KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
sareni leptir
bobica83
Lyanna
MaloMorgen
Bundevicav
enap
Bubamara
ivanicasale
Padobranka
Eho
jelena.kuburic
Vuchica
Niny
mirjanamirjana1986
winni
AriesGirl
lela1984
Ancica 87
alisa
SoJa
Vanja80
Zmajuška
nina :)
dada88
Amna84
saska1
Pahuljica29
bak
aurora
Mika
Arwen
tatjanica
sanja 73
sunny.tp
libra35
Mimi12
BiKsi :)
zumbulcic
kiki5
Bobaue
PalcicaBg
Sirijus
Blanka
MalaSaJuga
Tebi
Dora1
BabyBear
Jerapetra
tiramisu
srculence 84
Vanilla
mimi85
noja
ahosame
Nataly17
Nevena77
zsuki75
61 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 8/6/2016, 22:43

Gde si radila prve 3, a gde ovaj poslednji?
Za desetak dana bice to jedna ogromna lepa beta ! Very Happy
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nevena77 8/6/2016, 23:06

Ana daxy dobro dosla.... lol!
Puno srece i drzimo palceve za velike bete roda roda roda
Nevena77
Nevena77

Broj poruka : 53
Datum upisa : 28.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 8/6/2016, 23:42

Ana Daxy, dobrodosla! ff Nego sta nego ces da otvoris sezonu velikih, lepih beta! Navijamo wavecrowd
Saska, good job navijam vv vv vv

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 9/6/2016, 07:15

Ana Daxi, dobrodoslica i od mene, da nam otvoris sezonu pozitivnih letnjih beta! Drzim fige! radost radost radost

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 9/6/2016, 07:32

Kutijaneri, usvojise treci pokusaj? doktor d
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 9/6/2016, 12:10

Evo koliko vidim na temi Ferone, Sareni Leptir ima danas ET, tako da je od veceras i ona cekalica Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ana Daxi 9/6/2016, 12:53

Hvala svima za dobrodošlicu ! Very Happy
Iskreno, malo mi je neka frka da citam ove forume. Trudim se sto manje jer me neka panika hvata. Nekakav nemir. vidim da tu nema nikakvog pravila. Osluškujem te simptome o kojima svi pričaju, ali baš ih i nemam. Znam i da i ono što i ima, može biti od lekova, tako da ništa nije pouzdano. Zamišljam trenutak da ovde svima napišem da mi je beta pozitivna. Verujem da sve znate o čemu pišem. Eto...puno vas sve pozdravljam ! osmeh srce

Ana Daxi

Broj poruka : 6
Datum upisa : 08.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 9/6/2016, 13:23

Nema pravila,tacno tako. Ja sam za prvu vto imala gomilu simptoma. A za ovu drugu nista osim grudi,sto mislim da je od utrogestana. Mozes draga moja samo da cekas 10-ti dan uradis betu i vidis na cemu si. A taj period cekanja je uzas,nekad ces se probuditi ujutru ubedjena da nema nista od toga,slomljena. A nekad iz sve snage verujes da je to to. Ja ti zelim da ti sto pre prodje vreme i onda da nas obradujes beturinom blizanaca 😊
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 9/6/2016, 13:45

Ana, citala, ne citala forume, simptoma nema. Sve sto osecas je uglavnom od lekova Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 9/6/2016, 13:55

Posle dugo vremena hocu da vam se javim i ubacim sliku i ne ide!!! Shocked Rolling Eyes c v  b
Ali vidite mog bucka i preko avatara b d
Posle 9,5god.borbe dobili smo jednog lepog decaka 18.01.Tata mu je dao ime Jovan po Sv.Jovanu.
***Mogu samo da vam kazem da ne odustajete jer je biti majka jos je lepse i magicnije nego sto zamisljate!Vredi svake suze i svega sto sam prosla.Puno vas sve ljubimo ja i ovaj stucko mali sto mi upravo lezi u krilu. ljubav
Puno se svima zahvaljujem koji ste bili svih ovih godina uz nas a posebno nasoj Kometi,mamidvaandjela,Medolini,Likoli,Biksi...Mi smo sad postali pravi prijatelji!
ps.nek mi neko objasni kako postaviti sliku v  b ubacim preko ovog gore ali nema u poruci c
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 9/6/2016, 14:21

Dacoo sjecam te se,pisala si mi negdje prije Nove :-) Drago mi je zbog tebe i tog malog bebaca.. Dobro ohrabrenje za nas sve !
Meni je danas rodjendan 32 ..I prvi put da sam tuzna na rodjendan inace ja svoje rodjendane tako volim, i taj dan sam posebno sretna i u nekom praznicnom rapolozenju:sunny: Very Happy
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 9/6/2016, 14:57

Ljubim vas sve ne stizem da se javim...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 9/6/2016, 15:10

Srecan rodjendan Amna84!Sledeci da slavis sa jednom bebom u stomaku ili rukama yes d c
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 9/6/2016, 15:15

Amna84 ::Dacoo sjecam te se,pisala si mi negdje prije Nove :-) Drago mi je zbog tebe i tog malog bebaca.. Dobro ohrabrenje za nas sve !
Meni je danas rodjendan 32 ..I prvi put da sam tuzna na rodjendan inace ja svoje rodjendane tako volim, i taj dan sam posebno sretna i u  nekom praznicnom  rapolozenju:sunny: Very Happy
Srecan rodjendan Amna!  d

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/6/2016, 16:05

Za koji minut Et.....prenocicemo u Feroni.imamo dva lepa embriona A Klase,oba vracaju.
Videcemo kakav ce ishod biti.ja sam skroz opustena,nekako mi se ovo sve brzo odvija.
Kaze embriolig,veceras ima jos 8  ET,na klinici....
Srecno nam bilo cure .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 9/6/2016, 16:23

Hvala vam.
Dacoo molitva
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 9/6/2016, 18:22

Amna srecan rodjendan,sve najlepse mila!

Leptiru srecno na et!

Daco,ljubim ti tog bucka malog,andjeo pravi!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 9/6/2016, 19:34

Leptiricu, srecno!!!!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 9/6/2016, 20:13

Ana Daxi dobro nam dosla i jos bolje nasla veliku beturinu za koji dan lol!
Daco, momcina je ko andjelak i neka vam je na radost i srecu.
Amna, srecan rodjendanko, neka ti donese mnogo radosti i veselja.
Leptirko, srecno draga, neka se bebice ugnezde kod mamice i ostanu sa njom osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/6/2016, 22:13

Ahosame, da te zagrlim. Zelim ti da iz te veze izadjes kao pobednik,da sto pre otreses kolena, i nastavis dalje. Nije lako, al iz nekog razloga je sigurno bolje, bolje i sad, nego kasnije. Imas vremena,samo da prikupis snage, i da nadjes novi put. Jako me zabole ovakve vesti. Nismo svi skrojeni isto,pa i ne razmisljamo isto, pa i ne delimo bol isto. Muskarci su u najvecoj meri slabici,da se ne lazemo.Ipak, u ovoj prici, 95% zene vuku sve, ili ja ne vidim stvari kako treba. Generalno, ja ne volim slabice, izmlatila bih ih, al ajd sad. Zakleti sam romantik,pa gde je ono, dok nas smrt ne rastavi, i u dobru i u zlu?! Ne uzimamo se samo da bismo vrstu produzili, majku mu staru,ili i tu gresim? No,da ne davim, tebi zelim da pronadjes pravu srecu i novu ljubav, a svedoci smo da je na forumu bilo takvih primera, i da su nase clanice ipak srecne i zadovoljne. Mozda sa nekom curom koja je imala istu situaciju da podelis bol, sigurno ce te bolje razumeti od vecine. Verujem da imas milion strahova i pitanja,kovitlac u glavi, al ne plasi se da nastavis ziveti, biti srecna, voleti opet! I od srca ti zelim da se ostvaris kao mama, a boris se lavovski,tako da ces lavovski i nastaviti dalje!

Brbljiva, srecno za dve nedelje!

AnaDaxi,da pokrenes talas pozitivnih beta!

Daco,ljubim te u tog lepog momka, pu pupu, da ga ne ureknem.

BB, stres je ucinio svasta i uzima danak, neuspeh je kriv za sve,pa i za tvoje oscilacije u pritisku i ta krvarenja. Pauza je za to i izmisljena, da se srede misli,pa ce misli da kazu i telu, da bolje fercera.

LJubim vas puno i zelim srecne korake!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 10/6/2016, 08:51

Daco, ljubac za tebe i momcinu! srcasti poljupci
Leptiricu, srecno, drzim fige!

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 10/6/2016, 09:55

Daco cestitam od sveg srca! Klinac ti je presladak ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ana Daxi 10/6/2016, 10:33

Šareni leptiru, sad zajedno odbrojavamo dane. Nadam se da će nam se posrećiti. navijacica

Daco, divno je videti lepe price ovde. To nam daje podstrek da i mi istrajemo u svemu ovome. angel
Amna, srećan rođendan ! love
Ahosame, pročitala sam tvoju priču. Želim da ti pošaljem puuno pozitivne energije sa željom da skupiš snagu i kreneš dalje. Iako ti se sad, možda, ne čini tako, ali odmah mi je prošlo kroz glavu ono "ko zna zašto je to dobro".
Biksi, sorry, još ne mogu pohvatati u kojoj si fazi ti, ali ti svakako želim svu sreću.
BB, vidim da si u fazi "hormonskog baždarenja", nadam se da ćeš i ti uspeti.
Tiramisu, koliko vidim, ti imaš žurku u stomaku !  good job
Inače, ja sam dobro ako mogu tako reći. U iščekivanju. Simtoma nekih nemam. Malo samo neki pritisak u donjem delu stomaka, ali ne stalno. Često moram u wc, ali to je valjda od puno vode koju pijem po preporuci dr. Pojavile su mi se nekakve bubuljice po leđima, kojima, inače, nisam sklona. Ne znam da li je to od lekova ili čega već. Malo sam imala problem sa stolicom ( i inače imam), ali nekako sam to rešila. Kako ste vi to rešavale ? Imam ovde neki čaj, ali se ne preporučuje trudnicama, a ja se tretiram trudnicom dok se ne dokaže suprotno, pa neću da pijem. No
Puno pozdrava svima ! Čujemo se ! ljubav

Ana Daxi

Broj poruka : 6
Datum upisa : 08.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 10/6/2016, 12:12

Ana Daxi srecno! Leptiricu, srecno! osmeh srce

Daco momak je kao lutka! Guzanic jedan osmeh srce

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 10/6/2016, 15:37

Evo da se javim sa rezultatima nakon ove nove terapije sa Progynovom
FSH 75,34 ref.vr. 3- 12.6
LH 57.76 ref. vr. 2-12.6
E 7,55 ref. vr. 26.7-156.0
DHEA -s 203 ref. vr. 20-300

Juce je bio 9.6.2016 tacno 5 godina od prvog mjerenja FSH
09.06. 2010 godine FSH 90 LH 45..jos cuvam ove nalaze

AKo se ni nakon 5 godina nista nije promjenulo a medicina je na nuli sto se ove teme tice,
onda mi je drago da sam se odlucila za donaciju i da sam vec u procesu..
Da, drago mi je to sam se odlucila i sto sam napravila ovaj korak.

Ono sto me danas zabrinulo je opet TSH,pisala sam prije dvije sedmice da je skocio i da su mi povecali terapiju na 50mg eutirox dnevno
A danas se vratio u normalnu :
TSH 1.01 ref.vrij 0.27-4.2
FT4 1,7 ref. vri. 0.93- 1.71
FT3 3;5 ref.vrij 2- 4,40

Sta sad znaci sto je ovaj FT4 ovoliko povisen?

Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu