KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
noja
mirjanamirjana1986
dr mali pariz
mmakica
spring
Vanilla
annci
bak
Bobaue
Nevena77
Ancica 87
lela1984
dusica78
Sofija Veks
Zmajuška
sanja 73
aurora
ivanicasale
PalcicaBg
mamadabudem
zsuki75
zumbulcic
winni
Lola021
bobica83
srculence 84
Amna84
BiKsi :)
Tebi
masato
tiramisu
saska1
Nataly17
tatjanica
Blanka
mimi85
Padobranka
kiki5
nina :)
Sirijus
Vanja80
sareni leptir
Mimi12
BabyBear
Jerapetra
alisa
TrebamNaDijetu
51 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 20/6/2016, 22:08

Winni, drzim fige jako za cetvrtak.
Za fraxi si vec cula, uhvatis kozu i pod pravim uglom ga bocnes, zadrzis unutra par sekundi (5 npr) i jako drzis da bi istisnula svaku kap...kao menopur Very Happy

Ljubim te jako ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 20/6/2016, 22:13

B.B. osmeh srce
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 21/6/2016, 06:04

...winni,za fraxi su ti cure lepo objasnile,drzim fige da budes sva kvrgava od bockanja narednih devet meseci!  Wink
u potpisu,fraxiparinka do zadnjega dana! Razz
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 21/6/2016, 07:41

hvala Tatjana i ja se nadam Very Happy
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 21/6/2016, 08:16

winni ::hvala  Tatjana i ja se nadam Very Happy
sunny roda beba
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 21/6/2016, 08:30

Jutrooo curke
Leptirko navijam da se beta podupla b b

Wini ja sam clexan davala u stomak takoder ali ne pod pravim uglom...pokusala sam i tako ali me dosta peklo (nemam sala na stomaku :))) onda sam se bockala pod uglom od 45 stepeni i tako igla prode bas ispod koze i skoro nikako ne pece. Srecnoo

Meni je danas 5dc i jucer sam se cula s dr i rekla da dodem na uz 11dc pa da vidimo kako se dole odvija situacija. Fet bi trebao da bude izmedu 1.7. i 7.7. ali ona je na putu tada pa sve zavisi, ako O bude kasnije mozemo odraditi fet ako ne onda cekamo iduci ciklus.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 21/6/2016, 08:31

Leptiricu, ja se sve nadam da si rano odradila betu, nadam se da ce porasti.
Bobice napred scuro da bude bebicetno!
Winni, drzim fige za cetvrtak! Fraxi otprilike svaki dan u isto vreme, mozes da omanes 1-2 sata, od pupka pet prstiju pa posle toga bockas sa leve i desne strane naizmenicno, izdignes kozu tj. ustines se, i pod pravim uglom, bez istiskivanja vazduha iz inekcije.
Lola, dobrodoslica i od mene!

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 21/6/2016, 10:30

Hvala vam Very Happy divne ste upravo se bocnula sa prvom malo pecka ali nije strasno....
zumbulcicu i ti na fet daj boze da nam uspe igra
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 21/6/2016, 11:07

drage moje samo da vas ljubnem i izvinem što sam samo tako nestala...
pokušavam da vas pohvatam sve :)

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lola021 21/6/2016, 11:24

Umesto Dr Kopitović, bila sam kod Stevana Milatovića.
Ako sam dobro razumela, on je Kopitovićkin asistent.

Veoma je ljubazan, temeljan što si tiče uzimanja anamneze i sve opcije mi je do najsitnijih detalja opisao.  sunny
Prvo je predložio da odmah ovih dana radimo HSG (jer je manje invanzivno), međutim nakon UZ, gde je ustanovio da mi je levi jajnik srastao uz uterus što ukazuje na priraslice, dogovorili smo se za laparaskopiju i histeroskopiju.
Doktor je čak bio veoma uporan u razgovoru sa med. sestrom, pa mi nije zakazano za oktobar/početak novembra (da, toliko se inače čeka!  Shocked  ) već ću ići polovinom septembra.

A kao za baksuz, kad smo prešli u drugu ordinaciju radi UZ, tamo se pojavila Dr Božana Stepanov (dr iz Genesis klinike) i htela da prati pregled (na nekoj obuci je u Betaniji). Suzdržala sam se da njojoj ne kažem ništa ali sam odmah Milatoviću rekla da ne želim da ona prisustvuje mom pregledu niti da bude uključena u moje lečenje. Naime, zbog njene greške sam prošlog leta i završila u bolnici a sve ovo sada su posledice toga
Rolling Eyes

EDIT:
Milatović mi jeste objasnio sve moguće opcije ali je i napomenuo da me najverovatnije čeka VTO.
Očekivala sam nekako to i nije mi važno kako već samo da bude roda
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 21/6/2016, 11:39

Lola, Steva se meni baš svideo, on je Kopitovićkina škola i jeste temeljan i hoće sve da objasni. Drago mi je što si zadovoljna samo hrabro napred osmeh srce
Winni držim fige da fet bude dobitan igracice igracice igracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 21/6/2016, 11:53

Božana Stepanov...kad se setim. uništila me žena. užasan je lekar. gde je samo dr Crnogorac nađe....

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lola021 21/6/2016, 11:55

Sirijus, a zamisli mene koja inače idem kod Rodića na Naselje pa onda dobijem ovako prijatnog lekara koji sa osmehom sve lagano objašnjava. Totalni šok! sunny

(ako neko ne zna: Dr Rodić je u NS veoma poznat po stručnosti ali još više po "ljubaznosti", čovek ni dobar dan ne kaže a kamoli da nešto objasni Laughing )
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 21/6/2016, 12:08

Super Lola, polako al sigurno ides napred Very Happy
Zsuki bas sam se pitala gde si!!! Sta si uradila sa pokrajinskim programom?
Leptiricu ne bih da mracim al meni se cini da je ta beta od pregnila...
Wini srecno sitra!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 21/6/2016, 13:12

Dobar dan drage Kutanjke! sunny sunny sunny
Vidim da je neko zatisje na koracima pa rekoh da ja prijavim moju akciju. Nije me bilo godinu dana na forumu ali sam pratila :)Cestitam svim novim trudnicama i mamicama  as  as  as
Sada sam cekalica bete jer mi je u nedelju 19.06 radjen ET. Vracena mi je jedna morula u razvoju ka blasti cetvrtog dana posle aspiracije love
Elem, posle godinu dana gubljenja vremena u Jevremovoj od decembra 2015. sam presla kod koga drugog nego kod Dr Kopitovic :) U januaru u februaru su mi bile dve neuspesne aspiracija bez jajnih celija iz prirodnog  potpomognutog ciklusa.  Bilo je suza...A onda mi dr KOpitovic kaze da je ubedjena da ja mogu da dobijem jc samo stimulacijom. Ako ne tako - onda Prag! I mi smo krenuli... Sa majskim ciklusom sam pila mikroginon koji sam solidno podnela. Pa onda od 1dc suprefact, od 3dc po 3 menopura, a posle tri dana povecana doza na 4 menopura. Posle toga se opet smanjuje doza na tri i dodaje se klomifen. Endo dobar. Pred stop injekciju jedan veliki lep folikul i drugi manji, i jos nekoliko folikula u zoni antralnih. Na aspiraciji dve jc koje za koje je embriolog rekao da lepo izgledaju, a ja u shoku?!? yes Od beznadeznog slucaja ja snela dva jaja radost radost radost radost radost yes yes yes Jedna jc se oplodila i odustala, a druga je uzdanica sunny Inace da napomenem da je stimulaciju odredilla Dr Kopitovic a sve vreme me pratio na UZ Dr Steva i dozirao kako treba, uz nadzor doktorke. I ja moram da kazem da je on izvanredan lekar koji lepo gleda UZ i objasnjava. Aspiraciju i ET je radila doktorka.
Th - folnak, pregnil na 5 dana, eutiroks, utrogestan 3x200
Eto...sad cekam betu i Boze pomozi molitva molitva molitva

osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 21/6/2016, 13:38

...mamadabudem,tj ces biti uskoro,od srca ti zelim da ti taj 19.jun donese tvoju srecicu kao sto je meni moju b ...ljubim i prasim.mamecom.prasinom onako kao kad se trese stari tepih bb bb bb bb bb ....grl!!! osmeh srce

roda roda roda roda roda
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 21/6/2016, 13:41

mamadabudem, razneži me ženo. Svaka čast na maminom malom hrabrom veseljaku vraćenom osmeh srce Neka se ugnezdi kod mame i ostane tu 9 meseci igracice igracice igracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 21/6/2016, 14:12

Mamadabudem bas mi je drago sto te vidim ovde.Navijam za tvoje jedince jako,jako!

Devojke ljubim sve i mislim na vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 21/6/2016, 15:20

Mamadabudem, sve sam ti vec rekla, i dalje drzim palceve jako jako i bice to sve kako treba i onda ces nick promeniti u MAMAJESAM Very Happy
Ljubim te puno i ovde ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 21/6/2016, 16:33

Hvaalaa puno zenice drage na podrsci poljubac poljubac poljubac poljubac   poljubac

love
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bobica83 21/6/2016, 16:44

Lola citam tebe i uzeh papire od subote. Ja nisam gledala potpis lekara jer mi je receno da ce me pogledati Dr Bjelica. Ja iskreno ne znam ko je ko drugi put sam bila u Feroni i sad videh da je i mene gledao dr Stevan Milatovic a receno da ce me gledati dr Bjelica. Sad vise nista ne znam. Zadovoljna sam i sa dr Milatovicem divan je doktor i sve lepo objanio i razjasnio ali cu definitivno sa dr Kopitovic sledeci pit da vidim da ako sam njen pacijent da me samo ona gleda jer nema smisla stvarno.
Mamadabudem drzim ti fige da bude bebicetno...
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 21/6/2016, 16:55

Drage moje samo da se javim da je super bilo sa vinom. Nista nije falilo,sad pa ko zna kada opet Wink Wink e isto da dodam i ja sam se prvi put ljutila zasto me nije dr.Kopitovic gledala al posle kada je dr.Steva i drugi put bio on,nekako mi se zasvideo jel bas objasnjava sve sta i kako i da je bas upucen u sve a i ona. Vidi se da rade zajedno i da se konsultuju. Iskreno meni ne smeta jel uvek aspiraciju i transfer radi ona. MDB drzim fige i da nas uskoro obradujes ostale cure napred.
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 21/6/2016, 17:39

Nataly17 ::
masato ::Nataly, razmisljah da ti pustim pp sa istom porukom, koju je ostavila mimi. Potpisujem sve sto je rekla. Ja sam pocetkom prosle godine slucajno zalutala na temu usvojenje, tamo su takve emocije, shvatis svu sustinu ove borbe i tad sam shvatila da cu ja sigurno biti majka! Napravila sam plan, ici cu na vto u maju, ako ne uspe, jos jednom oktobra preko drzave i to je to. Nemam nista protiv donacije, ali realno, nemam ni finansija za nju, ali usvajanje... da, bicu majka, tako sam se osecala. Spremila sam pocetne papire za usvajanje, nije bilo svrhe cekati, pocela da pripremam okolinu na tu mogucnost... i to me je oslobodilo pritiska, koji sam najvise ja sama sebi stvarala da moram ostati trudna. Ne, ja moram biti majka... ostadoh trudna prirodno, cudom, ali to je druga prica. Ne stvaraj sebi pritisak, nadji resenje koje vama realno odgovara, ovako nema svrhe da nastavis.
Nadam se da ces razumeti moju pricu na pravi nacin, pisem sa tel. na brzinu.
Hvala Masato. Nadam se da ce se i meni to desiti. Ti dajes vjetar u ledja.



Pozdrav cure,
Ja da podelim moje misljenje sa vama po pitanju usvajanja.
E ovako ja nisam protivnik usvajanja i mislim da ne treba da unistimo nas organizam ako jednostavno nece da se zakaci i opstane.
Tako da sam se ja dogovorila sa mojim suprugom da pokusavamo do moje 30-te god i onda idemo na usvajanje.Jer jednostavno smatram da nema svrhe ici dalje ako ono nece pa nece.Za to vreme (jos godina ipo) pokusavace icicemo na jos jednu ili dve vto kako nam mogucnosti dozvole i ako i nakon toga ne ostanem trudna idem na usvajanje i kraj.Kako kazu nije majka koja rodi nego ona koja ga ocuva i izvede na put.

Ljubim vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 21/6/2016, 17:44

sareni leptir ::Cure,ko sto rekoh slaba vajda.
Beta nalaz 17,38...

Leptirko sta da ti kazem kad sve znas.Sansa uvek postoji da se poveca i da bude sve ok,ali moras biti spremna i na to da ona padne.
A i ti si primila dan pre pregnil i on radi svoje takodje.
Ja u svakom slucaju navijam i drzim palceve da sve bude uredu i da udupla.

Kad ponavljas betu?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 21/6/2016, 19:35

Mamadabudem , držim fige , da uskoro vidiš veeeeeliku betu i da bude bebićetno 💖
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu