KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
inajo
JocY
mirjanamirjana1986
Mika
ivabuku
Lija
Principessa
heart84
mimi85
BabyBear
ne gubim nadu
Dreamerka
Ninche
dacan
PalcicaBg
branka86
kokica82
SladZana
Mivela
winni
Erata
Pikseta
Sirijus
Vuchica
masato
Bobaue
bak
nina :)
lenjivica
sunny.tp
Smrdica
jelena*mama2andjela*
daki_mm
Dacaa
ganedina
MalaSaJuga
Jeka1984
BiKsi :)
lela1984
marina_82
tofita1
Ancica 87
ahosame
jadranka
Deni
saska1
sandrolina
libra35
srculence 84
Vanja80
AriesGirl
Eho
noja
lilyt
Baš za andjele 75.
tiramisu
natasazmiric
zsuki75
dada88
tatjanica
Amna84
luckystar74
Zmajuška
annci
Blanka
69 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 21/10/2015, 22:03

Smrdica ::Blanka i moja beta je bila.tolika 12 dan evo ih bebe pored mene spavaju Wink
Lijo zao mi je..

Baš bih voljela blizance to mi je želja odavno. Iz tvojih usta u božije uši osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 21/10/2015, 22:05

Lijo draga zao mi je sto nije uspjelo, drzimo fige za sledeci uspjesan postupak. v

jelenamama2andjela, draga sad vidim...mnogo mi je krivo.

Blanka draga znas da ne pisem puno, pratim i kad sa vidjela betu odlijepila sam. Cekamo tebe i bebirone da dodjete. g

Dragi koraci navijam svim srcem, oprostite sto sam neke preskocila, prosto ne stizem sve da iscitam.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 21/10/2015, 22:41

Bobaue ::Mozda je ovo glupo sto predlazem ali sta mislite da Mivela ponovo uradi betu , cini mi se da je 10.dan od insemenacije dosta rano. Ako lupih izvinjavam se ali mi to nesto pade na pamet.
Ostale devojke navijam puno !!!!!

Ja se slazem. 10. dan je jako rano, pogotovo 10. dan od inseminacije. Cak i 10. dan od transfera kod VTO je prilicno rano, moze da pokaze, a i ne mora. Kod inseminacije nije moguce znati kad je tacno doslo ni do zaceca (za razliku od VTO) a kamoli do implantacije. A pogotovo koliko je jajnih celija oplodjeno. To bi bilo kao da radimo betu 9. ili 10. dan od aspiracije, a to je bas bas prerano. Ja bih, na Mivelinom mestu, uradila betu najranije prekosutra, a jos bolje u ponedeljak.

Lijo, zao mi je. Glavu gore i u nove pobede! Ima da uspe, samo da se potrefi pravi trenutak. zagrljaj

Blanka, bravo! Sad odmaraj i da nam uskoro posaljes slicicu sa prvog ultrazvuka. Very Happy
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 21/10/2015, 23:24

Blanka bravo draga. Sada opusteno i uzivancija.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 21/10/2015, 23:40

Lija, pih, a tako se nesto nadah da ce i kod tebe biti ok. Plan, plan, plan, samo tako se lakse preboli neg beta.

Mivela, uradi betu i u ponedeljak.

Blanka, divnooooooo! Pu, pu, pu, usrale te koke! Definitivno ce vam trebati dva planinarska ranca za bebe! Very Happy

Bas za andjele, Jeka ti je dala pravi odgovor.

Cure, samo hrabro napred. I kad vam se cini da ne znate kako i kuda dalje, odmorite, dajte glavi da se razbistri, sakupite snagu i dobru energiju tamo gde je ima, a onda jos hrabrije i jace do konacnog cilja!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jeka1984 22/10/2015, 00:15

Blankaaaa... bome su to minimum dve bebice.... :) divnooo, muzika za uši, i veliki podstrek svima nama koracaljkama, a pgotovo u mom slučaju, pošto mi je sad treća vto... :) još jednom čestitke od srca :*
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 22/10/2015, 08:00

Jeka, da ti bude treca sreca, kao meni! roda
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 22/10/2015, 09:15

Blankic, bice tu dva bebirona, nema greske beba beba

Srecan put i uzivaj u bebicama. Cekamo srculenca za desetak dana srce srce
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 22/10/2015, 09:28

Bravo Blanka, srecan put i uzivaj sa bebicom/bebicama!
ljubav

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 22/10/2015, 09:38

Blanka od srca cestitam na uspehu! Cuvaj se i javljaj nam se ljubav
Imam prvi datum za novembar.  b  5-og idem na pregled i dogovor sa dr. Nestrpljiva sam i pozitivna, znam da cu sledeci put biti opustenija. Trudicu se da ne budem opterecena raznim statistikama i simptomima kao sto sam prvi put bila. Nespeh je ostao iza nas. Izgubili smo prvu bitku, ali Boze moj  idemo dalje...da dobijemo rat!  boks
Nadjoh ja tu i neku simboliku...eto zime, a mi idemo po nase eskimcice igra
Jedva cekam...
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 22/10/2015, 10:46

Hvala puno, hvala do neba srca love
U decembru bože zdravlja opet u NS na ekspertski UZ,tako sam se dogovorila sa profesorkom.
Jeka mora biti treća sreća kao i meni trudnica
Stisak !
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 22/10/2015, 11:10

...srechan put,blanki...mazi bebice(biche tu bata i seka)... beba beba
....koraci,navijam za svaku od vas!!! cvet
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 22/10/2015, 11:20

Upravo se vratih sa stomacnog ultrazvukaposto je bio neuspeo transfer 1.10. 12 radila betu pisala sam vec na prethod. strani da se ne ponavljam juce sam popodne utadilatest dr. mi je rekla da ponovim betu ko ne dobijem i na njemu je bila i druga ali bleeeda anemicna crtica posle par sati dobila ali je svetlo crvena sada mi na ultr.dr kaze endometrijum 9,4...vidi se jos malo krvi i da sutra ipak uradim betu sta vi mislite ja mislim da je prekasno da je bilo sta bilo pomoc
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 22/10/2015, 11:43

Wini kad si radila betu i kolika je bila?
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 22/10/2015, 12:06

Winni obavezno uradi, ja ne bi ni cekala sutra odmah bih otisla i dala krv... Dace bog da nas obradujes😄😄😄😄navijam svim srcem

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 22/10/2015, 12:20

Marince, pa to bas brzo doslo!
Braaavo!!! Svim srcem smo uz tebe!
Ovaj put da bude onaj dobitni i da nam u Novu godinu udjes sa stomacicem trudnica
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 22/10/2015, 12:22

Winni, nista te ne kosta da ponovis betu...ko zna...cuda se desavaju...
za svaki slucaj ja posipam bebecom vv vv vv vv
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lija 22/10/2015, 12:36

Hvala puno zene, nazalost sve znate... Napravili smo juce neki okviran plan za dalje, ne odustajemo, a svakako cu i iscitati sta sve bi mogli uraditi od dodatnih analiza i konsultovati se sa dr.
Jel zna neko koliko vremena treba pauzirati izmedju dve VTO? Ja sam stalno u nekoj panici jer mi AMH brzo pada i jos sam imala i endometriozu koja se pojavila jako brzo i zbog koje sam prakticno izgubila jedan jajnik (imam ga, ali veci deo je izvadjen i ne funkcionise uopste, cak ni sada s injekcijama) pa se plasim da mi se ne pojavi endo i na drugom jajniku, to bi onda bio verovatno kraj. Prosli smo sve komisije, sad cekamo pismo za drzavnu vto da vidimo kada ce to biti.

Marina, stvarno si jaka, nadam se da je novembar tvoj mesec!

Blanka, srecan put, nosi svoju bebu/bebe kuci! roda


Poslednji izmenio Lija dana 22/10/2015, 13:44, izmenjeno ukupno 1 puta
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 22/10/2015, 13:07

Lijo, zao mi je, ali je vazno da imate plan za dalje i da se ne predajete.

Blanka, mazi bebice. Bas sam srecna zbog tebe.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 22/10/2015, 13:52

Meni je danas bas tesko.
Cak,mislim da ste vi sretne..Borite se sa kokretni stvarima ,koracate stepenicu po stepenicu.
Ono najvaznije imate nadu imate otovrena vrata.
Ja nemam,menis u ovdje zatvorena sva,cak misle da sam luda i sazaljavaju me..
Danas sam trebala da pripmi infung za hepatitis A ,nisam znala smijem li pored svih ljekova koje pijem.
Cijeli kolektiv me gledao i pitao sta cekas ,jesi primila,sto si ti kod drugog doktora ( cekala sam na glavnog da vidi smijem li da primi,ostali su brzo zavrsavali i gledal u mene,,
Znate,danas polako pocinjem biti svjesna da nisam jaka,da nema izlaza,pocinjem biti svijesna svega da bas i nema nade ...I jako me boli tesko je..
Bjezim i od sebe i od vas i od foruma...Ali ne mogu pobjeci
i vidi cuda ja opet ne vjerujem u sve to
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tofita1 22/10/2015, 15:28

Lijo, meni su rekli da treba napraviti pauzu izmedju dvije VT 3-4mjeseca. Imalas sam prvu VT krajem aprila i mogla sam da radim ponovo u avgustu. Bila je duga sema, ali je meni AMH visok pa nisam imala jaku terapiju. Ne znam da li to ima veze. Svakako trebas gledati da se sto zdravije hranis. Ja sam nakon VT dosta bila iscrpljena i imala alergije, vjerovatno zbog pada imuniteta.

tofita1

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 22/10/2015, 16:00

Amna 84 pisem sa telefona pa ti uopste ne vidim potpis,ne znam sta te konkretno muci...Ako ti ikako mogu pomoci tu sam.Lezim stalno pa mi nije tesko...Ova nasa borba je generalno teska i psihicki i fizicki.
Lijo sto se tice pauze ja znam da u Genesisu praktikuju 3meseca izmedju dve vto.Imam cak drugaricu koja je tako uradila i iz drugog puta ostala trudna.Medjutim kad smo pre vto otisli na konsultacije u Spebo dr nam je rekao nemoj to da radite.Vas organizam treba da se odmori.6meseci.Da li ste svesni sta radite?I tu nam covek sve stavio na sto.Zbog svega sto sam prosla treba pauza.A na tvom mestu da imam takav problem.Mislim na taj jajnik.Rizikovala bi posle tri meseca.Tebi vreme dosta znaci...
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 22/10/2015, 16:02

Tiramisu betu sam radila u prosli utorak i bila je negativna 1 i nesto....a sada uradih ponovo i rezultati ujutru kod nas salju u susedno mesto eto znaci cekam Rolling Eyes Rolling Eyes bas mi je skroz bezveze sto moram da je radim nema tu nicega ... hvala vam svima na lepim zeljama ali takva cuda mene zaobilaze
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jeka1984 22/10/2015, 16:54

Amna84, takvi dani sumnje i zamora od svega kod svih nas postoje, i jednostavno moramo da ih preguramo, da ih pustimo da prodju... daleko od toga da si luda, to nemoj sebi nikada da kazes... jednostavno, iskuliraj malo, ako ti je to potrebno, dan, dva, nedelju dnana, koliko god ti treba, i naici ce novi nalet pozitivne energije, videćeš. .. samo hrabro!!!
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jeka1984 22/10/2015, 16:57

Eho, Blanka... iz vaših usta u Božije uši.... hvala vam puno devojke na lepim željama... srca1
Marina, izgleda da ćemo zaista raditi u približno vreme transfer... samo polako, korak po korak... kao što i sama tema kaže... molitva
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu