KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Mika
Ancica 87
mamadabudem
tiramisu
Padobranka
Bobaue
pegaz
Gogoli
Pikseta
d77
dacans
Niny
AriesGirl
marija123
spring
greeneye
nina :)
Erata
Vuchica
luckystar74
ganedina
SoJa
millena
Tavita
SladZana
Sofija Veks
lenjivica
libra35
JocY
masato
Zmajuška
lelas
KoMetaK
Vanja80
leptirica1977
tatjanica
BiKsi :)
Blanka
bak
Baš za andjele 75.
sandrolina
Sirijus
winni
srculence 84
saska1
zsuki75
Eho
micaubica83
*Titi*
snowwhite
Amna84
lela1984
moze_biti
noja
Šašava
annci
PalcicaBg
ahosame
dada88
jelena*mama2andjela*
64 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Šašava 12/6/2015, 15:17

PalcicaBg ::Anci moram da grdim tvoju stranku s posla sto nije donela dve igracke onaj dan. Very Happy

A kad smo vec kod znakova pored puta mozda nije slucajnost sto je moje cvece spatifilum posle 3 godine prvi put procvetalo pre tri dana. :)


joj, ja od juce cuvam jedno stenence, prava beba, nije ni svesno sebe.
Ima max 3 nedelje, ako i toliko.
Hm, da nije i to neki znak Very Happy
Musko stene smajli angel
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 12/6/2015, 15:39

Titi, za tebe se kao znak racuna ovo: http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Isa-i-Bisa-dobili-cetiri-prinove.html

sreca
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/6/2015, 15:53

*Titi* ::A je l' se racuna ako meni nije nista procvetalo vec je roda proletela pored nas?   lol!   roda
Annci, trudnice nasa, jesi ti imala neke simptome posle et-a (ne mogu sad' da se setim)? poljubci
t

Hihihiii...ne mogu ni ja da se setim...postadoh zaboravna od kada sam trudna lol! lol! lol!

Salim se, mislim da sam ovog puta vec posle par dana pocela da osecam neko muljanje i probadanje. Braonkasto krvarenje je pocelo 12 dpt, a pred betu i crveno. Sto mi je skrtilo zivot!

Kako si mi ti?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od moze_biti 12/6/2015, 19:04

*Titi* ::A je l' se racuna ako meni nije nista procvetalo vec je roda proletela pored nas?
Isti slucaj neki dan, i to je bas blizu bila, nisam nikad ni vidjela rodu tako "izbliza"

Laki ne tuguj, ni meni nije svejedno sto ce biti VTO (narocito posto sam kako rece dr. prilicno plodna) ali sad bar znas konkretan cilj i plan, i usmjeri energiju na to, pa da budemo kvocke mozda i u isto vrijeme.
moze_biti
moze_biti

Broj poruka : 22
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 12/6/2015, 19:32

Hejjj ja sam neki dan na granici prvi put vidjela rodu izbliza :-) Stojala na stubu i imala veliko gnjezdo :-) roda Da se malo sama sa sobom nasalim ..Od muke hahahah
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 12/6/2015, 20:01

Odavno trazim radove koje je Vujovicka napisala na temu POF-a..da li ko ima ,ili zna gdje da pronadjem
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/6/2015, 21:19

Leki, sigurno da nije lako. Svaka od nas se potajno nada prirodnoj trudnoci. Izvmedju svih pokusaja, ja sam konstantno prirodno trudna, i konstantno se razocaravam...

Sada znas na cemu si, tako da konkretan plan i idemo do pobede!
poljubac
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 12/6/2015, 21:22

Ja sam izgleda osoba koje veruje u cuda... Pa sam tako mislila da svi lekari grese jer sam imala milon dijagnoza...
Ali cuda se ipak ne desavaju Wink
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 12/6/2015, 21:30

Annci jel si bila na uz?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 12/6/2015, 21:54

I ja pitam isto
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/6/2015, 22:04

E, sada moj izvestaj....
Dan nikada duzi! Stomak krenuo da boli jos od jutros i to se samo pojacavalo. Oko 13, bol je bio nepodnosljiv, a krvi koliko volis! Ne mogu ni da vam opisem koliko sam se uplasila. Nema greske! Menstruacija affraid affraid affraid
Nista mi nije bilo jasno. Onakva beta juce, a danas odliv! Pa zar je moguce da sam toliki baksuz.
Dan je trajao celu godinu!
Usla sam kod dr i pocela da placem!
Zena me prvo lepo poljubila za betu, a onda lepo legla da vidi sta se desava!

Jedan savrsen mesak/smesak! sunny sunny sunny
Ugnezden visoko, odlicna pozicija (tako dr kaze). Okrenula je ekran prema meni i ....sve vi koje ste ovo prosle, znate....da mi je neko rekao da jedna takva tackica moze tako da te razbije u paramparcad... srca srca srca

Sto se tice tog obimnog krvarenja, nema objasjenja. Onaj drugi mesak, na zalost, spusta se prema izgledu i on ce najverovatnije izaci. Dr misli da je krvarenje od toga. Kaze "strogo mirovanje". Kvr u ovoj kolicini moze da se cedi danima.
Ali da ako hocu da pomognem ovom savrsenom mesku, moram da se smirim! Onda me je tesila zbog drugog ploda. Da je bolje ovako, da su blizanacke same po sebi visoko rizicne, a na moju konstituciju i godine...bolje je ovako!

Drage moje, tako mi je pao kamen sa srca! Ma ne mrda Annci nigde vise! Javila sam odmah mojima na poslu da me nema naredne dve nedelje. Odoh u ponedeljak samo do doma zdravlja da mi otvore bolovanje na osnovu ovog misljenja.

Namerno pisem ovako detaljno zbog svih cekalica. Znaci, drage moje, ne gubite glavu, do sada smo znale da moze malo muljanje, braonkasti iscedak, rozikasto....ali sada znamo da mozes bukvalno da dobijes ozbiljan odliv i da i dalje bude sve ok!

Ljubi vas sve do neba nova trudnica
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 12/6/2015, 22:15

annci ::

Jedan savrsen mesak/smesak!  sunny  sunny  sunny



ja pretrnuh dok iscitah post, ne mogu ni da zamislim kako je tebi bilo danas.

Ali zato vas ljubimo Bogdan i ja u smesak! osmeh srce Miruj, ne mrdaj, neka te maze i paze ukucani, znam da im nece biti tesko yes
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od millena 12/6/2015, 22:23

Draga Annci,bas tako je meni bilo,6 dana nakon potvrdjene bete,prvo se san,dva muljalo braonkasto,a onda usrwd noci sveza krv,dva dana,odmah sam otisla u bolnicu,vidjen mesak i druga formacija manjeg opsega koja bi odgovarala drugom mesku,braon iscedak vukao se jos dve nedelje primila sam 9 progesterona i danas sam usla u 9 mesec.
Moram ti reci kad sam videla svezu krv,kao da me pola nije bilo.
Svu srecu ti zelim,samo polako,ja sam potom mirovala celuh 12 nedelha.
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/6/2015, 22:32

Hvala, Vucko.

Zaboravih od uzbudjenja da kazem da sam trudna po velicini meska 5,2 nedelje; a po poslednjoj menstruaciji sam trudna 5,5 nedelja. smajli angel

Vucko, upravo stigao pokloncic iz USA za Bogdana. Cujemo se sutra
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/6/2015, 22:34

Joj Milena, bolje da sam pisala onda jos danas, da me utesis...
Ma koliko god bude trebalo da se miruje...ne pada mi na pamet da bilo sta sada rizikujem.
Ma brine me sto meni nije dala progesteron....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od millena 12/6/2015, 22:43

Annci,mozda ni meni nije bio potreban,ali iz Praga su mi preporucili pa sam se ja drzala toga,a dr u Bg mi je rekao postuje misljenje dr Sonje.
Samo miruj,izgleda da nas dosta toga prozivi isto,meni je zao sto sam mamu moju uplasila vise nego ikog,jadna zena,tu se noc bas istraumirala.
Bice sve u redu,samo miruj,ja sam na osnovu tog oslobodjena posla do kraja trudnoce,a i bila sam disciplinovana.
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 12/6/2015, 22:52

Joj annci, draga, steg'o mi se zeludac dok sam citala tvoj izvestaj. Lezi kuci i miruj - ne mrdaj nigde i nastavi da budes  queen. Zovi onu tvoju snajku neka ti sada pomogne.  Wink Ja sam sigurna da ce to sve biti u redu, ali moras mirovati. Sada nema vise zezanja. A za smesak  srca
Ja sam danas ok - bila kod frizera da se farbam, a boja ispala "Boze me sacuvaj".  Very Happy Svima se kao svidja mada sam ja sigurna da mi to govore cisto radi reda da ne rizikuju svoje zivote zbog mojih hormona.  boks  lol! Juce mi je stomak bio ceo dan natecen i boleo me je onako kao kada dobijes, a danas samo s' vremena na vreme zigne. Iskreno, nemam nikakav osecaj osim te neke konstantne napetosti u stomaku.  Rolling Eyes No, videcemo za 10 dana.  Wink
Eho, pa nisam ni znala za Isu i Bisu! Jaooooooo sad' si me obradovala! Pa moracu da odem da ih posetim.  srca
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 13/6/2015, 01:02

Annci, samo lezi i miruj, drago mi je što te dr ohrabrila. Ako je već jedan mešak morao da ode, bolje sada svakako. Sve će biti ok, samolezi i odmaraj. Ljubim te i mislim na tebe Razz Razz Razz
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 13/6/2015, 07:36

Annci draga, beba je tu i sad se razmazi. Upalis klimu izvalis se na krevet i begujes lol! Napolju je i onako nikakvo i pretoplo ma fuj Very Happy
Titi to ti boja najavljuje visoku betu, nije joj dozvolila da bude po tvom ukusu lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 13/6/2015, 08:07

Titi, to ti je odliiican znak. Pa bebice  se gnezde tu i moraju malo da se jave. Cisto te spremaju na torturu za narednih 18 godina (ili 40, ako gledamo po mojoj mami lol! ).

A sto se boje tice...sve trudnice kukaju da boje koje su normalno koristile pre trudnoce, ne znace nista u trudnoci. Znaci, spremi sa svojim frizerom da eksperimetnisete narednih 9 meseci Razz Razz Razz

Do tada mi navijamo puuuuno za bebice i malo manje  za dobru boju (mora mama da im bude lepa)

vv vv vv v v v vv vv vv vv vv vv v v v vv vv vv v v v
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 13/6/2015, 08:36

Anci bravo za smesak,tackicu najlepsu na svetu.
Pretrnula sam kad sam pocela da citam izvestaj,no hvala dragom bogu da je sve ok.
Uzivaj,odmaraj,razmazi se do mile volje.
Ljubim te!

Titi to se bebice gnezde,zato i bolucka stomak Wink
Navijam od sveg srca za vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 13/6/2015, 08:40

Annci ime ljubim te u smesak! Ne brini nista ja sam krvarila skoro pune 4 nedelje!!!!Pa Bogu hvala sve ok...
Devojke navijamo....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Šašava 13/6/2015, 08:56

Amna84 ::Odavno trazim radove koje je Vujovicka napisala na temu POF-a..da li ko ima ,ili zna gdje da pronadjem

A gde trazis?
Ja sam clan (tj svi naucni radnici su) elektronske biblioteke gde imam pristup naucnim casopisima.

Annci, ja sam od tvog izvestaja procitala prvo prvu, pa poslednju recenicu.
Metla si trudnicu na kraj posta, i rekoh, super, sve je u redu :)


Poslednji izmenio Šašava dana 13/6/2015, 09:02, izmenjeno ukupno 1 puta
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 13/6/2015, 09:01

Annci cestitam i zelim ti da ovi teski dani budu iza tebe i da uzivas do kraja trudnoce. Sto se tice krvarenja, znam curu koja je krvarila do 7. meseca, odlivi. Bila je anemicna i jedva ustajala na noge od slabosti, a nikad joj nisu ustanovili uzrok tolikog krvarenja. Strasno je bilo. Porodila se u 8. mesecu, a do tada prelezala u bolnici. Beba se do tada super razvijala i danas je to preslatka curica. Ne zelim ti ovakav scenario, daleko bilo, ali pisem da znaju cure da je i to cudo moguce, da zena ima svakodnevne odlive i da bude ok.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 13/6/2015, 09:37

Annci bravo za mješak ,miruj slušaj doktora dok se to smiri znaš i sama da je većina cura imala neko krvarenje neko manje neko više i na kraju sve bude u redu samo se sad malo primiri i kasnije ćeš vidjeti od razvoja situacije,želim ti ugodnu i bezbrižnu trudnoću da uživaš u njoj.
Titi da nastaviš lanac pozitivnih beta.
Koračaljke ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu