KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Mika
Ancica 87
mamadabudem
tiramisu
Padobranka
Bobaue
pegaz
Gogoli
Pikseta
d77
dacans
Niny
AriesGirl
marija123
spring
greeneye
nina :)
Erata
Vuchica
luckystar74
ganedina
SoJa
millena
Tavita
SladZana
Sofija Veks
lenjivica
libra35
JocY
masato
Zmajuška
lelas
KoMetaK
Vanja80
leptirica1977
tatjanica
BiKsi :)
Blanka
bak
Baš za andjele 75.
sandrolina
Sirijus
winni
srculence 84
saska1
zsuki75
Eho
micaubica83
*Titi*
snowwhite
Amna84
lela1984
moze_biti
noja
Šašava
annci
PalcicaBg
ahosame
dada88
jelena*mama2andjela*
64 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 13/6/2015, 22:49

Cure gledajte ovo,vratilo mi je osmjeh na lice http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/bili-smo-na-rodjendanu-prvih-petorki-u-hrvatskoj---389208.html
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/6/2015, 00:23

A ja sam dobila potpuno drugačiju semu za trombofilije sad,jako detaljnu,promenila sam hematologa.Sad ide aspirin od 75 mg i pronison od 10mg,počela od danas.7 dana pred A fragmin od 2500ij.,tad se izbacuje aspirin,a prvi dan nakon ET se fragmin pojačava na 2 puta po 2500ij.Pronison se nastavlja i nakon ET.Kontrole D-dimera,KKS,transaminaza,glikemije i urinarno i kontrola hematologa za 2-4 ned. s tim nalazima nakon ET,ako bude uspešno,a prva kontrola KKS 10 dana od primene fragmina i u slučaju pada trombocita kontrola hematologa odmah.Sad sm radila D-dimer,KKS i antinukleusna antitela i to je u redu.NK celije su blago povišene i zato ce sad ići pronison i to ranije.Ovaj put mora da uspe,a hoće,leto je moje,samo da bude jajne celije i da dodjem do transfera,a hoću.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 14/6/2015, 07:58

Tako je, Lelo, mora i hoces! Drzim ti fige najjace! Cmok.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/6/2015, 08:19

Eho ::Tako je, Lelo, mora i hoces! Drzim ti fige najjace! Cmok.

sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 14/6/2015, 08:50

Lelo, nek ti je srecno i bericetno ovo leto! Navijam za tebe osmeh srce
Amna, preskoci zle komentare i pitanja. Ona su postavljena, dosta cesto, od onih kojima nije sve potaman u zivotu pa svoje nezadovoljstvo iskaljuju tako sto ce da povrede druge. Valjda im lakse. Treba da ih zalis, nesrecni su oni. Ti ces im jednog dana, uskoro, prosetati ispred nosa sa bebom u kolicima i samo se blazeno nasmesiti smajli angel
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Šašava 14/6/2015, 09:13

Da bolovi sto pre prodju, Titi, i Annci.

Bas sam i ja ovih dana kontala koliko je to nepristojno pitanje "Kad cete bebu". Prvo pitaju kad se udajem, a posle to. Sta ih pa briga? Sta ako npr ne mogu da imam bebu, sta ako recimo ne zelim? To je toliko licno pitanje, a ovde ljudi daju sebi za pravo da ga precesto postavljaju... Kao da je to "pravljenje" reseno za 2 sekunde... Kao resis da hoces, i odmah napravis. Nisam jos smislila bolji odgovor za njih od "Pitaj Boga, sto pitas mene."

p.s. Sutra radim test.... nesto se oduzilo ovo kasnjenje... Javljam.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 14/6/2015, 09:37

Annci, kako si danas? Je l' su se bar malo smanjili bolovi i krvarenje?  cveće
Amna, nemoj trositi svoje zivce i snagu na takve ljude. Ali takvih stvarno ima mnogo. Da ti ne pricam da u nasem okruzenju skoro svi imaju decu i prosto su se nekako udaljili od nas otprilike kao da imamo neku zaraznu bolest, a ne problem sa zacecem. I ko ih sisa! Takvi ljudi mi ni ne trebaju u zivotu.
Lela1984, verujem u uspeh ovoga puta i cvrsto drzim palceve i na nogama i na rukama!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Sasava, navijam iz sve snage!  molitva  Pa to bi bilo diiivno da nas bar neko obraduje lepim vestima iz "prirodnih radova".  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 14/6/2015, 10:18

Amna, jednoj mojoj poznanici sam prosle godine na slicno pitanje" Ima li sta novo kod vas vise"? Obavezno mi je prije toga skenirala stomak ,odgovorila da se slabo seksam sa muzem, ali cim padne prvi sex da cu je obavijestiti, pa onda neka gleda u pasulj oce li biti sta novo Very Happy
Vise nijednu nije progovorila, otisla je ,a ja umrla od smijeha u sred jednog trznog centra. Tako da ih pospremi slobodno, nece te vise pitati, pa majku mu valjda znaju da ako godinama nisam trudna vjerovatno postoji problem, ali cud ljudska je cudo  a narocito zenska.
Ljubim te i slucajno zbog tih jadnih komentara i ljudi nemoj da places!!!ljubav

Koraci samo naprijed, gazite jako love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od snowwhite 14/6/2015, 10:54

Amna draga, ja sam ta pitanja resila da odgovaram istom merom. Na bezobrazno pitanje, dobiješ bezobrazan odgovor i tačka. Davno mi je jedan stariji kolega rekao "sa ljudima mozes da razgovaras samo jezikom koji razumeju."
Glavu gore, nevaspitanog sveta je sve vise, ne daj na sebe. zagrljaj

Annci trudnjacice naša kako si danas? Sta radi mali borac?

Titi, Lela, Sasava, Eho - navijammmmm jako cveće  vv roda
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Šašava 14/6/2015, 11:54


Titi, znas, moguce je da je tim ljudima npr zao da vas zovu na decije rodjendane, neprijatno im sto nemate jos decu, ne zele da vas opterecuju...
A npr moja sestra recimo ne voli na rodjendane da zove ljude bez dece, jer ne moze da im se oduzi za poklon na isti nacin...

Hvala svima za navijanje Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 14/6/2015, 12:14

Sasava, verovala ili ne, svi ti ljudi nas uredno zovu na rodjendane svoje dece i uvek se potrudimo i istrosimo k'o budale za poklone (kao da smo svakom tom detetu rod najrodjeniji), a meni i mm-u se niko ni ne obrati, jer mi ne mozemo da se prikljucimo razgovorima o pelenama, konzistenciji stolice kao i slina... Sta da ti pricam kad' je sestra od tetke od mm-a sa kojom smo bili jako dobri, a koja inace ima troje dece, kad' je ostala trudna sa trecim detetom, u toku moje price o tome kako nam je doktor rekao da nema sanse da cemo uspeti da zatrudnimo prirodnim putem niti IUI-om, mrtva hladna rekla:"E da, kad' smo vec kod toga, ja sam trudna! Hihihi!" Strasno! Prvo dvoje dece su bukvalno odrasla kod nas, a sad' u celom ovom procesu oko VTO ona se nije udostojila da nazove da pita sta se desava. Ne vredi ni pricati o tim stvarima - samo se iznerviram.
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 14/6/2015, 12:48

Ja ne idem vise na dečije rodjendane i kada me zovu
Na poslednjem na kojem sam bila poludela sam jer je lik krenuo da napada nas vlasnike ljubimaca da smo ludi i sta ako im se nesto desi uzecemo drugog..l na sta sam mu ja odgovorila pa sta ako tvoje dete zgazi auto napravićeš trece imas vec dvoje a vidm dobor ti ide... Nastao frka i od tada def odluka je da ne idem jer se nerviram samo...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 14/6/2015, 12:59

luckystar74 ::Ja ne idem vise na dečije rodjendane i kada me zovu
Na poslednjem na kojem sam bila poludela sam jer je lik krenuo da napada nas vlasnike ljubimaca da smo ludi i sta ako im se nesto desi uzecemo drugog..l na sta sam mu ja odgovorila pa sta ako tvoje dete zgazi auto napravićeš trece imas vec dvoje a vidm dobor ti ide... Nastao frka i od tada def odluka je da ne idem jer se nerviram samo...
lol! lol! lol!  Razumem te skroz posto mi imamo dva psa.
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/6/2015, 13:06

A sta kazete za to sto ja radim u jaslicama i cuvam tudju decu. affraid A dusa boli... Crying or Very sad Ali, kao i Lucky, izbegavam "decje zurke " uredno, necu da se stresiram jos vise. Wink

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/6/2015, 13:25

Lela odlican plan si napravila,ovaj put mora da uspe,mora!!!
Gde si bila kod hematologa?

Titi od sledece godine i vi slavite decji rodjendan,pa ces da vidis ko ce vise da se isprsi Wink

Elem,danas sam iz auta videla nasu dragu Niny,sa Masom seta pored autobuske stanice,prepoznala sam je sa slika,i nju i Masu osmeh srce osmeh srce
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/6/2015, 13:49

Palcice, kod doktorke Bajic u medigroup,vrlo sam zadovoljna, mnogo je detaljnija i posvecenija od Antica i jeftinija. Ja kod nje nastavljam definitivno, s njim sam zavrsila.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 14/6/2015, 14:29

Cure hvala vam usne !!
Noc mi je bila grozna,sanjala sam da sam trudna i vidi se stomak ali ja svima govorim nisam,juce sam popila zadnju ciklu,cini vam se lol! lol! Podsvjest je cudo!
Hvala vam na podjeljenim iskustvima,neka cu sigurno prisvojiti osmeh srce Mozda niste ni svjesne kao ste fine angel
Lucky, king
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 14/6/2015, 16:04

Drage nase "tetke forumasice" (to vi dodjete rodbinski mom mesku/smesku-neciji muz je to izjavio, i toliko mi se dopalo:D ),
prvo da prodjemo sta se ovde to desavalo...

Leki, BRAAAVO! Bas mi je drago sto si promenila hematologa i sto imas skroz drugu semu. Ma moraju da nadju recept i za tebe! Simptomaticne su mi posebno i ove prirodne biohemijske. Znaci da posle zaceca nesto smeta. Ovog puta, eliminisacemo i to!
Navijamo jaaako igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Gospodjice Titi, ja se izvinjavam, ali ko je Vama dozvolio da nervirate bebice u ovoj fazi? Ta tetka se brise sa spiska! Jasno?!? Toliku dozu bezobzirnosti zaista necu da komentarisem. Ti imas samo jedan zadatak: da mazis stomacic i saljes mu puuuno nase ljubavi i pozitivne energije srca srca srca


Sto se nas dvoj tice, polako trosimo dan...mayimo se i tepamo. Stomak manje boli nego juce, ali se krvarenje ne smiruje. Zene drage, dize mi se kosa na glavi od svakog odlaska u wc. Svaki put me oblije hladan znoj.
A sutra beta....gore mi nego u cetvrtak. Tada saje beta skro opala....pupupu...necu uopste da razmisljam o tome.
cveće cveće cveće
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 14/6/2015, 16:05

I da poskocim za Sasavine prirodne radove, malo

vv vv vv vv vv vv
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/6/2015, 16:48

Annci, ima da uspe sad! Navijam za tvoju ogromnu betu i sutra! Je li stalo krvarenje?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 14/6/2015, 17:16

Aj me Annnci ima da uspijes!!!Jasno?Ne ustaj iz kreveta..I odlazak u wc ti je zabranjen lol!
Moja kolegica je prije neke 2god rodila blizance,nakon 11godina pokusaja,znam da nije smjela ni ustajati,cak je wc svela na minimum,svako pomjeranje je moglo da bude kobno..Tad nisam znala o cemu se radi ali eto,sad razumijem..Bila je bas disciplinovana,samo ona zna kako je to bilo tesko,ali isplatilo se.
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 14/6/2015, 18:53

Da ne malerisem, ali cini mi se da se i krvarenje polako smiruje. I dalji postoji, ali ne izgleda kao odliv, nego onako umereno. Jupiiii!!! x x x x
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/6/2015, 18:55

annci ::Da ne malerisem, ali cini mi se da se i krvarenje polako smiruje. I dalji postoji, ali ne izgleda kao odliv, nego onako umereno. Jupiiii!!! x x x x

sreca igracice likeit

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od greeneye 14/6/2015, 19:21

Annci, da te malo ohrabrim, moja drugarica je imala obilno krvarenje na samom pocetku trudnoce i toliko se bila uplasila, pogotovo sto je i ranije imala problema sa odrzavanjem trudnoce, ali krvarenje stade i sad taj mali secerko ima 3 godine i sladak je ma da ga pojedes
Tako da nemoj previse da lupas glavu ( znam da je lako reci!) i pokusaj da smireno cekas test
(sto je vjerovatno nemoguce b )
E sad ovaj moj savjet nema nikakvog smisla...ali znas sta mislim
Drzim ti palceve jako, najjace molitva

greeneye

Broj poruka : 18
Location : Melbourne
Datum upisa : 15.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/6/2015, 19:33

Anci super sto se smanjuje.Navijam za sutrasnju betu,verujem da ces nas opet oboriti s nogu yes

Sasava,da nas sutra obradujes!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu