KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
tiramisu
Lija
srculence 84
panda :)
bebko
BabyBear
Blanka
Mimi12
PalcicaBg
kornjaca
Hobbes
sanja 73
winni
ivanicasale
Tavita
Bobac
valika77
Jerapetra
BiKsi :)
Šašava
Ancica 87
micam
zsuki75
marina_82
daduska
Anka13
Bobaue
alisa
bobica83
MalaSaJuga
mamadabudem
saska1
Zmajuška
nina :)
Sirijus
kolibri5
Niny
Tebi
makica1984
43 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 2/6/2017, 21:45



Šašava, tema je na ovom linku:
https://kutak.forumotion.com/t482p150-platnene-pelene#564395

Ja ću pokušati s ovim bambus-pelenama, jer ne znam da li bih druge ovde mogla i da nađem tako lako. Ove deluju baš kvalitetno, imaju i nepromočivu deo spolja.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 2/6/2017, 22:35

PalcicaBg ::Bobac nisam znala.Bas mi je zao,ali hvala Bogu nagradio vas je tim divnim decakom.
Pojubac od nas!

Hvala ti draga Palcice. zagrljaj


Poslednji izmenio Bobac dana 2/6/2017, 22:36, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : nisam mogla iz prve dodati ovaj zagrljaj, a bilo mi vazno)

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 2/6/2017, 22:41

Tavita, uglavnom koristim taj nepromocivi deo tj cover kao poseban artikal,
te koje su spojene su All in one (AIO), neprakticne za susenje... Neke zene ih vole jer se lako namesta, u smislu da nemas duplo, da stavis platnetnu pelenu ili neki ulozak, pa posle cover, nego sve zajedno odjednom. Ja imam samo daj daj tu AIo, prvo ne upija bas nesto, drugo susi se vecnost citavu... necu vise spamovati ovde :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 2/6/2017, 22:43

Devojke moje drage ja se isto ne snadjoh sa platnenim pelenama.
Tako da lupam po ovim za jednokratnu upotrebu. Imamo jednu crnu kesu smeca vise svake dve nedelje, pelene samo. Uzas. I sve to ide u djubre i ne moze da se reciklira uopste.
Mogla sam se i vise potruditi.

Da li je neka od vas presla sa jednokratnih na platnene kasnije? Kontam ne bi trebalo da bude neki problem. Razmisljam da probam sad ponovo.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 2/6/2017, 23:07

ajd opet ja. mada je bolje da predjemo na temu za to. Prvo sam uzela dve pelene, koristila nocu. Pa skontala da mi je malo, pa uzela jos dve... i sve tako po malo, presla sam skroz na njih, osim kad negde idemo u goste. Ove su pelene budzastije, jednokratne su kulturiska tanke, pa stoje lepo na helanke recimo, sto sa platnenim nije slucaj. ALi volim da ne bacam toliko djubre, i da mi dete "ne sedi" u hemiji.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 3/6/2017, 09:19

Bobac, čini mi se da su neke ženice na temi o pelenama pisale da su kasnije prešle na platnene, jer su praktičnije, između ostalog, i zbog lakšeg i bržeg odvikavanja od pelena.
Šašava, probaću ove - računam da tokom leta neće biti problem za sušenje, a onda ću naručiti i još desetak platnenih sa odvojenim nepromočivim gaćama. I ja se ježim od tolike hemije, a u jednom tekstu pročitah da jednokratnim pelenama treba i 500 godina da se razgrade.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 3/6/2017, 23:24

Evo da se i ja prijavim da sam samo teorijski se spremila za platnene.Sasava mi je strpljivo odgovarala na 1000 pitanja koje sam imala, jer sam se gubila zaista u koncepcijama.
Zelela sam stvarno, da je decak verovatno bih se potrudila vise, ali u haosu u kojem smo bili posle porodjaja, i bez icije pomoci, zaista nisam bila u stanju. A i nemam gde da ih susim svu vecnost, zivimo u malom stanu bez balkona. Onda smo odlucili da bar jednokratne koristimo najekoloskije sto mogu da se nadju kod nas, 80% su biorazgradive, i to je bio neki nas kompromis. Razmisljala sam kasnije da mozda pokusam ipak...., ali mi dete do sada nije imalo nikakvih problema sa kozom. E sad, jedino sto, kako je ona veca, ove ekoloske pelene moraju cesce da se menjaju. Tako da, bez obzira na biorazgradivost, proizvodimo i jos vise smeca nego drugi affraid .
Svaka cast svima koji su uspeli! Od srca cestitam!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 5/6/2017, 13:40

Kako ste, zenice?
Mene neka nervoza uhvatila...
mora da su hormoni Razz

Jos malo put putujemo,
javljamo vam se sa mora :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 5/6/2017, 17:09

Blago tebi... Very Happy
Brćni se i za nas malo d
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 5/6/2017, 17:16

I meni ovih dana hormoni rade,malo po malo pa plačem.Baš osetim da treba da se isplačem i onda će mii biti bolje,smirim se posle.A muž me gleda i ne zna jadničak šta da radi samnom...samo mu kažem pusti me da se isplačem le Very Happy i neke bubuljice me napale....ko neka tinejdžerka a ne baba od 40god. lol!
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 5/6/2017, 21:58

Mene sve neke brige spopale,
te kako cu trudna da jurim ovu malu po moru,
te kako cemo ovo, te ono,
te moramo skinuti pelene,
te moramo ukinuti sisanje,
pa kao cu posle CR sve sa dva komada deteta,
kad ni sad nista ne stizem,
kuca u haosu Sad
Izvinte sto vas smaram,
kapiram da me kapirate :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 5/6/2017, 22:07

I ja prijavljujem nervozu i razdražljivost, malo od hormona, malo od vrućine koju sve teže podnosim. Mene opet zadržali u bolnici. Grlić se skratio na 20 mm, ctg pokazao kontrakcije koje ja ni osetila nisam. A bambi zeza - primiri se, pa tako plaši i mene i dr. Protoci su ok, radiće mi svakodnevno ctg. Dr mi reče da će mi indukovati porođaj sa punih 37 nedelja, neće čekati pun termin zbog moje prethodne priče. Danas imamo 2380g, nismo mali, ali valjalo bi nam da nabacimo makar još 200 g.

Šašava, uuživaj na Jadranu i brčni se i za mene. Moja mama se danas vratila iz Ulcinja, kaže da je super kupanje Very Happy
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 5/6/2017, 22:12

Šašava, naravno da te razumemo, sve su to slatke muke koje mame prolaze. Tate baš ne razumeju šta tu ima toliko komplikovano Very Happy Nastoj da se opustiš na moru. A zar još uvek dojiš devojčicu? Pa ti si pravi zmaj!
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 5/6/2017, 22:24

Tavita onda ostaješ u bolnici do kraja 37nedelje?
Pošto kažeš da će ti svakodnevno raditi ctg.
Navijam iz sveg srca da bude sve u redu do kraja
wavecrowd wavecrowd ljubav ljubav ljubav
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 6/6/2017, 00:13

Izdrzi, Bambiii! Mozda zato i miruje, hoce da se strpi jos koju nedelju!
Ma dojim, ja sam svojeglava Razz Ne dojim ozbiljno, samo za uspavljivanje, to je 1-2 puta dnevno, zavisi da li nam se spava kad je tata prisutan, pa me on odmeni.

To su lepe vesti, bas i idem dole negde oko Ulcinja :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 6/6/2017, 08:30

Tavita drzte se jos malo,bice Bambi dobar pa ce saceka i jos 10ak dana.

Sasava lepo se provedite na moru,sve ce doci na svoje,to je priroda tako udesila,videces.
Ja sam toliko zeljna mora da sam ga nocas sanjala,ali ne bih se usudila da idem.

Sto se nervoze tice izgleda je to epidemija za trudnice ovih dana :-)
Ja sam juce htela da ujedam,gledam po kuci,svasta treba da se sredjuje,dosta toga ne smem sad,muz kaze sve ce on,a kad mu kazem sta da radi kaze preterujem,sitnicarim,juce ja ispadoh terorista.
On je sve i sredjivao od kako sam ostala trudna,al opet ne gledamo na sredjivanje istim ocima,usisa,obrise prasinu i misli to je to.
Treba da krecimo uskoro,muka me hvata oko tog ciscenja,ja nisam navikla da sedim i da ga gledam da sve sam radi.
Pakovala juce ormare,pola pobacala,pola od toga sto ostalo ne mogu da obucem vise :-(
Inace smo dobro,da kucnem u drvo.Od skoro je pocelo da me boli po dnu ledja kod trticne kosti kad duze stojim ili radim nesto po kuci,kao da me ukoci neki misic.
Al sreca prodje sutradan kad se naspavam.
Kiselina me ubi,stalno mi se vraca,nocas trenula nisam,al sama sam kriva,pred spavanje jela gibanicu i jogurt.

Ljubim vas trudnice,mamice,budite mi dobre!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 6/6/2017, 11:11

Tavita bambi nek izdrzi jos malo...Bice on dobar i sacekace.

Sasava lep provod na moru..
Ja sam nocas sanjala nasu bebu doduse jednu,kao porodila sam se sa jednom a ovoj drugoje se ne zuri pa ce jos malo da saceka lol! bila je devojcica i preslatka je
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 6/6/2017, 13:17

O debelice razne vas brige muce vidim ja.
Sasavice legendice, ne razmisljaj puno kako ces, ja kad bih razmisljala kako cu sa njih dvije male i sa jos jednom bekom pa onda bih zavrsila na nervno, ali ja uopste o tome ne mislim. Znam da ce sve biti kako treba i da cu se snaci kao i do sada. Ovo shvatam kao Boziji dar i znam da je negdje gore zapisano da ce sve biti kako treba, samo neka su zdravo!!!
Lijep provod na nasem Jadranu. Uzivajte i pazite da ne pocrvenite jer je bas ugrijalo. osmeh srce

Tavita draga moja, neka te prate svaki dan na ctg. Bice to sve ok pa i ako bude ranije, jer je beba vec velika ima odlicnu kilazu i vitalna je 100%. Nemoj da brigas puno, tu si im na oku, i super sto imas takvu doktoricu koja je bas pozrtvovana i koja vodi racuna o tebi i Bambiju. Mi vam saljemo brdo pozitivne energije da izgurate jos dugo, dugo, a i ako bude ranije sve ce to biti superiska.
Ljubimo vas srca

Debelice moje, uzivajte u blagoslovu sa velikim trbama, to sto vas spopadaju razna razmisljanja i naleti placa i smijeha sve je to normalno, ne zove se ovo dzabe drugo stanje.
Uzivajte ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 6/6/2017, 15:38

hvala, Palcice, Ivanice i Blankić :)

Da, musko poimanje sredjivanja kuce je "ja cu to sve za 5 minuta". Kamo sreće da je tako!
I mene bole krsta ako se vise krecem nego uobicajeno ili ako tipa brisem pod. Brisem sa onim "stapom", ali to je tako neki nezgodan polozaj.

Ivanice, sad me podseti na taj osecaj... kad ti donesu bebu na podoj prvi put, a ti ne znas sta ce sa tom mrvicom, i kako. St osecanja, uzburkano sve, ludilo....Prvo su mi je doneli samo da mi je pokazu, imala je povez preko ociju zbog inkubatora, ja se izgubila namestajuci telefond a je slikam, ruke mi se tresle, a ona se jadna namrstila od blica ipak... koji je slucajno ostao ukljucen. Grozna fotografija Very Happy

Blankic, uzeh danas kremu za sncanej za bebe, Sebamed, jeste jako skupa al valjda vredi nesto. E jesi u pravu sto ne razmisljas i ne brines unapred, covek se samo opterecuje bezveze. Tako sam i pred prvi porodjaj brinula, ispalo je dobro. Ali muz mi tad nije radio i bio je stalno tu :) No, trudicu se da ne razmisljam!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 6/6/2017, 17:09

Tavita, i dalje mislim da nece Bambika jos na upoznavanje, ali dobro je sto si tu i dr ti je stvarno zmaj, kakvog i zasluzujes. Drzim palceve!
Sasavice, Blanka, uzivajte na novim destinacijama! osmeh srce
Palcice, morala sam da se nasmejem jer dakle, svi su isti, kao sto napisa Sasava! lol!  Mene je strasno nerviralo to sto nisam smela da normalno radim sve po kuci sto inace radim, posebno sto nisam mogla da brisem podove, jer volim da ih prebrisem svaki ili svaki drugi dan, nije mi to tesko jer volim da su cisti, dok oko nekih drugih poslova i ne insistiram toliko i ima sta moze i da ceka. E, a mm-a sam puskom morala terati jednom u par dana da ocisti lepo podove mokrom krpom i uvek se i za to bunio, kao preterivanje, dovoljno je sto je on usisao, i to me je uzasavalo. Kad sam dosla iz bolnice nakon porodjaja, ja sam sa takvim zadovoljstvom uhvatila krpu za pod i sve prebrisala (iako nije bilo ni potrebe jer su bile mama i svekrva i sredile sve) i bila sam tako sva srecna sto ponovo mogu sve da radim - da se sagnem, zavucem, ponesem teret, da ne pominjem radost zbog ponovnog spavanja na stomaku, o srece!

Nama je juce bilo mesec dana, bili smo kod pedijatra na detaljnom pregledu i doktor je zadovoljan. Luka tacno 3kg- sta pije kafana  sunny a Sofi 2600g, kaze da su oboje sasvim dobro napredoval, da nema nista posebno da kaze kad su nasa deca u pitanju i da je ona zapravo odlicna, a da je on, citiram, 'kilavo musko', nije los ali je losiji od sestre, tako rece, i trebace mu pomoc - vezbe za stopala koja krivi na unutra i za vrat jer zabacuje glavu unazad i za celo telo generalno zbog hipertonusa. Preporucio nam je fizioterapeuta koji ce da dolazi kod nas kuci, danas je bila i vezbala pre svega sa njim, eno ga spava kao top, umorio se  Very Happy Objasnila koje vezbe mozemo i mi sami da radimo, i koje polozaje da potenciramo, a koje nikako da ne zauzimamo. Provezbala i sa njom i ponovila u sustini ono sto je i dr rekao, da je ona mnogo bolja od brata- misici, tetive, drzanje, pokreti, tonus, na te stvari misle. Dolazice nam 2 put nedeljno, pa cemo od 3. meseca kod nje na fizikalnu u bolnicu najverovatnije, za sad se ne preporucuje jer su mali, a bolnica je bolnica plus guzve, cekanje. Tako da, eto, nismo losi za prvi mesec, koliko sam brinula, stvarno su mi ok. Evo malo i da nas vidite  sunny
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Img_2014

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 6/6/2017, 17:21

Jooj Jerapetra,kakvi slatki cupavci.Pu,pu,medenjaci jedni.
Srecan prvi mesecdancic!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 6/6/2017, 17:25

Hvala, Palcice! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 6/6/2017, 17:27

Sad mi je stigao rezultat d dimera,635 je.Da li je ovo za terapiju?Ja imam zakazano kod hematologa tek za 13.7,ali cu svakako otici privatno ovih dana,brine me sad ovo.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 6/6/2017, 17:29

Blanka,priznaj! ko ti pomaze. Stizes zeno sve da ispratis,ja vise ne znam ni ko je trudan,a ko se porodio. Ne znam gde sam od kako baba ne dolazi svaki dan. Hranjenje me ubi,oboje kilavi za dohranu. Uvodimo cvrstu hranu,to tako iscrpljuje,to haos po kuci. Uh,dodje mi da se upucam..
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 6/6/2017, 17:30

A do koliko ref. vrednosti, jel do 500? U trudnoci on mora cak i pod Fraksijem da poraste, i ima po trimestrima koliko je normalan porast, toga se secam i mislim da nije nista zabrinjavajuce, e sad ne znam da li bi hematolog da uvodi terapiju.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu