne smeta. Plus terapija, plus ova vrucincina. Procice. Vazno da je bebica ok ❤.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 24/7/2017, 00:10

Bb, bas mora sad i taj hematom.nego sve se mora kad do nas dodje,ajd ti sad miruj i nikakooooo se ne forsiraj. Znas da sam i ja tokom cele trdnoce mirovaoa i eto nemirko je vec dv godine. I mene mucio hematom,samo miruj. Ja sam nakon toga i progesteron primala...a sto se tice krvi,ko sto rece blankic,videces na porodjaju sta znaci krvarenje;).pre bih rekla da je to od vremena ovog ili prtska.
Ljubimo tebe i sve trudnicice.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 24/7/2017, 22:25

Gde li se dede BB?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 24/7/2017, 23:23

Tu je BB Sasavice Very Happy
Leskarim, odmaram... Juce od mame dosla kuci. Juce se okupala I svratila kod frizera da mi operu kosu, kaovda sam 50 kg skinula sa sebe uhhhhh...
Sve je proslo, Bogu hvala! Tek tek pomalo kad se obrisem na papiru bude svetlo braon. Danas popodne, od kad sam pojela supu iz kesice, imam mnogo manje vrtoglavica, skoro uopste. I tako... Nadamo se da je sve ovo bio ruzan san.

U petak idem kod mog dr, jedva cekam. Juce mi je preko tel rekao da ne treba samo da lezim, ne smem ni zbog cirkulacije, da je to proslo, da je htelo da ode, otisli bi I da je trudnoca ocigledno htela da se odrzi I da sad setam malo. Rekao mi je da smanjim utrogestan na 2x200 dnevno I tako.

Sledece nedelje od 01.08. pocinjem sa kontrolama kod hematologa, endokrinologa, dabl...svakako nece biti dosadno Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 25/7/2017, 23:20

Super si BB, zmaju!
A i doca zvuci super!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 25/7/2017, 23:22

Dugujem vam vesti u vezi amnio koje smo cekali. Dakle nakon dobrog dabl testa, sumnjivog tripl testa, loseg onog skupog iz krvi... I amnio je dala lose rezultate. Definitivno se treba testirari na vreme...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 25/7/2017, 23:25

Ja sam veceras bila na pregledu, prvi put privatno, odusevljena sam kvalitetom UZ aparata i jasnocom svega sto se vidi. Znaci videla sam otvorene oci, zenice, kosti, itd, moj oziljak od carskog... Grlic kazu dobar, 3 cm, sta god to znacilo. Sve je ok. Potvrdjena devojcica, vec je "nabila" oko 1kg :) Pao mi kamen sa srca!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 26/7/2017, 07:56

Zao mi je tvoje kume,gledala sam prekide velike trudnoce 2 meseca u bolnici,i mogu samo reci ne bila joj u kozi. Ti se iskljuci koliko je to moguce,ne pitaj za detalje,misli na svoju devojcicu i mazi stomacic.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 26/7/2017, 11:43

Evo ja da prijavim da smo sinoc osetili najjace udarce osmeh srce
Cak je moj dragi video i kako se stomak pomera😄Ja na zalost nisam jer je bilo nisko ali postali su aktivniji.
Danas okruglo 18 nedelja priblizavamo se polovini.

ljubim vas puno trudnicce
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od OKacica 26/7/2017, 12:21

Jeeee ivanicasale, bice to jos jace, samo polako ❤.
Prelep osecaj, jos kad se tata odusevi jer i on moze da vidi i oseti...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 26/7/2017, 12:59

Bb bre jeza me prosla dok sam citala sad sta je bilo!!! Uh, vazno da je bebic ok a ti lezi i odmaraj. Uh uh uh...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 26/7/2017, 13:31

Mimice, a ti imas zadatak da se kupas I za mene osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 26/7/2017, 13:47

OKacica ::Jeeee ivanicasale, bice to jos jace, samo polako ❤.
Prelep osecaj, jos kad se tata odusevi jer i on moze da vidi i oseti...

Jeste Okacice divan osecaj i za tatu i za mamu
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 26/7/2017, 13:55

BabyBear ::Mimice, a ti imas zadatak da se kupas I za mene osmeh srce

Duso moja hocu!!!! Ti ces dogodine za mene da se kupas, jedes, i sve po redu lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 26/7/2017, 15:29

Obecavam! Very Happy
Sve za tebe, a ti obecaj da ces sa iskopiras od mene
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 26/7/2017, 16:31

Iskopiracu, osim hematoma, to mogu da preskocim lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 26/7/2017, 18:03

Samo rezultat se pika, ostalo ces sama Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu