KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+56
Baš za andjele 75.
ragaco
mirjanamirjana1986
Padobranka
Leptirko88
Jeka1984
Vecka
libra35
dzefri
dacans
Tebi
MalaSaJuga
lela1984
nina :)
winni
Amna84
Ancica 87
AriesGirl
alisa
Bobaue
Hiperaktivna
Pikseta
PalcicaBg
Sirijus
Lina73
dada88
Lija
diki81
zsuki75
lenjivica
Dreamerka
ganedina
kiki5
Sofija Veks
Dora1
Zmajuška
SoJa
tatjanica
Jerapetra
srculence 84
lilyt
annci
Vanja80
bak
jelena.kuburic
Blanka
sanja 73
BiKsi :)
noja
mimi85
saska1
BabyBear
Iskra
jelena*mama2andjela*
Eho
SannyP
60 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lina73 1/3/2016, 18:24

Srculence,navijam!!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Lina73
Lina73

Broj poruka : 240
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 09.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 1/3/2016, 18:24

Lina ljubav b b b b b b
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 1/3/2016, 19:10

Drage moje zene, hvala vam sto ste mislile na mene ovih dana. Bila sam u Visegradskoj u nedelju i juce popodne izasla. Malo teze sedim i zato nisam mogla da vam kuckam, ali evo sad sam sela da vam napisem izvestaj, posto bas imam sta da napisem (jos uvek ne mogu sebi da dodjem), i cim ga otkucam saljem vam ga uskoro.

Saljem vam do tada hiljadu poljubaca srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 1/3/2016, 19:29

аааааааааааааааааааааааааааааа
bila sam danas u Betaniji...čekala 3 sata Kopitovićku, kad je Mira izašla i rekla da neće doći...a ni onaj fini mladi rob dr Stevan nije bio tamo...
tako da me primila Trninićka.opet. ne volEm. kaže mi ajde da ovaj TREĆI put ubodemo...ja: šta treći sedmi! pa dobro ali treći put u betaniji...ja, drugi put u betaniji Sad baš je proučila moj slučaj. elem. krenula od danas sa diferelinom. i šemu stimulacije mi ona ispisala. kažem ja njoj, imala sam 6 pokušaja do sad, da li želite da vidite šta sam sve primala od terapije i kako sam reagovala?? nema potrebe....
mislim super. bar kod mene ima materijala da malo prouči. ali neeee. samo se hvata za moj amh, kao brutalno je dobar :/ džaba je dobar kad mi daješ terapiju na koju ne ragujem...baš sam bila skenjana posle.

i sad kreće moralna dilema. ja bih stvarno želela da mi dr Kopitović odredi terapiju, pa posle te ultrazvukove ajd ok može i neko drugi da gleda. ali ovo mi bitno. želela bih da znam njen stav.

i ova mi ništa nije objasnila, sad sam na dugoj šemi. pijem i kontracepciju i bockam diferelin. kad popijem pilule, dobijam mecu jel? bez obzira na diferelin?

pa sam htela da pitam koja je razlika između gonala, puregona i merionala/menupora??? jer na neke kombinacije sam dobro reagovala a ne neke užas...sad mi je ona dala pored diferelina po 2 ampula puregona i menopura. ubiće me sa terapijom.

da li da odem kod Kopitovićke u Feronu i da je pitam za mišljenje? znam da je bez veze sumnjati u kolege, ali bogte 7.put radim možda poslednji put, želim da bude kako ja hoću...

šta mislite? treba mi malo moralne podrške...

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 1/3/2016, 19:48

Zsuki ako ne verujes tom dr, idi kod dr kom verujes! Jer ako nemamo poverenja, onda nismo opusteni i smanjujemo sebi sanse za uspeh. Bezveze je sto nije htela da pogleda papire, mrzim kad su tako puni sebe i misle da niko osim njih ne radi posao kako treba. Ako zelis misljenje dr Kopitovic zakazi kod nje, ako ti kaze isto sto i ova dr makar ces biti smirenija i uci ces u ceo postupak drugacije
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 1/3/2016, 19:49

Zsuki bas bezveze. Meni je steva bio ok,cak je posveceniji i vise objasni i vise gledao folikule. Al kada je meni pisao semu i kasnije je dosla prof.i pregledala i sve se slozila. Isto je bio upucen u moju celu istoriju... e sad sto se tice te dr.ne znam al isto je hvale. Mozda bi trebala da odes kod prof.al samo da posle ne bude gore.
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 1/3/2016, 20:01

A evo i mog izvestaja sa histeroskopije:

Posto sam u petak uradila sve analize koje su bile potrebne i posto su sve, HVALA BOGU, bile ok, u nedelju ujutru su me primili u Visegradsku na histeroskopiju da mi odstrane onaj endometralni polip koji mi je Kopitovicka videla na UZ prosle srede.

Dogovorim se ja kad sam bila u petak da mi to radi prof Snezana Vidakovic, koju mi je i preporucila Kopitovicka, a koja je nacelnik u Visegradskoj i tog odeljenja i odeljenja za VTO. Bas bih volela da mi kazete sta mislite o njoj, ako je znate ili ste cule nesto o njoj.

U ponedeljak sam bila na programu odmah u 8, sto znaci da sam bila u sali na pripremi vec u 6.40. Odvezli me u salu, ja im tamo rekla da paze kad mi budu stavljali tubus jer pevam, pa da mi ne oderu grlo, a oni mi rekli da mi nece ni stavljati tubus. Reko super! Zato sam se vratila iz sale sa nekim ranama sa desne strane gornje i donje usne i jezika. Sta li sam ja radila u anesteziji ne znam, da li sam se grizla, da li su mi oni nesto uradili, pojma nemam. Pre nego sto su me uspavali trazila sam da li je profesorka tu da je nesto zamolim (Blankin savet Very Happy ), a do tad je nikad nisam videla, osim u hodniku, jer su u petak sestre sve dogovarale sa njom u vezi mene. I pogleda me zena cudno, tipa ko sam ja i sta hocu, i zamolim je kad mi vec radi histero da mi uradi i scraching i ona rece da hoce. Budjenje iz anestezije mi je bilo super. Ovo mi je treca anestezija i nikad nisam imala problem posle nje, ni sa budjenjem, ni mucnine, ni glavobolje, ma nista. Cak sam im jos u sali nakon budjenja i pevala Very Happy

Iz sale su me posle intervencije vratili u pripremu vec u 8.50, i vec u 9.05 sam im trazila da me vrate na odeljenje, jer kao sta cu ja vise ovde kad sam super. Videli oni to i pozvali sestre odozdo. Vise je njima trebalo da dodju u salu nego meni da se probudim, tako da su one dosle u 9.30 i odvezle me nazad na 1. sprat. Odmah sam ustala da idem u wc, sve je to bilo bez problema. I posto mi je moja veza u petak, kad sam pitala do kad ostajem u bolnici posle histero, rekla da se ostaje do utorka, a mozda, ako mi bude dobro u ponedeljak, me puste i u ponedeljak popodne, ja vec od 12 pocinjem da lobiram da me puste u ponedeljak jer sam super. I oni svi kao ok, ali moraju da pitaju profesorku kad se vrati sa odeljenja vto. I negde oko 13.15-13.30 ja dobijem info da se profesorka vratila, rekla da mogu kuci, ali da hoce da razgovara sa mnom.

U medjuvremenu dok sam je cekala da razgovaramo dobijem otpusnu listu i imam sta da procitam: "..., a da je kavum izmenjenog oblika zbog prisustva subseptuma koji polazi od fundusa u duzini od 2.5 cm. ... Makazama se isece subseptum u duzini od oko 1.5 cm, potom se nailazi na miometrijum." !!! Citam jednom, drugi put, treci put, i ne verujem!

I naravno, krecu pitanja, prvo kod same sebe, kako to meni do sad niko nije video, a onda i od nekih sestara. Jbg, ja sam laik za ove stvari, i ne znam da li to moze da se vidi na 2D UZV, jer do sada nikad nisam radila ni 3D ni 4D UZV. Ali se onda pitam sto su me to svi pitali kako je moguce da to niko nije video, pogotovu sto mi subseptum ni malo nije mali.

I pozovu me napokon kod profesorke na razgovor. Zena naravno prvo pita da li sam znala da imam septum i kako je moguce da mi ga do sad niko nije video i da ga Kopitovicka nije videla. A da, da napomenem da sam pre neki mesec pitala Kopitovicku sta misli da li pre Praga treba da uradim histero i da je rekla da ne treba jer je kod mene sve cisto i da bi ona videla da imam nesto (ne znam preko cega videla). Onda sam je pitala, a sta misli da li treba da uradim 3D UZV, i rekla je da ne treba. I tu kazem prof Vidakovic da do sad nikad nisam radila 3D ni 4D UZV i da ne znam kako Kopita nije videla. Onda mi je crtala matericu kako bi trebalo da izgleda, a kako moja izgleda, i objasnila da je kod mene septum bio 2.5 cm, da je ona uspela da skine 1.5 cm i da je ostao 1 cm septuma zato sto kad je dosla donekle pocelo je da krvari unutra, sto je zamutilo tu vodu sa kojom se unutra radi i onda nije mogla dalje jer bi tako mogla samo veci problem da mi napravi. Rekla mi je da obavezno moram da uradim 3D UZV i da kod nas to rade npr. Jurisic i Zivanic (molim vas za vasa iskustva sa njima i za preporuku gde da odem i neki br. tel. ako imate).
Takodje mi je rekla da, ako mi ne daj Boze ne uspe sad ova VTO u Pragu i ako budem planirala i dalje jos nesto sa trudnocom, obavezno moram da uradim novu histeroskopiju.

Ne bude meni tesko, pa danas pozovem Feronu da pitam na koju adresu da posaljem Kopitovicki mejl o tome sta su mi uradili juce i kad sam ih pitala da li oni imaju 3D UZV i koliko kosta, sestra koja se javila mi je nekoliko puta objasnila da se 3D UZV radi SAMO TRUDNICAMA, a nama koje nismo trudne samo ovaj ginekoloski 2D!!! O tome cu tek da razgovaram sa njima! Pa da li su normalne? Ne mogu da verujem da bas toliko ne znaju i da su toliko neprofesionalne i da, na kraju krajeva, na taj nacin odbijaju pacijente??? Em im daju dezinformacije em na taj nacin odbiju pacijenta koji tako nece dati pare njima (ako nije upucen nego im slepo veruje) nego drugoj klinici. No comment!

Eto... Juce sam poslala mejl u PFC i cekam odgovor od Sonje koji cu dobiti nadam se sutra, posto je danas bila jako zauzeta, a danas sam poslala mejl i Kopiti u Feronu i cekam odgovor veceras odgovor.

U nedelju sam pre histero pisala u Danici u PFC i rekla joj kad sta radim. Ona mi je odgovorila da posle histero, posto ciklus treba da dobijem oko 5. marta, tj. posle tog ciklusa uradim kontrolni UZV, da krenem sa cikloproginovom (posto ja nju pijem) od tog ciklusa i da u aprilskom ciklusu krenem sa pripremom za KET. Ja sam mislila, pravo da vam kazem, da cu moci vec u martovskom ciklusu da radim pripremu za KET i da u martu vec idem u Prag, ali ok, kako kazu.

E da, zbog svega toga sto mi je prof Vidakovic ispricala, ja sam od shoka zaboravila da je pitam da li mi je uradila scraching jer ne pise na otpusnoj lisit da je uradjen. Ko zna da li je to na kraju svega i moglo da se uradi ako se ta voda zamutila krvlju...

Izvinite sto sam vas malo udavila (mogla sam i dnevnik da otvorim Very Happy ), ali ja sam u soku vec 2 dana jer naravno da je moje osnovno sad pitanje da li daj septum od 1 cm koji mi je ostao moze da smeta za KET. Verovatno je i pitanje gde se on nalazi. Da li ce to sad da se vidi na 3D ili sta sad dalje...vise nista ne znam, a da ne pricam o tome sto ne znam kome da verujem, a nisam sigurna i da li vise nekome od njih mogu da verujem...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 1/3/2016, 20:04

mimi, srculence pa da. Nemam ja ništa protiv Trninićke, prošli put sam baš nju odabrala, ali nije na mene ostavila neki dobar utisak, mada je hvale. nekako se nismo "našle". ne osećam se sigurno u njenim rukama.
Iskreno da sam znala da danas neće doći Kopitovićka u Betaniju, ne bi ni ja otišla. Zvala sam betaniju i rekli su da će danas biti...i ona se ne pojavi. U ponedeljak sam pričala sa Stevom, on mi je nekako legao. Nek ide život, zakazaću kod nje u Feroni. Pa nek se ljuti ko hoće.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 1/3/2016, 20:15

BB koji esej :)
o subseptumu ne znam ništa....baš me zanima Kopitin odgovor. držim fige da sve ispadne super.
A o sestrama iz Ferone nemam neko visoko mišljenje. Dok sam sedela tamo, posmatrala sam ih, budu ultra ljubazne preko telefona i onda kad spuste slušalicu prave face i ogovaraju žene koje zovu. diskasting! a mi koje čekamo, ako obratimo pažnju sve to možemo skontati...mislim ok ima i nas raznih, naravno, ali baš tako da se neke ponašaju...

ja sam odlučila da budem pozitivna i da ne širim negativu, jer mislim da to znači...nešto mi ne ide najbolje ahahhahaha

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 1/3/2016, 20:17

Ma sta ima da se ljuti, ne rade oni na procenat:lol!: to je tvoje telo i mislim da treba da radis kako ti mislis da je najbolje. Znas i sama da nas ti hormoni unistavaju a tebi je ovo sedma vto, nije za salu.... Navijam za tebe svim srcem
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 1/3/2016, 20:19

Bb affraidaffraidaffraidaffraid i mene zanima sta ce ti odgovoriti.... Ne znam ni ja nista o svemu ovome...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 1/3/2016, 20:19

Au sta procitah...

Prvo Szuki, zakazi kod Kopitovicke u Feroni ili u Ilicu (ne znam da li jos tamo radi) i vidi sa njom sta misli. Mada ja mislim da ona nece protiv Pjevicke. Neces je nahvatati nikad na Betaniji. Ili se prepusti i iskljuci mozak. Ko zna, mozda je to bas dobitna kombinacija....

BB Shocked Ne znam sta bih ti rekla... 4D nema potrebe ni svrhe da radis, cetvrta dimenzija je pokret, time se gleda kretanje u realnom vremenu, recimo kod bebe. Ali 3d naravno da imas. Zivanic je super dr, majstor svog zanata, realan i iskren, ja bih ga preporucila iz mog iskustva. Klinika Analife, Zemun tu radi ili je njegova, nisam sigurna. Sa Jurisicem nemam licnog iskustva, to je dr koji je nasoj Annci rekao da od trudnoce nema nista. A eno Djoleta kao lutka. Ali se mnoge zene kunu u njega. Klinika u D. Tucovica, naci ces na netu.
Sto se tice Ferone i Kopitovicke ne znam sta bih ti rekla..... Potpuno sam zgrozena, iskreno...
Ja bih na kontrolni uz kod nekog od njih dvojice, pa nakon toga resavala da li pre novog transfera ipak da odem na jos jednu histero. Mozda smeta septum, mozda ne. I dr ti je rekla da nije sigurna da li smeta. Bas bezveze.....
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 1/3/2016, 20:41

BB znas da se ja slabo oglasavam ali da ono sto boli tebe boli i mene! Izrazitu sam ljuta jer si i sama pitala Kopitovicku za 3d, a ona rekla da ne treba ! Zasto ?I sta da nije sada videla polip i dalje ti ne bi trebao 3d ?Jedva cekam da vidim da li ce te udostojiti odgovora jer mene nisu! Mada ti nisi ja, izguraces sama ,a ne kao ja cutoglavac!!! Mogla je i sama sve da vidi... Cak i ono kad ste jurile tvoju jajnu celiju.Ni tada ti nije predlozila histeroskopiju iako si imala dva neuspesna transfera! Prosla sam slicno sa njom i necu da cutim. Jos se lomim da li da ih lepo izvedem na sud pa da tamo rascistimo sve jer vise mi je muka od doktora. Svoju histeroskopiju necu zaboraviti,molila sam ih 20 dana uz obilna krvarenja da mi daju savet, i ostala bez odgovora ali su nazvali posle mesec dana da vide da li planiram jos nesto kod dr.Kopitovic. Ne vise nikad i nista!
Ocigledno je u Feroni da se ne gledaju isto pacijenti koji tu rade VTO i rade drugu vrstu nalaza, sto je tuzno. Jos je tuznije sto ta ista dr. Kopitovic ( svaka joj cast na uspehu i na svemu sto je ucinila za mnoge zene ) savetuje svoje pacijente da ne idu u Genesis na FET , vec da opet rade stimulaciju u Feroni jer je ona sa Genesisom zavrsila. UH!
Sto se doktora Jurisica tice, blisko iskustvo imam sa njim. Moja kuma je posle 4 spontana , 5 trudnocu vodila kod njega i konacano uspela da rodi nase kumce, onda kada joj je Miljic u 20-oj nedelji rekao da od trudnoce nema nista i da je pitanje dana kad ce poceti da krvari, Jurisic je uzeo sve u svoje ruke i na kraju je porodio i rodila je zdravog decaka,posle 10 godina cekanja.


Poslednji izmenio Tebi dana 2/3/2016, 00:18, izmenjeno ukupno 1 puta
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dacans 1/3/2016, 20:42

Bb imas pp
Zsuki, zao mi je zbog loseg iskustva...mene devojke zaista zgrozava cinjenica da isti dr u betaniji prakticno ni ne upoznaju pacijenta..a onda isog tog pacijenta u Feroni prihvataju kao najmilijeg...stvarno je porazavajuce...i ne sirim negativnu energiju..one koje me znaju..znaju da sam pozitivna, vesela..a znaju i cime se bavim..ALI OVO JEDNOSTAVNO NE MOGU DA SVARIM..
Eto neke koristi i od losih iskustava nase dve devojke..naterale su me da se javim..sve vas redom ljubnem, kazem da vas citam i navijam za svaku od vas...i zapamtite DANAS NIJE USPEO SAMO KO JE ODUSTAO osmeh srce osmeh srce osmeh srce
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 1/3/2016, 20:42

Zsuki kako ti mislis odradi i drzim ti fige da ovaj put bude poslednji al sa pozitivnom betom. Opusti se i misli pozitivno. B.B.i ja sam videla da ima malih propusta kod prof.da li zbog rada na nekoliko mesta ili guzve koja je stvarno velika(sinoc smo se jedva svi smestili)sta je ne znam. Al kada mi je steva radio uz on je sve natenane gledao a ona sinoc je bilo brzinski. Ne sumnjam u iskustvo i strucnost al eto zasmetalo mi samo to.
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dacans 1/3/2016, 20:47

Ufff..bas sam besnaa..i sto bi rekao moj cuveni sugradjanin Djole "im'o bih ja sto god kasti..."
Zsuki...tvoje telo i tvoje zdravlje je u pitanju..ne razmisljaj o njihovoj sujeti...to je nepregledna planina
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 1/3/2016, 20:57

Daco slazem se s tobom i meni je jezivo da isti lekar kod kog ides i drzavno i privatno ima drugacije ponasanje u zavisnosti od toga da li dobija kes na ruke il prima platu za to sto radi. A ako prima platu za to sto radi i tad treba da ti se posveti jer mu je to POSAO. Nazalost je ovde sve iskrivljeno pa ako ne zasuska koja novcanica, ne doneses veceru i pice niko nece ni da te pogleda. Samare bi za to delila i otkaze da se pitam. I ajd objasnite mi kako neko moze da radi na sto mesta i da se svakom poslu posveti maksimalno- pa ni robot to ne bi mogao. Svaka cast njima na strucnosti ali ovo sve postaje cist biznis i laka lova.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 1/3/2016, 21:06

Daco ljubav Falis mi... Ljubi onu lepu i mirnu decu Wink

Tebi, kazes neces da cutis? A sto bi pa cutala... Valjda smo ovde da o svakom dr cujemo i saznamo iz licnih iskustava i dobro i lose, pa da na osnovu toga stekenemo neki nas sud. Ovako neki dr ispadaju andjeli a neki bababroge. A nije bas tako... Nema cutanja, nema zasticenih dr, bar ovde, ili sam ja u zabludi?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 1/3/2016, 21:12

daco eto bar te naterah da se javneš :)

i to što kažeš za Betaniju je potpuno tačno...da ne moram ne bih išla tamo nikad. a taaaaaaaaaaaaako im malo fali da budu vrhunski.
danas mi neki mladi dr uzimao istoriju bolesti ahahahhahah pa to da ste čule. bio je on fin, nego nekako nezaintersovan, samo je gledao da popuni te rubrike na papiru. Kaže on meni dobro GOSPOĐO :) dajte mi sve vaše nalaze, otpusne liste što imate. a ja registrator od 20 kila bup na sto. kaže on, šta vam je ovo? pa moja medicinska dokumentacija queen samo što se nije onesvestio. i uzeo jadan da gleda od početka ahahhahha od 2006te godine. a ja uvek štreber bila i ostala, sve po redu sa mojim napomenama i beleškama.
popunjava on jadan sve te rubrike i dođe do prethodnih pokušaja IVF. koje vam je ovo ivf na redu? sedma. molim? sedma, sedam. a kako? pa lepo prva,druga,treća, četvrta, peta, šesta, sedma :) gleda on mene, ali ja imam mesta za samo dva pokušaja ahahahahha
i upiše on nesrećnik onu prvu iz 2009. pa me opet pita, imati ste već 6 pokušaja? vantelesne? ne inseminacije nego VTO? ja, da, plus 2 IUI :) joj jadnik nije mu bilo jasno. i nakon 10 minuta opet pita, ali kako pa zar ste sve vi plaćali ahahhaahh ja, pa eto baš silno želim dete...

inače čula sam u zadnje vreme baš loše stvari o Kopiti, sve od kikseva, do lošeg odnosa...ali meni ona nekako leži, ima neku dobru intuiciju za moj slučaj...pa videćemo. a čula sam dosta pozitivnih stvari o Crnogorac...a ona mi eto ne leži...ako mi ovaj put ne uspe, a uspeće i to duplo, od pokrajinskih para idem kod Crnogorac. I onda završavam. Sve sam ih isprobala :) lažem još Bjelicu nisam...

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dacans 1/3/2016, 21:37

Bak, draga bas bih te stisla...hoces skoro u nas grad..da vidis kako su mi deca sve mirnija sto su starija Wink Razz pa da ti ih dam za definitivne kalupe Shocked Razz osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 1/3/2016, 22:02

Ako se dogovorimo mozda i hocu Wink Nije meni problem, palim auto i eto me! osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/3/2016, 22:42

Bb bas mi je zao sto se tako izdesavalo i nadam se da to sto je ostalo nece smetati da se bebica zakaci.Ne znam kako nekom moze da promakne tako nesto,al eto desi se.

Zsuki neko vec rece,Kopitovicka garant nece prepravljati semu koju je dala Trninicka,al ti opet pokusaj.Nema ti druge nego da zakaes u Feroni.I ja sam joj poslala mail pre par dana,al nema odgovora.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dzefri 1/3/2016, 23:13

Devojke moze mala pomoc,kako ste cuvale suprefact nakon otvaranja?Malo sam u zbunu kod Ivanovica su mi rekli na sobnoj temp,a sad u feroni u frizideri

dzefri

Broj poruka : 20
Godina : 37
Datum upisa : 10.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 1/3/2016, 23:20

Baby imas pp.
Zsuki, ja bih posla kod Kopitovicke i pitala je za misljenje. Ako ti Trninicka ne lezi kao doktor onda nema potrebe sebe da mucis dodatno. Svasta si prosla i zasluzujes konacni uspjeh i treba ti doktor kome ces da vjerujes. Vjerovatno ce se sloziti sa semom Trninicke ali je svakako pitaj. Puno srece ti zelim i nadam se da ce ovaj put biti dobitni.
Dzefri, suprefact se drzi u frizideru.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dzefri 1/3/2016, 23:29

Hvala!!!

dzefri

Broj poruka : 20
Godina : 37
Datum upisa : 10.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu