KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
Šašava
Simona
Sirijus
lolipop
makica1984
Smrdica
micam
kiki5
Sofija Veks
ganedina
HappyGirl
Ancica 87
Niny
Vanilla
sanja 73
alisa
tiramisu
marina_82
Bobaue
saska1
winni
Zmajuška
dusica78
bak
daduska
MalaSaJuga
Tavita
mamadabudem
BabyBear
Jerapetra
mimi85
Tebi
bobica83
Mimi12
kornjaca
Lija
Blanka
branka86
kolibri5
zumbulcic
jelena.kuburic
masato
BiKsi :)
nina :)
48 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 21/4/2017, 16:24

Joj super Bobice,kako ce se Dimitrije obradovati,zamisljam vas.Uzivajte,ljubim vas
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 21/4/2017, 17:52

Zenske koliko kutije utrogestana dobijate na recept za mesec dana?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 21/4/2017, 18:36

Ivanice ja dobijem po 4 kutije,ali ja idem cesce kod dr,ti isto mozes da odes kad god ti je pri kraju da uzmes recept.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 21/4/2017, 18:41

Joj Bobo, verujem da ti veceg poklona od povratka kuci danas nema. Ajde uzivajte, ljubite se i mazite, i da beke budu dobre i strpljive jos dve nedelje i imaju razumevanja za velikog batu. Sad je njegovih 5 minuta.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 21/4/2017, 19:14

Palcice meni rekli u dispanzeru da imam pravo samo na tri kutije mesecno,zato pitam.Hvala ti
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 21/4/2017, 19:28

Koja glupost! Ja sam za mesec dana dobila 8 kutija,jedna kutija ti traje 3,4 dana
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 21/4/2017, 19:33

Ivanice, kod mene u Domu zdravlja najviše 3 kutije ali ne mesečno, već odjednom, doktorka mi je i sama rekla da je glupost, ali da ona mora tako da piše,  neko debilno pravilo, a Fraksiparin 15 injekcija, tako da sam ja svakako išla svake 2 nedelje po obe terapije. Mislim da ti nisu dobro rekli, jer 3 kutije na mesec dana je jednostavno premalo, mislim da su možda hteli da kažu 3 kutije odjednom.  I najverovatnije nećete celu trudnoću imati Utrogestan 3x1, kasnije se smanjuje na 2x1 pa i 1x1, pa postaje jednostavnije Wink

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 21/4/2017, 19:40

Aha hvala vam u ponedeljak idem pa cu da vidim sta ce mi reci
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/4/2017, 20:29

Bobo, bravo, mogu samo da zamislim Dimitrijevo odusevljenje kad je stigao kuci! Uzivaj, jos malo pa zurka samo takva!

Ivanice, meni je dr isto pisala samo tri kutije, program joj ne dozvoljava vise, ali posto pijem sada, a posle cu da stavljam vaginalno, imam izvestaj od dr koliku dozu koristim, kad potrosim, da dodjem da mi opet da tri. Ja sam izracunala da mi do bete trebaju 4 kutije. U jednoj ima 14 tableta, pricam o dozi od 200, ja pijem tri dnevno. Znaci jedna kutija mi traje 4.5 dana. Verovatno nisi dobro razumela, ili jednostavno pokazi izvestaj od dr iz Ferone, i nek ti lepo preracuna.

Ja sam spremna da za dve ipo nedelje zamenim ovde Bobu, evo svesrdno se prijavljujem! Laughing Laughing Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 21/4/2017, 20:45

Bravo Bobice, super ste vi izgurali! Nek bebići miruju kod mame još 2 nedelje, a onda žurka! Verujem da je Dimitrije izvan sebe od sreće!
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 21/4/2017, 20:59

Bravo Bobice, bravooo! Sad se mazite ti i Dimitrije a za par nedelja svo četvoro.

Biksi, kutanjski konzilijum se slaze da zamjenis Bobicu za par nedelja. Ali u potpunosti zamjenis, da budes trudna sa dva bambija. Jeees!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kolibri5 21/4/2017, 21:04

Super Bobic, nema nista lepse od svoje kuce. Lerapetra bice sve to dobro, drzim pesnice. Ljubim vas..ostalim trudnicicama i mamicama pozdrav.

kolibri5

Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/4/2017, 21:17

Blankic, jedno po jedno, ako mogu da biram! lol! Nemojmo zaboraviti moju operisanu kicmu, samo zbog toga, bilo bi mi previse rizicno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 21/4/2017, 22:25

BiKsi :) ::Blankic, jedno po jedno, ako mogu da biram! lol!  Nemojmo zaboraviti moju operisanu kicmu, samo zbog toga, bilo bi mi previse rizicno!

Jbg-a, zaboravih. Ali moze, jedno po jedno,aj da cuvamo kicmu, trebace ti jos dugo osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 22/4/2017, 06:58

Biksi,Biksi!!! Cekamo te ovde za 2 nedelje rasirenih ruku!

Devojke da li ste imale herpes u trudnoci?Kaze mi muz izasao mu herpes sinoc,nema ljubljenja :-)
Kad ja ustajem jutros i meni na usni izasao.
Nije mi prvi put,izadje jednom godisnje,nije skoro,dok mm izlazi svakih mesec,dva,mada je njemu zbog stresa na poslu.Nego me sad strah da nesto moze da bude bebi.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 22/4/2017, 10:48

PalcicaBg ::Biksi,Biksi!!! Cekamo te ovde za 2 nedelje rasirenih ruku!

Devojke da li ste imale herpes u trudnoci?Kaze mi muz izasao mu herpes sinoc,nema ljubljenja :-)
Kad ja ustajem jutros i meni na usni izasao.
Nije mi prvi put,izadje jednom godisnje,nije skoro,dok mm izlazi svakih mesec,dva,mada je njemu zbog stresa na poslu.Nego me sad strah da nesto moze da bude bebi.

Imala ga sa skocicama dva puta i vec jednom sada. Herpes nije opasan ako si ga ranije imala, moze biti opasan ako ga dobijes prvi put u trudnoci.
Zato relax osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 22/4/2017, 11:23

Palcice, verovatno stres usled nezgode od neki dan kad je muz imao čukanje. Bitno da si ga ranije imala. Skuvaj zalfiju, pa zalepi jednu liscicu tu gde je herpes.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 22/4/2017, 16:13

Palčice, možeš mazati herpes cinkvom pastom, bez problema. Imala ga da puta - u trećem i u četvrtom mesecu, ništa strašno...
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 22/4/2017, 16:23

Hvala drage savete :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 23/4/2017, 03:41

Bravo Bobice, uzivajte kod kuce da Dimitrijem dok se ne pridruze bata i seka.

Cestitam Ivanicesale, divna beta, mirise li to na blizance :)

Palcice rekose devojke sve, nemam sta pametno dodam, osim da se nadam da ce ce brzo proci.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 24/4/2017, 12:32

Devojke šta čitate od literatue za buduće mame,kuvari za bebe, vodići za roditelje...itd.Nešto bi da uzmem da čitam, da se polako pripremam za ovog malog beba ne bi sve da izčitavam sa neta.Razmišljala sam o knjizi  "Šta da očekujete u prvoj godini",šta mi vi preporučujete.....šta vi čitate???
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 24/4/2017, 13:02

Valika77 ja sam citala Radost trudnoće - Tori Krop...dopala mi se knjiga. Laguna je izdavac pa pogledaj detaljnije na njihovom sajtu.
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 24/4/2017, 19:38

Velika ja sam se odlucila za Sta da ocekujete..., meni je pregledna, lako nadjem ono cega se hocu podsetiti... osim toga, naravno, tu je i internet, mada moze biti jako zbunjujuci sa puno razlicitih informacija. Ako si zainteresovana, fine i korisne informacije mogu da se nadju na parents.com i pathways.org - kao neiskusna i "mlada" mama tu sam nasla neke igrice za svaki uzrast.
Sta god izabrala, uzivaj.

cvet

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 25/4/2017, 08:35

Ja sam citala sta da ocekujete dok cekate bebu, posle nista, sve ti se skoro samo kaze, hahahha
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 25/4/2017, 11:07

Isto kao Biksi, imam tu knjigu. Takodje imam i jednu knjigu beba do 3 godine zivota malo sam listala ranije ali nista specijalno. Sve ti se samo kaze sto rece Biksi. Svaka beba je prica za sebe, sve je individualno i razlicito od onoga sto pise. Mene su vise zanimale teme dojenje, cuvanje mlijeka, ishrana, grcici i sl. Ali kad dodju zvrkovi sve nekako ide spontano samo od sebe.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu