KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+73
Bobac
zsuki75
Gagagaga
Rada74
danica87
srculence 84
leptirica1977
Hande
Pikseta
sretnazvijezda
nina :)
Vuchica
ganedina
Sofija Veks
jelena*mama2andjela*
noja
ninica2
anasrce
lela1984
masato
HappyGirl
Bekanicaa
kornjaca
enap
libra35
valika77
Ancica 87
Buba82
PalcicaBg
bebana81
Principessa
BabyBear
Angie83
Blanka
Padobranka
Bundevicav
marina_82
alisa
Zmajuška
saska1
zumbulcic
bak
Elenaa
sanja 73
Hugolina
mimi85
bobica83
Tavita
ivanicasale
Jerapetra
tiramisu
Sirijus
mamadabudem
daki_mm
marijaivlada
Dora1
BiKsi :)
jelena.kuburic
Mika
Bobaue
daduska
sanja369
sunny.tp
dusica78
Tebi
mmakica
topalovic
kolibri5
Smrdica
fight&faith
Bubamarica79
Jaka
branka86
77 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 18/11/2016, 10:54

ZUMBULČIĆU, čestitam! Naravno da je sve u redu, drugačije ne može biti.

BIKSI, srećno večeras na tribini. Gledala sam najavu - bila si sjajna! Pozitivna, puna elana, kao i ovde na Kutku...

SASKA, primam kleksan 0,4, sledeće nedelje ću ići kod hematologa, možda se mora korigovati doza.
Inače, u stimulaciju sam ušla s manjim miomom... Jutros je sve ok, mada, rešila sam da više ne obraćam pažnju. Mogu samo da ležim i molim Boga da sačuva moje lane :)
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 18/11/2016, 15:14

Zumbulčiću, bravo za malenog dečaka!!!

Tavita, verujem da će ovoga puta sve biti u redu! zagrljaj

Sunny, biće to beta roda roda roda roda
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 18/11/2016, 22:43

Sunny navijam da u ponedeljak bude deeebela, trocifrena teta beta

Zato otvaraj prozore stizu ti rodice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 19/11/2016, 11:02

Otvorila yes
Hvala vam, divne ste sreca srca1 srca1
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 19/11/2016, 11:06

Sunny.tp i ne zatvaraj roda roda roda roda roda roda roda ljubav ljubav
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 20/11/2016, 09:27

Sunny srecno danas da beta bude velika ko' kuca !!!
Devojke ako bog da sutra pocinjem sa stimulacijom.Prvo na ultrazvuk pa ako bude sve OK krecemoooo!Uh imam veliku tremu
Po semi primam tri gonala i dva menopura,e sad sam procitala da to moze sve u jedan spric.Imam nedoumicu da li svih pet bocica sa praskom rastvaram u samo jednu ampulu sa vodom od 1 ml ,a ove preostale ampule sa vodom bacam ?Sama sebi cu da dajem bocke pa da ne pogresim nesto

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 20/11/2016, 09:36

Ja sam sve gonale rastvarala u jednoj ampuli vode i davala sama sebi. Za koju kliniku si se odlucila?
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 20/11/2016, 09:44

Mimi za Pfc.
Hvala na odgovoru

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 20/11/2016, 09:56

Sunny sretno, ocekujemo veliku betu navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Elena zelim sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak da bude dosta jc zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 20/11/2016, 09:59

Sanny sutra beta! b b b b b b b b b b b b b b b b

Elenaa sretan početak
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 20/11/2016, 10:00

Elenaa ::Mimi za Pfc.
Hvala na odgovoru

Navijacu iz sveg srca!!!!!! Srecno bockanje ti zelim!!!! Zalivacu folikulcice da ti lepo rastu zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 20/11/2016, 10:41

Elenaa sretan početak

Sanny tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 20/11/2016, 11:20

Sunny igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Elenaa igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 20/11/2016, 11:24

ELENA, srećan početak! Nek se folikuli množe i rastu!
SUNNY, navijam za lepu trocifrenu betu. Čekamo te sutra s lepim vestima!
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 20/11/2016, 12:33

Drage devojke hvala na podrsci,divne ste !
Kad vidim ove vase vesele poruke onda sam i je veselija😀

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 20/11/2016, 13:10

Elena, hvala ti za dr. Vujovic, izvinjavam se sto kasno odgovaram, ali dok se ja snadjem ovde, tek sad sam videla poruku...uspela sam nekako brzinski da zakazem termin za utorak kod nje, pa cemo videti...kazu ljudi da ko ne uspe da zakaze u bg-u, postoji opcija i da se ode u Bijeljinu kod nje na pregled. Lakse se zakazuje, a i mnogo je jeftinije tamo...eto, pa javljam ako nekog bude zanimalo moje iskustvo 😉
Pozdrav svima! 👋🏼👋🏼👋🏼😘😘😘
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/11/2016, 16:28

Elenaa,  srecno sa pocetkom bockanja!

Sannytp,  sutra da nas sve obradujes!

Tribina u Uzicu je bila uspesna,  ako mene pitate.  Upoznala sam bobaue!  Pokrenule su se lepe stvari,  a nadam se da ce biti jos lepih vesti iz naseg grada,  jer sam dobil aobecanja i neke lepe najave u vidu emisije o vto.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 20/11/2016, 16:43

Hvala vam svima, mnogo mi znači vaša podrška! Imam užasnu tremu, nadam se da ću moći da zaspim večeras ☺. Javljam se sutra cvet

Biksi, svaka čast na angažovanju good job
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 20/11/2016, 21:24

Suuny, držim ti fige. Verujem da će beta biti ko kuća!

Elena, sretno bockanje. Želim ti puno lepih jc.

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 20/11/2016, 23:23

Sunny srecnooooooo roda roda roda roda roda roda

Elena srecan pocetak vv
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 20/11/2016, 23:47

Sunny prasim, prasim vv vv vv vv vv betu da bude sto veca sutra.

Elenaa a tebi  vv  vv  vv  vv  vv folikulcice da ih sto vise bude.

A kod mene devojke ovakva situacija.
6. dan stimulacije. Bockam se Diphereline 0.1, Puregon 100 ij i Merional 75ij. Bili danas u Feroni na drugoj kontroli, primio me dr Steva, i to nase vidjanje trajalo bruto 4 min sa sve UZ-om, nisam stigla ni da sednem ko covek nesto da ga pitam on me veec ispracao na vrata. Prof Kopitovic ponovo nije bila na kinici kao ni prosli put (malo sam razocarana time, jer mi se ovaj dr  Steva jos prosli put ucinio poprilicno pogubljenim, da li zbog guzve ili mu nije bio dan ne znam) izsarao mi citavu onu listu stimulacije, pisao brisao, te primam Diphereline, te Superfact, te obican, te Depo... ma bio bas pogubljen nesto.
Uglavnom, endometrijum danas troslojni, 7.2mm sto kaze da je super, i ukupno oko 10 folikula, na desnom samo jedan, ali je levi zato odradio posao oko 9 folikula.
I sve je to super da u tom levom nema ciste od 26mm koja po njegovoj prici moze da napravi problem i da ne mozemo da radimo et ovog meseca. U prosli utorak smo bili na prethodnoj kontroli i on mi radio uz ali abdomenalni, i bas napominje da ga ne voli jer se ne vidi lepo kao sa sondom kada se radi, i kaze kao da proveri da nije slucajno ostala neka cista iz proslog ciklusa jer one znaju da naprave problem. I stvarno ne mogu da veruem da je tada nije video, nije ona za sest dana mogla da naraste 26mm.
Ma sta bude, resila sam da se ne nerviram, naj gori scenario je da mi urade aspiraciju i ako progesteron porate zamrznu sve embrione, a et uradimo u nekom sledecem ciklusu. Nerviram se samo zato sto sam sada sve najavila na poslu, prvo odmor, pa nastavljam bolovanje posle. Ako budem seckala, po sl meseca opet na bolovanje direktori ce mi se mnooogo obradovati, obozavaju prosto takve radnike  No  Sledeca kontrola u utorak pa cemo videti.

Devojke ima li neka od vas slicnih iskustava sa tim cistama u toku stimulacije?  ljubav
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 21/11/2016, 05:32

Sunny ajde ustaj treba da budes prva ispred laba kad se otvori lol!
Cekamo tvoju ogromnu betu!!! b b b b b b b b b b b b b b b b
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 21/11/2016, 08:35

Devojke, hvala na bodrenju, ali nemam lepe vesti. Rezultati bete tek popodne, a sad sam uradila testić i beo je ko sneg. Znam da oni nisu sigurni, ali danas mi je 13 dpt, odnosno 16dpo, tako da bi morao bar nesto da pokaze. Bas sam tuzna, ne znam kako mm da saopštim i da li da mu pričam išta pre bete. Nadala sam se da će uspeti ovaj put, mnogo smo para potrošili, a od juna smo praktično u procesu, ali ne vredi. Vi me najbolje razumete, valjda će i nama jednom sijati sunce. Ljubim vas sve!
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 21/11/2016, 09:07

Sunny pusti te pis testove, mene su mogli glave kostati koliko su glupavo netacni. Bila poodmakla vanmatericna trudnoca 6. nedelja, ko zna kolika beta, a on nista nije pokazao i zato nisam ni isla kod dr.
Cekamo mi rezultate popodne i navijamo i dalje, jos ima nade bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 21/11/2016, 09:45

Suuny, zaboravi da si radila test. Čekaj betu i veruj da je pozitivna. Znam žene koje su radile testove 15-16 dan bili negativni a bile su trudne...tako nemoj da si tužna. Navijam i čekam da javiš lepu betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu