KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
noja
mirjanamirjana1986
dr mali pariz
mmakica
spring
Vanilla
annci
bak
Bobaue
Nevena77
Ancica 87
lela1984
dusica78
Sofija Veks
Zmajuška
sanja 73
aurora
ivanicasale
PalcicaBg
mamadabudem
zsuki75
zumbulcic
winni
Lola021
bobica83
srculence 84
Amna84
BiKsi :)
Tebi
masato
tiramisu
saska1
Nataly17
tatjanica
Blanka
mimi85
Padobranka
kiki5
nina :)
Sirijus
Vanja80
sareni leptir
Mimi12
BabyBear
Jerapetra
alisa
TrebamNaDijetu
51 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 5/7/2016, 11:24

wini cestitke i od mene...Jer si ti radela vto u Feroni ako sam dobro shvatila?
MDB zao mi je draga,odmori se pa u nove pobede.
Tackice navijam za tvoju betu... roda roda roda roda roda

Ja sam polako pocela sa dokumentacijom za vto.Juce dala briseve i krv pa u cetvrtak rezultati za koji se nadam da ce biti ok da nema nijedna bestija Very Happy .I onda cekam ciklus pa da radim AMH,jos malo pa krecemo u nove pobede...Barem se nadam da ce biti pobede Wink

Veliki pozdrav cekalicama i trudnicama i onim koji se jos uvek bore
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 5/7/2016, 12:02

Maki,kako to mislis da front nece raditi. Samo vto jel?
Koji deo se renovira?
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 5/7/2016, 12:06

I ja sam cula na tv da rade smanjenjim kapacitetom zbog tog krila koji se renovira,i zbog toga su potpisali ugovore sa privatnicima jer ne mogu da prime dovoljam broj zena.
Moj savet je da bas ako morate birate njih,jer ce sigurno vas prebaciti u neke druge klinike i posle necete biti zadovoljne.
Kucaj na netu tu pise koji se deo renovira
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 5/7/2016, 12:08

ja imam jedno mozda smesno pitanje:Sta je biohemijska trudnoca?
Sada kad sam isla za upute kod mog ginekologa i kada sam mu rekla da je u Genesisu i Spebu bila biohemijska on mi je odgovorio da to ne postoji i da to nije trudnoca?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 5/7/2016, 12:16

Biohemijska trudnoca je kad se embrion zakaci ali na kratko, ne stigne ni do prvog uz-a i ode samo sa prvim ciklusom... da ne idemo na vto ne bi ni proveravali bhcg pa ne bi ni znali... spontane biohemijske se najcesce i ne provale... samo treba razlikovati biohemijske od pozitivne bete od pregnila...
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mmakica 5/7/2016, 12:16

Samo krilo za vto renoviraju, i to neće raditi. Svi ostali delovi rade. Prvog jula su krenuli valjda.
mmakica
mmakica

Broj poruka : 22
Godina : 36
Datum upisa : 03.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 5/7/2016, 12:24

alisa ::Biohemijska trudnoca je kad se embrion zakaci ali na kratko, ne stigne ni do prvog uz-a i ode samo sa prvim ciklusom... da ne idemo na vto ne bi ni proveravali bhcg pa ne bi ni znali... spontane biohemijske se najcesce i ne provale... samo treba razlikovati biohemijske od pozitivne bete od pregnila...


E vidis moj ginekolog kaze da su moje bete od pregnila,e sad meni nije bas jasno kako moye beta od 41 a pregnil sam primila posle vadjenja krvi da bude od pregnila?
Ajde ova u Spebu je bila 5,nesto pa ajde moguce da se nije pregnil ocistio mada sam ga primila 7det a betu radela 11det?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 5/7/2016, 12:27

Ta u Spebu verovatno jeste od pregnila, nije jos izasao skroz iz organizma... a ova od 46- koliko dana pre si primila pregnil?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 5/7/2016, 12:30

Tad sam primala na peti dan ako se ne varam
ovako je islo 11 det BETA 41.32-
14 det Beta 13.07-
16 det Beta 36.41-
18 det Beta 12.70
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 5/7/2016, 12:40

Pa ako si primala na 5-ti onda si dan pre ove od 41 primila i onda jeste od pregnila pa je krenula da pada pa si dan pred ovu od 36 ponovo primila pa je zato skocila... moguce je da su bile od pregnila... neko moje razmisljanje je da bi ona bar malo rasla da je do trudnoce doslo... ne bi padala vec bi nepravilno rasla
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 5/7/2016, 12:44

Ivanice jel si radila trombofilije i ogtt?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 5/7/2016, 12:47

Jesam i trombofilije i ogtt i kariotip suprug i ja i sve je ok.
Imam policisticne jajnike pa pijem Gluformin 2X500 mg

Jedino moj suprug ima log spermogram sve ostalo je ok
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 5/7/2016, 13:03

Ako imas pcos ne bi bilo lose da pijes nesto od suplemenata za poboljsanje kvaliteta jc jer sigurno to vec znas uz pcos najcesce ide i los kvalitet jc
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 5/7/2016, 14:58

Winni cestitam od srca i sada uzivaj u svojoj zasluzenoj sreci. I vuci sve nas za nosice. Posebno  Tackicu i Amnicu.
Makice, zelim ti dobrodoslicu pa da sto prije ostvaris svoj san i zaboravis sve ruzno.
Mamadabudem, jako mi je zao zagrljaj sad malo odmaraj glavu.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 5/7/2016, 16:31

Alisa ja sam do sada super reagovala na terapiju i mala sam dobar broj jc.Uvek sam imala preko 10 jc i po 6-9 ebriona u nisu sam imala 9 embriona ,3 su mi vratili a ostalo bacili jer ne zamrzavaju.
I niko mi nikad nije rekao da pijem jos nesto,bas zato sto dobro odreagujem na terapiju
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 5/7/2016, 16:34

Pa imas veliki br jc zbog pcos ... citala sam da sto vise jc losiji kvalitet... suplementi za poboljsanje kvaliteta jc nemaju veze sa tim koliko jc dobijes pri stimulaciji... dzaba i 20 jc ako su loseg kvaliteta... mada bi embriolog trebalo da vidi prilikom oplodnje kakvog su kvaliteta...
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 5/7/2016, 16:57

Pa i ja to mislim i onda bi treba to da mi kazu ako ima potrebe.Cak ni Kopitovicka mi nije rekla da treba da koristim jos nesto.Rekla mi je da je sve ok i embrioni su bili ekstra za transver kad je radjen
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 5/7/2016, 16:59

Koliko sam ja citala do 15 jc je skroz ok broj. Ja sam imala 39 jc , a 16 embriona.Zbog kvaliteta, pretpostavljam, vise od pola se nisu ni oplodile. Mislim da jos uvek ne moze da se procenjuje kvalitet jc, samo njihova zrelost , pa se tako i opisiju po zrelosti posle aspiracije...
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 5/7/2016, 20:00

BabyBear ::

Amna, ja sam u Pragu estrofem placala nesto manje od 4 evra, ali zato sto sam kupovala u apoteci u TC Harfa, koja daje 10% popusta kad se recept donese iz PFC, a plus mnogo je bolji kurs svuda kada se placa karticom (to sam ti vec pisala), tako da me je lek na kraju ispao manje od 4 evra Wink U Beogradu je estrofem 1000 ili nesto vise dinara.
Moguce da je Tebi kupovala utrogestan u Pragu, pa mozda ona moze da kaze, ako zna.

love
BB odma sam nasla taj Harfa TC na karti,jos istu vece kad si mi pisala .Sve sam dobro zabiljezila sto si rekla,i vo za kartu sam podvukla mm ..
Nadam se da ce se neko javiti za utrogeston i cijenu,cisto onako me zanima..A jel i kod vas ovog oblika kao bomboncici?
Winni,molim te provjeravaj taj pg,molim te..On je jako bitan i sama sve znas..A ima logike ovo sto rece Mimi ,jer i ja sam taj dobila ovdje i prije seme iz Praga.
Nataly :-)
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 5/7/2016, 20:41

ivanica i sale hvala mi smo radili fetiz donacije u solunu a pripreme i histero smo radili u feroni kod Kopitovicke a i poslednje 3 vto sa nasim materij. prosle god. kod nje..
Very Happy Amna sutra treba da ga ponovim i betu i valjda je to to vise nece biti proveravanja.. kako si mi ti jesi li spremna ...uzivaj i vrati se sa bebicama... ja sam ovaj put vise odmarala nego prosli na +40 nosila carpice ...
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 5/7/2016, 21:05

Amna, cekamo Tebi da kaze cenu utrogestana u Pragu. Jedino za nju mogu da kazen da to MOZDA zna, ne znam ko bi drugi ovde to mogao znati.

A i kod nas su okrugli kao bombonice Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 5/7/2016, 21:10

BB ako bi verovala ja ni jednom nisam kupila lekove u Pragu  lol! Uvek je to moj muz radio. Kupovao sve odjednom sto nam daju recepte i evo kaze ne seca se koliko je bio utrogestan.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 5/7/2016, 21:55

Ma idi bre, pa svejedno ko je kupovao kad se ne secate cene Razz

Ljubim moju trudnicu, a mozda bi mogli da planiramo nesto za nedelju popodne...MOZDA Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 5/7/2016, 21:55

Devojke, imam sačuvan fiskalni račun iz apoteke u TC Harfa, cene su u sledeće: Utrogestan od 100 mg je oko 800 rsd (175 czk), a Estrofem oko 520 rsd (114 czk)
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 5/7/2016, 22:15

Sad i ja nadjoh moje racune Very Happy
U toj apoteci u TC Harfa estrofem, sa popustom od 10%, kosta 102.33 krune, sto je nesto manje od 3.94 evra ako racunamo da je 1 evro 26 kruna, a posto je kurs jos povoljniji kad se placa karticom, onda je to jos i nesto manje Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu