KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni taj 13/6/2015, 09:55

Annci draga e isplakah se dok sam citala tvoj post gore tako je emotivan zagrljaj i odmaraj ma ne mrdaj ako treba uopste zbog bebca koji je tu
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 taj 13/6/2015, 10:06

Annci, dobro je da je sve ok i da je druga beba dobro. Sad guza za krevet, bice to sve ok.

lela1984

Broj poruka : 3630
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Amna84 taj 13/6/2015, 10:15

Upravo sam pronasla na foktor.rs info od 2008god kad su Nabla i kolegice pisale o NK celijama i razlozima biohemijski trudnoca..
Biohemiska ,razlog stres! NK se rade iz krvi i biopsija endometrijuma
Ancci,curo izdrzaces ti to sve i donijetinam bebicu,samo miruj ljubav ljubav
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od *Titi* taj 13/6/2015, 11:00

Joooj devojke moje, daj Boze da ste u pravu. Mada i farbanje mi nije merodavan "simptom" posto me je frizer inace ofarbao onako kako je on hteo, a ne kako sam ja htela, pa ne znam da li je tako trebalo da ispadne ili ne.  Very Happy
Annci, draga, kako si nam danas? Kako je nas smesak (kazem nas posto smo mi tetke sa foruma)?  osmeh srce
Ja samo da dostavim danasnji izvestaj: moje sisenzi ce da explodirenzi. lol!  Od jutros me jako bole samo sa strane, ispod pazuha i malkice mi je naduven stomacic.
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 13/6/2015, 11:06

Titi hoce to od progesterona,a i od trudnoce Wink
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 13/6/2015, 11:11

pratim vas ovde svaki dan ali slabo pisemovde u zadnje vreme ali ste me postakli da i ja objavim da je meni prvi put za zadnjih 15 g otkad pokusavam da uzgajam ovo cvece procvetalo,kad kupimo procvetalo dotle ima cvet i posle nikad nije teo da cveta.prosle godine sam dobila u ovo vreme pelcer od komsinice i pre mesec dana mi je procveto i jos drzi cvet kao da je danas prvi dan kad se lepo otvorio.nikako da zapamtim kako se zove.sad cu probati da postavim sliku ovde da vidite.ko zna mozda i kod mene bude neki lep znak u skorijoj buducnosti za jos jednim detetom
[img]Korak po korak na putu do bete + - Page 11 25ev0ah[/img]
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5134
Godina : 44
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od annci taj 13/6/2015, 11:15

Hvala, drugarice.
Iskustva drugih mnogo znace. Erata, i treba deliti ovakve informacije, ne da bi nas preprasile, vec da bi zene u mojoj situaciji bile mirnije. Da znamo da ovo ne znaci neminovno neuspeh. Da se i ovakve price sredno zavrsavaju.
Moja beba i ja Very Happy , duboko verujemo u to.

Kako krvarenje ne jenjava, a najgore sto se sada ponovo javlja bol kao juce, odlucila sam da ipak posaljem mail u PFC. Saljem Ivani naravno, ali bih volela da posaljem u cc i Sonji. Pisancu na PFC strani, ali ovde je prosto promentije. Ima li neko njen mail?
Cisto Ivanu cu vervoatno cekati do ponedeljka, a tada svakako ponavljam betu.
Samo me muci da li mogu jos nesto da uradim da pomognem ovom mom malom borcu, osim ovog lezanja

Titi igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Palcice, kada je uz, e2? Nista ne izvestavas...nemoj da sekirass trudnu zenu Laughing
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 45
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 13/6/2015, 11:23

Nina to je spatifilum,bas juce pisah kako je i moj procvetao prvi put posle 3 godine Very Happy

Anci sutra je ultrazvuk,e2,pisala u dnevniku.Nema nista posebno kod mene,pa zato nemam sta da izvestavam Laughing ljubav
PalcicaBg
PalcicaBg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Eho taj 13/6/2015, 11:36

Annci, imam ja neki mejl, neko mi nekad poslao. Hajde saljem ti porukom, da ne ostavljam bas javno na netu. Pa prosledi dalje ako jos nekom zatreba.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od annci taj 13/6/2015, 11:43

Juu, nisam znala da vodis dnevnik, Palcice. Odoh odmah da te zapratim!!!!
Sutra drzimo figeeee!!!

Poslah mail, sad cemo videti kada ce odgovoriti...stalno neko cekanje...
annci
annci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lelas taj 13/6/2015, 11:49

Annci,bravo za smesak,bice sve ok!samo se primiri,samo kupatilo krevet.negde daju progesteron ,negde ne.vecina zena je to prosla.postavila sam ti mail na temi pfc.u svakom slucaju bolje da konsultujes dr Sonju.
Titi,navijamo,Palcice takodje!
Nina,navijam za tebe,za zvoj znak!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šašava taj 13/6/2015, 12:47

*Titi* ::Ja samo da dostavim danasnji izvestaj: moje sisenzi ce da explodirenzi. lol!  Od jutros me jako bole samo sa strane, ispod pazuha i malkice mi je naduven stomacic.

Jel bole na dodir, ili i ovako? Embarassed
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 38
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od *Titi* taj 13/6/2015, 13:05

Šašava ::
*Titi* ::Ja samo da dostavim danasnji izvestaj: moje sisenzi ce da explodirenzi. lol!  Od jutros me jako bole samo sa strane, ispod pazuha i malkice mi je naduven stomacic.

Jel bole na dodir, ili i ovako? Embarassed
Ma bole cim stavim ruke normalno pored tela, pa drzim ruke odmaknute od njih i izgledam kao da cu svakog casa da poletim.  lol!  A sada mi se bol spusta na donji deo grudi. Mada ja mislim da mi je to sve posledica Utrogestan-a.
*Titi*
*Titi*

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Šašava taj 13/6/2015, 13:34

ajoj, zar toliko mogu da bole Sad
e jesmo mi zene jadne sa svim tim mukama!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 38
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od *Titi* taj 13/6/2015, 18:27

Šašava ::ajoj, zar toliko mogu da bole Sad
e jesmo mi zene jadne sa svim tim mukama!
A sa grudnjakom mi jos gore. Nisu me nikada ovako bolele, ali verujem da je od Utrogestan-a posto kada sam pocela da ga koristim posle aspiracije, bradavice su mi bile jako osetljive, a evo od jutros me i grudi bole i to sve jace i jace. No, od cega god da je, nadam se da ce me do uvece bar malo popustiti da mogu da spavam.  Rolling Eyes
*Titi*
*Titi*

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blanka taj 13/6/2015, 19:09

Titi, sigurno od Utrogestana, ja se nisam mogla dohvatiti kako su me  boljele, a onda kad stane bol se pitam sto me ne bole Very Happy Cudne smo mi zene Laughing Ali sve cemo izdrzati zbog bebica, zato saljem puno roda i mislim na tebe roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Ostale Koracaljke srecno sunny sunny
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4237
Godina : 39
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 13/6/2015, 19:34

Od utrica bole, ubijaju, mene bolele svaki put, i ispod pazuha.

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od annci taj 13/6/2015, 20:13

Ma titi, trudna si, zeno, kad ti kazem!

Ja sam ranije koristila utrice i nikada me nisu bolele grudi, ali sada me bole i raaastu (konacnoooo!!!!). Znaci, kace nam se bebice, tralalallaaa v v v v

Palcice, ja ti nadjoj samo prosli dnevnik, i to onaj neuspesan pupupu...zakljucan. Daj posalji link novog. Dok ga ne dobijem, ovde igram za tebe
vv vv vv vv vv vv vv

Ja nekako pregurah dan! Stomak razbijao, krvarenje uzasno sa puno ugrusaka:affraid: , Sonja mi odmah odgovorila (da ne mogu da uradim nista vise nego sto sam vec uradila, nastavljam sa istom terapijom, ne mrdam i ponaljam betu u ponedeljak).
Ali nedam se ja! Mazim stomacic i tepam mu! Bice sve ok. Ma mora da bude!

Jedno konkretno pitanje. U ponedeljak moram po doznake da otvorim bolovanje. Imam izvestaj moje dr na kome pise strogo mirovanje i visoko rizicna trudnoca mogucnost pobacaja. Da li moze moja ljubav sa tim da ode u DZ ili moram ja da idem da cekam na +35. Mnogo me strah da ne pogorsam nesto...
annci
annci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Amna84 taj 13/6/2015, 20:16

Pita me danas cura od 22god ,jel mi necemo djecu,sta cekamo..da imamo 50..
Nisam joj bas nista, osim da ima vremena,ali bolilo je ..
Nisam ljubitelj drskih i direktinih odgovora jer samo pokazujem vise svoju bol i patnju,pa sam presutila
A moji odgovori su svi drski i direktni i pokazu moju bol...
Amna84
Amna84

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od masato taj 13/6/2015, 20:23

Annci, naravno da moze tm da ode da ti otvori bolovanje sa izvestajem. Cak i da odes ti, nemoj da cekas, sada si trudnica, nema cekanja :-) :-***
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 42
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 13/6/2015, 20:25

Moze, annci i, s tim izvestajem i otpusnom listom od Sonje. Meni dragi otvorio bolovanje odmah nakon transfera prosli put kod Kopite kad smo radili, ja nisam mrdala dupence iz kreveta.

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 13/6/2015, 20:53

Annci da krvarenje sto pre stane pa da konacno predahnes.
Evo ga moj dnevnik https://kutak.forumotion.com/t3023-palcicabg-ljubavveranada
Vto dnevnici pa na gore,iznad koraka.
Vuci,prasi jako,jako lol!
PalcicaBg
PalcicaBg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lelas taj 13/6/2015, 21:46

Annci,nadam se da ce krvarenje brzo da se smiri.u svakom slucaju ti ces mirovati a muz neka ode u dom zdravlja i otvorice ti bolovanje bez problema.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od annci taj 13/6/2015, 22:04

masato ::Annci, naravno da moze tm da ode da ti otvori bolovanje sa izvestajem. Cak i da odes ti, nemoj da cekas, sada si trudnica, nema cekanja :-) :-***

Hihihihiii...Annci-trudnica! Ko ce da se navikne na to....

Amna, duso, devojce moze da te poljubi u tvoje malo (koliko se secam opisa i avatara, prilicno smo slicno gradjene, otuda ovo "malo") d.p.nce! Onako socno!
A mozes da odgovoris da ces ko teta Annci oko 40te. Oko 50te cemo drugo! I ne zaboravi, svi smo jednom imali 20. Bez uvrede, tada su mi zene od 40 bile u oooozbiljnim godinama, ali mi kucno vaspitanje nije dozvoljavalo da idem okolo i vredjam zene. Ne mislim da je devojka zlonamerna, samo je mlada i nevaspitana, a ne smes sebi da dozvolis da te takvi ljudi povredjuju. Imas ti za sta da cuvas svoje zivce.

Jedan veeeliki poljubac ( u obraz) da zaboravis ruznu provokaciju
poljubac
annci
annci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Amna84 taj 13/6/2015, 22:26

Anci draga moja,jos mi se place,citavo vrijeme sam provela u sobi placuci,skupilo mi se!!! Evo me opet, zacmizdri!!....Jos gore nazvala sam mamu izjadala se pa i nju nasikirala,pa sam opet i radi toga plakala...Bas sam i mami rekla,da meni odgoj nebi dao da to nekog pitam,ali nije do cure ,do mame njene je ,nebi to ona sama znala!!!Nebitno,ocito da je vrijeme mog mira prestalo,sad ce pitanja...Moj Boze,a ni 2god nisam satavila!!!
Mama mi rece da nakon pitanja dolazi vrijeme zatisja..Mama mi je kraljica a u stalnim smo sukobima,toliko smo slicne :-)

Draga moja, ne daj sebi stresa ni fizickog napora,preskoci cak i moje zalopokoljke..Samo misli na sebe ,duso draga,cak i misli prosciti od losig i depresivni stvari (ako ih ti uopste i imas ) :-)..Neka se mala mrvica dobro ugnjezdi kod tebe, :-)
Ljubim te puno..
Amna84
Amna84

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu