KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+56
Baš za andjele 75.
ragaco
mirjanamirjana1986
Padobranka
Leptirko88
Jeka1984
Vecka
libra35
dzefri
dacans
Tebi
MalaSaJuga
lela1984
nina :)
winni
Amna84
Ancica 87
AriesGirl
alisa
Bobaue
Hiperaktivna
Pikseta
PalcicaBg
Sirijus
Lina73
dada88
Lija
diki81
zsuki75
lenjivica
Dreamerka
ganedina
kiki5
Sofija Veks
Dora1
Zmajuška
SoJa
tatjanica
Jerapetra
srculence 84
lilyt
annci
Vanja80
bak
jelena.kuburic
Blanka
sanja 73
BiKsi :)
noja
mimi85
saska1
BabyBear
Iskra
jelena*mama2andjela*
Eho
SannyP
60 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 12/3/2016, 14:27

AriesGirl ::Ahosame, Zsuki, Dado, Srculence, navijam!!!

Koraci, srecno!!!
Hvala Aries, pa da prepisemo od tebe! yes yes yes
ljubav
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 12/3/2016, 14:30

BiKsi :) ::Ahosame, srecno, nadam se ce ti ovo biti dobitni postupak! Za najlepse prolece do sada, navijam! Ja sam resila da opet budem trudna od maja meseca, tako da cemo zajedno da trudnujemo, koliko vidim!~ Very Happy


srca1 Biksi srca1 , hvala od srca love
Ajde, vazi, ti vec znas kako se to radi, pa povuci nogu, pratim...  sreca
zagrljaj
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 12/3/2016, 14:35

sirijus ::Srculence, Dado, Zsuki ...navijam iz sveg srca sunny sunny sunny sunny
Ahosame neka je srecno i bericetno sto bi narod rekao.
Eto i mene uskoro u Feronu po semu. Juce sam napokon dobila 😊😍 sad sam srecna ko nova godina. Tako da cemo da budemo prava najezda trudnica.
Hvala sirijus, i neka je sa srecom pocetak!!!  jumping

Vanja80 ::
Zsuki, Ahosame, Sirijus sretan početak!
Hvala Vanja zagrljaj
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 12/3/2016, 14:53

Ahosame, sretan početak od aprila pa da budemo trudne zajedno jer se nadam da pocinjemo skoro u isto vreme sreca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 12/3/2016, 14:55

sirijus ::Eto i mene uskoro u Feronu po semu. Juce sam napokon dobila 😊😍 sad sam srecna ko nova godina. Tako da cemo da budemo prava najezda trudnica.

Srecno draga! Hajde da mi pokrenemo ovo prolece i da pupimo kao i ono sretan početak srcasti poljupci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 12/3/2016, 14:59

BiKsi :) ::Ja sam resila da opet budem trudna od maja meseca, tako da cemo zajedno da trudnujemo, koliko vidim!~ Very Happy

Tebi mamice da i ne pricam. Za tebe sam sigurna da ce maj biti tvoj mesec osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 12/3/2016, 15:18

BabyBear ::Ahosame, sretan početak od aprila pa da budemo trudne zajedno jer se nadam da pocinjemo skoro u isto vreme sreca
Hvala Baby, dogovoreno yes  Zelim ti svu srecu i da bude uspesno! smajli angel
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 12/3/2016, 16:50

evo i mene da vam šapnem nešto,jutros mi je radjena histeroskopija punktirano tri cistice,sve je proteklo ok,reče doktorka ajd sad na ručak i čašicu rakije,joj ja ne preferiram alkohol,vidi me žena rasploženu i drago joj je a i meni,šta ću takva sam,i bez tih stimulansa za raspoloženje,
jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 12/3/2016, 17:03

Tako i treba Sanjice.
Ja sam im pevala u sali, kad su me budili iz anestezije posle histero lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 12/3/2016, 17:10

reče ja da sam se navukla na anestezije,kad sam se probudila pitam pa što ste požurili nisam se dovoljno naspavala..
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 12/3/2016, 17:39

Ima nas još što smo se navukli na anestezije lol!
Rekla sam da će mi valjat nekad za penziju, posto redovnu necu docekat ali imam itekako šanse za invalidsku ili starosnu, mada bolje su pare na invalidsku lol! lol!

Sanjice bravo za histero, spremila si kućicu za bebicu likeit
Baby, kako si mi, jel stalo krvarenje i boluckanje?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 12/3/2016, 17:46

Dobro Blankic. Krvaruckanje je stalo, tek tek ponekad vidim neku svetlo braon mrljicu ili "koncic", ali nije to nista. Jos nisam pocela da ponovo sedim na soli i to me sad nervira jer ne znam kad da pocnem... A boluckanje se javi ponekad kad dugo sedim, kao npr. sada. Nesto sam se usedela za kompom umesto da izadjem da setam. Muzic popodne na poslu i dosadno mi bez njega Sad

Jedva cekam 17. mart da idem na 3D i da cujem sta ce mi reci Zivanic.

Ljubim tebe i tvoje mrvice ljubav

P.S. Aj kad sam vec ovde da pitam, jel mi treba jos nesto osim CoQ10. Mg direct, Folnaka i Vitamina D da pijem? Da li treba da uzmem mozda Femibion 1 ili tako nesto?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 12/3/2016, 18:01

BB ako nisi alergična na med uzmi matični mleč i polenov prah probaj nemože da škodi,a suplementi
to je to meni je ubacila DHEA još u decembru
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 12/3/2016, 18:12

Sanjci, pila sam i ja ranije DHEA, ali je to bilo prosle godine kad je Kopita pokusala da izazove tj. nadje moju jc, ali nismo uspeli i rekla mi je da ne pijem vise i da mi za doniranu jc ne treba to da pijem
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 12/3/2016, 18:24

BabyBear ::Dobro Blankic. Krvaruckanje je stalo, tek tek ponekad vidim neku svetlo braon mrljicu ili "koncic", ali nije to nista. Jos nisam pocela da ponovo sedim na soli i to me sad nervira jer ne znam kad da pocnem... A boluckanje se javi ponekad kad dugo sedim, kao npr. sada. Nesto sam se usedela za kompom umesto da izadjem da setam. Muzic popodne na poslu i dosadno mi bez njega Sad

Jedva cekam 17. mart da idem na 3D i da cujem sta ce mi reci Zivanic.

Ljubim tebe i tvoje mrvice ljubav

P.S. Aj kad sam vec ovde da pitam, jel mi treba jos nesto osim CoQ10. Mg direct, Folnaka i Vitamina D da pijem? Da li treba da uzmem mozda Femibion 1 ili tako nesto?

Bravo, sve to sad dolazi na svoje. Srecno na UZ 17.marta.
A sto se tice ovoga gore nabrojanog sto pijes mislim da ti je to sasvim dovoljno.
Ljubac draga ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 12/3/2016, 18:33

Ovde se bas zahuktava,bice ovo divno prolece puno napupelih stomacica. trudnica
Koraci srecno! poljubci
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 12/3/2016, 18:36

Znaci ne treba mi jos i Femibion 1?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 12/3/2016, 19:30

BB, ja sam zaista pila neki prenatal od twin laba,i kad sam pitala Kopitovicku ona mi je rekla da mi je folacin zakon za sve i da se sada po istrazivanjima pije i pola godine prije trudnoce. Da se sve ostalo obezbjedjuje hranom dok gvozdje malo teze a ono je najbitnije. Ti svakako mozes piti femibion nece ti on nista skoditi naravno, ali ti nije neophodan sad. Ljubac srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 12/3/2016, 19:32

Folacin je folna kiselina?
Ja pijem Folnak, to je valjda to...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 12/3/2016, 19:48

BabyBear ::Folacin je folna kiselina?
Ja pijem Folnak, to je valjda to...

Jesteeee osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 12/3/2016, 19:50

Pa onda necu da pijem Femibion ako mi sad ne treba Very Happy
A sta cu za gvozdje i treba li sta? Sto se rezultata tice, ok je...bilo :)
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 12/3/2016, 19:53

Ako su ti rezultati ok onda nista, a uskoro kad budes trudnjača onda ćeš možda piti još suplemanata. zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 12/3/2016, 19:54

molitva molitva molitva
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 12/3/2016, 21:02

Ja moram samo da vas pitam o kakvom to sedenju na soli pricate? Embarassed
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 12/3/2016, 22:21

sanja 73 ::evo i mene da vam šapnem nešto,jutros mi je radjena histeroskopija punktirano tri cistice,sve je proteklo ok,reče doktorka ajd sad na ručak i čašicu rakije,joj ja ne preferiram alkohol,vidi me žena rasploženu i drago joj je a i meni,šta ću takva sam,i bez tih stimulansa za raspoloženje,
jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping

Bravo Sanjice za hrabrost a i za dobro raspolozenje!!!! osmeh srce

Ajmo, devojke, ovde polako ali sigurno krece novi krug!! igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu