KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+45
Arwen
lela1984
Nevena77
lenjivica
HappyGirl
annci
Lina73
libra35
dada88
kiki5
mirjanamirjana1986
ahosame
bak
SoJa
AriesGirl
saska1
nina :)
srculence 84
alisa
tatjanica
zsuki75
noja
Vanja80
Tebi
Mimi12
Jerapetra
Zmajuška
Dora1
ivadare79
tiramisu
Blanka
Lija
Ancica 87
PalcicaBg
winni
mimi85
zumbulcic
Amna84
Sirijus
sanja 73
BabyBear
ivanicasale
aurora
Bobaue
BiKsi :)
49 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 21/4/2016, 16:35

Biksi ne daj se zeno, puci ce. Mene je bas jucer bolilo za poludit, jos kad kremu nanesem hem boli hem pece, al zato kad je prokinulo odahnula sam. Mazem evo i danas, tu i tamo da pomalo procuri i to je to. Veceras cu naoruzat se snagom i pokusat malo raskopat i doci do dlake.
Mene muz sinoc zeza da imam dva pičića  b lijeva strana troduplo bila veca od desne.
alisa ma hebat ga da izvines, jos je podnosljivo za gledat al ako se ovo nastavi ima da pustim sumu da raste pa nek se muzek snalazi hahahaha
zsuki bas si me nasmijala s pjesmom

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 21/4/2016, 17:49

F
Mimi12 ::Sanja, Ivana, bas mi je zao!

Mimi, eto iznenadjenja! Priznaj, ni sama nisi mogla da cekas jun? lol!
Hoces li imati puna tri ciklusa do tada? Vidim da je FET bo u feb.... Iskreno, moja staromodna dr endokrinolog me ne bi pustila ni pod razno tako brzo ponovo cak ni u FET. Je li tvoja saglasna?
Ma ja sam mogla i htela da cekam jun... Bilo je price da radimo mozda histero medjutim, gledala dr na UZ detaljno i rece ajd dodji u nedelju na kontrolu ali mislim da treba da radimo u ovom ciklusu prirodno bez ikakve terapije. Ja zamucala ali kako, nismo o tome pricali a muz me poklopi i rece moze... Ja sam onda nesto tu jos buncala oko posla a oni me lepo iskulirali. 
Nije, proslo je dva ciklusa to je i mene zbunilo. malo je reci da sam pogubljena,u neku ruku uhvacena na prepad i realno frka mi. Ali ako se pozalim mm ima da me strpa u top i lansira kod dr da me ona dovrsi. Verujem joj, videcemo sta ce reci u nedelju a na meni je da se sastavim kako znam i umem... 

Veliki poljubac za sve cekalice i zelim da se ovaj grozni trend negativnih beta zaustavi!!!! Vreme je za bebe!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 21/4/2016, 17:58

mimi85 ::Ljubim vas sve puno. Ja sam i dalje zbunjena i ne verujem!!! Da ste me samo culi kod dr kako sam buncala nesto o poslu, a njih dvoje me iskulirali i dogovaraju sta cemo i kako cemo a ja ih gledam bledo ko tele.. U nedelju cemo znati detalje i konacnu potvrdu idemo li za Prag. A zezala sam dragog pre neki dan da li zeli za 1.maj u Prag turisticki pa da svrnemo do klinike po bebu hihihi...nekad se tako izlupetam i eto moje zezanje postade realnost

Nisi svesna kako se čuju naše izgovorene reči osmeh srce divno! Jedva čekam tvoj Dnevnik!! Ljubim!
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 21/4/2016, 18:05

Drage moje evo me vratila sam se sa transfera i sad sam konacno trudna😄.Vraceno mi je tri embriona kazu dva vrh ...doktoricine reci a treci onako.Lenskarim i uzivam.Jako sam zadovoljna celim timom iz Genezisa i odusevljena ovom kolekcijom.E sad je sve u bozijim rukama😇
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 21/4/2016, 18:07

BiKsi :) ::Ahosame, jheheh,garant mu tamo bilo ladno! Opanke odmah, pa ozezi Miki! lol!
zsuki75 ::Mile voli disko diskooooo a ja kolo Šumadijskooooo opsasa hihihihhihi
 b  b  b  b  b  b  b  b
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 21/4/2016, 18:08

AriesGirl ::Ahosame, srecno!!!

Koracaljke, navijam za sve vas!!!
Aries zagrljaj srca
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 21/4/2016, 18:10

libra35 ::Drage moje evo me vratila sam se sa transfera i sad sam konacno trudna😄.Vraceno mi je tri embriona kazu dva vrh ...doktoricine reci a treci onako.Lenskarim i uzivam.Jako sam zadovoljna celim timom iz Genezisa i odusevljena ovom kolekcijom.E sad je sve u bozijim rukama😇
bravo libra, neka je sa srecom!!!! b b b b b b b b
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 21/4/2016, 18:22

Bravo libra trudnice nasa!!!! Uzivaj i mazi bebe!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 21/4/2016, 18:23

Libra bravo,konacno su bebice kod tebe!Navijam za te vrh bebice,da nas za dve nedelje obradujes! roda roda roda roda roda
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 21/4/2016, 18:30

libra35 ::Drage moje evo me vratila sam se sa transfera i sad sam konacno trudna😄.Vraceno mi je tri embriona kazu dva vrh ...doktoricine reci a treci onako.Lenskarim i uzivam.Jako sam zadovoljna celim timom iz Genezisa i odusevljena ovom kolekcijom.E sad je sve u bozijim rukama😇

Libra, trudnice, sad uživaj koliko možeš, odmori danas, sutra, pa onda lagane šetnjice. srca srca

Kako nam je Sanjica?? Šaljem ti, draga, rodeee, otvaraj prozore i vrata!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 21/4/2016, 18:48

libra35 ::Drage moje evo me vratila sam se sa transfera i sad sam konacno trudna😄.Vraceno mi je tri embriona kazu dva vrh ...doktoricine reci a treci onako.Lenskarim i uzivam.Jako sam zadovoljna celim timom iz Genezisa i odusevljena ovom kolekcijom.E sad je sve u bozijim rukama😇

Bravo, Libra! Neka je sa srećom, navijam jaaaakoooooo!!!! igracice igracice igracice navijači1 navijači1
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 21/4/2016, 19:10

Zumbulcicu, pukao gad i kod men,hvaljen flogocid,hvala do neba sto me prosvetliste! igra igra igra igra Znaci isla sam po kuci kao prebijena,kao patka,sa polurasirenim nogama. lol! lol!

Libra35, trudnice, sad odmaranje, da se lepo radujemo s tobom za dve nedelje! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Tebi, Sanja, BB,idemo cure, da se rasprste ovde trocifrene bete! wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 21/4/2016, 19:12

Dora1 ::
libra35 ::Drage moje evo me vratila sam se sa transfera i sad sam konacno trudna😄.Vraceno mi je tri embriona kazu dva vrh ...doktoricine reci a treci onako.Lenskarim i uzivam.Jako sam zadovoljna celim timom iz Genezisa i odusevljena ovom kolekcijom.E sad je sve u bozijim rukama😇

Libra, trudnice, sad uživaj koliko možeš, odmori danas, sutra, pa onda lagane šetnjice. srca srca

Kako nam je Sanjica?? Šaljem ti, draga, rodeee, otvaraj prozore i vrata!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Libra srećno draga Dora stanje uredno,ff srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci uživam mila,sve širom otvoreno
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 21/4/2016, 19:16

Libra bravo da ovaj puta bude sve kako treba do kraja i da stignu bebice.
Vidim da si skupljala celije to i mi planiramo sad smo imali celiju ali se nije pravilno podijelila ali vec sledeci ciklus opet krecemo femaru i menopur.
Zanima me kakvu si imala stimulaciju ?I sad u ovom ciklusu jesi isto imala stimulaciju i jel ti vracena ta svjeza i 2 zamrznute i koji dan su ti vratili?Srecno da bude ovaj put 😊
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 21/4/2016, 19:47

Sta bi vi radile na mom mestu sa mojim cirevima kad se iskukaste za jedan lol!
Salim se, znam da uzasno boli.... zamislite sad mene kojoj su na hormonskoj bazi pred ciklus izlazile po 2-3 kom sa svake strane na preponama Rolling Eyes kad se samo setim tog uzasa nije mi dobro, hvala bogu te se zadnje 2 god smirilo.... sad mi se mozda jednom godisnje pojavi jedan, neki malecki....

Bravo Libra .... a sad navijanje igracice igracice igracice

Saska ja mislim da Libra nije imala nikakvu hormonsku terapiju , isla je na skupljanje celijica iz prirodnog ciklusa ali najbolje da ona to potvrdi
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 21/4/2016, 19:55

Zsuki nadjoh profertil female za 6690.... evo link http://goodwillshop.rs/profertil-female-28
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 21/4/2016, 20:14

U pravu si Alisa ..nema hormona sem pregnila kao stop.Mislim da je to za nas dobitna stvar.Eto prosli septembar nista a sad 3 celije za 4 meseca.💜💜
Hvala drage i ja navijam za sve vas cekalice moje.🍻
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 21/4/2016, 20:40

Libra super to je prava stvar ali meni je Kopitovicka vec dala semu za sledeci ciklus pa cemo vidjeti oce li sta biti ali cu joj sigurno to predloziti za naredne cikluse.
I koliko te to kostalo sve?Mozes mi poslat i u poruci ako hoces?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 21/4/2016, 20:41

Libra, bravo, bas mi je drago. Navijamo , ne stedimo dlanove igra igra igra bravo bravo srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lija 21/4/2016, 21:26

alisa ::Zsuki nadjoh profertil female za 6690.... evo link http://goodwillshop.rs/profertil-female-28

Samo da kazem da sam ga ja narucila s ovog sajta jer mu je tu bila ubedljivo najbolja cena i sve je bilo ok. Po apotekama je bio oko 7500din ili vise.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 21/4/2016, 21:46

Libra, curo svaka cast navijamo jako najjaceee d d d b b b
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lina73 21/4/2016, 21:53

Libra,draga,navijam najace igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
ahosame,sugradjanko moja draga,srecan pocetak!!!Mozda se u ponedeljak i sretnemo u Feroni osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Lina73
Lina73

Broj poruka : 240
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 09.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 21/4/2016, 23:19

Lina73 ::Libra,draga,navijam najace igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
ahosame,sugradjanko moja draga,srecan pocetak!!!Mozda se u ponedeljak i sretnemo u Feroni osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Hvala ti puno Lina, divna si! Zelim ti puno uspeha u narednim koracima i da se ovog puta sve zavrsi na najlepsi moguci nacin !!!
ps. nisam sigurna,ali mi se cini da je tm moj skolski drug iz klupe :) A.I. jel da?
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 21/4/2016, 23:59

Libraaaaaaaa super ženo!!! e neka urodi plodom ovaj put!!!

Alisa, Lijo hvala, našla sam ih i ja, planiram uskoro da naručim. Gledam još i femisan a i one kapi ženska formula. Kad smućkam sve ima da odlepim ahahahhahah!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lija 22/4/2016, 00:23

Pila sam ja i femisan A kapi :) to sam i zaboravila... Ja sam sve probala lol! elem, od femisan A kapi nisam primetila nikakvo poboljsanje, samo su mi izasle strasne potkozne bubuljice po ledjima pa sam morala da prestanem da ih pijem, jako su me bolele. Eto, da zabelezim i to.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu