KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

+30
lenjivica
Amna84
twinsi
BiKsi :)
zsuki75
dr mali pariz
annci
Vanja80
libra35
kiki5
Bobaue
MalaSaJuga
PalcicaBg
Ancica 87
sanja 73
Šašava
alisa
Tebi
nina :)
Mimi12
mamadabudem
bak
Jerapetra
Ema78
tatjanica
Sirijus
BabyBear
Blanka
HappyGirl
mimi85
34 posters

Strana 5 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od BabyBear 8/7/2016, 23:55

Twinsi ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od alisa 9/7/2016, 00:11

BabyBear ::Alisa, ja mogu da mrdnem iz BG, pa mogu ja da odem da ti obidjem kucu lol! lol! lol!
c  hocu i ja da ideeeeeeeeeeeeeem Sad
Kucu ima ko da cuva lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od BabyBear 9/7/2016, 00:17

Dobro, dobro, vodicu i tebe Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od BabyBear 9/7/2016, 00:37

Happy, cekamo izvestaj kako je bilo na promociji knjige od Male?

Btw, ja je citam vec drugi put, ali ovaj put polako Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od mimi85 9/7/2016, 08:25

Dobro jutro lepotice, najhrabrije zene moje! Probudila sam se vedra i nasmejana, iako skoro uopste nisam ni spavala(ubi me neka nesanica vec neko vreme), iako je muzu dan D vezano za neki posao i brinem za njega(a nije mi dao da idem s njim danas), pozitivna sam i raspolozena. 
Sto se promocije tice, bilo je F E N O M E N A L N O !!!!!! Mala je rasturila, emotivno do suza... U jednom momentu sam pomislila, kako je greska sto mi sedimo tu, mi koji o toj borbi znamo sve jer smo je iskusili na svojim ledjima, vec da nju i za njenu knjigu treba da cuju svi koji su imali taj blagoslov da im je vto strana rec! Da treba da procitaju nase majke, svekrve, tetke, strine, svi dusebriznici da bi SHVATILI kroz sta mi prolazimo i koliko smo mi zapravo jake, kako nas ova borba iskali i za sve druge zivotne nedace. 
Eto "ukratko" od mene sunny
Mnogo mi je drago da sam neke od vas upoznala uzivo, mada nam se duse vec odavno znaju i prepoznaju. Kutak je posebno mesto gde mozes steci iskrene prijatelje za ceo zivot! 
Voli vas Mimi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od HappyGirl 9/7/2016, 13:23

E, PO NEKU FOTKICU SA promocije možete videti ovde https://kutak.forumotion.com/t3098-promocija-knjige-razotkrivanja-jedne-duse

Mimi je sve rekla u vezi utisaka :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od annci 9/7/2016, 14:43

Devojke, hvala na cestitkama poljubci poljubci poljubci
Rodjis prosao divnooo!
Brat i snaja se pojavili neplanirano i kao najlepsi poklon doveli mi tetkinu srecicu i kopiju od 2 godine srcasti poljupci

Sada se uveliko spremamo za more...odosmo u petak prvo do mojih, pa onda u ponedeljak za Grcku. Iznajmili smo divnu kamenu kucicu i jedva cekam. Naravno, spisak za pakovanje je pooooduzi....posle mora, Djole i ja ostajmo kod mojih jos 2 nedelje, tako da se pakujemo za mesec dana. Sa sve spremanjem klope za njega...hihihi....vec razmisljamo da unajmimo autobus, jer nema sanse da nam sve stane u gepek i na auto hihihi....
Ne bih ja sa Djoletom sada u hotel, osim da mi daju neki apartman od 100m2...ne bih mogla sa njim da provodim veci deo dana u sobi od 25m2. Ovako imamo ogroma centralni deo, gde mozemo da se vozamo kolicima, veliku terasu, dvoriste...ma uzivacemo


Mimi, dusice, rasplaka me utiscima sa promocije...sve je bas tako....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od annci 9/7/2016, 14:45

Twinsi, moji su trenutno u Vrnjackoj banji i odusevljeni su. Jedva cekaju da im se Djole prikljuci za par godina. Kazu da je divna prirodna hladovina, da je sada i neki karneval, da male dece ima koliko volis, da je sve tako puno i pozitivno....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od mimi85 9/7/2016, 15:32

Annci duso osmeh srce stipni mi i ljubni prasku sunkicu, zaljubila sam se u Djolenceta! 
Dobro je i muzu prosao dan D sto se posla tice radostradostradostradost
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Jerapetra 9/7/2016, 16:40

mimi85 ::
Sto se promocije tice, bilo je F E N O M E N A L N O !!!!!! Mala je rasturila, emotivno do suza... U jednom momentu sam pomislila, kako je greska sto mi sedimo tu, mi koji o toj borbi znamo sve jer smo je iskusili na svojim ledjima, vec da nju i za njenu knjigu treba da cuju svi koji su imali taj blagoslov da im je vto strana rec! Da treba da procitaju nase majke, svekrve, tetke, strine, svi dusebriznici da bi SHVATILI kroz sta mi prolazimo i koliko smo mi zapravo jake, kako nas ova borba iskali i za sve druge zivotne nedace. 
Voli vas Mimi

Moram da se nadovezem na ovo, jer je vazno: sinoc na promociji sam srela skolsku drugaricu koja je dosla sa muzem, inace nikad problem sa sterilitetom nisu imali, imaju sina, dosli su pretpostavljam da bi nesto naucili i uzivali u lepom citanju i govoru. Kada sam joj prisla da je pozdravim, ucinilo mi se da se malo iznenadila. Kad sam dosla kuci, na FB su mi izasla njena dva statusa (ona ih pise po nekoliko dnevno).

Prvi napisan pre promocije knjige, gde kaze, izmedju ostalog, da ide na promociju knjige o VTO i da ce verovatno biti najmladja zena tamo (ima 33 god.).
A nakon promocije, status kaze sledece, usudjujem se da ga ovde prekopiram i bez njene dozvole, znam da mi ne bi zamerila: 'Na promociji većina mladih žena. U knizi se radi o vantelesnoj oplodnji, iskrena, autobiografska kniga. Kada sam se malo osvrnula okolo, videla sam da mnoge žene vade maramice i plaču. Eh, kako olako shvatamo darove koje dobijamo. Olako, u smislu da smo bez po muke uspeli da ih dobijemo...'

Po meni je ovo fantasticno, jer pokazuje da je misija Male Pariz vec uspesna, dopire do ljudi, moguce je osvestiti ljude, barem ogromnu vecinu, samo ih treba edukovati. Primer je bas ova moja drugarica koju citirah. Zena je otisla na promociju sa izvesnim uverenjima, tacnije predrasudama (jedna od onih koje me najvise nerviraju jeste bas ta da samo zene blizu ili preko 40 imaju problem sa neplodnoscu, ljudi ne kapiraju dok im se maltene ne nacrta, da par moze biti u ranim dvadesetim i opet biti neplodan) koje je pokupila ni sama ne zna gde. A kako je na njena uverenja uticalo samo ono sto je cula u tih cirka sat vremena, mozete prosuditi same (a to je samo jedan mali deo, sta ce tek biti kad procita knjigu). Ja sam ubedjena da ce knjiga Male Pariz tek biti citana i da ce mnogo doprineti razbijanju predrasuda i osvescivanju ljudi.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od dr mali pariz 9/7/2016, 16:46

Mimi, draga, kao mi je drago da je mužu uspeo ključni dan!
Žene moje drage, ja sam od Miminog muža i knjigu dobila na poklon yes
Posebno mu zahvali na posveti. king
Hvala ti i na opisu promocije i tribine.
Bilo je ispunjeno, i prostor i zrak.
sve u skladu sa temom, iako je dobar deo publike bio skroz van teme.
Žao mi je što publika nije iskoristila prisustvo dve naučnice...no dobro. Znajte, da bi se nešto iz ovoga napravilo, problem vto postavio na mesto koje zaslužuje, onda o tome mora da se priča. Ne sme da se ćuti, ne sme se glava držati pognuta.
Npr. u publici nisam videla nijedan par, nijednu ženu koju sam ciljano zvala. A bilo vas je dosta, ali...neke od Šapčanki, konstatujem....a obećale su. Meni nije trebala popunjena stolica, nego bih ih pitala, za koga da pokrećem inicijativu o finansiranju Grada 1 vto postupka, ako su one i dalje u senci....
Eto, to mi je onako, malo zasmetalo.
Inače, uvek može bolje i više, i znate ono:
"Pravih se reči, uvek kasno setim, odgovor znaaaam kad ostanem sam!"
ljubav ljubav ljubav ljubav
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od dr mali pariz 9/7/2016, 16:48

Au, Tera, sad me razvali! zagrljaj
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Jerapetra 9/7/2016, 16:57

ljubav Hvala ti sto sve ovo radis.
Zao mi je sto sam morala da odem cim se zavrsilo i sto nisam upoznala Kutanjke, ali muz mi je van grada i juce i danas, a pas od ranog jutra nije izlazio napolje i bio je sam u stanu  jer ja sam isla u Bg prepodne, na odbranu doktorske disertacije moje kume - ne da mi je juce bio dan za ponos i uzivanje, nego vam to recima ne mogu opisati. Uzasno me je grizla savest i odjurila sam da ga izvedem, ajd manje-vise sto bi se upiskio, nego da ne bi poceo da cvili i uznemirava komsije. Ali bice prilike, upoznacu ove divne zene i van sveta foruma.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od mimi85 9/7/2016, 18:39

Iearpetra bice prilike da se upoznamo! Ovo je fantasticno sto si podelila sa nama i stvarno se slazem da zene koje nemaju problem sa neplodnoscu treba da procitaju ovu knjigu, jer i one iz nje mnogo mogu nauciti. Koliko me je samo puta zabolelo kad mi neka takva kaze u fazonu jao blago tebi nemas pojma kakva je to muka imati decu, mira nemas bla bla bla a pritom da uopste ne zna kroz sta mm i ja prolazimo...ili jos gore ako zna pa takve stvari govori... 

Mala, slazem se da smo trebali da iskoristimo priliku i pitamo doktorke puno toga, ali za sebe samu ti mogu reci da glasa nisam imala, suze sam u letu zaustavljala jer me je gadjalo direktno u srce sve sto je bilo izgovoreno! A onda pogledam u muza i vidim i da on se bori sa emocijama... 

S jedne strane nemam problem da govorim o vto, o donaciji a s druge strane nekim bliskim ljudima to nikad necemo ni reci jer nisu dovoljno sirokih vidika da bi to mogli sagledati na pravi nacin. Nisam srecna sto je tako, i gusi me sto moram da cutim ali je dugorocno po nas same bolje...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od mimi85 9/7/2016, 18:52

dr mali pariz ::Mimi, draga, kao mi je drago da je mužu uspeo ključni dan!
Žene moje drage, ja sam od Miminog muža i knjigu dobila na poklon yes
Posebno mu zahvali na posveti. king
Kaze on juce, dok je cekao da ti pridjemo...e stvarno sam drugaciji...svi kupuju knjigu a ja njoj poklanjam  king
Cim se probudi prenecu mu sunny
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od bak 9/7/2016, 19:13

Dan divne zene. Bas je bilo lepo juce. I emotivno. Ceo dogadjaj su upotpunile zvezdice sa njihovim prisustvom. Nasa dva reda su bila naj smrcavija lol!
Sto se pitanja dr tice, ja ne znam sta bih pitala a da vec ne znam lol! Majke mi. Osim pitanja, a sto cesto ne uspeva i pored svega savrsenog. A to je pitanje bez odgovora. A ljudi koji su van svega toga definitivno nemaju pojma ni o cemu pa tako i ne mogu postavljati pitanja.

Ierapetra bice dana Wink

Ljubim osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od mimi85 9/7/2016, 19:21

Bak ❤
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od dr mali pariz 9/7/2016, 23:01

mimi85 ::
dr mali pariz ::Mimi, draga, kao mi je drago da je mužu uspeo ključni dan!
Žene moje drage, ja sam od Miminog muža i knjigu dobila na poklon yes
Posebno mu zahvali na posveti. king
Kaze on juce, dok je cekao da ti pridjemo...e stvarno sam drugaciji...svi kupuju knjigu a ja njoj poklanjam  king
Cim se probudi prenecu mu sunny
Zaista je tako... Very Happy
Bakiša, baš zbog drugih ljudi, edukovati i njih, jer mi...kao što smo i od Trninićke čuli, često zvučimo edukovanije i od njih samih.
Tera, kafa u gradu nakon mora našeg...vašeg... osmeh srce osmeh srce osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Jerapetra 9/7/2016, 23:06

Može, može, pošalji porukicu kad god ti odgovara, ja ću se uklopiti, a ceo jul smo tu sigurno sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Blanka 10/7/2016, 08:08

Bas mi je drago kad je tako dobro bilo na promociji knjige. Vidim da su zenice pune utisaka, a Mimin post me bas ganuo srca srca Svaka cast i dr Trninic kao i embriologu Veri Kremic, divne zenice. Inace, Vera je bila i nas embriolog, embriolog mojih skočica devojčica.
Mi smo se sinoć raširili i super pajkili u odvojenim krevecima. Jedva sam ih probudila da ih nahranim. Sad imaju komociju, i jedna drugu ne budi. Raširile su se,i sve zauzele, od njihovih stvarcica po stanu jos malo nista se nece vidjeti, a nas ko şiša lol! nego tako i treba lol! Sve je njihovo!
Ljubimo vas nas tri ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Mimi12 10/7/2016, 08:22

Haha Blanka, razbaskarile se bebe, a? Hoce i one svoj komoditet. I polako pokazuju ko je glavni u kuci. Lutke male! Vidim da uzivate, tako i treba!
ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Blanka 10/7/2016, 08:49

Jeste Mimi, totalno se razbaškarile lol! osmeh srce
Ljubim vas dvoje usne zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od mimi85 10/7/2016, 14:10

Oooo radosti.... Totalno preseljenje na terasu je palo... Cak i krevet imamo lol!  nije nam dugo trebalo da donesemo odluku da naduvamo dusek (1.8x2m) koji smo inace kupili za kampovanje, i sad uzivancija...jos sporet da iznesem na terasu i u kucu vise necu ni ulaziti hihihihi...(terasa je inace 35m2)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Jerapetra 10/7/2016, 14:15

To ja zovem uživanjem, Mimi85, divno! sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Mimi12 10/7/2016, 14:39

Mimi, bas ti zavidim. Kod mene pakao...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 5 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu