KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

+59
Angie83
libra35
ivanicasale
ninica2
jadranka
Lija
zoxa
MAAKKI
Stenli
twinsi
Vecka
djole42
caci
enap
Shizika
lenjivica
Mimi12
AriesGirl
Ancica 87
sanja 73
Dora1
Sofija Veks
HappyGirl
MalaSaJuga
srculence 84
zumbulcic
Niny
Vuchica
SladZana
kiki5
tatjanica
bak
Simona
Vanja80
saska1
PalcicaBg
dragana76ns
Smrdica
Amna84
JocY
Jerapetra
mirjanamirjana1986
Ema78
alisa
noja
Sirijus
BabyBear
Bobaue
Tebi
nina :)
jelena.kuburic
SoJa
Zmajuška
Lina73
zsuki75
ganedina
Blanka
mimi85
BiKsi :)
63 posters

Strana 16 od 27 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 27  Sledeći

Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od jelena.kuburic 11/4/2016, 12:46

Bravo za blaste jupiiii

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Bobaue 11/4/2016, 13:11

Biksi samo da ljubnem ! usne

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Vanja80 11/4/2016, 13:22

Biksi, koko nasa, bravo za blaste!! radost radost radost b b b

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 11/4/2016, 14:18

Bravo za blaste!!! Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Nema sta, te erske blaste su najveci borci i najjace, ne sumnjam ja ni malo.

Biksic ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od ivanicasale 11/4/2016, 14:54

Biksi draga moja mi smo iste i meni je endo 9,5 na transveru.A razlika je u jedan dan ja u petak a ti u subotu...Dace dragi bog da nam obema uspe i da zajedno provodimo trudnice dane na kutku.
Super za blaste i ljubim puno...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od ninica2 11/4/2016, 15:11

Bravo Bixi za blaste,joj al ce biti zurkice :))) .... Pitanjce jedno "kako si ubucila endo" :) .... Odgovor moze i posle debele bete,mazi stomacic i uzivaj ♡♡♡♡ :*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 11/4/2016, 15:16

Ninice,  jela sam ananas,  lesnike,  bademe,  pila kvas,  svezu papriku jela.  Nesto od toga je upalilo,  sta,  ne znam,  ako sam i prosli put.  Uglavnom,  samo sam nesto jela.  Devojke maju tvrdnju da se. Setnežje deblja,  ja sam bila aktivna tih dana,  al nista posebno nije setnja uticala.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 11/4/2016, 15:16

Puca mi net, otuda ovakvr poruke od mene. Jer taman napisem, veza pukne, grrr.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 11/4/2016, 15:19

Dakle,  Palčice,  pala sam od smeha kako si objavila za blaste,  samo je još falilo,  mislite o tome,  ahahhaha!

Cure,  zelim jako da vam se zahvalim za sva bodrenja i navijanje!  Sad sledi laksi deo,  cekanje visoke bete!

Vratili su mi jednu blastu danas.  Dve idu sigurno na zamrzavanje,  dve su u fazi morule,  prate ih do sutra,  profesor je optimističan i za njih,  videćemo. Prakticno se jos jedna vise trgla.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 11/4/2016, 15:22

Konacno me jutros drmnula trema,  svrbeo me levi dlan.  Ulazim kod doce,  kaze imamo cetiri blaste,  a meni sam krk trema u stomak!  Auh,  rekoh,  kakvo bogatstvo, zato me je svrbeo dlan, on se smeje!  Kaze mnogo bi bilo da vratimo dve,  jer je i onaj embrion od prekjuce bio vrhunski osmocelijski.  Slozih se.  Na uz stanje super,  hiper se povlaci,  a i ja sam od jutros mnogo bolje,  pu pu pu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 11/4/2016, 15:26

Odlezala sam tamo dva sata, kad me je profesor obisao, pozeleo jedno isto kao Arsa bar, i rekao da smo sada imali najbolje embrione do sada. Kad pitah za ostale blaste, on ode da proveri u lab, kaze dve su sigurne za zamrzavanje, dve su u fazi morule, deluje da ce biti blaste, no, videcemo. Ja sam zaista prezadovoljna. Zamrzavanje kosta 18.000. Din, bez obzira na broj stapica za zamrz. Moze se traziti svaku pojedinacno da zamrznu, maksimalno u stapić idu tri, jer ne smeju više da vrate u jednom vracanju. Ako nekom znači i ta info. To ide u dogovoru s njima.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 11/4/2016, 15:31

Da, da, tako je i u Pragu, max 3.
Napred Biksic mamice kokice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Mimi12 11/4/2016, 15:33

Divno Biksi, fenomenalno!
Bas se radujem kad vidim ovakve rezultate!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od ivanicasale 11/4/2016, 15:50

Biksi super navijamooooo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 11/4/2016, 17:31

Puce mi baterija na telefonu malopre.

Nikako da iskucam najlepšu poruku.

Dakle,  danas su me konačno zdomčale emocije!  I bio je red!  Kad sam krenula sa klinike,  dolazi mm sa Arsom,  a on mi trči u susret i vice zagrljaj mama i grli me iz sve snage!  Onda mi pomazi stomak.  Ja se tu raspilavim.  Onda odemo u apartman.  Mm pokusavao da ga uspava,  on plače,  traži mene,  valjda ova nekolka dana više provodi sa mm,  pa me se poželeo.  Ja legnem pored njega,  on momenlno prestaje da plače,  i fiksira me pogledom,  a oči mu se smeju,  tačno vidim koliko me voli!  Neprocenjivi momenti!  Onda me mazi i grli,  neće da me pusti.  Ja kazem ajde zatvori oci da spavamo,  a on nece,  sve vreme me fiksira poledom,  vidno presrećan. Srce je htelo iz grudi da mi iskoči od tog naleta ljubavi!  I shvatim da cu mozda imati jos jedno takvo,  a mozda i dvoje! I onda jos veci nalet ljubavi!  Mnogo mi je lep osećaj bio!  I još me drži,  imam onaj tupavi osmeh na licu,  kao kad se zaljubite!  Valjda sam srećna što imamo blaste,  ustvari što sam super odreagovala na sve,  a nisam to u toj meri očekivala.

Morala sam ovo podeliti s vama,  jer vi to razumete!  Dopisujem se sa jednom našom starom kutanjkom i kažem joj koliko sam srećna i privilegovana što sam mama! Nek svaka cura koja se bori uskoro to oseti! Vredi svega sto prodjemo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 11/4/2016, 17:52

Jao Biksi koliko emocija u tvom pisanju. Zamisljam celu situaciju i suze mi idu na oci koliko sam se raznezila osmeh srce osmeh srce osmeh srce Iz sveg srca ti zelim veliku ogromnu betu i jednu devojcicu lepoticu .
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 11/4/2016, 17:57

Prelepo Bixi :-*
Stize i Bambina uskoro i jos mozda vise bambica :-*****
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od bak 11/4/2016, 19:20

Bezi bre srca srca srca srca srca srca srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 11/4/2016, 19:24

Stižu rode Biksiiii
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od ivanicasale 11/4/2016, 19:59

Biksi prelepoooo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Lina73 11/4/2016, 20:05

Jaoj,Biksi,sva se najezih. Ljubim tebe ,Arsu i te bebirone u stomaku srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Lina73
Lina73

Broj poruka : 240
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 09.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od tatjanica 11/4/2016, 20:07

...ako postoji oskar za neznost,tvoj je!!!...ljubim te biksi i mazi svoje bebice,veliku i male!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od noja 11/4/2016, 20:12

Bixi mazi tvoje pilice . beba beba ..Arsa je pravi smeker rezervisem ga za moju Lelu sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od HappyGirl 11/4/2016, 20:54

Šta mi uradi kokoško jedna love love love love love love love love poljubac
beta  navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od saska1 11/4/2016, 22:20

Jao Biksi koliko emocija na jednom mjestu slatkis mali ljubim ga .I bravo za blaste da uskoro slavimo veliku betuuu navijam da Arsa dobije i batu i seku .
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Biksi - BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 16 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 27 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu