KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
hocukusurnecuzvaku
Mika
makac71
Šašava
moze_biti
DMANA
ivanicasale
dada88
winni
dragmilk
Ninche
Orline
tofita1
Smrdica
dzenica
Amna84
*Titi*
SladZana
zvoncica36
spring
sandrolina
ragaco
brinbili
MAAKKI
Baš za andjele 75.
nina :)
mamadabudem
dragana76ns
Sofija Veks
SannI-AlL
lenjivica
Vuchica
lelas
Niny
ganedina
boni m
Nataly17
luckystar74
Hiperaktivna
pegaz
Padobranka
annci
lela1984
daki_mm
JocY
Vecka
noja
Zmajuška
marija123
jelena*mama2andjela*
BiKsi :)
AriesGirl
Jerapetra
Ancica 87
bak
MalaSaJuga
tatjanica
ncoka
Vanja80
KoMetaK
Blanka
PalcicaBg
Eho
srculence 84
saska1
69 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 27/4/2015, 13:03

...bak draga,grlim te jakooooooo...stvarno mi je zhao,napuni baterije na moru pa lepo na jesen da se radujemo...ljubim te!!!
...spring,bash mi je zhao...tachno mi dodje da opsujem!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 27/4/2015, 13:05

winni ::cestitke novim trudnicama i navijam za cekalice roda roda roda :aa30:kod dr. Vesne sam i treba od 4dc za koji dan da pocnem sa klomifenom i estrofemom   uz sve one ostale tablete koje vec pijem..zanima u koje ste vreme pile klom. i estrof. hvala

Ja sam imala terapiju Klomifenom i Estrofemom kad su mi radjene IUI. Klomifen (dve tablete) sam pila ujutru, a po jednu tabletu Estrofema ujutru i uvece. Ne znam sta jos imas od terapije. Ja sam koristila i Glukofaz, jedan posle dorucka i jedan posle rucka ili vecera (zavisi koji obrok mi je bio obilniji).
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 27/4/2015, 13:05

Hvala devojke,ja se vec spremam za plan B cim bude novosti javljam a u medjuvremenu sam tu sa vama kad god imam vremena.Inace nema odustajanja i nema negativno samo pozitivno,inace muz mi je rekao pre nego sto sam nazvala da pitam za rezultat bete,da nece da vidi ni plac ni suze ni tugu da se slucajno ne potresam,nema veze ako je negativna idemo dalje i tako da me on pravi jacom osobom.Molim jedan g za mog muza i sve dobre muzeve!
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 27/4/2015, 13:13

Bak zanam da nije pravilno al rasla je ,majku mu,mislili smo svi da je lenjivac neki i da ce sad beta da poludi. Bravo za stav,svaka cast igra igra igra igra sad lepo planiraj more,napuni sve baterije,odmori dusu i telo pa opet,nema odustajanja ljubav ljubav ljubav ljubav
spring bravo bravo za muza g g g g g g g to je pravi muz,da se tako vlite i podrzavata jos 100g a za posle se dogovorite g g g g g g g

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 27/4/2015, 13:19

Bak ,strasno mi je zao.navijam da sledeci put bude onaj pravi.
Spring,zao mi je!
Cekalice ,navijam za pozitivne bete!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 27/4/2015, 13:20

Bakonja, Spring bas mi je zao, e u pm vala! Opsovah na glas!!!
Nego kako nego u nove borbe, nema odustajanja, jednom mora da uspije.
Grlim vas cure zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 27/4/2015, 13:27

Bak i Spring, baš mi je žao... Crying or Very sad Šta da vam kažem osim da nastavite dalje u nove pobede. Svi smo uz vas. srca A za more se slažem u potpunosti - treba malo rasteretiti glavu i napuniti baterije, a ko zna šta još sve može na moru da se dogodi. Wink
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 27/4/2015, 13:35

Mrzim ovakve dane... pih...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 27/4/2015, 13:46

Nince, vala bas. I ja mrzim negativne bete i biohemijske, bljak, bljak, bljak, nanu im njihovu. borba boks boks Mada, i to je bolje nego vanmatericne, i gubljenje ploda u kasnijim nedeljama, ako vec sad nije htelo da se razvija kako treba.

Bakonja, znam da neces pokleknuti, pokleknuo je bak umesto tebe sada Wink , ti se odmah baci na pravljenje novog plana, drugacije se ne mere! Mama moras biti, a nadam se, samim tim, i moja prija. A sve po dogovoru! Molim lepo. Cekamo mi, da li devojka bila mladja dve ili dve ipo godine, nije bitno, samo da ti nama napupis pravo i rodis jednu devojcicu! Ako bude decak, onda cemo ipak razgovarati! Very Happy

Spring, drago mi je da imas takvog muza i takvu podrsku! Ja ti saljem pregrst dobrih vibri, za dobitni plan u sledecem postupku! Nema odustajanja, samo hrabro napred!

Cure, stisak, i bodrenje ostalim cekalicama!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 27/4/2015, 13:54

Bak već ti rekoh sve žao mi je ,stvarno šta je više sa ovim biohemiskim ?Mrzim ih.

Spring glavu gore i svaka čast za muža as
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 27/4/2015, 13:57

Uh Bak , mnogo mi je zao . A bas sam se nadala da je ovaj put uspelo . JBG. Tesko je , ali vidim da se kuju planovi za dalje I drago mi je bar zbog toga .Grlim te jako .

Spring , dobro je bar da imas takvog muza I da je vec tu plan B .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 27/4/2015, 14:01

BAk i Spring zao mi sta reci sem idemo dalje jednom mora da uspe.... A.Girl.. joj pijem svasta Eurotirox.bromok. mumio ....dhea vit d. elevit q10 i dobro je da znam za ove 2. i kako si odreagovala na njih....
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 27/4/2015, 14:08

Winni možeš piti kada tebi odgovara je sam pila estrofem ujutu i uveče a klomifen u 12,i isto sam pila sve to što i ti osim mumije.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 27/4/2015, 14:17

hvala Saska cvet
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 27/4/2015, 14:31

Bak,sve znaš-dokle god se ide dalje ima i nade!Da sledeći put bude onaj pravi!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 27/4/2015, 14:32

winni ::BAk i Spring zao mi sta reci sem idemo dalje jednom mora da uspe.... A.Girl.. joj pijem svasta Eurotirox.bromok. mumio ....dhea vit d. elevit q10 i dobro je da znam za ove 2. i kako si odreagovala na njih....

Nemam iskustva sa tim svim lekovima. Ne mogu da se setim da sam imala neke nus pojave od Klomifena i Estrofema. A ako me pitas da li je bilo efekta, bilo je, imala sam folikule i endometrijum mi je bio O.K. Dr mi je rekla da ih ovako pijem, plus sto sam negde i procitala da se tako piju. Ne znam stvarno, ja sam je poslusala i sva 4 puta je bilo efekta.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 27/4/2015, 14:34

Bak, j..bmu misa... dokle vise?!?! Mada, sto kazes, kako je rasla, mmogla je da bude i vanmatericna i sto kaze Bixi, mozda je nekad, iako bolno, bolje ovako nego da stane kasnije sa razvojem i onda je jos gore. I to si prosla, pa sama znas. Nekad je negativna beta mngoo bolja od pozitivne, koja posle krene po zlu. Grlim te jako i uz tebe sam! I meni si obecala snajku, pa ti nema druge nego da u sledecem postupku pravis 2! yes

Spring, zap mi je jako! Ali, drago mi je da nisi pala, vec si uz pomoc divnog muzica ustala odmah i kujes nove planove. NOvi planovi su ono sto nas podize posle neuspeha!


Winni, i ja sam isto u poslednjem postupku pila klomifen i estrofem pored sve terapije, svakako estrofem 2x1, ujutru i uvec po jedna, a klomifen su bile (cini mi se) 2 odjednom, kad meni odgovaraju, mislim da sam ih i ja pila ujutru, uz ostalu terapiju. Ja sam sa ovom terapijom i 41. godinom imala 6 folikula i 4 embriona. Svakako zavisi dosta od stanja tvog organizma i kako ti reagujes na terapiju.

Cekalice, navijam da nam osvetite ove negativne bete i da osuncate velikim betama ovo prolece!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 27/4/2015, 14:51

Bakišalove  žao mi k'o da se meni desilo.Da ,kad tako nepravilno raste beta i meni je uvek bilo frka da nije vanmaterična.I ovaj drugi plan mi se sviđa.More,zezanje,vino,pa trudnica ....Ljubim te puno i grlim.Ti si velika devojka zagrljaj
Spring žao mi je jako što sad nije uspelo,ali vidim da je plan B aktiviran,a ja ti želim da on bude i dobitan trudnica
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 27/4/2015, 14:53

BiKsi :) ::
Bakonja, znam da neces pokleknuti, pokleknuo je bak umesto tebe sada Wink , ti se odmah baci na pravljenje novog plana, drugacije se ne mere! Mama moras biti, a nadam se, samim tim,  i moja prija. A sve po dogovoru! Molim lepo. Cekamo mi, da li devojka bila mladja dve ili dve ipo godine, nije bitno, samo da ti nama napupis pravo i rodis jednu devojcicu! Ako bude decak, onda cemo ipak razgovarati! Very Happy
Bak moraš da ispoštuješ naše pile-koku lol! lol! lol!
....idemo dalje...
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 27/4/2015, 15:16

Bakisa i Spring, zao mi je Sad skupite snagu pa opet u akciju, sledeci put mora biti dobitni.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 27/4/2015, 16:34

devojke bas mi je zao Sad izvinite sto ovo pitam al zar ni jedan dr.neznaju zasto se desavaju biohemijske trudnoce? ispitamo sve analize i pijemo razne lekove a da li kazu nesto dr.kada se to desi?volela bih da cujem ko je imao biohemisku da li je neki dr.nekada rekao nesto zasto se to desava....
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 27/4/2015, 16:44

srculence 84 ::devojke bas mi je zao Sad izvinite sto ovo pitam al zar ni jedan dr.neznaju zasto se desavaju biohemijske trudnoce? ispitamo sve analize i pijemo razne lekove a da li kazu nesto dr.kada se to desi?volela bih da cujem ko je imao biohemisku da li je neki dr.nekada rekao nesto zasto se to desava....

E moja srculence da doktori znaju to oni bi i predupredili da dođe do toga. Nekad je jednostavno sve to izvan njihove moći.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 27/4/2015, 16:54

joj jocy pa znaci ni oni ne znaju zasto se desava???? e stvarno ne mogu da verujem. da barem znaju pa da nam kazu sta i kako,ne znam sta da kazem al da nije kutka ja ne bi znala ni za ove dodatne analize i podrska na kutku je velika osmeh srce
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 27/4/2015, 16:58

Bak i Spring stvarno mi je žao zbog ovakvih rezultata, ali me raduju vaša snaga i pozitiva. Drago mi je što obe imate plan B,odmorite se, nakupiti pozitivne energije pa u nove pobede, jednostavno mora tako. zagrljaj

Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 27/4/2015, 17:46

Joj bre....Sta je ovo? Bak;Spring! tuga Verujem u neka iznenadjenja,mozda morska to se nikad ne zna...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu