KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

+37
pegaz
Mika
srculence 84
d77
Eho
masato
Niny
Dacaa
AriesGirl
noja
zsuki75
lela1984
Šašava
leptirica1977
annci
snowwhite
tatjanica
*Titi*
SoJa
Ancica 87
Sirijus
Sofija Veks
Vuchica
saska1
Zmajuška
lelas
Amna84
JocY
jelena*mama2andjela*
Blanka
micaubica83
BiKsi :)
bak
KoMetaK
SladZana
mamadabudem
PalcicaBg
41 posters

Strana 9 od 18 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Sledeći

Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od PalcicaBg 26/6/2015, 07:08

Joj zene sinoc sam se tako stresirala,bas mi pred transfer to nije trebalo.
Iz Ferone su me zvali tek posle 22h,ja sam pre toga zvala njih dva puta,kazu dr nije jos pogledala.
Kad me je pozvala sestra kaze da od ujutru pocnem s dostinexom 0.5,to delim na dva i pijem 2x dnevno.
Ja pitam za tsh,kaze pa koliki vam je,to ce vam verovatno dr napisati posle transfera.
Posle 2min.me zove da mi kaze da ujutru krenem i sa eutiroxom 0.25mg.
Zovemo sve dezurne apoteke,niko nema dostinex,kazu to cete tesko naci.
Odem do apoteke za eutirox i kupim bromokriptin za svaki slucaj ako ne nadjem ovaj drugi.
Popila sam ga odmah sinoc i legla.
Jutros ustajem do wc-a kad ne mogu da stojim,vrti mi se,gubim ravnotezu,muka mi je,preznojavam se.Vratim se u krevet,popila eutirox,kasnije i utrogestan i posle nekih pola sata povratim.
Uf,ne da mi je sad lakse.
Mozda nisu lekovi ni stigli da deluju,al sta da radim,vise nisam mogla da izdrzim.
Nadam se da cu naci dostinex jer ovaj bromokriptin ne smem vise da pijem,ovo je bilo strasno.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od srculence 84 26/6/2015, 07:15

Joj palcice pa to je strasno. Mozda sto si se previse stresirala i nervirala sve se to i desilo. Opusti se sada jel danas nam postajes trudnjaca radost radost radost
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od Blanka 26/6/2015, 07:32

Palcice, to je reakcija na Bromokriptin, nemoj da se sjekiras, organizam dok se navikne treba vremena. Rekla sam ti i ranije da sam ga ja u pocetku jsko lose podnosila, ma uzas. Nemoj da te to sada brine, od danas si nam trudnica. Ljubim te i drzim fige za danas, srecno :-******
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od PalcicaBg 26/6/2015, 07:43

Nasli smo u Irisu u NS,ostavili nam,pa ako ne nadjemo ovde uzecemo popodne kad odemo.
8 tableta 6500
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od annci 26/6/2015, 09:02

Taj stres ti je sada trebao ko trece oko. Sada moras biti jaka, i to ostaviti za sobom. Ti si moja Palcica-Div. Vazno je da ste nasli lekice. Jbg, cena je divna, ali kud sve do sada ode...
Bitno je da ces se danas videti sa dr, pa tisve to lepo istrkeljisi i ispitaj.

Ej, mala, dosao je taj dan D! Upoznajes danas svoje bebice! Obuci najlepsu haljinu! Ja sam se montirala za 10. Sa sve stiklama od 12 cm. Moja ljubav me zezala da nije vise siguran da je Sonja zensko (doduse, Sonja se nije bas pojavila na transferu), a ja sam samo odgovorila "sorry, baby. ovo je najvazniji date u mom zivotu"

Ljubi te annci jako, i navija za veceras

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od PalcicaBg 26/6/2015, 09:17

Jao Anci,al me nasmeja za trece oko! lol!
Ma resila sam da danasnji dan nista ne moze da mi pokvari!
Verovali ili ne,u ormaru nemam nista crveno,al zato mogu da vezem crven konac Razz
Jedva cekam da ugostim nasu decicu.
Ode mama malo da se sredi Very Happy

Ljubac za divne tete s kutka!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od srculence 84 26/6/2015, 09:19

Palcice osmeh srce
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od PalcicaBg 26/6/2015, 09:21

Zvali smo Igor apoteku,imaju dostinex,6000 je,ode muzic da uzme,tako da cu odmah poceti s njim i nadam se da nema nus pojave kao sto kazu.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od lelas 26/6/2015, 09:24

Palcice,srecno na transferu.uh bas ti je stres bilo i cekanje na odgovore i tek onda reakcija na lek.navijam da drugi lek podneses dobro.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od leptirica1977 26/6/2015, 09:46

Palčice,sretno na transferu osmeh srce
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od Ancica 87 26/6/2015, 10:08

Palcice,srecno danas na upoznavanju...mazi bebe...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od SoJa 26/6/2015, 10:44

Palčice, srećno, da nas uskoro obraduješ trocifrenom betom! igracice igracice igracice igracice
Što se tiče Bromokriptina, imala sam i ja od prve tabletice takvu reakciju, on naglo obara pritisak, ali to se desilo samo posle prve i nikad više, a i sad pijem pola tabletice preventivno, ne može da škodi. Jako brzo se navikneš na njega. Probala sam, po preporuci dr-a, Nor-Prolac, takođe skuplja varijanta, od njega sam umirala svake noći, tonula, povraćala, pa jedno dve nedelje, na kraju sam odustala i vratila se Bromokriptinu. Ne znam kakva je reakcija na Dostinex, nadam se da će ti on odgovarati, ali ako bude trebalo da nastaviš terapiju zbog Prolaktina, možeš da pokušaš ponovo sa Bromokriptinom.

Anči queen

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od Zmajuška 26/6/2015, 11:58

Palčice, srećno danas na transferu i da za 9 meseci rodiš zdravu i pravu bebanu! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od jelena*mama2andjela* 26/6/2015, 12:11

uf palcice tek sad procitah za prolaktin,al sam sigurna da ce tabletice i to da srede. Srcno danas na tranferu,kao sto anci kaze ovo ti je najbitniji sastanak lol! doteraj se da bebe vide kakvu lepu mamicu imaju,evo malo roda a za 10 dana da nam samo potvrdis to sto svi znamo:aa30: roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od *Titi* 26/6/2015, 12:40

Palcice, draga, srecno danas na transferu!!! Od veceras si trudnica.  poljubac
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od Sofija Veks 26/6/2015, 13:36

roda roda roda roda roda roda roda roda

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

b b b b b b b b b b

vv vv vv vv vv

navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od noja 26/6/2015, 14:21

Srecnooooo , palcice ide po svoju decicu yupiiii igracice srca igracice srca igracice love
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od BiKsi :) 26/6/2015, 14:30

Palcice, eutiroks pijes ujutru, pola sata pre dorucka, nikako drugacije.
Nadam se da ce dostinex biti ok i da neces imati te grozne nus pojave.
Ja sam isto crvenu majicu obukla na et, cak i suknju, koju bas retko nosim, cisto da deci pokazem da umem i da se sredim! lol! Pre toga isla u trenerci. lol! Mada, znam da znas do to sve nema nikakve veze, nego nam lepo da napravimo filmice u glavi! Laughing

Nek ovaj dan bude najlepsi za tebe i tvog dragog, da ga pamtis zauvek po lepom!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od PalcicaBg 26/6/2015, 14:43

Hvala Biksi :*
Znaci eutirox bas pola sata pre dorucka,ne moze npr.sat,sat i po pre dorucka?
Ja ga jutros popila u 6h,ali danas sam zbog mucnine jela prvi put u 2,pre toga uzela malo plazme.Inace bih doruckovala oko 8h.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od PalcicaBg 26/6/2015, 14:44

Dostinex sam popila u pola 11 i za sada nema nikakvih nus pojava,da kucnem u drvo.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od saska1 26/6/2015, 16:07

Palčice srećno danas,jedva čekam tvoj veliku betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Što se tiče eutiroksa pola sata mora proći najmanje a može i više .Ja ga pijem uvijek u 7 ujutru i pola sata posle njega mora proći pa tek onda kafa ili šta već,ja doručkujem tek oko 10.
Super za dostinex i ja sam od bromokriptina prvih dana padala u komu ma strašno muka nesvjestica a sad ga super podnosim.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od pegaz 26/6/2015, 16:35

Ja nisam znala da se eutiroks pije tako pola sata pre doručka, još ja sve čekam da doručkujem pa popijem tad i eutiroks i pronizon, prenatal i folnu... Od sutra ću pre doručka.
Palcice srećno na transferu roda roda roda roda
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od annci 26/6/2015, 17:32

Palcice
vv vv vv v v v vv vv vv v v v
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od Mika 26/6/2015, 19:48

Palcice, eutirox se pije na prazan stomak ujutru, pola sata posle njega minimum ne sme da se jede, a kad ces zaista doruckovati to je tvoja volja, samo je bitno ispostovati tih pola sata bez icega. I to sa punom casom vode ga pijes, da se brze apsorbuje. Ljubim te i tvoje bebirone, navijam od srca za vas!!!!

Mika

Broj poruka : 157
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od PalcicaBg 26/6/2015, 19:51

Masemo vam moje dve bebice i ja ff

Imamo 8 odlicnih blasti,dve su kod mene,a sest zamrznute.Vracene su dve ekspandirane blaste A kvaliteta.
Vera je prezadovoljna,kaze da nije ocekivala toliko.
Dr kaze sve je extra,ovo mora da uspe,to je ponovila pet puta.
Za tsh i prolaktin kaze da se ne sekiram,da ce se srediti lekovima.Za 5 dana da ponovim nalaze.
Danas pregnil 1500 i na 5 dana do bete.

Eto drage moje,od danas sam trudnica! d


Poslednji izmenio PalcicaBg dana 27/6/2015, 10:07, izmenjeno ukupno 1 puta
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG - Ljubav,vera,nada... - Page 9 Empty Re: PALCICABG - Ljubav,vera,nada...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 18 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu