KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
sunny.tp
libra35
Sirijus
Lija
bak
ganedina
Bobaue
Sofija Veks
Eho
saska1
PalcicaBg
lenjivica
nina :)
srecica3112
diki81
lilly13
Jeka1984
sanja 73
Angie83
masato
fight&faith
Jacolino
Zmajuška
jelena.kuburic
ragaco
lilyt
mata
Dreamerka
HappyGirl
AriesGirl
Bubamara
lela1984
noja
BiKsi :)
Iskra
Vanja80
kiki5
Crvena detelina
inajo
tatjanica
Pikseta
mirjanamirjana1986
winni
Blanka
daki_mm
mimi85
Jerapetra
sandrolina
srculence 84
Ancica 87
annci
dada88
JocY
Amna84
BabyBear
59 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 27/1/2016, 20:20

lilyt ::bravo anci,srecno! njena prica je verovatno sve dotakla,majka hrabrost :) verujem da cemo i sve mi ostale za njom,ljubimo te annnnnnci!!!!!💕💕💕💕💕
ljubimo te anči srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 27/1/2016, 20:28

dremerka biće uspešna,držim fige habra damo ljubav love ljubav
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 27/1/2016, 20:30

Dreamerka ::Lily duso,bravo,bravoooo 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💓💓💓💓💓💓💓💓💓
Meni je aspiracija zakazana sa subotu,bockam se sama,stomak mi je plav,osjecam se jako lose,umorno,pospano i bolesno. Danas nisam jela nista cijeli dan,sada sam gricnula nesto malo...a piskim svakih pola sata...Inace imam 11 folikula i endometrijum mi je bio u ponedeljak 7,5mm sto je kako kaze moj ginekolog-jako lose 😢...a zamislite-na prvoj vto endometrijum mi je bio 6,9mm pa je bilo uspjesno...mozda on vidi nesto sto ja ne znam,ali evo da vam priznam-nekako sam ubjedjena da mi ova nece uspjeti 😢😢😢 ali bolje da se tako pripremim pa da se ne razocaram kad vidim betu...kako god da bude-imam i plan B -Prag ,tako da bice kako mora biti 😘😘😘

Dreamerka, po meni to I nije toliko lose za endo. Sigurna sam da ce on jos da raste do subote, pa onda dok sacekas ET ima on jos da poraste zbog svih hormona terapije.
Molim te nemoj da klones duhom, nije dobro sad u ovoj situaciji da se tako osjecas I da padnes potpuno. 11 folikula je sjajan broj, sta bi neke zenice dale za jedan. Molim te pokusaj da situaciju okrenes u svoju korist, glavu gore, I necu da cujem da nijesi jela.
Svakako Dr pitaj za endo ima vremena dosta da pojaca ili promjeni terapiju. Srecno I mislim na tebe I gotovo sam sigurna da ce sve biti OK I da ce tu biti lijepih embriona - bebirona  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mirjanamirjana1986 27/1/2016, 20:39

Kako 7,5 malo??? Ja sam krenula sa 1mm. Pa sam posle imala 7..do kraja je narastao na 14..ne mogu da verujem da ti je rekao da je tanak endo u pon.a jis pet punih dana do aspir.pa ima da ti bude 12 na aspir.pa ce do et da jos poraste :))) ..dreamerka ne daj se zeno ;***

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 27/1/2016, 21:06

Lily13,odusevih se kad procitah, vuci za nos sve cekalice i koracaljke, i mene isto, na prolece ako se steknu uslovi i mi bismo jos jedan krug obrnuli!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 27/1/2016, 23:15

Jao zene sto se obradovah sad. Ceo dan nisam citala Korake i evo divnih, predivnih vesti!

Annci nam se sutra poradja??? Pa ja nisam ti znala! Annciiiiiiiiiiiiiiiii ljubim te puno, puno, i tebe i Djolenceta koga ces napokon videti i uzivo osim na ultrazvuku. Jedva cekam da nam se javis srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Evo i malo balona da ukrasimo sobicu kad dodje Djolence kod mamice ff ff ff
A kad nam se javis onda cemo svi da igra igra igra igra igra igra igra a i sve bebice u porodilistu ce da vv vv vv vv vv

Lilly bravo, bravo, bravo!!! A sad samo trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica

Dreamerka pij svaki dan po pivo do subote, bice to ok, ne brini. Endometrijum ti je sasvim ok Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 27/1/2016, 23:18

dreamerka,7.5 ti je za to vreme super,a do et ce biti taman kako treba.moja dr kaze da 8 dana ciklusa treba da bude 6,ili preko 6,to je onda skolski,sad da li jeste ili nije ja pojma nemam ali mislim da je 7.5 super,ne sekiraj seeeee
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 28/1/2016, 00:55

Lilly cestitam!! Diiiiiiivno! family
Ostalim devojkama puno srece! vv vv
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 28/1/2016, 08:07

...divnih li vesti na koracima,milina vas je citati...

...lilly,cestitam i skolsku,laganu trudnocu ti zelim!!!

...drimerkaaa,drim on....hijihiiii...jos koji dan i bebe su kod mamiceeee,a za endo sam cula ananas...

...ljubim vaaaaas devojke i samo napred!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dreamerka 28/1/2016, 09:32

Hvala svima na rijecima podrske,pijem ja Estrofem 2x1 ,veceras primam stop inekciju i aspiracija je u subotu-hocu li nastaviti sa estrofemom,to mi nista nije rekao???

Dreamerka

Broj poruka : 98
Datum upisa : 26.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 28/1/2016, 10:03

Dreamerka, sve su ti već žene rekle glavu gore i samo pozitivno misli, sve je za sada dobro. Najbolje da pitaš doktora za estrofem možda je jednostavno zaboravio da ti kaže. Ja ga nikada nisam pila, ali žene koje sam upoznala tokom vto su ga pile sve vreme od kad su počele do bete, a neke i nastavile dalje.
Srećno na aspiraciji, verujem da će tu biti lepih jajnih ćelijica i kasnije embriončića!!!

Lilly13, čestitamo trudnica ! Uživaj sada!!

Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 28/1/2016, 11:04

Lilly13, cestitke i od mene! f d
Dreamerka, devojke su vec sve rekle, bez bedaka kad nema potrebe, glavu gore i srecno na aspiraciji!
poljubac
Blankic, draga, velki ljubac za tebe i tvoje devojcice!
srcasti poljupci
Annci, mislim na tebe i Djoleta, da sve prodje dobro i srecno!

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 28/1/2016, 11:30

dreamerka ja pijem estrofem,3x1,rekla mi dr da ga tako pijem sve do 6te nedelje ako beta bude velika,a verujem da ce tako biti.posle transfera mi je dala i prednizon,a utrogesten od 2 dana pre transfera 4x1 ili 2x2,ujutru i uvece od 2x200, ako ga stavljam.ja ga uvece stavim a ujutru nekad i popijem.malo aam gadljiva sa tim stavljanjem ali sta ces mora se.inace nisu mi dali progesteron depo,kad he feT onda kaze ne ide to. uradili smo i hutching,uradite i vi tako se lakse zakavi ako imate tu mogucnost.meni su to ovde rekli,nisam ni znala za to.eto ljubim te i navijam.

anci i tebi i djoletu veeeliki zagrljaj i poljupciiii♥♥♥♥♥♥♥


Poslednji izmenio lilyt dana 28/1/2016, 12:41, izmenjeno ukupno 1 puta
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 28/1/2016, 11:36

peglam malo,valjda ne smeta,moram,5dpt... necu mnogo
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 28/1/2016, 11:37

Lilyt, oprosti ali sve mi se izmesalo, jesi li i ti radila FET u Feroni kod dr Kopitovic ili na nekoj drugoj klinici? Bas ti hvala za ovu info o injekcijama progesteron depo, nisam znala da ne idu kad je FET...

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 28/1/2016, 11:46

Lilyt cestitam i sada uzivaj
Annci, mila moja, pa svi srecu sveta ti saljem da bude uz tebe i Djoleta! Ljubim vas i kada uspes javi se!
Endo je 7,5 dobar jos ce on da poraste tako da mesta za paniku nema!
Srecno devojke moje!

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daki_mm 28/1/2016, 11:54

Naterale ste mi suze na oči...
Smejte se, radujte se, volite, radjajte...
Mnogo vas ljuuubim.
Jelena, od srca navijam za tebe..

Anči, ti ćes roditi malog naučnika zmajčeka. Minimum si to zaslužila. Tvoji tekstovi su muzika za dušu, račice moja

Sve naaaaj i samo tako nastavite Very Happy osmeh srce srca srca srca srca
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dreamerka 28/1/2016, 11:55

Lily a sta je tacno hucting?

Dreamerka

Broj poruka : 98
Datum upisa : 26.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 28/1/2016, 12:40

lerapetra nisam radila u feroni,nego u genesisu :)

dreamerka,hutching je kad embriolog malo otvori embrion,opnu embriona,da bi se lakse zakacio. ni ja sad bas nisam ispratila gde ti radis,na kojoj klinici,ali mislim da je neka od devojaka napisala da u feroni iz fet-a to svakako rade i da ne naplacuju,a u genesisu je 200e,i mi smo rekli da urade. kod smrznutih malo zadeblja ta opna,a mislim da rade to i u redovnim ciklusima kad nije smrznuto,ti pitaj
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 28/1/2016, 13:11

ps. sandrolina nadam se da nesto slutis hahaha :-D
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 28/1/2016, 13:12

Dreamerka, mislim da haching kao i ostale metode od embriogena, embrioskopa ne radi niko u CG, a koliko shvatih ti radis u Life Podgorica. Ali pitaj dr za svaki slučaj. Vidim da je sad Pajovic previse politicki angazovan, a jako je dobar embriolog , pa dako ti on bude na aspiraciji to bi bilo super. Nadam se da si danas mnogo bolje volje.

Vanja80 pa gdje si draga? Ti ces nam uskoro u postupak jel tako? Jedva cekam i znas da te bodrim osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 28/1/2016, 13:23

...hihihi...blanki,pajovic se dao u visoku politiku ovih dana igra ....bilo bi super da ipak nadje vremena da bude drimerki u postupku radost
.....nama je doneo srecicu nasu! b
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 28/1/2016, 14:13

zene imam pitanje,da li je neka od vas pre pozitivne bete,osecala mozda neko,kao grgoljanje u jajniku? ja osetim kao neki vazduh u jajniku,neke baloncice,znam da sam se sad izlupala ali molim vas da mi opristite jer cekamo ovu betu tako dugo i zelim da bude pozitivna,a sad me ovo grgoljanje zbunjuje.secam se da sam to nekad imala i pred m,a danas je 18dan ciklusa,a 5dpt.molim vas odgovorite mi
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kiki5 28/1/2016, 14:28

Lilyt,ja imala kao neko " muljanje",ali ne u jajniku,nego bas u materici.To sam osecala vec dan posle transfera i osetim ponekad i sad.Cas to nazovi muljanje,cas kao nego golicanje.Nadam se da sam ti koliko toliko pomogla.
Nadamo se velikoj beti kod tebe...
A sto se tice progesterona depo,moram da kazem da se on daje i kod Feta,ja sam ga primala od dana transfera i imam jos jednu bocku da primam.Znaci sve do neke 15-te nedelje. To sam naravno pocela da primam uz konsulataciju dr.Sonje iz Praga.Cisto ova informacija moze biti nekome od koristi ko se sprema za Fet.
Srecno svima...
Bice ovo prelepa godina,puna lepih beba i visokih beta.

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 28/1/2016, 15:43

hvala kiki5,nama su na transferu rekli da se kid feta ne daje pr.depo mada meni nije bilo jasno zasto,zar nije to sve jedno...muljanje je stali,ja bih rekla da je bilo vise sa desne strane,videcemo
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu