KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Mika
Ancica 87
mamadabudem
tiramisu
Padobranka
Bobaue
pegaz
Gogoli
Pikseta
d77
dacans
Niny
AriesGirl
marija123
spring
greeneye
nina :)
Erata
Vuchica
luckystar74
ganedina
SoJa
millena
Tavita
SladZana
Sofija Veks
lenjivica
libra35
JocY
masato
Zmajuška
lelas
KoMetaK
Vanja80
leptirica1977
tatjanica
BiKsi :)
Blanka
bak
Baš za andjele 75.
sandrolina
Sirijus
winni
srculence 84
saska1
zsuki75
Eho
micaubica83
*Titi*
snowwhite
Amna84
lela1984
moze_biti
noja
Šašava
annci
PalcicaBg
ahosame
dada88
jelena*mama2andjela*
64 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 22/6/2015, 15:42

vau TITI odlicnoooo!

iskreno, malo se brinem zbog annci....smrc

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 22/6/2015, 16:06

Bravo Titi! TO su blizanci, sigurno! beba beba

U koliko je Ancci imala UZ? Ancci, javi nam se da ne brinemo. molitva molitva molitva molitva molitva molitva

Pegaz, uradi obavezno i TSH i progesteron 5 dpt i kad radis betu. Mada, mozda bi trebala da povecas dozu eutiroxa ako ti je TSH bio 4.4 pre ET, vidi sa endokrinologom. KOd kog ti bese ides?


Poslednji izmenio KoMetaK dana 22/6/2015, 16:08, izmenjeno ukupno 1 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 22/6/2015, 16:07

ja mislim da annci ide tek veceras u 20:00 kod doktora, meni je to nesto tako ostalo,
navijamo draga za najlepse vesti od tebeeeeeee, javi se kada stignes...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 22/6/2015, 16:11

Anci veceras ide nego rece da ce raditi betu ujutru.

Sandrolina vi bese idete po smrzlice?Srecno draga!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 22/6/2015, 16:12

da pačice moja, idem po smrzalice po 5 put...
ali ovo leto i jul mora biti moj, uspeće sada...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 22/6/2015, 17:53

Titi, bravo za betu!!!! sunny sunny sunny  Čestitam!

Sandrolina sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak 


Palcice, koko jedna sunny sunny sunny sunny sunny  Bravo za 10!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 22/6/2015, 18:08

Sta ce ovde biti trudnica....
Titi,cestitam...Bravo!
Jelena,podrzavamo odluku i navijamo...
Sandrolina srecno...
Lelki svim silama te bodrim...
Cekamo Annci....Verujemo u bebca!
Ako sam neku preskocila ne zamerajte!NAVIJAM ZA SVE!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 22/6/2015, 18:50

koliko se cekaju rezultati na rizik od trombofilija-tromboze
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 22/6/2015, 18:55

Amna ne znam da li radis isto sto smo mi,kod nas se privatno cekaju max nedelju dana.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 22/6/2015, 18:57

Hvala vam, devojke, na tako velikoj podrsci i cestitkama.  d Cini mi se da ce ovo leto biti puno roda. 
  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda  roda roda roda roda roda 
Zvali su me iz Ferone da mi kazu da je doktorka rekla da nema potrebe da vise ponavljam betu, jer je bukvalno skolska, da nastavim sa terapijom kao i do sad' i da ce mi, kada budem dosla u cetvrtak na bocu Progesteron-a, zakazati UZ za nekih 12 dana od danas (sto znaci otprilike sledece subote).  srce srce
Palcice, draga, ti bre moja baba Vanga!  lol! zagrljaj poljubac
Iskreno, sto kaze szuki75 i ja se sad' vec brinem za Annci...
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 22/6/2015, 19:49

Amna84 ::koliko se cekaju rezultati na rizik od trombofilija-tromboze
Ja sam naj duye cekala protein C i S. Skoro mesec dana,radila sam u jugolabu u N.S,
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 22/6/2015, 19:54

Na rezultate trombofilija u privatnim laboratorijama se čeka 7 do 9 dana.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirica1977 22/6/2015, 19:58

Titiiiii,cestitam draga moja ljubav ljubav
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/6/2015, 20:02

Dobro je proslo, startujemo cim dobijem, a samo sto nisam, kaze.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 22/6/2015, 20:10

Juhu, Lela, približilo ti se! Biće ovo tvoje leto!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 22/6/2015, 20:13

Super Lela!Bas mi je drago sto je sve ok.

Anci drzimo fige za malog borca!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 22/6/2015, 20:19

jelena*mama2andjela* ::ancci ja mogu samo da potpisem Kometak,ne znaju doktori kakvog ti borca imas...danas ce te im pokazati da grese:aa: yes yes    
Ja se vratila sa mora,puna vitamina D i pozitivne energije i odlucila da u ovom ciklusu vratim one moje smrzalice sto strpljivo cekaju .... juce bio prvi dan ciklusa,tako da sam za 15-ak dana trudnica i nikako drugacije....

Devojke,cekalice,trudnice,bockalice ...ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav    

Baavo, jeloo!!! Kada se spoje tvoji eskimi i ugrejana, osuncana kucica, rezultat moze biti samo beba beba

Srecan pocetak, draga! Skolski dosadno da bude!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 22/6/2015, 20:20

Titi čestitam radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Lela super ,uskoro krećeš igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Anči čekamo.....
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 22/6/2015, 20:21

sandrolina ::drage moje zenice,

samo da se javim da sam i ja u prici počela sam bockanje u subotu dipherelinama i estrofem od juce, tako da 1.7. merimo endo i planiramo odlazak u Prag...
navijam jako za sve i svi zelim srecu kao i sebi...


sretan početak sretan početak sretan početak Da ovaj pokusaj bude onaj dobitni!
Navijamo jaaaako za tebe, Sandrolinice!
tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 22/6/2015, 20:25

Titi, za tvoje zaista skolsko duplanje bete
igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra

Bravo, devojko!!! Tako se to radi! Sada se opusti i uzivaj u trudnoci d oprvg Uz. da se zajedno radujemo najlepsoj muzici na svetu
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 22/6/2015, 20:28

Anči piši nam kako si prošla jeli sve u redu?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 22/6/2015, 20:31

anci kakav je izvestja kod tebe draga moja jel veceras uz.
hvala ti draga, mora sada da uspe...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 22/6/2015, 20:44

Eeee, a sada moj izvestaj!

Beta je danas bila 13.300, a Pg 117. Very Happy

Sto se tice UZ:
Moja beba vise nije samo mesak/smesak. To je sada jedna mrvica (kao nasa Palcica-bez obzira sto te ne znam, draga. Nekako te zamisljam sicusno zbog tog nicka). U mesku se formiralo zuto telo. A tu je i plod. Samo je minijaturan. Dr kaze da bi on sada trebao da bude oko 8-10 mm. Moja mrvica je samo 3,1 mm. Ali je tu....vidim ja ona nesto izgleda zabrinuto, pa ne smem ni ja da se radujem. Sve vreme mi objasnjava koliko je majusna...
A onda ukjuci zvucnike.... srce
To je nesto najlepse sto sam ja cula u zivotu…a dr I dalje zabrinuta “ima tu i neke srcane radnje, ali je slabasna…oko 80 otkucaja/min. Trebalo bi da je 160….

Sta da vam kazem…mozda je tri puta manja nego sto treba, i mozda joj srce duplo sporije kucka, ali je to moja beba! Najjaca na svetu! I svasta je pregurala do sada, izgurace jos I izboriti se za svoj zivot.

Dr je realna, kaze: "nada postoji, beba je tu I ima srcanu radnju. Nemojte se previse nadati da mi se ne slomite, ali dajte da joj damo sansu. Nista ne mozemo da izgubimo.
Nemojte uvoditi terapiju, neka se beba sama izbori. Ponovite betu za 4 dana, a sledeci ponedeljak na UZ. Mozda u medjuverenu ponovo prokrvarite I izbacite sve. Nemojte mi se uplasiti. To je vrlo cesta pojava."

Rekla mi je da ne uvodim ponovo lekove (posto sam ih ja na svoju ruku uvela posle dg missed AB. Kada su svi rekli da prekinem, ja sam ih I pojacala), sto je naravno necu poslusati.
Sto se tice Pg, on je sada ok, a I ne krvarim, tako da ga necu bockati danas. Provericu u sredu, pa cu videti da li mi treba ponovo. Ne znam da li da ostanem na 12 mg estrofema I 800 mg utrogestana, ili da smanjujem…

Eto drage moje, cuda postoje!
Nisam ja ni mala ni luda. Znam da su sanse jako male, ali nekako verujem da ce se ovaj moj ratnik izboriti na kraju!

Beskrajno hvala na brizi i podrsci, drage moje!
poljubci poljubci poljubci poljubci

PS Naravno, nema nikakvog objasnjenja kako smo od savrsenog meska pre 10 dana, dosli do spontanog pre 5 dana, i ponovo vaskrsli....al sada i ne cackam. Namam snage da trazim krivce, svu svoju energiju usmeravam na ovu mrvicu, mazim stomak i cuvam je....od svega



annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 22/6/2015, 20:50

Annci, čuda se dešavaju, draga moja. Sviđa mi se pristup tvoje doktorice, deluje mi da je nežna i pažljiva, puna obzira prema tebi i tvojoj bebi.
Najiskrenije se nadam i verujem da će se tvoja mala mrvica izboriti, hoće i mora uz svu tvoju ljubav i podršku, kao i podršku svih teta sa foruma. Ima da se rodi jedan mali borac 100%! yes
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 22/6/2015, 20:50

annci bice sve to u redu...navijem svim srcem za nasu mrvicu da se izbori jer ona to može pokazala je da je veliki ratnik i mi svi ovde navijamo da na kraju budete pobednici... sreca sreca sreca sreca as as as as as as as as
odmaraj, lezi i nista ne brini mora da bude sve ok, nista nemoj čačkati... poljubac

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu