KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 29/5/2017, 16:50

Divne lepotice, topim se slatkocom koju delis s nama! Bozanstvene ste, pu pu pu! A pojacanje u vidu bate je kao ona jagodica na slagu!

Srecan rodjendan Katja i Kasija, da vam mama i tata ispunjavaju sve kaprice! Da ste im zive i zdrave i uvek na ponos i radost!

LJubac za mamu zmaja, kaze mi koleginica,jao kako ti je lepa ova drugarica sa bliznakinjama, kakave majiceeeee, kakve su, rekoh, o daaaaaaaa, za pojesti ih u kompletu, sa ovim trakicama za kosu, kakve oke, obrazi, usisavanje vratica, ma pojela bih ja njih!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Zmajuška 29/5/2017, 21:03

Srećno krštenje i 1.rođendančićč Katiji I Kasiji!!

Kakvi obraščići, kakve oke,prelepo!!! smajli angel
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 29/5/2017, 21:50

Draga Blanka, divne ste. Devjcice su prave bombonice.

Drage Katja i Kasija, srecan vam prvi rodjendan i krstenje. ff ff ff ff ff
Ljubimo vas

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od sanja 73 29/5/2017, 21:55

Blanka srećno krštenje malim princezama,prelepe ste volim vas puno love ljubav love ljubav love ljubav love ljubav love ljubav love ljubav love ljubav love ljubav
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 29/5/2017, 22:07

Princezama maminim i tatinim srecno krstenje i rodjendan,da ste im zive,zdrave i vesele i oni zajedno sa vama.Ala ce seke da paze batu...
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 30/5/2017, 22:47

Valika, Palcice, Tavita, IvanicaSale, Jerapetra, SofijaVeks, Sasava, Mimi12,  Biksi, Zmajuska, Bobac, Sanja73, Micam, PUNO VAM HVALA DIVNE MOJE ZENICE. HVALA I U IME KATJE I KASIJE srca srca srca srca srca srca srca d
nadam se da neku nisam preskocila.

Eto, prodje i prvi rodjendanko, bilo je sjajno, bas onako s ukusom i bez velike buke, ljudi i ostalog sto obicno prati ovakve vrste okupljanja.
Bilo nas je ukupno 20, najblizi i najmiliji  ljudi samo.
Krstenje pod Ostrogom čarobno, predivno, bas sam bila srecna i ispunjena skroz na skroz. Njih dvije prave mamine dobrice, nijednom nisu zaplakale sve do kupanja kad je pop poceo da poliva e tada je krenuo plač beba sve jedna za drugom. A taj dan je bilo bas dosta beba iz cijelog regiona jer su pod Ostrogom grupna krstenja. Sve u svemu bilo je sjajno.

Neko me je pitao sta sam uspjela od onih mojih ideja za 1. rodjendan. E pa ne puno toga jer nisam znala dje mi je glava, dje udaram  Very Happy
Ono sto sam uspjela je: Preko 1500 fotki, par video zapisa, kupila sam sve dnevne novine tog dana, fotkali smo svakog ko je bio od gostiju. Ovih dana mi stize gips za otiske pa cu to naknadno.

Sto se tice čudanceta, maminog guzonje, glasne se ponekad, dobar je i za sada miran. Ostalo po pitanju trudnoce je sve ok. Pocela sam da pijem vise vode jer stvarno nikako da krenem, sad je boca na stolu i opominje me. Ovih dana treba da vadim.komplet nalaze i da zakazem hematologa jer mi je d dimer od pocetka jako nizak. Mozda treba doza da se smanji. Stomak raste, pupi. Juce me drugarica iz srednje pita je li mi skoro termin affraid lol!
Ostah u čudu, pitah je jbt jesam li bas toliko debela ? Ne znam sta da vam kazem, ludilo. Mislim da je ona malo obnevidjela ili joj treba jaca dioptrija sigurno.  lol!

Danas me.rastuzila vijest mojih prijatelja. Nista od bebe. Prokrvarila, zadrzali je u bolnicu, terapija u fullu ali bebe nema. Beta drasticno padala. Danas sam pricala sa njima, tjesila, davala podrsku ali bas je tesko. Ona je u totalnoj depresiji, krivi sebe i non stop govori da im nije sudjeno da imaju dijete. Bas teska situacija. A on je skroz utucen, i poznavajuci ga znam da mu je teze nego njoj, on non stop place. Svaki neuspjeh smo zajedno prolazilili ali ovo ih je sada bas dotuklo. Dace Bog da ovo sto prije prebrode.

Eto drage moje, sve je to zivot. I lijepo i ruzno. Ali zivot ide dalje.

Ljubim vas i jos jednom hvala na cestitkama i lijepim zeljama.  ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 31/5/2017, 07:27

Ja uvek nekako okasnim na cestitanja love love
Svi ste mi slatki i preslatki. I da slavite jos mnogo srecnih rodjendana kao velika, srecna i lepa porodica love
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 31/5/2017, 09:48

sirijus ::Ja uvek nekako okasnim na cestitanja love love
Svi ste mi slatki i preslatki. I da slavite jos mnogo srecnih rodjendana kao velika, srecna i lepa porodica love

Pa tebi je oprosteno sve, nemas ti kad od skitanja i adrenalina. Hvala puno na lijepim zeljama osmeh srce

Danas punih 18 nedelja sreca
Znaci udjosmo lagano u 5- ti mjesec igra

Ljubac za sve! x
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 31/5/2017, 17:02

Blanka, bravo, vi lganice prešli skoro pola puta, tako se broji! Izgledaš vrhunski, drugricu možeš posavetovati da poseti oftamologa lol!
Žao mi je zbog tvojih prijatelja - znamo svi kako je to teško. Daće Bog da se oporave i da nastave dalje...
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 1/6/2017, 00:15

Bas mi je drago da si zadovoljna posle tolikog truda.
Samo mi molim te reci koja je Katja a koja Kasija? Jedna je plavlja, a druga ima loknice...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 1/6/2017, 05:59

Blankic srecan ulazak u 5.mesec,da do kraja bude ovako dosadno.

Bas mi je zao tvojih prijatelja,mi ovde to najbolje razumemo.Verujem da ce i oni uspeti i da ce sve ovo biti daleko iza njih,

Ljubim vas puno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 1/6/2017, 23:07

Tavita draga hvala puno, ovo je slika gornjeg dijela samo,dolje sam poprilicno široka, ali ipak ne toliko koliko mi ova drugarica rece lol! Ljubim tebe i Bambija i bravo za danasnji izvjestaj sa kontrole, nece on jos nigdje srcasti poljupci A sto se tice moje trudnoce samo neka ovako potraje, neka bude do kraja dosadno!

Mimi12, Katja je plava, majkina nježnica, ima bas svijetlu put i jako svijetle plave oči, dok je Kasija smedja, kosice na loknice i ona ima plave oke malo tamnije ali baš krupne. Ona je nemirnija skočica, baš je zvrk pravi,vrtiguz nema mira sekunde jedne. Na fotkama Katja je lijevo, Kasija desno.


Palcice hvala, ljubimo i mi vas punoooo srcasti poljupci

Konacno ugrijalo, setamo po cijeli dan, ja sam ok, jos nisam isla da vadim nalaze planiram u ovih par dana. Osjecam dolje neko blago svrbuckanje, brisevi su bili ok, tako da znam da je dolje sve cisto. Ista stvar je bila sa skocicama na pocetku 5-og mjeseca tada mi je dala Macmiror vaginalete. Vidjecu hoce li se stanje stabilizovati pa cu je pitati da mi da nesto.

Ljubac za sve srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Anka13 2/6/2017, 12:05

Jao Blanka, medene ste , sve najlepše vam želim , da su zdrave i vesele.
A tek sam videla da si ušla u 5. m , au kako vreme leti. Ljubim vas sve i mazi tibu
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Anka13
Anka13

Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 2/6/2017, 14:25

Draga Blanka, sve citam sta se desava, ponekad se redje javim nego sto bih htela. Bas se nekako puno stvari promenilo kod nas od kada je bebac napunio 9 meseci. Uzivam u svakom minutu i radujem se svakoj novoj sitnici, ali definitivno mu treba sve vise vremena i paznje. Trudim se da mu se posvetim maximalno, jer znam da uskoro pocinjem da radim i da ce se vreme sa njim smanjiti na 3-4 sata dnevno.

Jako se radujem kad cujem da je sve kako treba, mirno... Tako i treba da bude.

Procitah i za tvoje prijatelje. Covek ne moze a da se ne zapita zasto. Ali, bice...ovo je bila samo jedna stepenica do uspeha, nista vise.

Ne znam da li rekoh ranije, divne ste sve cetiri devojke. Skocice su bonbonice. Kako su bile razlicite u stomaku, tako su i sada drugacije. Da su zive, zdrave i vesele uvek, zajedno sa mamom i tatom i batom, koji dolazi uskoro.

Poljubac

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 2/6/2017, 21:43

Anka 13 hvala ti puno. srca srca

Bobac draga, sve te razumijem i znam kako to ide. Vjeruj mi da jedino svoje slobodno vrijeme iskoristim da udjem 15 min na Kutak kad one zaspu, da se istusiram na brzaka, po nesto po kuci sredim i to ako stignem. Jednog dana ce biti lakse, valjda lol! Uvijek se sjetim one : mala djeca mala briga, velika djeca velika briga. Uglavnom, kad si roditelj nikad mira, ali sve je to u sklopu roditeljstva koje ni malo nije lako. Sto puta kazem i dosadna sam sigurno i Bogu i narodu sve je lako kad su zdravi, lako je zdravu djecu podizati!

Sjutra sam zakazala nalaze. Zamolicu ih da odrade hitno jer me vec u 11:30h dr ceka da joj ih odnesem. Ja zakazah danas kod nje u 11:30h ubijedjena da cu sjutra sve zavrsiti, ko zna mozda i uspijem.
Čudance je noćas aktivno baš, a ja sam danas bas umorna. Mislim da me umor stize od sve trke prethodnih dana.
Odmoricu nocas nadam se.
Ljubac za sve!!! ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 2/6/2017, 21:54

Blanka srecan ulazak u 5 mesec😊😊😊
Sad idi da odmoris zasluzila si
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 2/6/2017, 21:58

Blankic, ja nikako da napisem.
Napisala si da si 100 e placala cipelice, a posle na rodjendanu primetih da je izbor pao na ciciban. I mi smo njihove vec dva puta kupovali, ovde su 50 e! Da znas.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 3/6/2017, 13:06

Šašava ::Blankic, ja nikako da napisem.
Napisala si da si 100 e placala cipelice, a posle na rodjendanu primetih da je izbor pao na ciciban. I mi smo njihove vec dva puta kupovali, ovde su 50 e! Da znas.

Şasava lol! lol!
I kod nas su 50. Puta dva 100 eurica lol!

Ivanice hvala osmeh srce

Drage moje izvadih nalaze, sve ok sem hemoglobin 106. Dala mi sideral forte tablete jedna dnevno. Nisam ove tbl nikad koristila nadam se da su ok.
Rekla mi da uzmem Macmiror vaginalete slobodno ako se nastavi svrab, rekoh joj ja sam to i mislila svakako lol! Mada vise ne svrbucka nista!

Odoh sad , sto obaveza. Ljub, ljub srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 3/6/2017, 13:13

aaa ok, ako racunas puta dva :)
ja se taman uplasila,
ako nam omale nase u CG,
ko ce to tamo kupovati :)))

Krecemo na more za koji dan... ali juzni deo.
Ako vas put nanese, da znas :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 3/6/2017, 13:52

Šašava ::aaa ok, ako racunas puta dva :)
ja se taman uplasila,
ako nam omale nase u CG,
ko ce to tamo kupovati :)))

Krecemo na more za koji dan... ali juzni deo.
Ako vas put nanese, da znas :)

Mi u ponedeljak palimo na planinu, ostajemo nekih 10-tak dana. Baba i djed nas čekaju. Ako vi budete prolazi kroz Zabljak ili Pljevlja glaskajte se. osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od valika77 3/6/2017, 15:47

Ja pijem isto sideral forte,nemam nikakvih nus pojava...lepo kakim nemam zatvor
lol!
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 3/6/2017, 21:39

valika77 ::Ja pijem isto sideral forte,nemam nikakvih nus pojava...lepo kakim nemam zatvor
lol!

Koliko dugo pijes? Jesi kontrolisala hgb nakon upotrebe? Meni se bas tesko dize , hemoglobin , lol! lol! lol!
Jedino mi.pomagala tothema sa K&K ona kaze sad je jedna beba bice bolje od ovih tableta. Pa da vidimo bas.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od valika77 3/6/2017, 22:09

Otp.mesec dana pijem,hgb mi je ostao na istom 108.Pre siderala fortte sam pila blaži samo sideral pa mi je posle uvela ovaj jači.
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 3/6/2017, 22:33

valika77 ::Otp.mesec dana pijem,hgb mi je ostao na istom 108.Pre siderala fortte sam pila blaži samo sideral pa mi je posle uvela ovaj jači.

Aj ako se sjetis napisaces mi koliki ti je hgb nakon provjere sad kad pijes forte bas me zanima. Hvalaaaa
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 3/6/2017, 23:01

Ja samo da prijavim da se mamino čudance ne smiruje noćas, lupa, udara, golica. Predivan osjecaj hvala ti Boze na ponovljenomiskustvu

Sad se sjetih da ja nijednu sliku stomacica ne stavih, a predjosmo skoro pola puta, sram me bilo.
Evo nas 18+3

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 2017-012
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 19 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu