KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
sandrolina
masato
micaubica83
jelena.kuburic
Bobaue
MalaSaJuga
najdi10
Tebi
enap
daki_mm
kiki5
Padobranka
ChillyVilly
libra35
noja
JocY
Baš za andjele 75.
mata
zsuki75
jelena*mama2andjela*
Lena_83
Deni
Ninche
AriesGirl
KoMetaK
fight&faith
HappyGirl
Vanja80
Eho
karakaca
pegaz
tiramisu
jadranka
Erata
Amna84
BiKsi :)
annci
saska1
nina :)
lela1984
Blanka
Ancica 87
zvoncica36
sunny.tp
PalcicaBg
BabyBear
d77
ivanicasale
Vecka
dada88
Zmajuška
lilyt
luckystar74
ahosame
Mimi12
Sirijus
Jeka1984
srculence 84
62 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 22/8/2015, 16:29

Pa drage moje evo i mene.Vidim da ima puno novih clanica jer mene dugo nije bilo na forumu pa nisam upoynata sa vasim pricama ali upoznacu se.Sada vm zelim dobrodoslicu i ubrzo veliku betu.
Zahvaljujuci mojoj dragoj Leli delimicno sam upoznata sa starim drustvom kome se sta izdesavalo.Novim trudnicama zelim lepu trudnocu jer su to i zasluzile.
A novim bebicama zelim dobrodoslicu na nas divan svet.
A curama koje nisu uspele mogu samo da kazem glavu gore uspece jednog dana sigurno.
Lela,Annci,Bak,Kometak,Saska,Sofija,Vecka ...i ostale cure da ne nabrajam vi znate koje ste ogroman usne usne usne za vas.
Druzimo se na dalje yes yes
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 22/8/2015, 16:31

Ivanicasale osmeh srce kako si ti,jel se spremas za novu vto?
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 22/8/2015, 16:32

Ivanice veliki zagrljaj

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 22/8/2015, 16:43

Srculence jos uvek ne,otvorili smo trgovinu pa sam sad zauzeta oko toga.
Planiramo da uradim trombofilije sve i antitela pa da vratimo blastu iz Leskovca.
Ko zna moyda nam tu nesto ne stima pa da proverimo i to.
D77 veliki poljubac za curicu malu... usne
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 22/8/2015, 16:50

Obavezno odradi i ja cu to pre sledecu vto... zelim ti sve najbolje i jednom moramo uspeti
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 22/8/2015, 18:08

E pa drage moje zene, evo i mene posle 7 meseci odsustva sa Kutka. Bio mi je potreban odmor od svega, ali bas onaj pasivni, malo sam se bila umorila od svega, od slusanja o svacemu, o citanja o svacemu, vise nisam znala gde sam. Radovala sam se tudjim uspesima, ali su me i pogadjali tudji neuspesi, pa sam uvek od toga polazila u nove pokusaje i imala dodatno opterecenje tipa "kad nije njoj nece ni meni".

U medjuvremenu, za tih 7 meseci sam imala 2 aspiracije bez izolovanja jajne celije, jos neke pokusaje gde folikuli nisu izgurali do aspiracije, malo odmorila ovog leta i sad idem dalje.

Prvo zelim da kazem, posle citanja Koraka na brzinu (mada nisam ni mogla sve da procitam) da mi je jaaaaaaaaaaaaako drago za Anci i njenu uspesnu trudnocu, mnogo sam se obradovala, bas bas iskreno obradovala.
Isto tako mi je jaaaaaaaaaako zao za Lelin neuspeli pokusaj, iako je ovo do sad otislo najdalje, ali ona je borac i ne odustaje i znam da ce uspeti i to vrlo brzo. Dok sam citala nisam mogla da verujem sta joj se sve desavalo. Kao roman u nastavcima. Taman mislim to je to, kad ona dodje sa novim dogadjajima. I isto tako mi je jako zao sto se bila iznervirala ovde zbog pojedinih komentara. Mislim da ne treba da stajete zenama na muku, ionako im je dovoljna svoja muka koju prezivljavaju. A bar Lela je pomogla SVIMA NAMA, pa hajde i mi nju malo da ispostujemo. Lela ljubim te puno i znam da si tu uvek za nas i da ces uspeti sledeci put.

Jako mi je zao i za Tebi sto nije uspela ovaj put, ali i za nju znam da ce sigurno uspeti, borci su ona i njen muz i veliki pozitivci. Ljubim ih puno!
Naravno, cestitam i svim ostalima (mislim da je to Palcica, Sandrolina), a izvinjavam se onima koje sam preskocila jer sam stvarno samo preletela svu prepisku...od januara je bilo ja mislim 7-8 x po 67 strana...uhhhhh al ste bile vredne, svaka cast! osmeh srce

Ja sam poslednjih nekoliko meseci, mislim 3-4, bila na Cikloproginovi i time regulisala ciklus. Sa Kopitovickom sam se bila dogovorila da u junu odem na odmor, pa u julu da radimo novu stimulaciju, medjutim ja sam to odlozila za kraj avgusta.
Danas oko 14 h sam dobila ciklus. Sestra Mira mi je rekla da mi se ovo racuna kao prvi dan, a dogovor sa Kopitovickom je bio da od prvog dana krenem sa Suprefaktom 0,5 ml dnevno 7 dana, a od treceg dana ciklusa da uvedem Menopur po 5 ampula dnevno, tako da od danas krece bockanje.
Danas treba da uradim i progesteron i FSH, tako da cu veceras da odem do Biomedice na Slaviji da me i oni bocnu, a 7. dan treba da uradim E2 i da idem kod nje na UZ. Bila sam na UZ i poslednji dan Cikle i nalaz je bio uredan.
Kopitovicka je rekla hajde jos to da probamo, pa ako ni sada ne bude nista, onda mi ostaje jos jedan pokusaj u Pragu, pa cemo ici po nase vec jaaako smrznute eskimcice.

Sledeci petak, 28. avgusta, idem kod endokrinologa dr Polovine na kontrolu koju je trebalo da odradim jos u februaru....lenja...pa cu videti kakav mi je secer i da li ce da mi ostavi istu terapiju ili ce nesto da menja.

U medjuvremenu sam se bacila malo na skidanje kilograma i to mi je dobro islo, polako ali sigurno, zbog cega sam jako srecna i polako skidam dalje.

Toliko od mene za sada, a ukoliko imate neke savete ili bilo sta sto ce mi pomoci sada, samo pucajte srca1
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 22/8/2015, 18:58

Bb dobrodosla nazad,zelim ti da ti Prag ne bude trebao i da ovaj put uspete.

Ja nazalost ni ovaj put nisam uspela,al ti nesto slutis,tako da hvala ti. :)
Ljubim te puno
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 22/8/2015, 18:59

Ivanice drago mi je da te vidim,da sto pre odes na trudnicke strane. :*
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 22/8/2015, 19:40

Ne brini, ne pricam ja za dzabe draga. Ako sam tako rekla onda ce tako i biti Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 22/8/2015, 19:52

Da se javim i ja sa prvim izveštajem, danas mi je 5. dan stimulacije (po jedna ampula menopura i puregona) i bila sam na prvom uz. Malo sam se razočarala jer sam se, iako imam nizak AMH, nadala čudu, ipak - četiri folikula i izgleda samo 3 jajne ćelije (dr zaključila po visini e2). Znači, ništa od nekog zaleđivanja,samo polažem nade da će biti dobrog kvaliteta i da će se oploditi molitva . Znam da nije još ništa izgubljeno, samo malo da povratim optimizam s početka i guramo dalje! Endo kaže da je odličan. Pojačala mi je menopur, a izbacila puregon. Biće dobro Very Happy
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/8/2015, 19:56

sunny.tp ::Da se javim i ja sa prvim izveštajem, danas mi je 5. dan stimulacije (po jedna ampula menopura i puregona) i bila sam na prvom uz. Malo sam se razočarala jer sam se, iako imam nizak AMH, nadala čudu, ipak - četiri folikula i izgleda samo 3 jajne ćelije (dr zaključila po visini e2). Znači, ništa od nekog zaleđivanja,samo polažem nade da će biti dobrog kvaliteta i da će se oploditi molitva . Znam da nije još ništa izgubljeno, samo malo da povratim optimizam s početka i guramo dalje! Endo kaže da je odličan. Pojačala mi je menopur, a izbacila puregon. Biće dobro Very Happy  
Odlično što imaš 3 jć. Jedna je više nego dovoljna za trudnoću. Ima puno žena kojima je JEDNA bila dobitna. Ti imaš čak tri. Tu mora da bude i beba.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/8/2015, 19:57

Bb da se što pre radujemo. Kada budeš radila hormone radi ih uvek u isto ili približno vreme. Čini mi se da ćeš raditi predveče pa tako radi svaki put.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/8/2015, 19:59

zvoncica36 ::Bb da se što pre radujemo. Kada budeš radila hormone radi ih uvek u isto ili približno vreme. Čini mi se da ćeš raditi predveče pa tako radi svaki put.
Znaš da i terapiju treba isto da primaš u približno vreme.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/8/2015, 20:00

PalcicaBg ::Bb dobrodosla nazad,zelim ti da ti Prag ne bude trebao i da ovaj put uspete.

Ja nazalost ni ovaj put nisam uspela,al ti nesto slutis,tako da hvala ti. :)
Ljubim te puno
Moraš da dobiješ jednog ''zečića'' i ti.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 22/8/2015, 20:21

Baby B...Dobro dosla nazad draga!:* Sto pre da sve poradis sto si zamisliila,pa da predjes na trudnicke....
Ivanice,samo poradi trombofilije i ostala cudesa,pa za svaki slucaj,neku udarnu terapiju i da ta blasta bude zlata vredna ceo vas zivot!:*
Suny,nekad uspe i sa JEDNOM,sto zvoncica kaze...Srecno!
Devojke vucem za nos!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 22/8/2015, 20:46

BB dobrodosla, zelim ti svu srecu u postupku draga ljubav napred scuro

Sunny dovoljna je jedna ali vrijedna, tako da bez brige, ja sam ih na prvoj VTO imala 22 raskokala se posteno, zamalo hiper dobila, kad ono corak sve u svemu, tako da je bitan kvalitet a ne kvantitet, srecno poljubci

Ivanice, dobrodosla nazad i ti , odradi sve sto nisi do sad pa onda u nove pobjede, samo naprijed yes Very Happy
Koracaljke ostale srecno Razz
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/8/2015, 20:48

Evo,da se javim i ja da mi krenulo oskudno krvaruckanje.
Stomak me rastura ceo dan,a malopre se pojačala bol u materici i krenulo oskudno krvarenje.Nadam se da ce da se pojača i da padne beta.
Već sam videla sebe kako gutam metotrexat.
Laknulo mi kad videh sad par kapi krvi,samo da se pojača.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nina :) 22/8/2015, 21:02

lelo boje sto je vikend jer znam da si planirala da se vratis na poso.nadam se da ces bez problema proci sve ovo a ne sa tabletama
dobro nam se vratle stare forumasice i da jesen bude vas plodonosan jer su se stare vec preselile na roditeljske dnevnike treba nam nove trudnice
pozdrav svima ostalima
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/8/2015, 21:07

Pa da,na posao od srede ako se pojača,a hoće.
Posle prestanka krvarenja da izvadim betu obavezno,tako mi rekla,mora biti nula,ne sme biti ni malo poz.,a valjda ce da padne,trebalo bi.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 22/8/2015, 21:56

Ivanice,BB dobro došle nazad i što pre prešle na trudničke strane ljubav ljubav

Lela baš mi je žao što ti sve to izdešavalo i navijam ovaj puta da ode sve samo i da sledeći postupak bude uspješan ljubav

Koračaljke srećno!!!

Kod mene stuacija sledeća 8 dan ciklusa bez ikakve terapije na jednom jajniku fin folikul 18mm,endo 8mm,ali na drugom ciste pa ne vrijedi ništa raditi.Dobila terapiju primolut nor pa ćemo vidjeti hoće li popucat usput pijem i femisan A i neke čajeve od hajdučke trave i nevena.Eto toliko ako bude sve u redu opet ćemo polu prirodnjak s klomifenom i par menopura.
Jeli ko pio ovaj primolut?I jeste imale neke nus pojave?
Navijam za sve koračaljke i ove koje se spremaju za nove korake radost radost radost radost radost
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/8/2015, 22:03

Ja više puta,sale,odvratan je taj primolut,uvek imam sve neželjene efekte,ali uvek da rezultata,pokušaju ciste i dodje ciklus u roku od 3-5 dana,kako treba.
I u ovom postupku sam ga pila od 16-26 dc,tako mi dala i dobila 3-i dan,nije bilo ni jedne ciste.


Poslednji izmenio lela1984 dana 22/8/2015, 22:18, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/8/2015, 22:13

A ja od kad sam pila femisan nisam imala ni jednu čistu.Sad su bile u ovoj propalih trudnoći zato što sam od transfera morala da prekinem.Sad ih opet pijem od srede uveče kad je isključena terapija i nadam se da ce se pojačati krvarenje i da opet neće biti cisti pod femisanom.
Za mene je on zakon.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 22/8/2015, 22:15

Hvala lela i meni je rekla od 16-26 dc.Nadam se da će popucati.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/8/2015, 22:20

Hoće,sigurno.I pij i femisan obavezno uz njega,sve do transfera,da se ne bi nove ciste pojavile,tako sam ja radila.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 22/8/2015, 22:23

Ok ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu