KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

+45
aurora
micam
Principessa
MalaSaJuga
NikolaMaja
Bobac
Mimi12
Blanka
SladZana
bebana81
sunny.tp
Angie83
noja
Tavita
PalcicaBg
Vuchica
Rada74
Zmajuška
mimi85
saska1
zsuki75
ivanicasale
Sirijus
Niny
Dora1
Jerapetra
alisa
Lola021
Mika
bobica83
SoJa
Simona
mamadabudem
Anka13
Sofija Veks
sanja 73
Deni
snedra
marina_82
Vanja80
Sanjci87
MAAKKI
Ancica 87
dusica78
HappyGirl
49 posters

Strana 16 od 16 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Ići dole

Biksi - BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od aurora 5/5/2017, 17:58

Bixi, nismo se tako dogovorile pre neki dan c c c c c

Odmori se,prikupi snagu. To ubrizgavanje krvne plazme deluje prihvatljivo. Čitala sam o tome kada je naša kutanjka o tome pisala na fb grupi. I ozbiljno mi je privuklo pažnju.

d d d d d d d d d d d
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Bobaue 5/5/2017, 18:55

Angie83 ::Au misa mu... Citam postove i vise mi deluje kao da ti nas tesis nego mi tebe. To govori kakav si covek i queen
Zato nema tesenja. Zagli i izljubi Arsu. I kako ti ranije rece: Bog ako nam da jos jedno dete hvala mu, a ako ne da, opet mu hvala.
Ljubim te puno srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
smiledraw
Nemam da kažem ništa što već devojke nisu rekle , samo da i ja dodam da te osmeh srce puno

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Ivaana 5/5/2017, 20:09

Biksi draga, zao mi je. Znas da znam kako je. Nije kao pre, ali nije ni lako. Razumem i to da hoces Arsi da ispunis zelju. Isto se osecam.
Ali vidi, pa mlade smo ima jos puno vremena za nas.

Ivaana

Broj poruka : 31
Godina : 43
Datum upisa : 03.04.2017

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 5/5/2017, 20:35

Aurora, nismo, al zato ti da nas obradujes!

Bobo, hvala draga!

Ivaana, generacijo, razumemo se, idemo dalje! Ako bude, bicemo jos srecnije,ako ne bude, sve smo ucinile! Ja necu vise ici na hormonsku stimulaciju, to sam jos prosle godine odlucila. Imamo jos tri zamrznute blaste, pa polako, kad budem mogla,ja cu ih iskoristiti.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od nina :) 5/5/2017, 22:21

biksi kad sam danas procitala tvoj post jako sam se razocarala jer sam 100 posato bila sigurna da se nam drug dobiti seku da je pazi.veruj da nisam imala snage da napisem post sto i sad jedva kuckam ko da sam ja videla negativnu moju betu koliko sam se razocarala..
bas je danasnji dan uzasan na kutku bio sa betama.svi glave gore i sto pre u nove pobede ko zna mozda se i desi iznenadna trudnoca
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 5/5/2017, 23:30

Hvala nina!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 16 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu