KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Mika
Ancica 87
mamadabudem
tiramisu
Padobranka
Bobaue
pegaz
Gogoli
Pikseta
d77
dacans
Niny
AriesGirl
marija123
spring
greeneye
nina :)
Erata
Vuchica
luckystar74
ganedina
SoJa
millena
Tavita
SladZana
Sofija Veks
lenjivica
libra35
JocY
masato
Zmajuška
lelas
KoMetaK
Vanja80
leptirica1977
tatjanica
BiKsi :)
Blanka
bak
Baš za andjele 75.
sandrolina
Sirijus
winni
srculence 84
saska1
zsuki75
Eho
micaubica83
*Titi*
snowwhite
Amna84
lela1984
moze_biti
noja
Šašava
annci
PalcicaBg
ahosame
dada88
jelena*mama2andjela*
64 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 23/6/2015, 10:36

Titi cestitam. Beta ko kuca :)) Anci navijam za malog borca. Za tebe Jeco posebno, da te Bog nagradi za sve muke. Svim saborkama od srca zelim uspeh i svakog dana i svakog momenta mislim na vas i sve hrabre buduce mame...da im se najveca zelja sto pre ostvari. Mi uskoro idemo na more. Imamo i slauf i none za pokazivanje i najsladji osmeh na svetu sa dva donja zubica. Crnogorke cuvajte sinove. Stize mala opasnica Wink)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 23/6/2015, 10:54

Ja jutros otišla u pola 8 i izvadila krv za tsh i pg nalazi će biti u četvrtak naravno javiću vam.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 23/6/2015, 11:13

Anncice, ja cu jako, jako, jako da navijam za tvog hrabrisu! Nase malo cudo srca srca srca

Koracaljke mislim na vas sve puno, ali ne stizem da pisem, razno obaveze, muz mi stigao, pa... osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 23/6/2015, 11:15

annci ::
.
Annci, divne vesti! nemam reči
Neka je sa srecom i da se nastavi na najelpsi moguci nacin!   g  g  g  konfete  konfete  konfete

cveće
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 23/6/2015, 11:23

nego da vas priupitam. vidim neke imaju terapiju estrofem. jel to uobičajena terapija ili se daje samo prilikom FET?
i nije mi jasna terapija pregnilom isto, zašto se on daje, kako deluje na oržavanje ploda?

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 23/6/2015, 11:24

je sam estrofem pila jednom, kad sam imala pokušaj FET-a.
a pregnil nikad nisam dobila, sem kao stop inekciju.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 23/6/2015, 11:34

zsuki75 ::nego da vas priupitam. vidim neke imaju terapiju estrofem. jel to uobičajena terapija ili se daje samo prilikom FET?
i nije mi jasna terapija pregnilom isto, zašto se on daje, kako deluje na oržavanje ploda?
zsuki75 ja sam estrofem pila tokom Fet i kad mi je radjena vto iz spontanog ciklusa,znam da se daje zbog debljine endometrijuma,mada meni je dobar endo 8,5 i vise...a pregnil sam samo jednom primila kao stop injekciju u spontanom kad mi je radjeno.
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 23/6/2015, 11:44

zsuki estrofem se daje zbog enda tj da se poboljsa debljina istog. Neko ga ne pije nikada,npr ja za prvu VTO nisam ni znala sta je estrofem jer sam imala savrsen endo ali kiretaze su ucinile svoje i sad je bedan Sad
ja sam zbog krio transfera pocela da pijem estrofem 3*1 od 2 dana ciklusa i dr kaze da cu ,ako Bog da i uspe fet, morati da ga pijem do 12 nedelje..obicno se daje samo do transfera ili par dana gore dole...
sto se tice pregnila,ja licno sam ga primala samo pred aspiraciju,ali vidim da ga neko daje i kao podrsku zutom telu i kasnije...
meni su davali progesteron depo u trudnoci,prvo na svaka 3 dana posle na 5 dana,sve do 16 nedelje,iako mi je progesteron bio savrsen...naravno plus utrogestan 4*200

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 23/6/2015, 11:56

aha razumem. hvala vam na objašnjenju.

ja sam u nekoj nedoumici, šta da radim dalje po pitanju reprodukcije :)
iskreno se nadam da ću uspeti prirodno da zatrudnim, ali eto ne dešava se ništa...a godine pritiskaju. nisam pametna više.
moja gin.izgleda da joj je dosta meme. već prošli put kad sam došla na folikulometriju, nije baš bila oduševljena, nije htela ni ponovo da me pogleda za dva dana, kao nema slobodnih termina i tako.
na moje pitanje zašto mi se skratila lutealna faza isto nema odgovora ni ideja šta da proverava.
na moju sugestiju da jedan mesec proveravamo hormone 2., 7., 14, 21 dan rekla da je to zastarela metoda i da se to više ne radi jer je jako skupo, a ništa ne znači svaki mesec hormoni mogu dati drugu sliku....
ne bi da je menjam jer mi je do sad uvek izlazila u susret, svaku moju ideju je prihvatala, tipa klomifen, pa pregnil inekcije u prirodnom ciklusu i šta ja znam šta nismo probali...ali to su sve MOJE ideje...nekako očekujem da ona bude doktor da ima ideje ili ako nema da mi iskreno kaže ne zanm šta sa vama dalje, potražite pomoć od drugog.
a te VTO meni baš ne idu, nekako se uvek desi neko nepredvidivo sranje. a plašim se posledica u mojoj porodici sa jedne strane baba a sa druge prababa imale rak grlića materice...

sad sam kao u fazi ispijanja čajeva i biljnih preparata, ali mi sve nekako uzaludno...baš sam u nekoj lošoj fazi.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 23/6/2015, 12:17

Anči, navijači1  naajjaaače za hrabrišu srce

Jelena, ovo leto je tvoje, osećam! Navijam jako igracice igracice igracice igracice

Bak, navijam i za ljubav!! vođenje ljubavi

Cure, samo napred, stisak za sve zagrljaj

Šaljem jato roda roda roda roda roda roda za sve koje su u postupku, čekalice, bockalice, za smrzliće...

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 23/6/2015, 12:24

Hvala vam devojke puno!!!  poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci 
Annci, sto kazu devojke, citala sam tvoj post bez daha. Moram ti reci da mi se jako dopada ta tvoja doktorka i drago mi je sto ipak daje neku nadu. A smesak je junak na mamu. Pored ovolike podrske i navijanja mora da se bori. Ti lepo nastavi sa terapijom, a mi i dalje drzimo fige. Bice ovo dug put.  zagrljaj
Lela1984, Sandrolina, Jelena *mama2andjela*  sretan početak  sretan početak sretan početak bravo bravo bravo 
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 23/6/2015, 13:01

Titi, cestitke!
Annci, navijam za tvoju mrvicu!!!!!! radost radost radost radost radost radost
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 23/6/2015, 13:24

suzi otidji kod Kopitovicke mozda ona imam resenje za tebe u smislu terapije te blaze, uopste , nesto cete se dogorovoriti ja verujem . a cajeve pij tri meseca za redom pa pauza . ako ides na more suncaj jajnike vodu hladnu izbegavaj .
Jeco navijamo ovog puta mora da bude dobitni , prasimo te memecom prasinom
titi beta ko kuca
annci jos jednom ljubac za vas dvoje .
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 23/6/2015, 13:25

Soja duso grlimo te grljenje drzi se proci ce ti dani ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 23/6/2015, 13:42

noja ::Soja duso grlimo te grljenje drzi se proci ce ti dani ...

love

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 23/6/2015, 13:45

PalcicaBg ::Amna ne znam da li radis isto sto smo mi,kod nas se privatno cekaju max nedelju dana.
Ja sam sigurna da radim isto sto i vi...Sve ste mi napisala 7do 10 dana da cekate..Meni danas rekose, da se to ceka 3-6 mj jer se radi uskladjivanje genetike (koju sam odradila) sa ovim APC rizik od tromboze...
Bas cudno,jer sigurna sam da sve cure nisu ni ovdje radile genetiku..Vecina ih nema potrebu za genetikom vec samo za APC..
A ja sam im slucaj za istrazivanje... lol!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 23/6/2015, 13:51

Amna ja za to nisam cula,a mozda je to nesto novo ko zna ta medicina je daleko dogurala...
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 23/6/2015, 13:57

Evo i ovde da napišem:

Naša Sanja se juše porodila carskim rezom i na svet donela Vasilija dugog 54 cm i teškog 3100 gr.

Sanjice, srećno rođenje sina i da bude zdrav i prav dečak! Vaso, dobro nam došao!
osmeh srce
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 23/6/2015, 14:03

Bravo sanjice,nek je ziv i zdrav 100godina
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 23/6/2015, 14:20

Amna kad dodjes ovde mozda bolje odma I sa nekom klinikom da se konsultujes tj sa dr za vto m .samo konsultacije ... ja sta mogu da ti preporucim je dr kopitovic u feroni ali u novom sadu da vidis sta bi ti I ona rekla za sve to sto ti imas od tvoje dijagnoze od rezultata...ne znam al kad si vec tu da probas da cujes I njeno misljene pa je sve pitas sta te muci od toga I koriscenja cikla do svega. Moja sestra I kuma isto tako po par meseci nije dobijala mens. al kad je htela decicu bez problema obe imaju dvoje dece nikad nista nisu vadile od hormona a bile su jos mladje od tebe ....
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 23/6/2015, 14:55

Zsuki75 ne gubi vreme - prijavi se za vto
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 23/6/2015, 14:55

Zsuki75 ne gubi vreme - prijavi se za vto
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 23/6/2015, 14:57

Jooj Hvala Noja ali mislim da ne mogu jos i u Novi Sad da idem..Nemam vremena za to a hvata me i vikend...Ne znam ni kako cesto je povezan Novi Sad - Beograd..Da nebih zaksanula na termin kod Vuje...
Mislim da mi za sad treba endokrinolog ,sigurna sam da je dr.Kopitovic carobnjak,ali daleko sam ja od prirodnjaka i vto...Ja sam na nuli:aa69: ,bez siklusa sam zadnji put bila najduze 10mj. Ali mozda se i odlucim da odem ko ce ga znati...
A ovo sto si rekla za kumu is estru,znas da si u pravu..O tome sam i ja razmisljala da sam mozda trebala pustiti ali eto...
Kako god hvala ti za ljepu rijec i to malo caskanje ,sad mi bas treba ljubav
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 23/6/2015, 15:02

Suzi je radila vec dosta vto  .a  Imaju devojcicu iz prirodnih ja isto nekako verujem da ces opet ostati trudna  ... I dragog kljukaj kojecime c . E . Bundevine semenke svasta mu trpaj negde sam citala da I muski piju cajeve tu macu ...
amna vikend svi rade ali opet kako odlucis tj kako se organizujes . . Kad budes pauze pravila ti ces se druzitu sa dragim a I on neka izvadi sperm.ako nije cisto da budete sigurniji...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 23/6/2015, 15:06

Lela dokle ste stigli ?
Da zaprasimo igracice igracice igracice igracice
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu