KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Mika
Ancica 87
mamadabudem
tiramisu
Padobranka
Bobaue
pegaz
Gogoli
Pikseta
d77
dacans
Niny
AriesGirl
marija123
spring
greeneye
nina :)
Erata
Vuchica
luckystar74
ganedina
SoJa
millena
Tavita
SladZana
Sofija Veks
lenjivica
libra35
JocY
masato
Zmajuška
lelas
KoMetaK
Vanja80
leptirica1977
tatjanica
BiKsi :)
Blanka
bak
Baš za andjele 75.
sandrolina
Sirijus
winni
srculence 84
saska1
zsuki75
Eho
micaubica83
*Titi*
snowwhite
Amna84
lela1984
moze_biti
noja
Šašava
annci
PalcicaBg
ahosame
dada88
jelena*mama2andjela*
64 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 9/6/2015, 10:31

Wini nevidim iz potpisa ali ti i ovaj ciklus pokrij prirodnjaci tj sa dragim nikad se ne zna taj folikul moze jos da poraste , samo napred tek je 10 dan jeste da je jedan ali on moze da bude vredan i endo moze da naraste jos , pij i jedi papriku kvas, e vitamin, kvasac ,inace radi endometrijuma to konzumiraj i c vitamine i dragog kljukaj sa e i c
ja sam pila po 2 kom. i uglavno po 5 folikula, vec sam imala pisala ali isto estradiol mi bio na donjoj granici oko 150 na sve te folikule mislim a uvek su bili poveci oko 22. 20 mm
annci navijamo igracice igracice igracice igracice igracice igracice trebas da se primiris kad ti tako mulja braonkasto
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 9/6/2015, 10:39

hvala Sasava I   Noja bacicemo se mi u akciju Laughing za svaki slucaj meni ionako o. bude oko 18,19 d.c a otici cu tih dana ovde kod moje dr. cisto da gvirnem na ultrazvuk da se neki nije predomislio pa imam taj dogovor sa dr.Kopitovic da joj javim pa da nastavimo...nesto neverujem al hajd
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 9/6/2015, 10:43

i setaj wini po 10 km dnevno radi cirkulacije bolje
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 9/6/2015, 10:50

Devojke, ja juce na putu za Feronu kad' ono zovu da mi jave lepe vesti. Embrioni toliko lepo napreduju da ce ih ipak ostaviti da se razviju do faze blastociste kao sto je i bio dogovor na samom pocetku tako da je et sutra, ali jos uvek ne znam u koliko sati. Kaze sestra da je embriolog odusevljen. likeit   Tako da, drage moje, od sutra sam definitvno cekalica.  radost radost radost
Palcice, kakav je E2 danas? Je l' stigla  veštica konacno? 
Lela1984, je l' danas ona famozna zurka "Jelena" u Feroni? lol!  Drzim fige da sve prodje dobro na konsultacijama.  igracice igracice igracice
Winni, bas mi je zao... Crying or Very sad  Ali nemoj gubiti nadu. Ni dr. Kopitovic vas nece tako lako pustiti. 
Annci, draga, necu nista da govorim. sreca   Cekamo cetvrtak sa nestrpljenjem.  molitva molitva molitva
poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 9/6/2015, 11:35

Ja konacno dobila i e2 je pao na 18 radost
Poslala sam mail doktorki pa cekam odgovor popodne.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 9/6/2015, 11:38

Wini zao mi je Sad Mozda se ipak predomisli neki.

Anci roda roda roda roda roda roda roda

Titi super za embrione,bice to lepe bebice. beba beba
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/6/2015, 11:40

Super, Titi, bice to divne blastice.

Jeste, danas "nastupamo" mi, Jelene u Feroni.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 9/6/2015, 11:42

Winni, ja sam imala 3 dnevno, i nisam uspela nista...
Iskreno, svaka od nas je prica za sebe. Ako ti je Kopitovicka rekla da pokusas, ona veruje da ima nade za tebe. To ti govorim iz licnog iskustva. Ne bi te sigurno zamajavala i oduzimala ti dragoceno vreme. Meni je rekla da mi je donacija opcija. To je fer i posteno od nje. Mogla je jos 10 puta da mi uzme po par somica...ali nije.

Znaci, glava gore!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 9/6/2015, 11:43

PalcicaBg ::Ja konacno dobila i e2 je pao na 18 radost
Poslala sam mail doktorki pa cekam odgovor popodne.


Jupiiiii!!!! Bravo draga! A sada, sretan početak pooooleeeeceeeemoooooo!!!!
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 9/6/2015, 11:59

Titit, jos malo strpljenja, pa po svoje bebirone.
Da mi ponavijamo malo

vv vv vv v v v vv vv vv v v v vv vv vv v v
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 9/6/2015, 12:00

Drugarice, hvala na navijanju.

Noja, odoh onda kuci u horizontalu. Mada mi prija da radim. Manje razmisljam i ne trujem se...

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 9/6/2015, 12:10

Bravo, Palcice! Javljaj popodne sta kaze doktorka i naravno  sretan početak stimulacije.  poljubci poljubci poljubci
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 9/6/2015, 12:58

Pozdrav sunny evo jos jedne za zurku danas u feroni.
Prvo daniznavijam za vas sve i da vam pozelim mnogo mnogo srece igracice igracice igracice
Po neki put suludo verujem u neke male pokazatelje. Tako sam cele noci dezurala posto je moja mala macka trazila moje prisustvo da bi na svetndonela 5 divnih bebirona smajli angel
Pa tako verujem da nije slucajno bas jutros resila to da odradi. Vec je to odradila da nam pokaze da ce ovaj odlazak biti uspesan i produktivan ne samo za mene vec za sveeeeeeeeee igracice igracice igracice sudeci po gomilici malih sivih maca koje je dobila. Poprskala nas je macecom bebecom prasinom as  b  b  b
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 9/6/2015, 13:46

za 3 Jece Jelice Jelenice  Ferona je vasa igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice srca srca srca srca igracice igracice igracice navijamo
Palcice super za e2 dobijas terapiju i kreces !!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
annci samo se ti primiri ja ne bi radila na tvom mestu inplatacijko lezi odmaraj zeno , kad betu radis , mozes ti vec danas pa da lezis i vise  a mi navijamo iz sve snage , posle kad bebane dodju nema odmora  beba  beba  beba  igracice  igracice  igracice  igracice
koraci samo napred
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 9/6/2015, 14:17

Winni bas mi je zao,jos uvjek ima nade,bas kako Annci rece...
Palcice,Lela punooo srece vam zelim.
Anci,zaljepi tu stolicu za g...cu lol! queen
Titii ,bravo curo!!!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 9/6/2015, 15:13

Jelene, osvetlajte nam obraz danas! igracice lol!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 9/6/2015, 16:40

Jao Sirijus, sto me raznezi tvoja prica srca srca srca
Ja mislim da je ceo zivot sazdan od nekih malih detalja i znakova koje neko prospe po nasem putu...ko je pametan, videce ih! Tvoja maca ti je pokazala da veruje u tebe. A posto je vec 5 bebirona omacila, evo ja cu se prikaciti da je kod jednog mislila na mene Wink

Da podelim i ja sa vama jedan znak danas stavljen na moj put.
Jos pre nedelju dana sekretarica mi je zakazala sastnak sa direktorom jednog stranog predstavnistva. Prvi sastanak. Niti nase firme saradjuju, niti ga ja poznajem. Cove ulazi sa kesom u kojoj nisu ni rokovnik, ni flesh a ni kalendar. Vec plisana igracka (ok sa maramom na kojoj je logo firme) "mi imamao mladog direktora marketinga koji ima originane ideje, tako da nasa reprezentacija nije bas uobicajna. ako nemate kuci malo dete da se igra sa igrackom, valjda ce ga uskoro bit"
Zene drage!!! Kad ne zaplakah i ne okacih se nepoznatom coveku oko vrata! Ja!?! Ledena krajica na poslu! Ne moram vam naglasiti da cemo od sada doticnu opremu uzimati samo od ovog divnog gospodina lol! lol! lol! Bas bih volela da se neko od mojih pokusa da se pobuni...

Ako postoje znakovi pored puta...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 9/6/2015, 16:40

anci navijam drag ai da nas obradujes konacno sutra...
lelice moja, javljaj sta kazu, ocekujem lepe vesti od tebi i da startujes...
ostale ljubim sve lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Baš za andjele 75. 9/6/2015, 16:41

Devojke SREĆNO svima!! Žao mi je što pojedine niste uspele,ali Bože nada poslednja umire!Pozz
Very Happy lol! smajli angel
Baš za andjele 75.
Baš za andjele 75.

Broj poruka : 114
Godina : 48
Location : Lazarevac
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 9/6/2015, 16:51

Anci covek ko da je znao da ce vam kroz 8 meseci trebati plisane igracke :)
Ja verujem u vase znakove i jedva cekam da kazete da su vam maca i igracka donele srecu.
Sirijus,Anci :*
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 9/6/2015, 16:58

Jao, Annci, bas je divan taj covek. I ja bih saradjivala sa njim svakako, skroz je originalan. :)
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 9/6/2015, 17:13

[url=Korak po korak na putu do bete + - Page 4 V81v93]Korak po korak na putu do bete + - Page 4 V81v93[/url]
Nadam se da sam postavila sliku...
Danas mi je rodjendan,evo da se i vi malo pocastite...
31!!!!!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 9/6/2015, 17:19

Amna pa srecan rodjendan i da sledeciv docekas sa beba beba beba par maleckih bebeirona....Anci kakav divan gospodin taj covek... likeit
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 9/6/2015, 18:04

SRECAN RODJENDAN, BUDUCA MAMICE!!!!
Ma vidim ja da si mi posebno simpaticna, a sada vidim i zasto. Danas je i mom malom bratu rodjendan. Malom lol! lol! lol! "Mali" brat danas puni 28. Ali zbog velike razlike u godinama, uvek sam imala zastitnicki/roditeljski odnos prema njemu. I uvek je ostao moj "mali" brat
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 9/6/2015, 18:15

Jos nesto zajednicko..I ja imam malog brata ,bas zbog razile u godinama (13)
Mrzi da ga tako zovem,kaze ja sam veci od tebe :-)
Hvala Wini,nesto sam posebno sretna danas,inace sam uvjek sretna na rodjendane, ni sama ne znam zasto :-)
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu